feed-image -

Ubezpieczenia zdrowotne


Ubezpieczenia zdrowotne: Brak ofert dla osób starszych
poniedziałek, 02 kwietnia 2012 08:27

W portfelach polskich ubezpieczycieli bardzo trudno znaleźć propozycje zdrowotne dla osób od 65 roku życia. Spośród 15 firm oferujących tego typu polisy, zaledwie jedna ma produkt adresowany do tej grupy klientów. – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia zdrowotne: Nowe propozycje Medicover
piątek, 27 stycznia 2012 09:29

Brak rozstrzygnięcia w kwestii wprowadzenia w Polsce systemu powszechnych ubezpieczeń zdrowotnych dopinguje towarzystwa do poszerzania swoich portfeli o kolejne propozycje z zakresu polis medycznych. W styczniu na rynku pojawiły się dwie nowości opracowane przez Medicover.

Pierwsza z propozycji jest adresowana do małych i średnich przedsiębiorstw. Oferta ta składa się z 5 kluczowych programów: Plus, Specjalistycznego, Specjalistycznego Plus, Szpitalnego i Platynowego, które mogą być rozszerzone o opcje uzupełniające, umożliwiające pracownikom korzystanie z dodatkowych usług, np. opieki stomatologicznej, czy pogotowia ratunkowego i transportu sanitarnego. Nowością są trzy programy dostępne w Opcji Standard, do których zostały wprowadzone limity na konsultacje lekarskie określone na poziomie ich średniego wykorzystania w populacji oraz znaczące rabaty - w miejsce bezpłatnego dostępu -  na wybrane badania diagnostyczne lub zabiegi chirurgii jednego dnia.

Add a comment

Więcej…
 
Dent-a-Medical: Ruszyło wdrażanie realizacji Med Casco Dental Plan
środa, 12 października 2011 10:34

Dent-a-Medical w ramach współpracy z Med Casco, wyspecjalizowanej firmy opracowującej nowatorskie ubezpieczenia zdrowotne oraz zajmującej się ich obsługą wdraża do realizacji pierwszą polisę stomatologiczna w Polsce – Med Casco Dental Plan.

Add a comment
Więcej…
 
AXA: Plan Zdrowotny - nowy produkt dla firm
poniedziałek, 05 września 2011 16:09

W połowie lipca AXA rozszerzyła swoją ofertę produktową o ubezpieczenie zdrowotne dla firm – Plan Zdrowotny. Poza prywatną opieką ambulatoryjną ubezpieczenie zawiera bogatą ofertę opieki szpitalnej, a także szeroki i zróżnicowany zakres usług assistance.

Add a comment
Więcej…
 
Deloitte: Publiczna służba zdrowia potrzebuje prywatnych pieniędzy
piątek, 22 lipca 2011 10:38

Polski rynek usług medycznych jest jednym z najszybciej rozwijających się w Unii Europejskiej. Nasze wydatki na usługi medyczne rosną w tempie 6,1% rocznie. A rynek produktów przedpłaconych  – abonamentów medycznych i ubezpieczeń zdrowotnych – rozwija się w tempie kilkudziesięciu procent rocznie. Ciągle jest jednak znacznie mniejszy niż w innych krajach – oceniają eksperci firmy doradczej Deloitte.

Zdaniem specjalistów Deloitte, wraz z bogaceniem się społeczeństwa, wydatki Polaków na usługi medyczne będą rosły. Z kolei system opieki zdrowotnej będzie potrzebował coraz więcej prywatnych pieniędzy, m.in. ze względu na starzejące się społeczeństwo oraz nowe, kosztowne technologie medyczne.

Add a comment
Więcej…
 
Deloitte: przyszłość ubezpieczeń zdrowotnych w Polsce
czwartek, 21 lipca 2011 10:25

Dziś odbędzie się zorganizowane przez firmę doradczą Deloitte śniadanie prasowe pod tytułem „Jak zagospodarować rynek ubezpieczeń zdrowotnych w Polsce?”.
 
W trakcie spotkania omówiona zostanie m.in. obecna struktura wydatków na ochronę zdrowia w naszym kraju. Ponadto eksperci ocenią potencjał naszego rynku oraz możliwość wprowadzenia zagranicznych modeli funkcjonowania systemów ubezpieczeń zdrowotnych w Polsce. Specjaliści z Deloitte podejmą również próbę wskazania czynników, które zadecydują o przyszłości rynku ubezpieczeń zdrowotnych w naszym kraju. Eksperci firmy doradczej wskażą także wyzwania stoją przed firmami oferującymi prywatne ubezpieczenia zdrowotne.

Add a comment
Więcej…
 
Ubezpieczenia zdrowotne: VISION przez Internet
środa, 08 czerwca 2011 10:34

Z początkiem czerwca ruszyła sprzedaż ubezpieczeń zdrowotnych VISION za pośrednictwem portalu www.interpolska.pl. Klienci TU INTER Polska mogą teraz wypełnić wniosek o ubezpieczenie bezpośrednio ze strony internetowej i zostaną obsłużeni bez potrzeby angażowania dodatkowego czasu.

Add a comment
Więcej…
 
TU INTER Polska: ubezpieczenia VISION w sieci placówek Polmed
piątek, 29 kwietnia 2011 10:29

Już od kwietnia 2011 roku sprzedaż grupowych ubezpieczeń zdrowotnych VISION opracowanych przez TU INTER Polska jest prowadzona przy współpracy z siecią placówek Polmed.

Add a comment
Więcej…
 
Raiffeisen Insurance Agency: rośnie popularność ubezpieczenia Medipolis
czwartek, 10 lutego 2011 13:44

W pierwszym kwartale 2010 roku Raiffeisen Insurance Agency przy współpracy z Raiffeisen-Leasing Polska wprowadziło na rynek prywatne ubezpieczenie zdrowotne Medipolis. Jak do tej pory z możliwości wykupienia tej polisy skorzystało ponad 9 tys. klientów. W 2011 roku RIA planuje pozyskać kolejnych 13 tys. ubezpieczonych.

Add a comment
Więcej…
 
Generali: podsumowanie roku w grupowych ubezpieczeniach zdrowotnych
środa, 29 grudnia 2010 16:39

Rok 2010 w grupowych ubezpieczeniach zdrowotnych w Generali upłynął pod hasłem wzrostu liczby jednostek w Rekomendowanej Sieci Placówek Medycznych Generali oraz organizacji sprawnie działającego serwisu medycznego.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 23

Personalia: Roman Pałac w Komisji Rewizyjnej PIU

17 stycznia, podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Ubezpieczeń, przeprowadzone zostały wybory uzupełniające do Komisji...


czytaj dalej

TFI PZU: Marcin Adamczyk nowym prezesem, Cezary Iwański – członkiem zarządu

16 stycznia Grupa PZU podała, że prezesem TFI PZU zostanie Marcin Adamczyk, wcześniej między innymi szef zespołu rynków lokalnych oraz lead...


czytaj dalej

Munich Re: Zmiana w radzie nadzorczej

Z dniem 3 stycznia do rady nadzorczej Munich Re została powołana Renata Jungo Brüngger. Sąd w Monachium powołał ją na miejsce Wolfganga...


czytaj dalej

Aon: Zarządzanie ryzykiem Brexitu

Aon plc wprowadził Brexit Navigator – zindywidualizowane rozwiązanie mające na celu pomoc firmom w ilościowym określeniu skutków ekspozycji na...


czytaj dalej

KUKE: Zabezpieczenie wykupu wierzytelności PMG

Polska spółka PMG dostarczy maszyny górnicze o wartości 20,76 mln euro do rosyjskiej spółki ZAO Shahtoupravlyene Taldinskoe-Kyrgajskoe....


czytaj dalej

PIU: Wręczono odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń"

17 stycznia 2017 r. podczas nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Ubezpieczeń wręczone zostały odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń”.

...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy