feed-image -

Ubezpieczenia majątkowe


TU Europa: Ubezpieczenie od utraty zysku dla leasingobiorców
piątek, 15 stycznia 2016 09:39

Towarzystwo Ubezpieczeń Europa poszerzyło swój portfel o ubezpieczenie od utraty zysku dla leasingobiorców. Z oferty mogą skorzystać mali i średni przedsiębiorcy biorący w leasing pojazdy i sprzęt służący działalności gospodarczej.

Add a comment

Więcej…
 
AXA: Ochrona dla narciarzy szusujących w Polsce
poniedziałek, 28 grudnia 2015 09:45

AXA TUiR i agencja ubezpieczeniowa NoRiskNoFun przygotowały specjalny pakiet ubezpieczeniowy adresowany do narciarzy udających się jedynie na polskie stoki. To pierwszy tego typu produkt w Polsce.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes już chroni należności mikrofirm
wtorek, 15 grudnia 2015 09:48

Euler Hermes uruchomił sprzedaż ubezpieczeń należności adresowanych do mikroprzedsiębiorstw. Zdaniem Rafała Hiszpańskiego, prezesa towarzystwa, będzie to rewolucja na rynku ubezpieczeń finansowych – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Leadenhall Polska: Ruszyła sprzedaż ubezpieczeń cyber
piątek, 11 grudnia 2015 09:33

Leadenhall Polska, coverholder rynku Lloyd’s, w grudniu rozpoczął w Polsce sprzedaż ubezpieczeń cyber. Jest to obecnie najszybciej rozwijająca się linia ubezpieczeń na świecie.

Add a comment

Więcej…
 
InterRisk: Nowe propozycje dla kierowców
środa, 09 grudnia 2015 09:43

Od 6 grudnia klienci InterRisk z wybranych miast Polski, którzy wykupią pakiet AC/OC wraz z dodatkowym ubezpieczeniem np. AutoAssistance czy NNW kierowcy i pasażera otrzymują specjalne bony o wartości 100 zł. Będą mogli nimi zapłacić za różne świadczenia. Nabywcy nowych polis Pakietu Auto mogą otrzymać bony o łącznej wartości 200 zł.

Add a comment

Więcej…
 
Liberty Ubezpieczenia: Nowa oferta polis mieszkaniowych
wtorek, 08 grudnia 2015 09:59

Liberty Ubezpieczenia (LU) wprowadziło nowe rozwiązania w ofercie polis mieszkaniowych. Firma rozszerzyła dotychczasową ofertę o umowy w formule all risk, uzupełniła zakres ochrony o dodatkowe ryzyka, a także zwiększyła funkcjonalność kalkulatora składki dedykowanego agentom oraz klientom.

Add a comment

Więcej…
 
Inter Polska: Inter Tour 365 – nowy produkt w ofercie
poniedziałek, 07 grudnia 2015 09:38

Z początkiem grudnia w ofercie Inter Polska pojawiło się nowe ubezpieczenie podróżne. Polisa o nazwie Inter Tour 365 adresowana jest do przedstawicieli zawodów medycznych i ich rodzin.

Add a comment

Więcej…
 
InterRisk: Program MikroFlota dla małych i średnich firm
środa, 04 listopada 2015 09:43

Z myślą o mikroprzedsiębiorcach InterRisk przygotował specjalny program MikroFlota, oferujący specjalne warunki ubezpieczenia pojazdów.

Add a comment

Więcej…
 
CUK Ubezpieczenia: Nagrobki pod ochroną
piątek, 30 października 2015 09:28

Ubezpieczenie nagrobka jest skuteczną bronią w walce z wandalizmem i cmentarnymi złodziejami oraz np. niszczącymi skutkami zjawisk atmosferycznych – przekonuje CUK Ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia Ubezpieczenia: Czy warto ubezpieczyć nagrobek?
czwartek, 29 października 2015 09:39

Zabezpieczeniem przed uszkodzeniami nagrobków spowodowanymi przez siły natury czy grasujących na cmentarzu wandali może być ich ubezpieczenie. Taka opcja ochrony staje się coraz popularniejszym dodatkiem do ubezpieczenia nieruchomości – zauważają eksperci Concordii Ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 74

Michał Krupiński przestał być prezesem PZU SA

22 marca rada nadzorcza PZU SA odwołała Michała Krupińskiego z funkcji prezesa PZU SA. Uchwała RN weszła w życie z dniem jej podjęcia.

W...


czytaj dalej

PZU Życie: Dorota Macieja nowym członkiem zarządu

Z informacji podanych na stronie korporacyjnej PZU wynika, że nowym członkiem zarządu PZU Życie została Dorota Macieja.

Dorota Macieja jest...


czytaj dalej

KE: Będzie łatwiej korzystać ze zniżki za bezszkodową jazdę

23 marca Komisja Europejska (KE) przedstawiła plany zmian w sektorze konsumenckich usług finansowych, dzięki któremu konsumenci europejscy będą...


czytaj dalej

Bank of England: Ochrona konsumenta ubezpieczeń

W odpowiedzi na raport niezależnego biura oceniającego przy Bank of England, BoE precyzyjniej wyjaśni, co powinni robić ubezpieczyciele, aby...


czytaj dalej

Sejm: Dyskusja na temat założeń zmian przepisów dotyczących OC

23 marca w Sejmie odbyło się posiedzenie parlamentarnego zespołu na rzecz wspierania przedsiębiorczości i patriotyzmu ekonomicznego, poświęcone...


czytaj dalej

PBUK: Przymusowa likwidacja francuskiego MTA

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (PBUK) poinformowało, że francuski nadzór finansowy Autorité de Contrôle Prudentiel et de Résolution...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy