feed-image -

Ubezpieczenia majątkowe


Ergo Hestia: polisa D&O bardzo na czasie
czwartek, 25 września 2008 13:44

Prezydent Francji Nicolas Sarkozy wzywa do rozliczania winnych zawirowań na rynkach finansowych. FBI rozpoczyna śledztwo w amerykańskich bankach inwestycyjnych. Menedżerowie w pośpiechu szukają swoich polis D&O (Directors and Officers Liability Insurance). Jeśli sytuacja miałaby miejsce w Polsce, tylko niewielu by je znalazło.

Add a comment
Więcej…
 
Mondial Assistance: nowa oferta - Dependency Program
wtorek, 23 września 2008 13:30

Światowa demografia przechodzi rewolucję, której powodem jest niski poziom urodzin i niski wskaźnik śmiertelności. Prognozy ONZ przewidują, że do roku 2050 w krajach rozwiniętych udział osób powyżej 60. roku życia wzrośnie do 33% z obecnych 22,2%, a średnia wieku wydłuży się z 38,6 roku do 45,5 roku. Jednocześnie wzrasta odsetek seniorów w społeczeństwie. W 2007 r. udział w populacji osób powyżej 60. roku życia wyniósł 17,5%, a powyżej 65. roku życia – 13%. ONZ prognozuje, że w 2050 r. będzie to odpowiednio: 37,9% i 29,8%.

Add a comment
Więcej…
 
Europ Assistance Polska: świadczenia dla klientów KBC Autolease
czwartek, 18 września 2008 10:26

Klienci firmy branży CFM (Car Fleet Management) KBC Autolease Polska mogą już korzystać ze świadczeń assistance drogowego zapewnianych przez Europ Assistance Polska.

Add a comment
Więcej…
 
EAP: program ubezpieczeniowy Lew Student wzbogacony o świadczenia assistance
czwartek, 18 września 2008 10:22

Lew  Student to program ubezpieczeniowy Generali T.U. dedykowany studentom i pracownikom uczelni wyższych zapewniający im opiekę medyczną w razie nieprzewidzianego wypadku. Program jest wzbogacony o świadczenia Europ Assistance Polska.

Add a comment
Więcej…
 
STBU : asekuracja utraconych zysków  polisa BI
poniedziałek, 15 września 2008 13:40

Ubezpieczenie utraty zysków i zwiększonych kosztów działalności ( BI ) ma zapewnić ustabilizowanie sytuacji finansowej, gdy na skutek przerw w działalności spowodowanej ubezpieczoną szkodą niemożliwe okaże się osiągnięcie założonych wyników ekonomicznych. Zrekompensuje także koszty stałe w trakcie odtwarzania zdolności produkcyjnych oraz odbudowywania pozycji rynkowej.

Add a comment
Więcej…
 
IPA: system elektronicznego obrotu dokumentami dla sieci usługodawców
czwartek, 11 września 2008 13:49

Inter Partner Assistance Polska jako pierwsza firma assistance w naszym kraju wprowadziła dla sieci swoich usługodawców system elektronicznego obrotu dokumentami, w tym rozliczeń za pomocą e-faktur. To kolejna innowacja wprowadzona przez spółkę, która ułatwia pracę jej partnerom sieciowym.

Add a comment
Więcej…
 
Ergo Hestia: strajk pracodawcy niestraszny
środa, 10 września 2008 13:48

W pierwszej połowie tego roku strajkowało 196 tysięcy pracowników - wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego. Jesienią czeka nas kolejna fala strajków, protestów i manifestacji. Szkody materialne i utrata zysku to koszty, które mogą ponieść firmy na skutek tego typu zdarzeń.

Add a comment
Więcej…
 
PZU SA: nowe ubezpieczenie dla klientów PKO BP
wtorek, 09 września 2008 07:58

Od 8 września br. klienci PKO Banku Polskiego mogą korzystać z ochrony ubezpieczeniowej PZU SA w ramach grupowego ubezpieczenia „Superochrona Domów i Lokali Mieszkalnych”. Oferta skierowana jest do klientów korzystających z kredytów hipotecznych i pożyczek hipotecznych.

Add a comment
Więcej…
 
Ergo Hestia: tańsze polisy komunikacyjne dla absolwentów prestiżowych uczelni
czwartek, 04 września 2008 17:29

Absolwenci wybranych szkół wyższych mogą liczyć na dodatkową 15% zniżkę promocyjną w ofercie Ergo Hestia. Dotyczy to ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody związane z ruchem tych pojazdów oraz AC (autocasco) od utraty, zniszczenia lub uszkodzenia.

Add a comment
Więcej…
 
PZU SA: zawarcie umowy ubezpieczenia wierzytelności faktoringowych Citi Handlowy
środa, 03 września 2008 15:58

Umowa pomiędzy PZU SA a Citi Handlowy to nowatorskie rozwiązanie polegające na scedowaniu części obowiązków wynikających z umowy ubezpieczenia na faktoranta (klienta banku). Taki zapis mobilizuje przedsiębiorstwa do kontroli swoich należności oraz umożliwia ścisłą trójstronną współpracę (klient - bank - ubezpieczyciel).

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 następna > ostatnia >>

Strona 72 z 79

Votum: Agnieszka Czaplińska nowym wiceprezesem zarządu

9 lutego Elżbieta Kupiec złożyła rezygnację z funkcji członka zarządu Votum, ze skutkiem na ten sam dzień. Przyczyny rezygnacji nie są znane. Rada...


czytaj dalej

Aegon TUnŻ: Andrzej Szufa członkiem zarządu ds. ryzyka

Akcjonariusz Aegon TUnŻ powołał Andrzeja Szufę do pełnienia funkcji członka zarządu spółki odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Andrzej Szufa...


czytaj dalej

Indonezja: Bank sprzedaje ubezpieczyciela

PT Bank Danamon, piąty największy pod względem wartości rynkowej bank kredytowy w Indonezji, rozważa sprzedaż udziałów w swojej ubezpieczeniowej...


czytaj dalej

Zurich: Cięcie kosztów przynosi efekty

Grupa Zurich Insurance przeszła przez rok rekordowy dla branży pod względem roszczeń z tytułu katastrof naturalnych, podnosząc dywidendę po raz...


czytaj dalej

KUKE: Rok rekordowej sprzedaży

2017 był rekordowym rokiem dla Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) pod względem przypisu składki. Spółka zebrała w sumie 192...


czytaj dalej

SBUiR: Spotkanie BIPAR w Madrycie

W dniach 1-2 lutego odbyło się okresowe spotkanie (midterm meeting) BIPAR w Madrycie. W obradach uczestniczyła radca prawny dr Katarzyna...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy