feed-image -

Ubezpieczenia majątkowe


Ergo Hestia: strajk pracodawcy niestraszny
środa, 10 września 2008 13:48

W pierwszej połowie tego roku strajkowało 196 tysięcy pracowników - wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego. Jesienią czeka nas kolejna fala strajków, protestów i manifestacji. Szkody materialne i utrata zysku to koszty, które mogą ponieść firmy na skutek tego typu zdarzeń.

Add a comment
Więcej…
 
PZU SA: nowe ubezpieczenie dla klientów PKO BP
wtorek, 09 września 2008 07:58

Od 8 września br. klienci PKO Banku Polskiego mogą korzystać z ochrony ubezpieczeniowej PZU SA w ramach grupowego ubezpieczenia „Superochrona Domów i Lokali Mieszkalnych”. Oferta skierowana jest do klientów korzystających z kredytów hipotecznych i pożyczek hipotecznych.

Add a comment
Więcej…
 
Ergo Hestia: tańsze polisy komunikacyjne dla absolwentów prestiżowych uczelni
czwartek, 04 września 2008 17:29

Absolwenci wybranych szkół wyższych mogą liczyć na dodatkową 15% zniżkę promocyjną w ofercie Ergo Hestia. Dotyczy to ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody związane z ruchem tych pojazdów oraz AC (autocasco) od utraty, zniszczenia lub uszkodzenia.

Add a comment
Więcej…
 
PZU SA: zawarcie umowy ubezpieczenia wierzytelności faktoringowych Citi Handlowy
środa, 03 września 2008 15:58

Umowa pomiędzy PZU SA a Citi Handlowy to nowatorskie rozwiązanie polegające na scedowaniu części obowiązków wynikających z umowy ubezpieczenia na faktoranta (klienta banku). Taki zapis mobilizuje przedsiębiorstwa do kontroli swoich należności oraz umożliwia ścisłą trójstronną współpracę (klient - bank - ubezpieczyciel).

Add a comment
Więcej…
 
KUKE: nowe zasady ubezpieczania w inwestycji bezpośrednich za granicą
środa, 03 września 2008 10:26

Wykorzystując kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu gwarantowanych przez Skarb Państwa ubezpieczeń inwestycji bezpośrednich za granicą, jak również kierując się oczekiwaniami klientów oraz wynikami zleconych przez KUKE S.A. badań rynku, Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych Spółka Akcyjna udoskonaliła zasady regulujące to ubezpieczenie.

Add a comment
Więcej…
 
Ubezpieczenia majątkowe: kontrowersje wokół ubezpieczeń okołokredytowych
wtorek, 26 sierpnia 2008 10:50

Zdaniem „Gazety Wyborczej” wielu ubezpieczycieli zyskuje na tym, że ich klienci nie dochodzą swoich praw w sądzie.

Add a comment
Więcej…
 
TU Europa i Metrobank: ubezpieczenie od wzrostu stopy WIBOR lub LIBOR
piątek, 22 sierpnia 2008 16:24

Jak przypomina „Gazeta Prawna”, oprocentowanie kredytów hipotecznych zależy zazwyczaj od rynkowych stawek oprocentowania na rynku międzybankowym - dla złotego jest to WIBOR, dla franka LIBOR. Stawki te mogą się zmieniać w zależności od decyzji banku centralnego odnośnie do wysokości stóp procentowych, a także oczekiwań na zmianę oprocentowania ustalanego przez np. RPP.

Add a comment
Więcej…
 
Europ Assistance Polska: nowy program assistance
czwartek, 21 sierpnia 2008 12:51

Santander Consumer Multirent razem z Europ Assistance Polska za pośrednictwem BIK  Brokers wprowadzają dwa produkty assistance: dla pojazdów będących w leasingu długoterminowym oraz Car Fleet Management.

Add a comment
Więcej…
 
AXA Ubezpieczenia: nowe produkty w ofercie
czwartek, 21 sierpnia 2008 12:49

Od 1 sierpnia 2008 roku AXA Ubezpieczenia oferuje swoim klientom możliwość zakupu nowych ubezpieczeń: Pakietu Dla Kobiet oraz Ubezpieczenia od zniszczenia pojazdu wskutek pożaru i od kradzieży.

Add a comment
Więcej…
 
Ergo Hestia: Raport po kataklizmie
poniedziałek, 18 sierpnia 2008 14:21

Tylko w ciągu długiego weekendu klienci Ergo Hestii zgłosili blisko 700 szkód będących efektem pogodowego kataklizmu. Ze względu na rozmiar zniszczeń ubezpieczyciel podjął decyzję o wypłacaniu zaliczek w trybie natychmiastowym. - Dotyczy to zniszczeń dachów nieruchomości naszych klientów. Kierownicy działów mają możliwość podjęcia decyzji o zaliczce w wysokości do 5 tyś zł „od ręki” – mówi Wiesław Puławski, dyrektor Biura Likwidacji Szkód. – Sytuacja jest stabilna, chociaż liczba zgłaszanych szkód wciąż rośnie. Ich charakter pokrywa się z rodzajem anomalii pogodowych: południe kraju to głównie szkody związane z gradobiciem, huraganem i ulewnymi deszczami , północne i centralne rejony to szkody, które wystąpiły w efekcie silnych wiatrów (uszkodzenia budynków, małej architektury, przepięcia uszkodzenia pojazdów przez połamane konary drzew, zrzucone przez wiatr elementy domów) – dodaje Puławski. 

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 następna > ostatnia >>

Strona 72 z 78

Personalia: Lech Mrozowski w TUW Medicum

TUW Medicum poinformowało, że nowym członkiem jego zespołu został Lech Mrozowski, związany ostatnio z Vienna Insurance Group w Polsce.

Lech...


czytaj dalej

Link4: Maciej Krzysztoszek nowym rzecznikiem prasowym

Nowym rzecznikiem prasowym Link4 został Maciej Krzysztoszek, związany do niedawna z Komisją Nadzoru Finansowego (KNF) – informuje portal...


czytaj dalej

Swiss Re: John Dacey dyrektorem finansowym

Swiss Re ogłosił, że John Dacey, obecnie dyrektor ds. strategii grupy, został powołany na stanowisko dyrektora finansowego grupy, które obejmie z...


czytaj dalej

Paryż: AXA zintensyfikuje walkę ze zmianami klimatu

Podczas odbywającego się w Paryżu szczytu klimatycznego AXA zapowiedziała podjęcie większych zobowiązań na rzecz walki ze zmianami klimatu.

Thomas...


czytaj dalej

UFG: Składka zakładów z OC ppm. wzrosła o niemal 2,4 mld zł

Przez dziewięć miesięcy 2017 roku ubezpieczyciele zebrali z OC posiadaczy pojazdów mechanicznych o blisko 2,4 mld zł składek więcej niż w...


czytaj dalej

Play uruchomił mobilny market ubezpieczeniowy

12 grudnia wystartował Play Ubezpieczenia – Mobilny market operatora telekomunikacyjnego. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej klienci telekomu...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy