Reklama

TUW „TUW”: Nowe ubezpieczenie turystyczne
wtorek, 02 lipca 2019 08:43

Od 1 lipca w ofercie Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” pojawiło się nowe ubezpieczenie „Bezpieczna Podróż z TUW-em”.

Polisa jest skierowana do osób fizycznych udających się w podróż poza granice terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i kraj zamieszkania ubezpieczonego. Zapewnia ona całodobowe, kompleksowe wsparcie w każdym miejscu na świecie w nagłych sytuacjach.

W ramach ubezpieczenia towarzystwo ofertuje do wyboru cztery warianty ubezpieczenia: Mini, Standard, Kompleks, VIP, różniące się między sobą sumami ubezpieczenia oraz sumami gwarancyjnymi, natomiast podstawowy zakres ubezpieczenia jest jednakowy dla każdej z opcji.

Przedmiotem umowy w każdym z wariantów jest ubezpieczenie kosztów leczenia, assistance, następstw nieszczęśliwych wypadków, odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, bagażu podróżnego. Dodatkowo do każdej opcji można dokupić opcję odwołania podróży, zabezpieczającą przed nieprzewidzianymi, nagłymi zdarzeniami powodującymi rezygnację z wyjazdu lub jego skrócenie.

Towarzystwo umożliwia też rozszerzenie każdego z wariantów o dodatkowe ryzyka: uprawienie sportów ekstremalnych, uprawienie sportów zimowych i wykonywanie pracy fizycznej.
(AM, źródło: TUW „TUW”)

 

Macif Życie: Mariusz Czajka członkiem zarządu ds. ryzyka

6 sierpnia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Mariusza Czajki na stanowisko członka zarządu Macif Życie...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Justyna Wajs zastąpiła Małgorzatę MakulskąMałgorzata Makulska
Justyna Wajs

Małgorzata Makulska, członek zarządu Ergo Hestii, po 27 latach zakończyła współpracę z ubezpieczycielem z powodów...


czytaj dalej

Najczęściej czytane

Marsh: Rośnie liczba roszczeń z polis W&I

Od 2016 r. widoczny jest wzrost liczby roszczeń zgłaszanych z tytułu ubezpieczeń oświadczeń i zapewnień (Warranty & Indemnity, W&I) w regionie...


czytaj dalej

Rosja: Przyspieszenie testów samochodów bez kierowcy

Yandex, rosyjski odpowiednik Google, poinformował, że rozważa rozszerzenie swojej floty samoprowadzących się samochodów do 1000 w ciągu...


czytaj dalej

UFG: Nowe przepisy nie spowodują podwyżki składek

14 sierpnia prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 19 lipca 2019 r. o szczególnych uprawnieniach osób poszkodowanych w przypadku...


czytaj dalej

Rozmowy bez Asekuracji: Nic się nie stanie?

20 sierpnia ukazał się 80. odcinek „Rozmów bez Asekuracji”. Gościem podcastu był Marcin Tarczyński, analityk Polskiej Izby Ubezpieczeń.

Inspiracją...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook