feed-image -

Ubezpieczenia majątkowe


Ubezpieczenia majątkowe: Optymalna polisa mieszkaniowa
wtorek, 28 lipca 2015 08:33

Ekspert Concordii Ubezpieczenia radzi, jakie błędy należy wyeliminować, aby stworzyć kompleksową ochronę domu lub mieszkania za rozsądną cenę.

Add a comment

Więcej…
 
EFL: Promocja z ubezpieczeniem potrwa do końca wakacji
poniedziałek, 27 lipca 2015 08:43

EFL przedłuża wprowadzoną w połowie marca promocję na leasing z ubezpieczeniem wieloletnim,  tańszym o 30%. Promocja została przedłużona do końca sierpnia.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia majątkowe: Bezpieczny Powrót z NNW
poniedziałek, 20 lipca 2015 08:41

Stworzona przez Polski Związek Alpinizmu i PZU polisa Bezpieczny Powrót została rozbudowana. Obecnie zakres ubezpieczenia można rozszerzyć o następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW).

Add a comment

Więcej…
 
UNIQA: Polisy GAP dla klientów Millennium Leasing
poniedziałek, 20 lipca 2015 08:40

Sporym kłopotem dla właściciela auta kupionego w leasingu czy na kredyt może okazać się kradzież lub szkoda całkowita. Można jednak zabezpieczyć się przed ryzykiem utraty wartości pojazdu. Dostępne od niedawna w Millennium Leasing nowe ubezpieczenie straty finansowej UNIQA chroni przed tego typu ryzykiem.

Add a comment

Więcej…
 
EAP: Nowy program Compensa Truck Assistance
poniedziałek, 20 lipca 2015 08:39

Europ Assistance Polska we współpracy z Compensa TU uruchomiły nowy program adresowany do kierowców samochodów ciężarowych. Compensa Truck Assistance jest dostępny w trzech wariantach i obejmuje pomoc assistance na terenie Polski i Europy.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia majątkowe: Ochrona od wad tytułu prawnego
poniedziałek, 29 czerwca 2015 08:28

Ubezpieczenie od wad tytułu prawnego zaczyna być coraz częściej stosowane w naszym kraju. Ten sposób zabezpieczenia pozwala uniknąć finansowych strat, które wynikają z ryzyka poniesionego nabywaniem nieruchomości lub finansowaniem kredytów hipotecznych – pisze na blogu FinanseTak Norbert Pyffel, prezes zarządu firmy Pyffel Partners Kancelaria Finansowa.

Add a comment

Więcej…
 
Oferta Proama i EAP dla cyklistów
piątek, 19 czerwca 2015 08:36

Proama wraz z Europ Assistance Polska uruchomiły nowy program ubezpieczeniowy skierowany do rowerzystów. Polisa rowerowa obejmuje pomoc medyczną, techniczną, a także nielimitowany dostęp do infolinii. Nowa oferta jest dostępna od 17 czerwca dla osób, które zdecydują się na zakup ubezpieczenia domu lub mieszkania w Proama.

Add a comment

Więcej…
 
Proama: Nowe ubezpieczenie mieszkaniowe
czwartek, 18 czerwca 2015 08:44

Oferta Proama została poszerzona o nowe ubezpieczenie mieszkaniowe. Jego zakres, sposób wyboru pakietów i produkty dodatkowe zostały przygotowane we współpracy z agentami.
Nowa propozycja jest dostępna w dwóch wariantach pozwalających na modyfikowanie zakresu ochrony oraz sumy: Proama Dom i Proama Dom All Risk.

Add a comment

Więcej…
 
TradeLiner, czyli nowa forma ochrony dla dużych i średnich firm
wtorek, 16 czerwca 2015 08:50

Coface postanowiło unowocześnić swoje flagowe ubezpieczenie należności dla dużych i średnich przedsiębiorstw, które po transformacji będzie oferowane pod nową nazwą TradeLiner.

Add a comment

Więcej…
 
InterRisk: Bezpieczeństwo z Dom Max
środa, 20 maja 2015 08:36

InterRisk chce być prekursorem rozwiązań dedykowanych dla mieszkalnictwa i dlatego w swojej ofercie ma 2 produkty ubezpieczenia nieruchomości: Bezpieczny Dom (oparty na ryzykach nazwanych) oraz Dom Max (all risks). W przypadku tego ostatniego umowę można zawrzeć na kilka lat.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 73

Link4: Agnieszka Balcerska nową dyrektor HR

Od 20 lutego nową dyrektor Pionu HR w Link4 jest Agnieszka Balcerska. Przed dołączeniem do ubezpieczyciela pełniła funkcję szefa HR dla Europy...


czytaj dalej

D.A.S.: Danuta Źrałek nowym członkiem zarządu

16 lutego nastąpiły zmiany w zarządzie D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację Arkadiusza Gila...


czytaj dalej

Fitch Ratings: Solvency II zwiększy popyt na reasekurację

Okres styczniowych odnowień kontraktów dowodzi, że pod reżimem Solvency II wzrośnie popyt na produkty reasekuracyjne, bowiem europejscy...


czytaj dalej

Tesla: Ubezpieczenie w cenie auta

Podczas prezentacji wyników Tesli za czwarty kwartał Jon McNeill, dyrektor działu sprzedaży i usług zapowiedział, że w przyszłości firma chce...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: SN wzmacnia prokliencki trend

Od kilku lat w otoczeniu prawnym ubezpieczeń widoczny jest prokliencki trend. Jednym z katalizatorów jego dynamicznego rozwoju jest Sąd Najwyższy,...


czytaj dalej

Analizy Online: Udane drugie półrocze UFK

Według zebranych przez nas danych na koniec grudnia 2016 roku aktywa netto ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych uplasowały się na poziomie...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy