feed-image -

Ubezpieczenia zdrowotne


Lux Med: Nowe ubezpieczenie zdrowotne „Magnolia”
wtorek, 11 grudnia 2012 09:21

Lux Med poszerzył swoją ofertę o nowe indywidualne ubezpieczenie zdrowotne „Magnolia”, zapewniające kompleksową opiekę medyczną.

Add a comment

Więcej…
 
ING Życie: Ubezpieczenie na wypadek nowotworu
czwartek, 27 września 2012 08:29

ING Życie wprowadziło do swojej oferty uwzględniające specyfikę płci ubezpieczenie na wypadek nowotworu. Jego celem jest wsparcie w walce z chorobą. Produkt zapewnia pieniądze na każdym etapie leczenia oraz wsparcie dla klienta jak np. pomoc domowa, dowóz do szpitala. Nowa propozycja ING Życie jest dostępna w trzech wariantach różniących się zakresem ochrony.

- Ubezpieczenie powstało na podstawie konsultacji z lekarzami onkologami oraz osobami chorymi. Zapytaliśmy ich jak wygląda leczenie choroby nowotworowej i co jest potrzebne na każdym etapie walki z chorobą. Zależało nam, aby nasze ubezpieczenie stanowiło kompleksowe rozwiązanie, które oprócz pomocy finansowej da naszym klientom wsparcie w trudnej życiowej sytuacji. Stworzyliśmy go w dwóch wersjach ONA i ON; w każdej wersji dostępne są trzy warianty różniące się zakresem chorób nowotworowych objętych ochroną ubezpieczeniową. – podkreśla Katarzyna Osińska, Product Manager ING Życie.

Add a comment

Więcej…
 
Signal Iduna: Dwa nowe ubezpieczenia zdrowotne w ofercie
czwartek, 27 września 2012 08:28

Signal Iduna we współpracy z sieciami medycznymi Avimed i Polmed wprowadziła do swojej oferty indywidualnych ubezpieczeń zdrowotnych nowe produkty – Pełnia Zdrowia Avimed oraz Pełnia Zdrowia Polmed.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia zdrowotne: Jesienią wróci temat „rządowych” polis
poniedziałek, 03 września 2012 08:15

Według informacji „Pulsu Biznesu”, po rocznej przerwie ministerstwo zdrowia powróciło do prac nad ustawą o dodatkowych ubezpieczeniach zdrowotnych. Projekt ma być gotowy jesienią, kiedy to zostanie skierowany do konsultacji społecznych.

Add a comment

Więcej…
 
Cardif: Ubezpieczenie medyczne dla klientów Orange
poniedziałek, 09 lipca 2012 08:28

Cardif Assurances Risques Divers Oddział w Polsce przy współpracy z Grupą LUX MED wprowadził do swojej oferty ubezpieczenie medyczne dla klientów PTK Centertel - operatora sieci Orange.

Add a comment

Więcej…
 
Medica Polska: Polisa Lekowa – nowe ubezpieczenie zdrowotne
środa, 16 maja 2012 08:31

Medica Polska Ubezpieczenia Zdrowotne TU wprowadziła na rynek nowe, grupowe ubezpieczenie zdrowotne - Polisę Lekową.

Add a comment

Więcej…
 
Signal Iduna: Nowości w ofercie zdrowotnej
piątek, 20 kwietnia 2012 08:58

Signal Iduna wprowadziła zmiany w swojej ofercie produktowej. Modyfikacji uległo dotychczasowe ubezpieczenie zdrowotne Pełnia Zdrowia, powstały także dwa nowe produkty dla klienta grupowego – Twoja Zdrowa Firma oraz Pełnia Zdrowia Start dla Firm.

Add a comment

Więcej…
 
Signal Iduna: Polisy zdrowotne teraz także w sieci
poniedziałek, 02 kwietnia 2012 08:27

Signal Iduna uzupełniła swoją ofertę ubezpieczeń sprzedawanych przez internet o ubezpieczenie Pełnia Zdrowia Start, dedykowane mieszkańcom Warszawy i okolic.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia zdrowotne: Brak ofert dla osób starszych
poniedziałek, 02 kwietnia 2012 08:27

W portfelach polskich ubezpieczycieli bardzo trudno znaleźć propozycje zdrowotne dla osób od 65 roku życia. Spośród 15 firm oferujących tego typu polisy, zaledwie jedna ma produkt adresowany do tej grupy klientów. – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia zdrowotne: Nowe propozycje Medicover
piątek, 27 stycznia 2012 09:29

Brak rozstrzygnięcia w kwestii wprowadzenia w Polsce systemu powszechnych ubezpieczeń zdrowotnych dopinguje towarzystwa do poszerzania swoich portfeli o kolejne propozycje z zakresu polis medycznych. W styczniu na rynku pojawiły się dwie nowości opracowane przez Medicover.

Pierwsza z propozycji jest adresowana do małych i średnich przedsiębiorstw. Oferta ta składa się z 5 kluczowych programów: Plus, Specjalistycznego, Specjalistycznego Plus, Szpitalnego i Platynowego, które mogą być rozszerzone o opcje uzupełniające, umożliwiające pracownikom korzystanie z dodatkowych usług, np. opieki stomatologicznej, czy pogotowia ratunkowego i transportu sanitarnego. Nowością są trzy programy dostępne w Opcji Standard, do których zostały wprowadzone limity na konsultacje lekarskie określone na poziomie ich średniego wykorzystania w populacji oraz znaczące rabaty - w miejsce bezpłatnego dostępu -  na wybrane badania diagnostyczne lub zabiegi chirurgii jednego dnia.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 24

Michał Krupiński przestał być prezesem PZU SA

22 marca rada nadzorcza PZU SA odwołała Michała Krupińskiego z funkcji prezesa PZU SA. Uchwała RN weszła w życie z dniem jej podjęcia.

W...


czytaj dalej

PZU Życie: Dorota Macieja nowym członkiem zarządu

Z informacji podanych na stronie korporacyjnej PZU wynika, że nowym członkiem zarządu PZU Życie została Dorota Macieja.

Dorota Macieja jest...


czytaj dalej

KE: Będzie łatwiej korzystać ze zniżki za bezszkodową jazdę

23 marca Komisja Europejska (KE) przedstawiła plany zmian w sektorze konsumenckich usług finansowych, dzięki któremu konsumenci europejscy będą...


czytaj dalej

Bank of England: Ochrona konsumenta ubezpieczeń

W odpowiedzi na raport niezależnego biura oceniającego przy Bank of England, BoE precyzyjniej wyjaśni, co powinni robić ubezpieczyciele, aby...


czytaj dalej

Sejm: Dyskusja na temat założeń zmian przepisów dotyczących OC

23 marca w Sejmie odbyło się posiedzenie parlamentarnego zespołu na rzecz wspierania przedsiębiorczości i patriotyzmu ekonomicznego, poświęcone...


czytaj dalej

PBUK: Przymusowa likwidacja francuskiego MTA

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (PBUK) poinformowało, że francuski nadzór finansowy Autorité de Contrôle Prudentiel et de Résolution...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy