Reklama

InMyBag: Crowdfunding dla insurtecha
piątek, 26 stycznia 2018 09:41

Specjalistyczny ubezpieczyciel technologiczny InMyBag ustawił cel crowdfundingu na sumę 500 000 funtów, które zamierza przeznaczyć na sfinansowanie oferowanej usługi wymiany urządzeń elektronicznych.

Badania przeprowadzone przez InMyBag sugerują, że konsumenci są zmuszeni w najlepszym wypadku czekać średnio 10 dni na odzyskanie naprawionego lub wymienionego urządzenia. Firma chce przyspieszyć proces likwidacji, którego powolność podkopuje zaufanie klienta do branży. Jest to szczególnie istotne dla profesjonalistów pracujących jako freelancerzy, którzy nie mogą sobie pozwolić na przedłużający się czas, w jakim są pozbawieni swojego sprzętu.

InMyBag oferuje ubezpieczenia zarówno osobom prywatnym, jak i małym i średnim przedsiębiorstwom. Docelowo będzie wymieniać zgubione, uszkodzone albo skradzione urządzenia w czasie 4 godzin, a zawsze w czasie nieprzekraczającym 24 godzin. Produkty ubezpieczeniowe firmy, których cena zaczyna się od 7,99 funtów, mają dać jednostkom i firmom, których praca jest zależna od technologii, pewność, że ich sprzęt jest chroniony i może być szybko wymieniony dzięki wykorzystaniu partnerskich sieci dystrybucyjnych Amazon Prime i Apple.

Dla dodatkowego spokoju umysłu klientów InMyBag zawarł wyłączne partnerstwo z CrashPlan, który zapewnia usługę backup, za którą klient nie dopłaca. Crowdfunding tego przedsięwzięcia ma charakter udziałowy – dla inwestorów przeznaczone jest łącznie 16,67% udziałów w firmie.
(AC, źródło: Intelligent Insurer)

 

KNF: Będzie zmiana wiceprzewodniczących

Wkrótce dojdzie do zmiany zastępców przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego – wynika z informacji uzyskanych przez „Dziennik Gazetę Prawną”.

...


czytaj dalej

Personalia: Krzysztof Kudelski dołączył do Grupy MAK

Do zespołu MAK Investments (Grupa MAK) dołączył były prezes Warty Krzysztof Kudelski, który w strukturach brokera będzie odpowiedzialny za obszary...


czytaj dalej

Brokerslink: Rezygnacja dyrektor generalnej

Brokerslink podał oficjalnie, że Jacqueline Legrand zrezygnowała ze stanowiska dyrektora generalnego z dniem 6 grudnia 2018 r.

Po 6 latach pracy...


czytaj dalej

Revolut: Licencja bankowa na Litwie

Revolut, start-up z branży technologii finansowej uzyskał wobec zbliżającego się Brexitu europejską licencję bankową i planuje uruchomienie...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Słabnie tempo wzrostu sprzedaży OC

Choć segment obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych utrzymuje się w trendzie wzrostowym, tempo tego wzrostu słabnie z kwartału na kwartał....


czytaj dalej

Ergo Hestia: Różnorodność tematem najnowszego raportu społecznego

„Troska 2017” – taki tytuł nosi najnowszy raport społeczny Ergo Hestii. Jego tematem przewodnim jest jedna z najważniejszych współczesnych...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook