Reklama

Europ Assistance i Aegon: Rabat dla kibiców udających się na mundial
czwartek, 14 czerwca 2018 08:45

Aegon Polska i Europ Assistance Polska przygotowały 20% rabat na ubezpieczenie turystyczne „Aegon Travel – Pomoc w Podróży”. Oferta jest skierowana do kibiców wybierających się na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej do Rosji.

Rabat jest dostępny dla każdego kibica, który zdecyduje się na zakup „Aegon Travel – Pomoc w Podróży” za pośrednictwem platformy sprzedażowej aegondirect.pl. Zniżka w wysokości 20% dostępna jest na hasło: mecz i obowiązuje do końca mistrzostw – do 15 lipca.

Ubezpieczenie turystyczne „Aegon Travel – Pomoc w Podróży” przygotowane przez Europ Assistance Polska dostępne jest w wariantach Standard, Komfort i Premium. Polisa zapewnia wsparcie w sytuacji nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku podczas podróży zagranicznej oraz pakiet assistance, NNW i OC.

W ramach wszystkich dostępnych wariantów, ubezpieczony otrzymuje organizację i pokrycie kosztów leczenia (badania i zabiegi ambulatoryjne, wizytę lekarską, zakup leków, leczenie szpitalne, transport medyczny, transport ubezpieczonego do Polski lub kraju rezydencji i transport zwłok). Ponadto osoby, które zakupią polisę, mogą liczyć na pomoc w razie utraty dokumentów.

Każdy ubezpieczony ma zagwarantowane kontynuowanie zaplanowanej podróży, możliwość zorganizowania i pokrycia kosztów wcześniejszego powrotu do Polski, zorganizowanie na terenie kraju kontynuacji leczenia rozpoczętego za granicą, pokrycie kosztów akcji ratowniczej, ubezpieczenie bagażu podróżnego.

Jeżeli klient wykupi polisę w wariancie Komfort i Premium, może także skorzystać z dodatkowych świadczeń związanych z opóźnieniem podróży czy bagażu i otrzymać zwrot kosztów zakupu artykułów pierwszej potrzeby. Co więcej, jeżeli ubezpieczony spóźni się na samolot, uzyska pomoc w dotarciu na miejsce rozpoczęcia podróży lub powrotu do miejsca zamieszkania w przypadku połączenia krajowego.

Dodatkowo w wariancie Komfort i Premium przewidziana jest pomoc prawna i pomoc tłumacza,  ubezpieczenie sprzętu sportowego, a także opieka nad pozostawionymi bez opieki zwierzętami domowymi oraz świadczenia pieniężne z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków.

Jedenaście z dwunastu miejsc, gdzie piłkarze rozegrają mecze, znajduje się w europejskiej części Rosji. Aby na przykład obejrzeć pojedynek Egipt – Urugwaj w Jekaterynburgu, należy pamiętać o wykupieniu ubezpieczenia, które obowiązuje na terenie całego świata.
(AM, źródło: Europ Assistance)

 

TU Zdrowie: KNF zatwierdziła nominację Aleksandra Rody

12 lutego Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Aleksandra Rody na stanowisko prezesa zarządu TU Zdrowie.

...


czytaj dalej

KUKE: Marcin Jedliński nowym rzecznikiem prasowym

Od lutego Marcin Jedliński pracuje jako rzecznik prasowy i dyrektor Biura Komunikacji Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) – podał...


czytaj dalej

Słowenia: Generali sfinalizowało przejęcie Adriatic Slovenica

13 lutego Grupa Generali poinformowała o sfinalizowaniu przejęcia słoweńskiej Adriatic Slovenica. Transakcja obejmowała także nabycie KD Funds,...


czytaj dalej

Zurich: Wyniki świadczą o efektywnym underwritingu

Zurich Insurance uzyskał w 2018 r. przychód netto po opodatkowaniu w wysokości 3,72 mld dol. Jest to o 24% więcej od 3 mld dol. odnotowanych w...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Aviva coraz bardziej cyfrowa

Serwis online MojaAviva został wzbogacony o nową funkcjonalność – platformę online do zgłaszania szkód i roszczeń z AC. W październiku ubiegłego...


czytaj dalej

PKO Ubezpieczenia: Polisa turystyczna na inaugurację sprzedaży direct

PKO Ubezpieczenia kontynuuje proces transformacji cyfrowej. Jej kolejnym etapem jest  uruchomienie internetowej sprzedaży produktów ochronnych....


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook