Reklama

Ergo Hestia: Justyna Wajs zastąpiła Małgorzatę Makulską
poniedziałek, 05 sierpnia 2019 08:51


Małgorzata Makulska
Justyna Wajs

Małgorzata Makulska, członek zarządu Ergo Hestii, po 27 latach zakończyła współpracę z ubezpieczycielem z powodów zdrowotnych. Jej miejsce członka zarządu ds. sprzedaży i technologii zajęła z dniem 1 sierpnia Justyna Wajs.

- Dziękuję Małgorzacie Makulskiej za jej niepodważalny wkład w rynkowy sukces Ergo Hestii, w szczególności za jej wysiłek włożony w rozbudowę naszej sieci sprzedaży – powiedział Piotr Maria Śliwicki, prezes Grupy Ergo Hestia.

Małgorzata Makulska dołączyła do zarządu Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń Ergo Hestia w 1995 roku. Była odpowiedzialna za strategię, rozwój i działanie sieci sprzedaży. Za swoje dokonania została odznaczona medalem „Zasłużony dla Ubezpieczeń” przyznanym przez Polską Izbę Ubezpieczeń.

- Cieszę się, że to właśnie Justyna Wajs dołączy do zarządu spółki. Jest związana z Grupą Ergo Hestia od 7 lat, świetnie zna naszą organizację i sieć sprzedaży. Przez kilka najbliższych miesięcy postaram się osobiście wprowadzić ją w obszary, które nadzorowałam. Jestem przekonana, że zarówno nasi agenci, jak i cały rynek, dobrze przyjmą tę zmianę – powiedziała Małgorzata Makulska.

„Życie ostatnio postawiło przede mną jedno z trudniejszych i wymagających doświadczeń natury zdrowotnej. Dzisiaj już wiem, że wszystko jest na dobrej drodze, ale dojście do pełnej formy zajmie jeszcze trochę czasu. Dlatego też podjęłam, wspólnie z Prezesem, decyzję o zakończeniu mojej misji w ERGO Hestii na stanowisku Wiceprezesa. Misji, która trwała przez prawie ćwierćwiecze. Były to lata pełne wyzwań i budowania tożsamości w dynamicznie zmieniającej się Polsce. Był to fascynujący czas, w którym pasja tworzenia przeplatała się z radością dokonywania rzeczy wielkich i pokonywania trudności. Dziś odczuwam z tego ogromną satysfakcję. (…) Dziś jedynie dziękuję za wszystkie piękne chwile wypełnione cudownymi wspomnieniami i znajomościami. Dziękuję też za ciepłe myśli i spływające do mnie życzenia powrotu do zdrowia. (…) Nie żegnam się z Państwem, gdyż jestem pewna, że spotkamy się w nowej przygodzie” – napisała Małgorzata Makulska na swoim facebookowym profilu*.

Justyna Wajs poza obszarem sprzedaży będzie nadzorowała również pion IT w spółce. Z Grupą Ergo Hestia jest związana od czerwca 2012 roku. Była pierwszym dyrektorem biura iHestii, gdzie projektowała najnowocześniejsze na rynku narzędzia sprzedażowe. Opracowała i wdrożyła platformę SPACE, najbardziej innowacyjne rozwiązanie informatyczne do obsługi ubezpieczeń w Polsce. Od 2015 roku pełni funkcję prezesa zarządu spółki Atena Usługi Informatyczne i Finansowe, należącej od 2018 r. do Grupy Ergo. Jako ceniony ekspert z międzynarodowym doświadczeniem operacyjnym w styczniu tego roku została powołana na stanowisko CIO ERGO International oraz członka zarządu w Ergo Technology & Services Management.

- Od lat z olbrzymim uznaniem obserwuję dynamiczny rozwój Ergo Hestii. Prezes Małgorzata Makulska miała niewątpliwie znaczący wpływ na budowę najsilniejszej sieci sprzedaży w całej Polsce. Chcę kontynuować jej strategię, jednocześnie wzmacniając pozycję spółki jako źródła innowacji w obszarze ubezpieczeń – mówi Justyna Wajs.

Prezesem Grupy Ergo Hestia, od początku jej funkcjonowania, jest Piotr Maria Śliwicki. W zarządzie pozostają Grzegorz Szatkowski i Adam Roman. Z kolei zarząd Ateny zostaje dwuosobowy: Tomasz Pszczółka i Jacek Szymański.

***

*https://www.facebook.com/...
Artur Makowiecki
news@gu.com.pl


 

Macif Życie: Mariusz Czajka członkiem zarządu ds. ryzyka

6 sierpnia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Mariusza Czajki na stanowisko członka zarządu Macif Życie...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Justyna Wajs zastąpiła Małgorzatę MakulskąMałgorzata Makulska
Justyna Wajs

Małgorzata Makulska, członek zarządu Ergo Hestii, po 27 latach zakończyła współpracę z ubezpieczycielem z powodów...


czytaj dalej

Najczęściej czytane

Marsh: Rośnie liczba roszczeń z polis W&I

Od 2016 r. widoczny jest wzrost liczby roszczeń zgłaszanych z tytułu ubezpieczeń oświadczeń i zapewnień (Warranty & Indemnity, W&I) w regionie...


czytaj dalej

Rosja: Przyspieszenie testów samochodów bez kierowcy

Yandex, rosyjski odpowiednik Google, poinformował, że rozważa rozszerzenie swojej floty samoprowadzących się samochodów do 1000 w ciągu...


czytaj dalej

UFG: Nowe przepisy nie spowodują podwyżki składek

14 sierpnia prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 19 lipca 2019 r. o szczególnych uprawnieniach osób poszkodowanych w przypadku...


czytaj dalej

Rozmowy bez Asekuracji: Nic się nie stanie?

20 sierpnia ukazał się 80. odcinek „Rozmów bez Asekuracji”. Gościem podcastu był Marcin Tarczyński, analityk Polskiej Izby Ubezpieczeń.

Inspiracją...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook