Reklama

MetLife: Tydzień Aktywności Społecznej
czwartek, 14 czerwca 2018 08:43

MetLife po raz trzeci z rzędu zorganizował Tydzień Aktywności Społecznej w regionie EMEA (EMEA Community Week) we współpracy ze Stowarzyszeniem Olimpiady Specjalne i Fundacją Habitat for Humanity.

4 tys. pracowników MetLife w 26 krajach regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) wzięło udział w wolontariacie podczas Tygodnia Aktywności Społecznej. Wolontariusze  uczestniczyli w wydarzeniach sportowych organizowanych przez Olimpiady Specjalne dla dzieci z niesprawnością intelektualną oraz w lokalnych projektach Fundacji Habitat for Humanity, których celem jest budowa lub renowacja mieszkań dla osób ubogich lub wykluczonych społecznie. Program został sfinansowany ze środków Fundacji MetLife.

W Polsce w Tygodniu Aktywności Społecznej uczestniczyło 39 pracowników towarzystwa. 15 wolontariuszy wzięło udział w Dniu Młodego Sportowca MetLife i Olimpiad Specjalnych dla dzieci z niesprawnością intelektualną, który odbył się 19 maja w Warszawie. 24 pracowników uczestniczyło w pracach remontowych na warszawskim Mokotowie w ramach projektu Społecznej Agencji Najmu Fundacji Habitat for Humanity.

Cieszymy się, że możemy rozwijać współpracę z Fundacją Habitat for Humanity i Olimpiadami Specjalnymi. W zeszłym roku ponad 750 pracowników w 20 krajach regionu EMEA wzięło udział w tej akcji. To znakomita okazja do pomagania lokalnym społecznościom – powiedział Eric Clurfain, wiceprezes regionu EMEA.

Cieszymy się, że MetLife kontynuuje współpracę z Olimpiadami Specjalnymi podczas Tygodnia Aktywności Społecznej. Wolontariusze – pracownicy MetLife – wnoszą wiele pozytywnej energii i entuzjazmu, pomagając uczestnikom w rozgrywkach i zachęcając zarówno sprawnych, jak i niepełnosprawnych intelektualnie sportowców do aktywności fizycznej. Jesteśmy im ogromie wdzięczni za wsparcie – powiedziała Mary Davis, dyrektor generalna Stowarzyszenia Olimpiady Specjalne.

Dziękujemy MetLife za zaangażowanie w projekty Habitat for Humanity. Przy współpracy z tak wspaniałymi wolontariuszami jak pracownicy MetLife możemy odmieniać całe społeczności, zapewniając rodzinom wsparcie, stabilizację i niezależność, dzięki którym zbudują dla siebie lepszą przyszłość – powiedział Torre Nelson, wiceprezes Fundacji Habitat for Humanity w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.
(AM, źródło: MetLife)

 

TU Zdrowie: Sławomir Koszewski nowym członkiem zarządu

2 listopada rada nadzorcza TU Zdrowie powołała Sławomira Koszewskiego na stanowisko członka zarządu, odpowiedzialnego za Pion Ubezpieczeń.

...


czytaj dalej

Aegon TUnŻ: Andrzej Szufa zatwierdzony jako członek zarządu ds. ryzyka

30 października Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zgodziła się, by Andrzej Szufa objął stanowisko członka zarządu Aegon TUnŻ odpowiedzialnego za...


czytaj dalej

Marsh&McLennan: Udziałowcy JLT zgodzili się na przejęcie

Marsh&McLennan Companies (MMC) ogłosił, że udziałowcy Jardine Lloyd Thompson Group (JLT) w przeważającej większości zaakceptowali umowę przejęcia...


czytaj dalej

AXA XL: Cyberpolisa dla małych i średnich firm

Slice Labs. Inc. i AXA XL wypuściły nową cyberpolisę, specjalnie zaprojektowaną dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Obsługiwane przez należącą...


czytaj dalej

Cyfryzacja w ubezpieczeniach – trendy, kierunki, bariery

Ponad 80% ubezpieczycieli uważa, że przyszłość na rynku należy do tych organizacji, które zainwestują w innowacje i cyfryzację – wynika z...


czytaj dalej

D.A.S.: Koszty odstraszają od sądownego dochodzenia swoich praw

Z badania D.A.S. „Problemy prawne Polaków 2018” wynika, że na przestrzeni ostatnich 5 lat blisko co piątemu badanemu zdarzyła się sytuacja, w...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook