Reklama

April Polska i Societe Generale Insurance oferują szerszy zakres ubezpieczeń podróży
wtorek, 16 lipca 2019 08:39

Z dniem 15 lipca April Polska i Societe Generale Insurance wprowadziły zmiany w ofercie ubezpieczeń podróży zagranicznych.

Formuła polis podróży krótkoterminowych Easy Travel oraz rocznych umów Easy Travel 365 została rozszerzona o ochronę w czasie wykonywania pracy za granicą bez konieczności zapłaty dodatkowej składki.

- Wsłuchujemy się w zmieniające się dynamicznie potrzeby naszych klientów i odpowiadamy na nie najlepiej jak potrafimy. Szczególnie że April, jako firma międzynarodowa, wyspecjalizowana w ochronie ubezpieczeniowej i usługach assistance, bazuje na ponad 30 latach doświadczeń zdobywanych na całym świecie. Tak właśnie powstała nowa, kompleksowa oferta ubezpieczeń podróżnych oferowanych we współpracy z April Polska, która od teraz będzie nie tylko zapewniać bezpieczeństwo podczas podróży w celach wypoczynkowych i rekreacyjnych, lecz również rozszerza swój zakres o ochronę Polaków wyjeżdżających do pracy za granicę – mówi Joanna Nadzikiewicz, dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu April Polska.

- Co roku wielu Polaków wyjeżdża za granicę do pracy tymczasowej. Młodzież, często też osoby starsze, decyduje się na wyjazd w celach zarobkowych, nierzadko wykonując niełatwą pracę fizyczną. Zagraniczne podróże służbowe to dziś również stały element życia zawodowego wielu polskich menedżerów i przedsiębiorców – twierdzi Joanna Heller, Product Manager Societe Generale Insurance. – Poszerzając zakres ubezpieczenia Easy Travel oraz Easy Travel 365, odpowiadamy na potrzeby Polaków, dbając o ich bezpieczeństwo za granicą oraz spokojny powrót do kraju. Wiemy, że o wypadek, szczególnie w trakcie wykonywania pracy, nietrudno. Niespodziewana wizyta w szpitalu, potrzeba transportu medycznego czy nawet wizyta u dentysty bez ważnego za granicą ubezpieczenia będzie wiązać się z ogromnymi wydatkami. A przecież nie taki jest cel wyjazdu – dodaje.

Polisy Easy Travel i Easy Travel 365 swoim zakresem obejmują koszty leczenia do 265 tys. zł w przypadku rocznego ubezpieczenia oraz do 430 tys. zł w przypadku ubezpieczenia podróży krótkoterminowych. Każda umowa w standardowym zakresie obejmuje również ochronę w ramach OC – do 100 tys. zł w przypadku Easy Travel 365 oraz do 200 tys. zł w przypadku Easy Travel. W ofercie dostępne jest również ubezpieczenie kosztów rezygnacji i przerwania podróży Easy Way Back, które umożliwia zwrot pełnej kwoty zakupu podróży w przypadku niespodziewanej choroby, zdarzenia losowego, a nawet ataku terrorystycznego w miejscu wyjazdu.
(AM, źródło: Manhattan)

 

Macif Życie: Mariusz Czajka członkiem zarządu ds. ryzyka

6 sierpnia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Mariusza Czajki na stanowisko członka zarządu Macif Życie...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Justyna Wajs zastąpiła Małgorzatę MakulskąMałgorzata Makulska
Justyna Wajs

Małgorzata Makulska, członek zarządu Ergo Hestii, po 27 latach zakończyła współpracę z ubezpieczycielem z powodów...


czytaj dalej

Najczęściej czytane

Marsh: Rośnie liczba roszczeń z polis W&I

Od 2016 r. widoczny jest wzrost liczby roszczeń zgłaszanych z tytułu ubezpieczeń oświadczeń i zapewnień (Warranty & Indemnity, W&I) w regionie...


czytaj dalej

Rosja: Przyspieszenie testów samochodów bez kierowcy

Yandex, rosyjski odpowiednik Google, poinformował, że rozważa rozszerzenie swojej floty samoprowadzących się samochodów do 1000 w ciągu...


czytaj dalej

UFG: Nowe przepisy nie spowodują podwyżki składek

14 sierpnia prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 19 lipca 2019 r. o szczególnych uprawnieniach osób poszkodowanych w przypadku...


czytaj dalej

Rozmowy bez Asekuracji: Nic się nie stanie?

20 sierpnia ukazał się 80. odcinek „Rozmów bez Asekuracji”. Gościem podcastu był Marcin Tarczyński, analityk Polskiej Izby Ubezpieczeń.

Inspiracją...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook