Reklama

MetLife: Polisy dla klientów T-Mobile
wtorek, 15 stycznia 2019 09:48

MetLife rozwija sprzedaż w kanale direct marketing. Najnowszą inicjatywą ubezpieczyciela w tym obszarze  jest nawiązanie współpracy z T-Mobile. Pierwszym efektem partnerstwa jest zaoferowanie wybranym klientom telekomu specjalnej propozycji dwóch nowych ubezpieczeń – „Ochrona Zdrowia” i „Ochrona na Wypadek”.

- MetLife jest pionierem i liderem sprzedaży w tej kategorii usług ubezpieczeniowych. Rozwijamy nasz model współpracy już od 15 lat. Mamy godnych zaufania partnerów oraz wyjątkowe doświadczenie i kompetencje w tym obszarze. Cieszymy się, że mogliśmy nawiązać współpracę z T-Mobile – powiedział Bartłomiej Woźniak, dyrektor Pionu Klienta Instytucjonalnego MetLife.

„Ochrona Zdrowia” to ubezpieczenie na wypadek nowotworu złośliwego, udaru lub zawału mięśnia sercowego. Gwarantuje wypłatę świadczenia od razu po uzyskaniu diagnozy, dzięki czemu ubezpieczony ma szybszy dostęp do leczenia – może np. opłacić dodatkowe badania czy rehabilitację ze świadczenia, które otrzymał. Z kolei „Ochrona na Wypadek” zapewnia dodatkowe środki finansowe w przypadku pobytu w szpitalu na skutek wypadku oraz dla rodziny i najbliższych osoby ubezpieczonej w razie jej śmierci wskutek wypadku.

Umowę ubezpieczenia można zawrzeć podczas rozmowy telefonicznej, bez potrzeby wychodzenia z domu, formalności i pytań o stan zdrowia. Opłaty za składkę uwzględniane są na fakturze za usługi telekomunikacyjne.
(AM, źródło: MetLife)

 

TU Zdrowie: KNF zatwierdziła nominację Aleksandra Rody

12 lutego Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Aleksandra Rody na stanowisko prezesa zarządu TU Zdrowie.

...


czytaj dalej

KUKE: Marcin Jedliński nowym rzecznikiem prasowym

Od lutego Marcin Jedliński pracuje jako rzecznik prasowy i dyrektor Biura Komunikacji Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) – podał...


czytaj dalej

Allianz: Akwizycje zamiast odkupu?

Allianz może spowolnić realizację swojego programu odkupu akcji, aby móc dokonać niewielkich akwizycji – zapowiedział dyrektor finansowy grupy po...


czytaj dalej

Parlament Europejski: Zmiany w dyrektywie komunikacyjnej przyjęte

13 lutego deputowani z Parlamentu Europejskiego przyjęli zmiany w przepisach dotyczących ubezpieczeń komunikacyjnych (dyrektywie komunikacyjnej).

...


czytaj dalej

Rozmowy bez Asekuracji: Windykacyjni pośrednicy

19 lutego ukazał się 54. odcinek podcastu „Rozmowy bez Asekuracji”. Gościem programu zatytułowanego „Windykacyjni pośrednicy” był Piotr...


czytaj dalej

PZU SA: Usługa Auto Non Stop dla posiadaczy PZU Auto AC

Oferta komunikacyjna PZU SA została wzbogacona o opcję Auto Non Stop. Dzięki nowej usłudze w przypadku obsługi zgłoszenia z PZU Auto AC...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook