feed-image -

Ubezpieczenia majątkowe


Ubezpieczenia majątkowe: Ile kosztuje ochrona mieszkania?
poniedziałek, 24 sierpnia 2015 08:36

Eksperci z porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl przyjrzeli się wybranym polisom mieszkaniowym oferowanym przez ubezpieczycieli. Roczna składka za najprostsze ubezpieczenie nie przekracza 100 zł. Przy wyborze odpowiedniej ochrony warto kierować się nie tylko ceną.

Add a comment

Więcej…
 
AIG: Ochrona dla klientów Travix International
środa, 12 sierpnia 2015 08:49

AIG we współpracy z Europ Assistance Polska poszerzyło swoją ofertę o pakiety ubezpieczeń podróżnych dla klientów internetowego biura podróży Travix International B.V.

Add a comment

Więcej…
 
CUK Ubezpieczenia: Coraz bogatsze oferty ubezpieczeń majątkowych
poniedziałek, 10 sierpnia 2015 08:51

Po ostatnich ulewach i silnych wiatrach, według szacunków Polskiej Izby Ubezpieczeń, do 21 lipca zgłoszono ok. 12 tys. szkód. Najczęściej dotyczyły one budynków, samochodów oraz upraw. Multiagencja CUK Ubezpieczenia szacuje, iż odszkodowania nie będą tak wysokie jak mogłyby być. Wynika to faktu, iż Polacy wciąż nie decydują się na ubezpieczenia majątkowe w pełnym zakresie, choć jest z czego wybierać.

Add a comment

Więcej…
 
Gothaer: Polisa dla przewoźnika bez licencji
poniedziałek, 03 sierpnia 2015 08:39

Gothaer poszerzył swoją ofertę o ubezpieczenie OC przewoźnika drogowego dla firm zajmujących się przewozem towarów, które nie posiadają licencji transportowej.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia majątkowe: Optymalna polisa mieszkaniowa
wtorek, 28 lipca 2015 08:33

Ekspert Concordii Ubezpieczenia radzi, jakie błędy należy wyeliminować, aby stworzyć kompleksową ochronę domu lub mieszkania za rozsądną cenę.

Add a comment

Więcej…
 
EFL: Promocja z ubezpieczeniem potrwa do końca wakacji
poniedziałek, 27 lipca 2015 08:43

EFL przedłuża wprowadzoną w połowie marca promocję na leasing z ubezpieczeniem wieloletnim,  tańszym o 30%. Promocja została przedłużona do końca sierpnia.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia majątkowe: Bezpieczny Powrót z NNW
poniedziałek, 20 lipca 2015 08:41

Stworzona przez Polski Związek Alpinizmu i PZU polisa Bezpieczny Powrót została rozbudowana. Obecnie zakres ubezpieczenia można rozszerzyć o następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW).

Add a comment

Więcej…
 
UNIQA: Polisy GAP dla klientów Millennium Leasing
poniedziałek, 20 lipca 2015 08:40

Sporym kłopotem dla właściciela auta kupionego w leasingu czy na kredyt może okazać się kradzież lub szkoda całkowita. Można jednak zabezpieczyć się przed ryzykiem utraty wartości pojazdu. Dostępne od niedawna w Millennium Leasing nowe ubezpieczenie straty finansowej UNIQA chroni przed tego typu ryzykiem.

Add a comment

Więcej…
 
EAP: Nowy program Compensa Truck Assistance
poniedziałek, 20 lipca 2015 08:39

Europ Assistance Polska we współpracy z Compensa TU uruchomiły nowy program adresowany do kierowców samochodów ciężarowych. Compensa Truck Assistance jest dostępny w trzech wariantach i obejmuje pomoc assistance na terenie Polski i Europy.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia majątkowe: Ochrona od wad tytułu prawnego
poniedziałek, 29 czerwca 2015 08:28

Ubezpieczenie od wad tytułu prawnego zaczyna być coraz częściej stosowane w naszym kraju. Ten sposób zabezpieczenia pozwala uniknąć finansowych strat, które wynikają z ryzyka poniesionego nabywaniem nieruchomości lub finansowaniem kredytów hipotecznych – pisze na blogu FinanseTak Norbert Pyffel, prezes zarządu firmy Pyffel Partners Kancelaria Finansowa.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 72

TFI PZU: Marcin Adamczyk nowym prezesem, Cezary Iwański – członkiem zarządu

16 stycznia Grupa PZU podała, że prezesem TFI PZU zostanie Marcin Adamczyk, wcześniej między innymi szef zespołu rynków lokalnych oraz lead...


czytaj dalej

Link4: Marek Wasilewski nowym szefem likwidacji szkód

Od stycznia nowym szefem likwidacji szkód w Link4 jest Marek Wasilewski. Zastąpił Iana Kennedy’ego.

Marek Wasilewski w ostatnich czterech latach...


czytaj dalej

Aon: Zarządzanie ryzykiem Brexitu

Aon plc wprowadził Brexit Navigator – zindywidualizowane rozwiązanie mające na celu pomoc firmom w ilościowym określeniu skutków ekspozycji na...


czytaj dalej

USA i UE: Porozumienie w sprawie regulacji ubezpieczeniowych

Negocjatorzy reprezentujący Stany Zjednoczone i Unię Europejską poinformowali, że osiągnęli porozumienie w sprawie regulacji dotyczących...


czytaj dalej

EAP: Podsumowanie roku

Europ Assistance Polska (EAP) podsumowała 2016 rok pod względem obsługi spraw assistance. W minionym roku firma zrealizowała o jedną piątą więcej...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Kolejny laur „Gwiazda Jakości Obsługi”

Ergo Hestia została uhonorowana tytułem „Gwiazda Jakości Obsługi 2017”. To kolejny rok z rzędu, kiedy wyróżnienie potwierdzające wysoką jakość...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy