Reklama

Jak zdobywać szczyty?
poniedziałek, 11 lutego 2019 11:03

Rozmowa z Tomaszem Domalewskim, dyrektorem sprzedaży Leadenhall Polska SA

Aleksandra E. Wysocka: – Niedługo dokądś Pan wyrusza…
Tomasz Domalewski:
– Rzeczywiście, już 14 lutego wylatuję w daleką podróż.

Zanim opowie Pan więcej, proszę się przedstawić naszym czytelnikom.
– Jestem ubezpieczeniowcem z krwi i kości, w branży od 20 lat. Zaczynałem jako agent, potem byłem unit managerem, dyrektorem oddziału, zajmowałem się też szkoleniami, a od pięciu lat jestem dyrektorem sprzedaży w Leadenhall.

Oferujecie dość niszowe ubezpieczenia z rynku Lloyd’s.
– Wolę określenie „specjalistyczne”, ale co do zasady zgadza się. Są to programy D&O, Cyber oraz ubezpieczenia osobowe: na życie i od utraty dochodu. Dzisiaj jednak chciałbym mówić nie tylko o ubezpieczeniach, ale również o łączeniu pracy z pasją.

I tu wracamy do początku tej rozmowy i podróży, która jest elementem ambitnego planu. Jako pierwszy ubezpieczeniowiec w Polsce postanowił Pan zdobyć Koronę Ziemi.
– Wydaje mi się, że dla każdej osoby, zwłaszcza takiej, która pracuje w sprzedaży, ważne jest znalezienie czasu na odpowiednią regenerację i odreagowanie stresu. Ja jestem osobą, która do odpoczynku potrzebuje kolejnej dawki adrenaliny! Moją pasją jest wspinaczka wysokogórska, a miłość do gór towarzyszy mi od wielu lat. Jednak dopiero w 2017 r. przy okazji okrągłych urodzin w mojej głowie pojawił się plan zdobycia Korony Ziemi, czyli najwyższych szczytów każdego kontynentu. Jednym z celów, które sobie wówczas wyznaczyłem, było zdobycie pierwszej góry „wysokiej” i wybór padł oczywiście na Dach Europy, czyli Mont Blanc.

Cały artykuł dostępny w "Gazecie Ubezpieczeniowej" nr 7/2019

 

TU Zdrowie: KNF zatwierdziła nominację Aleksandra Rody

12 lutego Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Aleksandra Rody na stanowisko prezesa zarządu TU Zdrowie.

...


czytaj dalej

KUKE: Marcin Jedliński nowym rzecznikiem prasowym

Od lutego Marcin Jedliński pracuje jako rzecznik prasowy i dyrektor Biura Komunikacji Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) – podał...


czytaj dalej

Allianz: Akwizycje zamiast odkupu?

Allianz może spowolnić realizację swojego programu odkupu akcji, aby móc dokonać niewielkich akwizycji – zapowiedział dyrektor finansowy grupy po...


czytaj dalej

Parlament Europejski: Zmiany w dyrektywie komunikacyjnej przyjęte

13 lutego deputowani z Parlamentu Europejskiego przyjęli zmiany w przepisach dotyczących ubezpieczeń komunikacyjnych (dyrektywie komunikacyjnej).

...


czytaj dalej

Rozmowy bez Asekuracji: Windykacyjni pośrednicy

19 lutego ukazał się 54. odcinek podcastu „Rozmowy bez Asekuracji”. Gościem programu zatytułowanego „Windykacyjni pośrednicy” był Piotr...


czytaj dalej

PZU SA: Usługa Auto Non Stop dla posiadaczy PZU Auto AC

Oferta komunikacyjna PZU SA została wzbogacona o opcję Auto Non Stop. Dzięki nowej usłudze w przypadku obsługi zgłoszenia z PZU Auto AC...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook