Reklama

Proama: Nowe pakiety NNW
środa, 17 września 2014 08:26

Proama rozszerzyła swoją ofertę o ubezpieczenia NNW, dostępne w formie 4 pakietów: Standard, Rowerzysta, Rodzina, 55+. Są one dostępne niezależnie od innych posiadanych w Proama produktów.

Zapewniający ochronę w podstawowym zakresie Standard chroni ubezpieczonego na wypadek śmierci lub trwałej niezdolności do pracy w następstwie nieszczęśliwego wypadku. Ponadto, jeśli zginie w następstwie wypadku lotniczego, przebywając na pokładzie licencjonowanych linii lotniczych jako pasażer, Proama wypłaci osobom uprawnionym dodatkowe świadczenie w wysokości równej sumie ubezpieczenia na wypadek śmierci. Pakiet został wzbogacony o szereg usług assistance, takich jak: opieka nad dziećmi w razie hospitalizacji, wizyta lekarza i fizjoterapeuty czy usługa concierge.

- Z myślą o osobach lubiących jeździć na rowerze zaprojektowaliśmy specjalny pakiet Rowerzysta. Chroni on przed skutkami nieszczęśliwych wypadków w postaci uszczerbku na zdrowiu czy śmierci, które mogą wydarzyć się zarówno podczas jazdy rowerem, jak i w innych sytuacjach w życiu codziennym. W ramach pakietu klient otrzymuje ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym w związku z używaniem roweru. Jest ono przydatne np. w razie wjechania rowerem w bok czyjegoś auta lub przypadkowego potrącenia przechodnia – wyjaśnia Karolina Karwatka, kierownik ds. nowych produktów w Proama.

Dodatkowo pakiet Rowerzysta zawiera usługi assistance, pozwalające np. zorganizować serwis dla roweru uszkodzonego w wyniku wypadku czy też skorzystać w wizyty lekarza, pielęgniarki lub wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego.
Z kolei w ramach pakietu Rodzina klient, poza ochroną na wypadek śmierci lub trwałego uszczerbku na zdrowiu, otrzymuje również ubezpieczenie trwałej niezdolności do pracy w następstwie nieszczęśliwego wypadku, a także assistance rodzinny z usługami, takimi jak: korepetycje dla dziecka, nadzór nad małoletnim, pomoc domowa, serwis concierge czy też usługi informacyjne. Dodatkowo pakiet zawiera OC w życiu prywatnym, z sumą gwarancyjną do 100 tys. zł i zakresem terytorialnym rozszerzonym o państwa europejskie.

- W Pakiecie klient otrzymuje również ubezpieczenie dostosowania do życia w niepełnosprawności, czyli pokrycia nakładów poniesionych przez ubezpieczonego w związku z koniecznością adaptacji mieszkania lub samochodu do nowej sytuacji życiowej, związanej z utratą sprawności fizycznej. Zwracamy również koszty zakupu przedmiotów ortopedycznych, środków pomocniczych i sprzętu rehabilitacyjnego – wylicza Karolina Karwatka.

Natomiast w pakiecie 55+ klient otrzymuje ubezpieczenie dostosowania do życia w niepełnosprawności, a także wsparcie finansowe dla siebie i najbliższych w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci w następstwie nieszczęśliwego wypadku.

- Dodatkowym atutem tego pakietu jest ubezpieczenie Bezpieczna Torebka, które zapewnia ochronę w razie kradzieży przedmiotów osobistych, a także szeroki zakres specjalnie dopasowanych usług w ramach assistance m.in. opieka nad zwierzętami domowymi w razie hospitalizacji ubezpieczonego, pomoc domowa, wizyta lekarza, czy też dostarczenie leków – informuje Karolina Karwatka.

Wszystkie pakiety zapewniają ochronę przed skutkami nieszczęśliwych zdarzeń, zarówno w życiu codziennym, jak i w pracy, przez 24 godziny na dobę. W ramach każdego z nich można ubezpieczyć również swojego współmałżonka lub partnera, a w pakietach: Standard, Rowerzysta i Rodzina można objąć ochroną również dzieci.

Wszystkie można kupić za pośrednictwem osobistego doradcy w Ogólnopolskim Oddziale Obsługi Klienta Proama.
(AM, źródło: Proama)

 

Rynek ubezpieczeń: Wiener TU zamiast Gothaer TU

Po prawie siedmiu latach z polskiego rynku ubezpieczeń znika marka Gothaer. Za kilka tygodni przejęte przez Vienna Insurance Group towarzystwo...


czytaj dalej

Aviva TUnŻ: Mariusz Grendowicz przewodniczącym rady nadzorczej

Mariusz Grendowicz został powołany na przewodniczącego rady nadzorczej Aviva TUnŻ. To pierwszy niezależny członek RN firmy w Polsce, który objął...


czytaj dalej

WTW: Padły nowe rekordy inwestycji w insurtech

Inwestujący w insurtech na całym świecie w I kwartale 2019 r. wykonali największą liczbę transakcji, największą liczbę transakcji w sektorze...


czytaj dalej

Generali: Kwartał wzrostów

Pierwsze trzy miesiące obecnego roku były udane dla Generali. Grupa zanotowała wysokie wzrosty zysków i przypisu składki.

Przypis składki brutto...


czytaj dalej

PBUK: Nowela wymaga korekt

W ocenie Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (PBUK), wprowadzenie ściślejszych regulacji mogących ustabilizować działalność...


czytaj dalej

Digital Care: Ponad 6 tys. uszkodzeń smartfonów w trakcie majówki

Według statystyk firmy Digital Care, liczba uszkodzeń telefonów w trakcie tegorocznego długiego weekendu majowego była o ponad 30% wyższa niż w...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook