feed-image -

Ubezpieczenia majątkowe


Euler Hermes już chroni należności mikrofirm
wtorek, 15 grudnia 2015 09:48

Euler Hermes uruchomił sprzedaż ubezpieczeń należności adresowanych do mikroprzedsiębiorstw. Zdaniem Rafała Hiszpańskiego, prezesa towarzystwa, będzie to rewolucja na rynku ubezpieczeń finansowych – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Leadenhall Polska: Ruszyła sprzedaż ubezpieczeń cyber
piątek, 11 grudnia 2015 09:33

Leadenhall Polska, coverholder rynku Lloyd’s, w grudniu rozpoczął w Polsce sprzedaż ubezpieczeń cyber. Jest to obecnie najszybciej rozwijająca się linia ubezpieczeń na świecie.

Add a comment

Więcej…
 
InterRisk: Nowe propozycje dla kierowców
środa, 09 grudnia 2015 09:43

Od 6 grudnia klienci InterRisk z wybranych miast Polski, którzy wykupią pakiet AC/OC wraz z dodatkowym ubezpieczeniem np. AutoAssistance czy NNW kierowcy i pasażera otrzymują specjalne bony o wartości 100 zł. Będą mogli nimi zapłacić za różne świadczenia. Nabywcy nowych polis Pakietu Auto mogą otrzymać bony o łącznej wartości 200 zł.

Add a comment

Więcej…
 
Liberty Ubezpieczenia: Nowa oferta polis mieszkaniowych
wtorek, 08 grudnia 2015 09:59

Liberty Ubezpieczenia (LU) wprowadziło nowe rozwiązania w ofercie polis mieszkaniowych. Firma rozszerzyła dotychczasową ofertę o umowy w formule all risk, uzupełniła zakres ochrony o dodatkowe ryzyka, a także zwiększyła funkcjonalność kalkulatora składki dedykowanego agentom oraz klientom.

Add a comment

Więcej…
 
Inter Polska: Inter Tour 365 – nowy produkt w ofercie
poniedziałek, 07 grudnia 2015 09:38

Z początkiem grudnia w ofercie Inter Polska pojawiło się nowe ubezpieczenie podróżne. Polisa o nazwie Inter Tour 365 adresowana jest do przedstawicieli zawodów medycznych i ich rodzin.

Add a comment

Więcej…
 
InterRisk: Program MikroFlota dla małych i średnich firm
środa, 04 listopada 2015 09:43

Z myślą o mikroprzedsiębiorcach InterRisk przygotował specjalny program MikroFlota, oferujący specjalne warunki ubezpieczenia pojazdów.

Add a comment

Więcej…
 
CUK Ubezpieczenia: Nagrobki pod ochroną
piątek, 30 października 2015 09:28

Ubezpieczenie nagrobka jest skuteczną bronią w walce z wandalizmem i cmentarnymi złodziejami oraz np. niszczącymi skutkami zjawisk atmosferycznych – przekonuje CUK Ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia Ubezpieczenia: Czy warto ubezpieczyć nagrobek?
czwartek, 29 października 2015 09:39

Zabezpieczeniem przed uszkodzeniami nagrobków spowodowanymi przez siły natury czy grasujących na cmentarzu wandali może być ich ubezpieczenie. Taka opcja ochrony staje się coraz popularniejszym dodatkiem do ubezpieczenia nieruchomości – zauważają eksperci Concordii Ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
Gothaer: Nagrobek można i warto ubezpieczyć
wtorek, 27 października 2015 09:48

Co roku na polskich cmentarzach dochodzi do zniszczeń w wyniku aktów wandalizmu, kradzieży czy zjawisk atmosferycznych. Takie sytuacje wiążą się ze sporymi stratami finansowymi, sięgającymi nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Warto zatem zadbać o bezpieczeństwo i ubezpieczyć nagrobek – radzą eksperci Gothaer TU.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Ubezpieczenie nagrobka
poniedziałek, 26 października 2015 09:22

PZU przypomina, że od kilkunastu lat oferuje ubezpieczenie nagrobków. Taki rodzaj ochrony jest dostępny w ramach ubezpieczenia domu albo jako samodzielna opcja.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 73

D.A.S.: Danuta Źrałek nowym członkiem zarządu

16 lutego nastąpiły zmiany w zarządzie D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację Arkadiusza Gila...


czytaj dalej

KNF: Marcin Pachucki i Filip Świtała nowymi wiceprzewodniczącymi

Na wniosek przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) Marka Chrzanowskiego, premier Beata Szydło odwołała z dniem 15 lutego jego...


czytaj dalej

Lloyd’s: Carnegie-Brown następcą Nelsona

Były dyrektor generalny Marsh Europe i prezes bez funkcji wykonawczej brytyjskiego oddziału Aon Bruce Carnegie-Brown zostanie wkrótce mianowany...


czytaj dalej

Niemcy: Allianz planuje odkup akcji

Allianz, największy europejski ubezpieczyciel, zaproponował wydanie 3 miliardów euro na wykup własnych akcji po ogłoszeniu zysku wyższego od...


czytaj dalej

Odświeżone zasady postępowania przed Rzecznikiem Finansowym

22 lutego weszło w życie rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 15 lutego 2017 r. w sprawie pozasądowego postępowania przed Rzecznikiem...


czytaj dalej

Concordia w górę, Aviva w dół

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny oficjalnie ogłosił, że PZU, Compensa i Hestia znalazły się na czele rankingu jakości danych w ogólnopolskiej...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy