feed-image -

Ubezpieczenia zdrowotne


Ubezpieczenia zdrowotne: Jesienią wróci temat „rządowych” polis
poniedziałek, 03 września 2012 08:15

Według informacji „Pulsu Biznesu”, po rocznej przerwie ministerstwo zdrowia powróciło do prac nad ustawą o dodatkowych ubezpieczeniach zdrowotnych. Projekt ma być gotowy jesienią, kiedy to zostanie skierowany do konsultacji społecznych.

Add a comment

Więcej…
 
Cardif: Ubezpieczenie medyczne dla klientów Orange
poniedziałek, 09 lipca 2012 08:28

Cardif Assurances Risques Divers Oddział w Polsce przy współpracy z Grupą LUX MED wprowadził do swojej oferty ubezpieczenie medyczne dla klientów PTK Centertel - operatora sieci Orange.

Add a comment

Więcej…
 
Medica Polska: Polisa Lekowa – nowe ubezpieczenie zdrowotne
środa, 16 maja 2012 08:31

Medica Polska Ubezpieczenia Zdrowotne TU wprowadziła na rynek nowe, grupowe ubezpieczenie zdrowotne - Polisę Lekową.

Add a comment

Więcej…
 
Signal Iduna: Nowości w ofercie zdrowotnej
piątek, 20 kwietnia 2012 08:58

Signal Iduna wprowadziła zmiany w swojej ofercie produktowej. Modyfikacji uległo dotychczasowe ubezpieczenie zdrowotne Pełnia Zdrowia, powstały także dwa nowe produkty dla klienta grupowego – Twoja Zdrowa Firma oraz Pełnia Zdrowia Start dla Firm.

Add a comment

Więcej…
 
Signal Iduna: Polisy zdrowotne teraz także w sieci
poniedziałek, 02 kwietnia 2012 08:27

Signal Iduna uzupełniła swoją ofertę ubezpieczeń sprzedawanych przez internet o ubezpieczenie Pełnia Zdrowia Start, dedykowane mieszkańcom Warszawy i okolic.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia zdrowotne: Brak ofert dla osób starszych
poniedziałek, 02 kwietnia 2012 08:27

W portfelach polskich ubezpieczycieli bardzo trudno znaleźć propozycje zdrowotne dla osób od 65 roku życia. Spośród 15 firm oferujących tego typu polisy, zaledwie jedna ma produkt adresowany do tej grupy klientów. – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia zdrowotne: Nowe propozycje Medicover
piątek, 27 stycznia 2012 09:29

Brak rozstrzygnięcia w kwestii wprowadzenia w Polsce systemu powszechnych ubezpieczeń zdrowotnych dopinguje towarzystwa do poszerzania swoich portfeli o kolejne propozycje z zakresu polis medycznych. W styczniu na rynku pojawiły się dwie nowości opracowane przez Medicover.

Pierwsza z propozycji jest adresowana do małych i średnich przedsiębiorstw. Oferta ta składa się z 5 kluczowych programów: Plus, Specjalistycznego, Specjalistycznego Plus, Szpitalnego i Platynowego, które mogą być rozszerzone o opcje uzupełniające, umożliwiające pracownikom korzystanie z dodatkowych usług, np. opieki stomatologicznej, czy pogotowia ratunkowego i transportu sanitarnego. Nowością są trzy programy dostępne w Opcji Standard, do których zostały wprowadzone limity na konsultacje lekarskie określone na poziomie ich średniego wykorzystania w populacji oraz znaczące rabaty - w miejsce bezpłatnego dostępu -  na wybrane badania diagnostyczne lub zabiegi chirurgii jednego dnia.

Add a comment

Więcej…
 
Dent-a-Medical: Ruszyło wdrażanie realizacji Med Casco Dental Plan
środa, 12 października 2011 10:34

Dent-a-Medical w ramach współpracy z Med Casco, wyspecjalizowanej firmy opracowującej nowatorskie ubezpieczenia zdrowotne oraz zajmującej się ich obsługą wdraża do realizacji pierwszą polisę stomatologiczna w Polsce – Med Casco Dental Plan.

Add a comment
Więcej…
 
AXA: Plan Zdrowotny - nowy produkt dla firm
poniedziałek, 05 września 2011 16:09

W połowie lipca AXA rozszerzyła swoją ofertę produktową o ubezpieczenie zdrowotne dla firm – Plan Zdrowotny. Poza prywatną opieką ambulatoryjną ubezpieczenie zawiera bogatą ofertę opieki szpitalnej, a także szeroki i zróżnicowany zakres usług assistance.

Add a comment
Więcej…
 
Deloitte: Publiczna służba zdrowia potrzebuje prywatnych pieniędzy
piątek, 22 lipca 2011 10:38

Polski rynek usług medycznych jest jednym z najszybciej rozwijających się w Unii Europejskiej. Nasze wydatki na usługi medyczne rosną w tempie 6,1% rocznie. A rynek produktów przedpłaconych  – abonamentów medycznych i ubezpieczeń zdrowotnych – rozwija się w tempie kilkudziesięciu procent rocznie. Ciągle jest jednak znacznie mniejszy niż w innych krajach – oceniają eksperci firmy doradczej Deloitte.

Zdaniem specjalistów Deloitte, wraz z bogaceniem się społeczeństwa, wydatki Polaków na usługi medyczne będą rosły. Z kolei system opieki zdrowotnej będzie potrzebował coraz więcej prywatnych pieniędzy, m.in. ze względu na starzejące się społeczeństwo oraz nowe, kosztowne technologie medyczne.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 24

D.A.S.: Danuta Źrałek nowym członkiem zarządu

16 lutego nastąpiły zmiany w zarządzie D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację Arkadiusza Gila...


czytaj dalej

KNF: Marcin Pachucki i Filip Świtała nowymi wiceprzewodniczącymi

Na wniosek przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) Marka Chrzanowskiego, premier Beata Szydło odwołała z dniem 15 lutego jego...


czytaj dalej

Lloyd’s: Carnegie-Brown następcą Nelsona

Były dyrektor generalny Marsh Europe i prezes bez funkcji wykonawczej brytyjskiego oddziału Aon Bruce Carnegie-Brown zostanie wkrótce mianowany...


czytaj dalej

Niemcy: Allianz planuje odkup akcji

Allianz, największy europejski ubezpieczyciel, zaproponował wydanie 3 miliardów euro na wykup własnych akcji po ogłoszeniu zysku wyższego od...


czytaj dalej

Odświeżone zasady postępowania przed Rzecznikiem Finansowym

22 lutego weszło w życie rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 15 lutego 2017 r. w sprawie pozasądowego postępowania przed Rzecznikiem...


czytaj dalej

Concordia w górę, Aviva w dół

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny oficjalnie ogłosił, że PZU, Compensa i Hestia znalazły się na czele rankingu jakości danych w ogólnopolskiej...


czytaj dalej

Sprzedaż



 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy