Reklama

Liberty Specialty Markets rozwija ochronę budów i dzieł sztuki
poniedziałek, 19 lutego 2018 09:40

Liberty Specialty Markets, część Liberty Mutual Insurance, zamierza poszerzyć zakres linii produktowych obsługiwanych we Francji i zwiększyć liczebność zespołu. W planach jest również doinwestowanie francuskiego oddziału.

Kierująca LSM na Europę kontynentalną Kadidja Sinz potwierdziła, że w I kw. 2018 r. uruchomione zostaną cztery nowe linie biznesu we Francji: gwarancje, dzieła sztuki i numizmaty, ryzyka warunkowe i terroryzm.

Produkt gwarancyjny przeznaczony będzie dla największych francuskich eksporterów i firm budowlanych. Linia dzieł sztuki i numizmatów obejmie ochroną zarówno muzea i wystawy, jak i prywatne kolekcje.

Utworzonych zostanie 10 nowych stanowisk i poczynione będą inwestycje w systemy zarządzania relacjami z klientami oraz bazujące na internecie narzędzia do oceny ryzyka i przyjmowania do ubezpieczenia.

Jak powiedziała Sinz, działania te mają zapewnić francuskiemu biznesowi LSM najlepszą obsługę brokerów i klientów na francuskim rynku ubezpieczeń komercyjnych.
AC

 

KNF: Będzie zmiana wiceprzewodniczących

Wkrótce dojdzie do zmiany zastępców przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego – wynika z informacji uzyskanych przez „Dziennik Gazetę Prawną”.

...


czytaj dalej

Personalia: Krzysztof Kudelski dołączył do Grupy MAK

Do zespołu MAK Investments (Grupa MAK) dołączył były prezes Warty Krzysztof Kudelski, który w strukturach brokera będzie odpowiedzialny za obszary...


czytaj dalej

Brokerslink: Rezygnacja dyrektor generalnej

Brokerslink podał oficjalnie, że Jacqueline Legrand zrezygnowała ze stanowiska dyrektora generalnego z dniem 6 grudnia 2018 r.

Po 6 latach pracy...


czytaj dalej

Revolut: Licencja bankowa na Litwie

Revolut, start-up z branży technologii finansowej uzyskał wobec zbliżającego się Brexitu europejską licencję bankową i planuje uruchomienie...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Słabnie tempo wzrostu sprzedaży OC

Choć segment obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych utrzymuje się w trendzie wzrostowym, tempo tego wzrostu słabnie z kwartału na kwartał....


czytaj dalej

Ergo Hestia: Różnorodność tematem najnowszego raportu społecznego

„Troska 2017” – taki tytuł nosi najnowszy raport społeczny Ergo Hestii. Jego tematem przewodnim jest jedna z najważniejszych współczesnych...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook