Reklama

AXA: Nowe hasło „Know you can”
piątek, 08 lutego 2019 09:34

AXA będzie się posługiwać nowym hasłem reklamowym: „Know you can”. Slogan ma odzwierciedlać obietnicę Axy, że ubezpieczyciel będzie wspierającym partnerem, który pomaga klientom czuć się pewniejszymi w osiąganiu swoich celów.

Zmianie hasła będzie towarzyszyć światowa kampania reklamowa, w której udział weźmie Serena Williams – tenisistka kojarzona z odnoszeniem sukcesów i wiarą w siebie, co współgra z wartościami i ambicjami ubezpieczyciela. Spoty z jej udziałem będą centralnym punktem szerokiej kampanii komunikacyjnej, w której udział wezmą również piłkarze FC Liverpool, klubu wspieranego przez AXA.

- „Know you can” to hasło, które idealnie oddaje naszą ambicję, by uczynić AXA partnerem, który pomaga naszym klientom uwierzyć, że lepsze życie jest możliwe. Hasło jest także ucieleśnieniem kultury naszej firmy, która z małego francuskiego ubezpieczyciela wzajemnego stała się światowym liderem w ubezpieczeniach – komentuje Thomas Buberl, CEO AXA.

Kampania ruszyła 2 lutego w Niemczech, w połowie miesiąca ruszy w Hongkongu, na wiosnę we Francji, a następnie będzie promowana na pozostałych rynkach Europy, Azji i Ameryki Łacińskiej.
(AM, źródło: PIU)

 

TU Zdrowie: KNF zatwierdziła nominację Aleksandra Rody

12 lutego Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Aleksandra Rody na stanowisko prezesa zarządu TU Zdrowie.

...


czytaj dalej

KUKE: Marcin Jedliński nowym rzecznikiem prasowym

Od lutego Marcin Jedliński pracuje jako rzecznik prasowy i dyrektor Biura Komunikacji Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) – podał...


czytaj dalej

Allianz: Akwizycje zamiast odkupu?

Allianz może spowolnić realizację swojego programu odkupu akcji, aby móc dokonać niewielkich akwizycji – zapowiedział dyrektor finansowy grupy po...


czytaj dalej

Parlament Europejski: Zmiany w dyrektywie komunikacyjnej przyjęte

13 lutego deputowani z Parlamentu Europejskiego przyjęli zmiany w przepisach dotyczących ubezpieczeń komunikacyjnych (dyrektywie komunikacyjnej).

...


czytaj dalej

Rozmowy bez Asekuracji: Windykacyjni pośrednicy

19 lutego ukazał się 54. odcinek podcastu „Rozmowy bez Asekuracji”. Gościem programu zatytułowanego „Windykacyjni pośrednicy” był Piotr...


czytaj dalej

PZU SA: Usługa Auto Non Stop dla posiadaczy PZU Auto AC

Oferta komunikacyjna PZU SA została wzbogacona o opcję Auto Non Stop. Dzięki nowej usłudze w przypadku obsługi zgłoszenia z PZU Auto AC...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook