Reklama

PZU Życie Region Południe rekrutuje
poniedziałek, 05 lutego 2018 08:30

Planuję stworzyć najlepszy w branży region w Polsce

Nie ukrywam, że mój cel jest ambitny. Planuję stworzyć najlepszy region sprzedaży ubezpieczeń na życie w całej Polsce, a nie tylko w PZU. Nie zrobię tego sam, dlatego szukam profesjonalistów, którzy chcą razem ze mną współtworzyć zupełnie nową kulturę ubezpieczeń. Poszukujemy doradców z prawdziwego zdarzenia oraz dyrektorów jednostek agencyjnych. Doradcy zostaną wyposażeni w wachlarz produktów: od polis indywidualnych, przez ubezpieczenia grupowe dla jedno- i wieloosobowych firm oraz innowacyjną opiekę medyczną wraz z telemedycyną. Doradcy otrzymają również portfele klientów, których będą obsługiwali w zakresie ubezpieczeń indywidualnych, grupowych i zdrowotnych. Dyrektorzy będą nie tylko rekrutować i wdrażać doradców, ale również stymulować ich dalszy rozwój zawodowy i osobisty. Za dobrze wykonaną pracę doradcom i dyrektorom zapłacimy równie dobre pieniądze, z wysoką częścią stałą. Poprzeczkę stawiamy wysoko, ale w zamian dajemy bardzo dużo. Takiej oferty na rynku jeszcze nie było i pewnie długo nie będzie. Szukasz wyzwania życia? Zapraszam!

Grzegorz Siedlecki
regionalny dyrektor Sieci Agencyjnej PZU Życie SA – Region Południe


Jesteśmy skazani na sukces

Planuję rekrutację jeszcze 2 dyrektorów jednostek agencyjnych (mam już 4) i 60 doradców. Kogo szukam? Osób z doświadczeniem w sprzedaży, ale niekoniecznie w ubezpieczeniach. Świetnie sprawdzają się też kandydaci z bankowości. Mam w sieci sporo bardzo aktywnych, młodych osób, które zmęczyły się siedzeniem 8–10 godzin dziennie w okienku bankowym. Wolność, jaką daje praca w ubezpieczeniach, to dla nich duża zaleta. Ta wolność jednak wiąże się z szeregiem obowiązków. Stawiamy bardzo duże wymagania dotyczące aktywności, raportowania. W PZU Życie nie można się nudzić, ale nie można się też obijać. Duże sukcesy osiągają też kobiety wracające do pracy po urlopie wychowawczym, które chcą od nowa zbudować swoją karierę. U nas można zacząć praktycznie od zera i osiągnąć bardzo dużo, nieważne czy się ma 30, 40 czy 50 lat. W innych branżach to znacznie trudniejsze. Nie ukrywam, że mamy teraz najlepszą ofertę na rynku. Zależy mi na ludziach aktywnych, którzy mają już na koncie sukcesy sprzedażowe i chcieliby je pomnażać w przyszłości. Rekrutacja jest wieloetapowa i bardzo wymagająca, ma wyłonić naprawdę mocny i zaangażowany zespół, w którym nie ma miejsca na porażkę. Jesteśmy skazani na sukces!

Michał Majchrzak
dyrektor Sieci Agencyjnej PZU Życie SA – Sieć Dolnośląska

Przepis na sukces w sprzedaży

Do Sieci Małopolskiej szukam dobrych handlowców, czyli osób, które znają i wykorzystują zasady sprzedaży, a sama sprzedaż daje im dużo przyjemności.
Sam wywodzę się ze sprzedaży, jestem handlowcem z kilkunastoletnim doświadczeniem w ubezpieczeniach. Szukam dobrych doradców ubezpieczeniowych, nie tylko tych z branży, ale również z rynków innych niż szeroko pojęte finanse czy ubezpieczenia. Potrzebuję osób w swoich strukturach, które chcą się zaangażować i za pełne zaangażowanie oczekują konkretnego wynagrodzenia.
Czy mam przepis na sukces w sprzedaży?
Przez wiele lat doświadczeń w zarządzaniu wiem, że na sukces w sprzedaży wpływają proste i sprawdzone rozwiązania. Sam koncentruję się na czterech ważnych dla mnie elementach: zaangażowanie, atmosfera, wiedza i aktywności. Wynik jest naturalnym następstwem skutecznego zarządzenia tymi obszarami. Ponad tym jest jeszcze profesjonalizm w pracy i podejście do klienta oraz etyka zawodowa.
Docelowo na koniec 2018 r. w mojej strukturze Sieci Małopolskiej mam zamiar zatrudnić 7 dyrektorów jednostek agencyjnych i 70 doradców ubezpieczeniowych, pracujących na terenie województw małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Serdecznie zapraszam do współpracy!

Mariusz Kubicki
dyrektor Sieci Agencyjnej PZU Życie SA – Sieć Małopolska

Szukamy doradców z apetytem na sukces

W Sieci Śląskiej mamy już komplet 6 dyrektorów jednostek agencyjnych, a teraz jesteśmy nastawieni na poszukiwanie 60 doradców. Moi dyrektorzy to osoby z osiągnięciami, doświadczeniem, pozytywną energią. Stawiam na młodość, rozumianą nie jako wiek metrykalny, ale jako postawa ciekawości świata, otwartości, nastawienie na osiągnięcia. Potrzebujemy ludzi, którzy sami sobie umieją stawiać cele i zwyczajnie to lubią. Oczekujemy doświadczenia sprzedażowego w branży finansowej. To nie jest sieć, w której uczylibyśmy sprzedawców wszystkiego od samego początku. Odrzucamy też na wstępie tych, którzy skaczą z firmy do firmy. To nie nasze klimaty. Ci, którzy dobrze sprzedają, mają dużo energii i chcą się piąć w górę, znajdą u nas miejsce na długą i owocną karierę. Sam pracuję w PZU Życie już 25 lat – to świetna firma, wciąż z ogromnym potencjałem i wyjątkową ekipą ludzi. A oferta, którą mamy teraz, jest naprawdę nie do powtórzenia.

Jerzy Santera
dyrektor Sieci Agencyjnej PZU Życie SA – Sieć Śląska

Stawiamy na profesjonalną obsługę przedsiębiorców

Zauważam istotny napływ kandydatów spoza branży ubezpieczeniowej. Na stanowiska dyrektorów, jak też doradców, coraz częściej spływają aplikacje kandydatów z bankowości, ale także z branży FMCG.
Ja natomiast szukam osób, które łączy wspólny mianownik – skuteczna sprzedaż potwierdzona wynikami oraz gotowość do zmian. Zapraszam osoby, które chcą w swoim życiu coś zmienić na lepsze i są gotowe tę zmianę samemu wypracować. Które umieją budować długoterminowe relacje, profesjonalnie przeprowadzić analizę potrzeb, rozmawiać z przedsiębiorcami.
Każdy nasz doradca otrzyma na starcie to, czego najbardziej potrzebuje na początku swojej drogi – portfel klientów do obsługi, duże wsparcie finansowe i co najważniejsze, profesjonalne szkolenia oraz efektywne wdrożenie.
Tematem, który będziemy dodatkowo rozwijać z doradcami, jest kwestia sukcesji przedsiębiorcy. Przez lata zajmowałem się szkoleniami w tym obszarze i wciąż widzę tu duży potencjał do rozwoju. Przedsiębiorcy i ich pracownicy to bardzo istotna grupa obecnych i przyszłych klientów PZU Życie. To ważne, żeby nasi doradcy potrafili z nimi rozmawiać na tematy ubezpieczeniowe zarówno od strony biznesowej, jak i prywatnej.
Zapraszam do współpracy!

Artur Łuczak
dyrektor Sieci Agencyjnej PZU Życie SA – Sieć Wielkopolska Południe

Szukamy najlepszych

W Sieci Łódzkiej kadra menedżerska ma bogate doświadczenie zarówno w branży ubezpieczeniowej, jak i bankowej. Budujemy młodą i „zwinną” strukturę, którą będzie widać w PZU Życie. Celem do końca 2018 r. jest zbudowanie nowej sieci, w której funkcjonować będzie 5 dyrektorów jednostek agencyjnych oraz 50 doradców ubezpieczeniowych. Stawiamy na tych, którzy mają minimum 2–3 lata doświadczenia w sprzedaży. Sieć ma być profesjonalna i nastawiona na cele, dlatego szukamy osób, które mogą pochwalić się osiągniętymi sukcesami. Chcemy zbudować zespół młodych ludzi z dużą energią i apetytem na kolejne sukcesy. Do tego dochodzi konkretny plan działania oraz nastawienie na cele. Nasi doradcy dostają na dzień dobry duży portfel klientów oraz bardzo dobre warunki wynagrodzenia.

Wojciech Palak
dyrektor Sieci Agencyjnej PZU Życie SA – Sieć Łódzka


 

TU Zdrowie: KNF zatwierdziła nominację Aleksandra Rody

12 lutego Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Aleksandra Rody na stanowisko prezesa zarządu TU Zdrowie.

...


czytaj dalej

KUKE: Marcin Jedliński nowym rzecznikiem prasowym

Od lutego Marcin Jedliński pracuje jako rzecznik prasowy i dyrektor Biura Komunikacji Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) – podał...


czytaj dalej

Clyde & Co: Dostęp do innowacji motywem fuzji i przejęć

W globalnym sektorze ubezpieczeniowym w 2018 r. liczba fuzji i przejęć wzrosła o 9% wskutek starań ubezpieczycieli o uzyskanie większego dostępu...


czytaj dalej

Japonia: Rozważane obowiązkowe ubezpieczenie rowerzystów

Powołana przez rząd komisja ekspercka rozpoczęła dyskusję o tym, jaki charakter powinna mieć rekompensata za szkody związane z wypadkiem...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Jedno potknięcie nie zmienia całości obrazu

Przez ostatnich kilka lat sektor ubezpieczycieli solidnie zapracował na opinię skutecznego lobbysty parlamentarnego. I choć przebieg niedawnej...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Generali większościowym udziałowcem Bezpieczny.pl

Generali Polska nabyło 51% udziałów spółki Bezpieczny.pl – firmy technologicznej zajmującej się internetową sprzedażą ubezpieczeń, właściciela...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook