Reklama

Europ Assistance i Aegon: Rabat dla kibiców udających się na mundial
czwartek, 14 czerwca 2018 08:45

Aegon Polska i Europ Assistance Polska przygotowały 20% rabat na ubezpieczenie turystyczne „Aegon Travel – Pomoc w Podróży”. Oferta jest skierowana do kibiców wybierających się na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej do Rosji.

Rabat jest dostępny dla każdego kibica, który zdecyduje się na zakup „Aegon Travel – Pomoc w Podróży” za pośrednictwem platformy sprzedażowej aegondirect.pl. Zniżka w wysokości 20% dostępna jest na hasło: mecz i obowiązuje do końca mistrzostw – do 15 lipca.

Ubezpieczenie turystyczne „Aegon Travel – Pomoc w Podróży” przygotowane przez Europ Assistance Polska dostępne jest w wariantach Standard, Komfort i Premium. Polisa zapewnia wsparcie w sytuacji nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku podczas podróży zagranicznej oraz pakiet assistance, NNW i OC.

W ramach wszystkich dostępnych wariantów, ubezpieczony otrzymuje organizację i pokrycie kosztów leczenia (badania i zabiegi ambulatoryjne, wizytę lekarską, zakup leków, leczenie szpitalne, transport medyczny, transport ubezpieczonego do Polski lub kraju rezydencji i transport zwłok). Ponadto osoby, które zakupią polisę, mogą liczyć na pomoc w razie utraty dokumentów.

Każdy ubezpieczony ma zagwarantowane kontynuowanie zaplanowanej podróży, możliwość zorganizowania i pokrycia kosztów wcześniejszego powrotu do Polski, zorganizowanie na terenie kraju kontynuacji leczenia rozpoczętego za granicą, pokrycie kosztów akcji ratowniczej, ubezpieczenie bagażu podróżnego.

Jeżeli klient wykupi polisę w wariancie Komfort i Premium, może także skorzystać z dodatkowych świadczeń związanych z opóźnieniem podróży czy bagażu i otrzymać zwrot kosztów zakupu artykułów pierwszej potrzeby. Co więcej, jeżeli ubezpieczony spóźni się na samolot, uzyska pomoc w dotarciu na miejsce rozpoczęcia podróży lub powrotu do miejsca zamieszkania w przypadku połączenia krajowego.

Dodatkowo w wariancie Komfort i Premium przewidziana jest pomoc prawna i pomoc tłumacza,  ubezpieczenie sprzętu sportowego, a także opieka nad pozostawionymi bez opieki zwierzętami domowymi oraz świadczenia pieniężne z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków.

Jedenaście z dwunastu miejsc, gdzie piłkarze rozegrają mecze, znajduje się w europejskiej części Rosji. Aby na przykład obejrzeć pojedynek Egipt – Urugwaj w Jekaterynburgu, należy pamiętać o wykupieniu ubezpieczenia, które obowiązuje na terenie całego świata.
(AM, źródło: Europ Assistance)

 

TU Zdrowie: Sławomir Koszewski nowym członkiem zarządu

2 listopada rada nadzorcza TU Zdrowie powołała Sławomira Koszewskiego na stanowisko członka zarządu, odpowiedzialnego za Pion Ubezpieczeń.

...


czytaj dalej

Aegon TUnŻ: Andrzej Szufa zatwierdzony jako członek zarządu ds. ryzyka

30 października Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zgodziła się, by Andrzej Szufa objął stanowisko członka zarządu Aegon TUnŻ odpowiedzialnego za...


czytaj dalej

Marsh&McLennan: Udziałowcy JLT zgodzili się na przejęcie

Marsh&McLennan Companies (MMC) ogłosił, że udziałowcy Jardine Lloyd Thompson Group (JLT) w przeważającej większości zaakceptowali umowę przejęcia...


czytaj dalej

AXA XL: Cyberpolisa dla małych i średnich firm

Slice Labs. Inc. i AXA XL wypuściły nową cyberpolisę, specjalnie zaprojektowaną dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Obsługiwane przez należącą...


czytaj dalej

Cyfryzacja w ubezpieczeniach – trendy, kierunki, bariery

Ponad 80% ubezpieczycieli uważa, że przyszłość na rynku należy do tych organizacji, które zainwestują w innowacje i cyfryzację – wynika z...


czytaj dalej

D.A.S.: Koszty odstraszają od sądownego dochodzenia swoich praw

Z badania D.A.S. „Problemy prawne Polaków 2018” wynika, że na przestrzeni ostatnich 5 lat blisko co piątemu badanemu zdarzyła się sytuacja, w...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook