Reklama

„Rozmowy bez asekuracji”: Cyberzagrożenia i sposoby na walkę z nimi
środa, 21 lutego 2018 09:45

20 lutego ukazał się drugi odcinek podcastu „Rozmowy bez asekuracji”. Gościem programu był Tomasz Sawiak, wicedyrektor w Zespole Cyberbezpieczeństwa w firmie doradczej PwC.

Rozmowa dotyczyła cyberzagrożeń. Tomasz Sawiak odpowiadał na pytania o sposoby, w jakie polskie firmy radzą sobie z cyberzagrożeniami, gotowości przedsiębiorstw na nowe prawo dotyczące ochrony danych osobowych. Zdradził również, czy cyberpolisy są lekarstwem na wszystkie cyberbolączki, oraz ile wydawać na cyberbezpieczeństwo.

Podcast „Rozmowy bez asekuracji” to nowy projekt „Gazety Ubezpieczeniowej”. Nowy odcinek ukazuje w każdy wtorek.

- „Rozmowy bez asekuracji” to merytoryczna i zarazem inspirująca porcja wiedzy dla ubezpieczeniowców. Co wtorek, jadąc do pracy czy pijąc poranną kawę, można posłuchać branżowych wieści z różnych stron rynku – mówi Aleksandra Emilia Wysocka, redaktor zarządzająca w „Gazecie Ubezpieczeniowej”. – Mamy nadzieję, że pomysł się przyjmie i na stałe zagości w planie tygodnia słuchaczy – dodaje.

Kolejne odcinki publikowane są pod adresem: https://www.spreaker.com/show/2828655. Więcej o podcaście można przeczytać na stronie: https://rozmowybezasekuracji.wordpress.com/ .
am

 

KNF: Będzie zmiana wiceprzewodniczących

Wkrótce dojdzie do zmiany zastępców przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego – wynika z informacji uzyskanych przez „Dziennik Gazetę Prawną”.

...


czytaj dalej

Personalia: Krzysztof Kudelski dołączył do Grupy MAK

Do zespołu MAK Investments (Grupa MAK) dołączył były prezes Warty Krzysztof Kudelski, który w strukturach brokera będzie odpowiedzialny za obszary...


czytaj dalej

Brokerslink: Rezygnacja dyrektor generalnej

Brokerslink podał oficjalnie, że Jacqueline Legrand zrezygnowała ze stanowiska dyrektora generalnego z dniem 6 grudnia 2018 r.

Po 6 latach pracy...


czytaj dalej

Revolut: Licencja bankowa na Litwie

Revolut, start-up z branży technologii finansowej uzyskał wobec zbliżającego się Brexitu europejską licencję bankową i planuje uruchomienie...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Słabnie tempo wzrostu sprzedaży OC

Choć segment obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych utrzymuje się w trendzie wzrostowym, tempo tego wzrostu słabnie z kwartału na kwartał....


czytaj dalej

Ergo Hestia: Różnorodność tematem najnowszego raportu społecznego

„Troska 2017” – taki tytuł nosi najnowszy raport społeczny Ergo Hestii. Jego tematem przewodnim jest jedna z najważniejszych współczesnych...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook