feed-image -

Ubezpieczenia rolne


Ubezpieczenia rolne: Ochrona upraw i zwierząt gospodarskich według szefa MRiRW
środa, 22 sierpnia 2012 08:27

Minister rolnictwa Stanisław Kalemba uważa, że ubezpieczenie upraw i zwierząt gospodarskich powinno być powszechne, ale nie obowiązkowe. – podał portal Bankier.pl, cytując depeszę Polskiej Agencji Prasowej.

Add a comment

Więcej…
 
PTR: Seminarium na temat ubezpieczeń rolnych
poniedziałek, 30 kwietnia 2012 08:05

W dniach 14 - 18 maja 2012 roku Polskie Towarzystwo Reasekuracji organizuje seminarium w zakresie oceny ryzyka i likwidacji szkód w ubezpieczeniach upraw. Zaproszonymi uczestnikami będą partnerzy biznesowi Polish Re, pracownicy firm ubezpieczeniowych, m.in. z Ukrainy, Rosji i Łotwy, zajmujący się ubezpieczeniami rolnymi.

Add a comment

Więcej…
 
PTR: Agro Seminar w Moskwie
wtorek, 17 kwietnia 2012 08:13

17 kwietnia w Moskwie odbędzie się seminarium poświęcone underwritingowi i likwidacji szkód w ubezpieczeniach rolnych. Organizatorem wydarzenia jest Polskie Towarzystwo Reasekuracji.

Add a comment

Więcej…
 
MRiRW: Za kilka miesięcy projekt zmian ws. ubezpieczeń upraw
poniedziałek, 19 marca 2012 09:15

Reforma systemu ubezpieczeń jest konieczna, by stał się on powszechniejszy i bardziej opłacalny dla rolników - uważa minister rolnictwa Marek Sawicki. I zapowiada, że wkrótce przedstawi konkretne propozycje zmian. – poinformował portal newseria.pl.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia: Ubezpieczenia rolne z dopłatą unijną? Możliwe od 2014 roku
poniedziałek, 19 marca 2012 09:14

- W ubezpieczeniach rolnych w ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się wiele dobrego - mówi prezes Concordii Piotr Narloch. Ale to nie przymus, a rosnąca świadomość rolników sprawiła, że ubezpieczenia upraw stają się powszechne, zwłaszcza wśród dużych producentów.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia rolne: wzrosną stawki za ochronę upraw?
poniedziałek, 25 lipca 2011 10:29

Spowodowany niekorzystną pogodą wzrost łącznej wartości odszkodowań wypłacanych z ubezpieczeń upraw rolnych zwiększył deficytowość tego segmentu produktów. W efekcie na jesień może nastąpić wzrost stawek w tego typu polisach – ostrzega „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment
Więcej…
 
Ubezpieczenia rolne: MRiRW chce zmian w systemie
poniedziałek, 23 maja 2011 10:37

Ministerstwo rolnictwa chce poprawić system ubezpieczeń upraw i zwierząt, tak by był bardziej atrakcyjny zarówno dla rolników, jak i dla firm ubezpieczeniowych - powiedział PAP minister rolnictwa Marek Sawicki.

Add a comment
Więcej…
 
Concordia: ubezpieczenie Agro Ekspert skutecznym sposobem na ochronę maszyn
środa, 21 lipca 2010 10:31

Duże gabaryty maszyn sprzyjają wypadkom podczas prac polowych, czy poruszania się po drogach. W czasie żniw bardzo często dochodzi do pożaru lub awarii. Sposobem na ochronę maszyn rolniczych może być ubezpieczenie Concordia Agro Ekspert wprowadzone w ostatnich tygodniach przez Grupę Concordia.

Add a comment
Więcej…
 
Concordia: rosnąca świadomość rolników
czwartek, 01 kwietnia 2010 11:19

Ze względu na stale rosnące zainteresowanie rolników dotowanymi ubezpieczeniami, Ministerstwo Rolnictwa przeznaczyło na ten cel w 2010 roku 300 mln zł. To o 130 proc. więcej niż w roku ubiegłym. Specjaliści Ministerstwa przewidują, że dzięki wzrostowi świadomości rolników na temat ubezpieczeń, w nadchodzącym sezonie zostanie objętych ochroną 4,5 mln ha gruntów uprawnych oraz 70 tys. sztuk zwierząt gospodarskich.

Add a comment
Więcej…
 
MRiRW: 300 mln zł na dopłaty do obowiązkowych polis rolnych
środa, 10 marca 2010 16:21

Ponad dwa razy więcej środków niż przed rokiem przeznaczono w tym roku na rządowe dopłaty do składek ubezpieczenia upraw rolnych i zwierząt gospodarskich - poinformował w środę minister rolnictwa Marek Sawicki.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 15

Link4: Agnieszka Balcerska nową dyrektor HR

Od 20 lutego nową dyrektor Pionu HR w Link4 jest Agnieszka Balcerska. Przed dołączeniem do ubezpieczyciela pełniła funkcję szefa HR dla Europy...


czytaj dalej

D.A.S.: Danuta Źrałek nowym członkiem zarządu

16 lutego nastąpiły zmiany w zarządzie D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację Arkadiusza Gila...


czytaj dalej

KPMG: Rozkwit inwestycji w insurtech

Należy się spodziewać, że zainteresowanie inwestorów branżą insurtech po mocnym wzroście w 2016 r. pozostanie silne we wszystkich regionach świata...


czytaj dalej

Adriatic Slovenica: Automatyzacja całego procesu sprzedaży polis

Adriatic Slovenica, drugi pod względem wielkości ubezpieczyciel życiowy w regionie Adriatyku z 15-proc. udziałem w rynku, ogłosił, że wkrótce...


czytaj dalej

Novis Poisťovňa stawia na innowacyjność

23 lutego na mocy prawa unijnego, rozpoczęło oficjalnie swoją działalność w Polsce Novis Poisťovňa a.s. – słowackie towarzystwo ubezpieczeń na...


czytaj dalej

Zbliża się I Forum Kobiet Ubezpieczeń i Reasekuracji

5 kwietnia w Warszawie odbędzie się I Forum Kobiet Ubezpieczeń i Reasekuracji. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy