feed-image -

Ubezpieczenia majątkowe


CUK Ubezpieczenia: Nagrobki pod ochroną
piątek, 30 października 2015 09:28

Ubezpieczenie nagrobka jest skuteczną bronią w walce z wandalizmem i cmentarnymi złodziejami oraz np. niszczącymi skutkami zjawisk atmosferycznych – przekonuje CUK Ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia Ubezpieczenia: Czy warto ubezpieczyć nagrobek?
czwartek, 29 października 2015 09:39

Zabezpieczeniem przed uszkodzeniami nagrobków spowodowanymi przez siły natury czy grasujących na cmentarzu wandali może być ich ubezpieczenie. Taka opcja ochrony staje się coraz popularniejszym dodatkiem do ubezpieczenia nieruchomości – zauważają eksperci Concordii Ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
Gothaer: Nagrobek można i warto ubezpieczyć
wtorek, 27 października 2015 09:48

Co roku na polskich cmentarzach dochodzi do zniszczeń w wyniku aktów wandalizmu, kradzieży czy zjawisk atmosferycznych. Takie sytuacje wiążą się ze sporymi stratami finansowymi, sięgającymi nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Warto zatem zadbać o bezpieczeństwo i ubezpieczyć nagrobek – radzą eksperci Gothaer TU.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Ubezpieczenie nagrobka
poniedziałek, 26 października 2015 09:22

PZU przypomina, że od kilkunastu lat oferuje ubezpieczenie nagrobków. Taki rodzaj ochrony jest dostępny w ramach ubezpieczenia domu albo jako samodzielna opcja.

Add a comment

Więcej…
 
Raiffeisen-Leasing: Pomoc w zarządzaniu flotą
wtorek, 29 września 2015 08:48

Raiffeisen-Leasing Polska wprowadza na rynek nową ofertę skierowaną do jednoosobowych działalności gospodarczych oraz firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki usłudze Justdrive kompleksowa obsługa floty zawarta jest w czynszu.  

Add a comment
Więcej…
 
Proama: Nowe Super Assistance w starej cenie
poniedziałek, 28 września 2015 08:40

Brak limitów holowania na terenie RP i auto zastępcze na terenie UE – to najbardziej charakterystyczne zmiany, jakie wprowadziła Proama w oferowanym przez siebie Super Assistance. Inspiracją do zmian zakresu Super Assistance było niedawne wydłużenie wieku auta ubezpieczanego w ramach Autocasco do 12 lat.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia: Nowy produkt dla „misiów”
środa, 23 września 2015 08:43

Concordia Ubezpieczenia poszerzyła swój portfel o nowy produkt przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Concordia Firma wyróżnia się elastycznością dzięki prostej konstrukcji zakresu podstawowego, z możliwością jego dostosowania do potrzeb każdego klienta przez włączenie klauzul dodatkowych, a także rozbudowane warianty ochrony dla firm z sektora agro, które wcześniej w ofercie dla MSP nie były obecne.

Add a comment

Więcej…
 
AIG: Zabezpieczenie przed skutkami roszczeń pracowników
środa, 09 września 2015 08:58

Firma AIG wprowadziła na rynek nowe rozwiązanie chroniące przedsiębiorstwa na wypadek szkód z tytułu naruszenia praw pracowniczych. Ubezpieczenie adresowane do małych i średnich przedsiębiorstw dostępne jest w formie rozszerzenia do polisy Directors & Officers „BusinessGuard Premiere”.

- Chcemy stworzyć nową kategorię rozwiązań dla firm, w których relacje pracownik-pracodawca są włączone w zakres ubezpieczeń i podlegają ochronie na takiej samej zasadzie jak majątek czy odpowiedzialność cywilna firmy. Przypadki naruszeń praw pracowniczych nie zawsze są odpowiednio wcześnie wykrywane. Nie zmienia to jednak faktu, że każde przedsiębiorstwo ponosi za nie odpowiedzialność, podobnie jak za skutki błędnych decyzji swoich menedżerów. Jest to bardzo istotne z perspektywy całej firmy, w tym zarządu, dyrektorów personalnych i działów kadr – powiedział Adam Gmurczyk, dyrektor Działu Ubezpieczeń Financial Lines w firmie AIG. Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenie mieszkaniowe Proama liderem w rankingu „Gazety Prawnej”
poniedziałek, 24 sierpnia 2015 08:47

„Gazeta Prawna” sprawdziła ceny ubezpieczeń mieszkań i domów w pięciu miastach w Polsce. W zestawieniu tym Proama zajęła pierwsze miejsce w 8 z 10 prezentowanych przez redakcję kategorii. Oprócz ceny, ubezpieczenie mieszkaniowe Proama wyróżnia szeroki zakres ochrony i możliwość wyboru pakietów opartych na ryzykach nazwanych lub all risk.

Add a comment

Więcej…
 
InterRisk: Ochrona dla smartfona, laptopa i aparatu
poniedziałek, 24 sierpnia 2015 08:39

Wybierając się na wakacje pakujemy nie tylko krem czy ręcznik plażowy. Z badań przeprowadzonych przez Interaktywny Instytut Badań Rynkowych wynika, że ponad 75% naszych rodaków zabierze ze sobą na urlop przynajmniej jedno urządzenie elektroniczne.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 74

Votum: Bartłomiej Krupa zastąpi Dariusza Czyża na stanowisku prezesaDariusz Czyż
Bartłomiej Krupa

28 marca prezesa zarządu Votum Dariusz Czyż złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Jego następca zostanie wiceprezes...


czytaj dalej

PZU: Maciej Rapkiewicz członkiem zarządu odpowiedzialnym za ryzyko

28 marca Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Macieja Rapkiewicza na stanowisko członka zarządu PZU SA i PZU...


czytaj dalej

Lloyd’s otworzy firmę ubezpieczeniową w Brukseli

Lloyd’s – specjalistyczny rynek ubezpieczeniowo-reasekuracyjny zapowiedział utworzenie nowego towarzystwa ubezpieczeń z siedzibą w Brukseli. CEO...


czytaj dalej

S&P: Wiarygodność finansowa europejskich ubezpieczycieli

Dla europejskich ubezpieczycieli 2017 r. może być przełomowy. Sposób ich reagowania na ultra-niskie stopy procentowe, trudne warunki ekonomiczne w...


czytaj dalej

S&P: PZU nadal z oceną „A-”

Agencja Standard&Poor’s podtrzymała rating kredytowy PZU na poziomie „A-”, najwyższym możliwym do osiągnięcia dla polskiej spółki. Perspektywa...


czytaj dalej

PIU: Warsztaty poświęcone ubezpieczeniom ochrony prawnej

Polska Izba Ubezpieczeń (PIU) organizuje bezpłatne warsztaty z ubezpieczeń ochrony prawnej w Toruniu i Gdańsku.

Warsztaty w Gdańsku odbędą się w...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy