Reklama

Generali: Większy udział we wspólnym przedsięwzięciu w Indiach
poniedziałek, 09 lipca 2018 08:27

Grupa Generali ogłosiła, że podpisała umowę z Future Group, aby zwiększyć swój udział w przedsięwzięciu ubezpieczeniowym w Indiach z 25,5 do 49%. Generali jest aktualnie obecne w Indiach poprzez dwa wspólne przedsięwzięcia – Future Generali India Life Insurance Co. Ltd. i Future Generali India Insurance Co. Ltd.

Na warunkach ogłoszonej transakcji, w ramach partnerstwa Generali przeznacza ok. 120 mln euro na przyspieszenie rozbudowy sieci dystrybucji Future Group, która oferuje rozwiązania ochrony ubezpieczeniowej na terenie Indii, z naciskiem na cyfryzację. Istniejące od dawna partnerstwo z Future Group obecnie przynosi 373 mln euro składki przypisanej brutto, a poziom ten został osiągnięty przez stały wzrost rok po roku.

Dostrzegamy duży potencjał wzrostu w Indiach, sprzyjający realizacji naszego planu strategicznej ekspansji w Azji. Nie moglibyśmy sobie życzyć bardziej doświadczonego partnera, który zna i rozumie lokalne uwarunkowania – powiedział Frédéric de Courtois, dyrektor generalny międzynarodowego biznesu Generali.

To ekscytująca szansa pogłębienia i wzmocnienia naszej działalności w Indiach, na rynku priorytetowym dla naszego rozwoju w Azji w długim terminie. Mamy zaufanie do wyjątkowych możliwości cyfrowej dystrybucji Future Group, a wzmocnienie naszej relacji zwiększy nasze możliwości obsługi klientów w Indiach – skomentował Roberto Leonardi, dyrektor regionalny Generali w Azji.
(AC, źródło: Insurance Journal)

 

KNF: Będzie zmiana wiceprzewodniczących

Wkrótce dojdzie do zmiany zastępców przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego – wynika z informacji uzyskanych przez „Dziennik Gazetę Prawną”.

...


czytaj dalej

Personalia: Krzysztof Kudelski dołączył do Grupy MAK

Do zespołu MAK Investments (Grupa MAK) dołączył były prezes Warty Krzysztof Kudelski, który w strukturach brokera będzie odpowiedzialny za obszary...


czytaj dalej

Brokerslink: Rezygnacja dyrektor generalnej

Brokerslink podał oficjalnie, że Jacqueline Legrand zrezygnowała ze stanowiska dyrektora generalnego z dniem 6 grudnia 2018 r.

Po 6 latach pracy...


czytaj dalej

Revolut: Licencja bankowa na Litwie

Revolut, start-up z branży technologii finansowej uzyskał wobec zbliżającego się Brexitu europejską licencję bankową i planuje uruchomienie...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Słabnie tempo wzrostu sprzedaży OC

Choć segment obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych utrzymuje się w trendzie wzrostowym, tempo tego wzrostu słabnie z kwartału na kwartał....


czytaj dalej

Ergo Hestia: Różnorodność tematem najnowszego raportu społecznego

„Troska 2017” – taki tytuł nosi najnowszy raport społeczny Ergo Hestii. Jego tematem przewodnim jest jedna z najważniejszych współczesnych...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook