feed-image -

Ubezpieczenia życiowe


Link4 Life TUnŻ SA: ruszyła sprzedaż ubezpieczeń na życie
czwartek, 22 listopada 2007 10:46
Link4, które do tej pory sprzedawało ubezpieczenia samochodowe rozpoczęło sprzedaż ubezpieczeń na życie w systemie direct. Jest to pierwsza tego typu oferta na polskim rynku Sprzedaż będzie prowadzić życiowa spółka ubezpieczyciela pod nazwą Link4 Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA.

Add a comment
Więcej…
 
Ubezpieczenia na życie: trzeba pamiętać o uposażonych
środa, 31 października 2007 11:00
Nie można zapominać, jeśli ubezpieczony w polisie na życie nie wyznaczy uposażonych, a spadkobiercy nie zgłoszą się, pieniądze mogą trafić do budżetu państwa.

Add a comment
Więcej…
 
Grupa Concordia: hossa na rynku ubezpieczeń na życie
poniedziałek, 29 października 2007 15:15
Z danych GUS wynika, że zysk brutto firm ubezpieczeniowych wyniósł w pierwszym półroczu aż 4332,3 ml zł. To o 1,6% więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Największy wzrost, bo aż o 86,9% wykazały ubezpieczenia na życie.

Add a comment
Więcej…
 
TU Allianz Życie: proste jak Life Casco
poniedziałek, 15 października 2007 15:04
Dziś swoją premierę ma ubezpieczenie oferowane przez TU Allianz Życie Polska S.A. Life Casco to pierwsze proste ubezpieczenie na życie – za niewielkie pieniądze klienci otrzymują ochronę ubezpieczeniową bez konieczności przeprowadzania badań lekarskich, a polisę dostają „od ręki” podczas spotkania z agentem.

Add a comment
Więcej…
 
TUnŻ ING NN: indywidualne ubezpieczenie na życie "Na Wszelki Wypadek Lew"
poniedziałek, 08 października 2007 13:22
Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie ING Nationale-Nederlanden Polska S.A. wprowadza do agenckiej sieci sprzedaży indywidualne ubezpieczenie na życie „Na Wszelki Wypadek Lew”. Za niewielką składkę uzyskać można 24-godzinną ochronę ubezpieczeniową w Polsce i na całym świecie.

Add a comment
Więcej…
 
Ubezpieczeniaonline.pl: jest już dostępna oferta PZU Życie S.A.
piątek, 05 października 2007 10:59
Portal Ubezpieczeniaonline.pl we współpracy z Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń na Życie S.A. oferuje sprzedaż polis ubezpieczeniowych PZU Życie SA.

Add a comment
Więcej…
 
Benefia Życie: start sprzedaży ochronnego ubezpieczenia na życie przez internet
czwartek, 04 października 2007 13:19
Sprzedaż ochronnego ubezpieczenia na życie przez internet jest pierwszym projektem sprzedaży na własnych stronach Benefii. Benefia dystrybuuje za pośrednictwem internetu ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe i turystyczne.

Add a comment
Więcej…
 
Ergo Hestia: Infinity - grupowe ubezpieczenie na życie
wtorek, 02 października 2007 15:20
Ergo Hestia wprowadza na rynek nowe, grupowe ubezpieczenie na życie - Infinity. To oferta dla dużych przedsiębiorców, którzy dzięki niej mogą zadbać o swoich pracowników, zapewniając im ochronę ubezpieczeniową. W ten sposób mogą silniej związać się z najbardziej wartościowymi kadrami.

Add a comment
Więcej…
 
Citi Handlowy i Metlife TunŻ: inwestycyjne ubezpieczenie na życie "Nowa Energia"
piątek, 21 września 2007 10:49
Citi Handlowy prowadzi do 28-go września subskrybcję „Nowa Energia” w ramach inwestycyjnego ubezpieczenia na życie. „Nowa Energia” to rozwiązanie, stworzone wspólnie z Metlife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie, które zakłada szybki wzrost wartości koszyka 20 spółek giełdowych zaangażowanych w projekty wykorzystywania alternatywnych źródeł energii z Europy, Azji i USA.

Add a comment
Więcej…
 
Ubezpieczenia: Polacy wydali 12,5 mld zł na ubezpieczenia na życie
piątek, 21 września 2007 10:47
{mosimage}W pierwszym półroczu Polacy 2007 roku wydali na ubezpieczenia na życie ponad 12,5 mld zł. Aby uzmysłowić sobie skalę wzrostu popularności „życiówki” należy przypomnieć, że na początku lat 90. Polacy wydawali na polisy na życie tylko 200 mln zł rocznie, a na majątkowe sześć razy więcej. Jednak z biegiem lat nasz rynek ubezpieczeniowy coraz bardziej zaczął upodabniać się do rynków Europy Zachodniej.

Z danych Komisji Nadzoru Finansowego wynika, że w pierwszych dwóch kwartałach 2007 roku Polacy wydali na polisy na życie o jedną piątą więcej niż rok wcześniej. Niesłabnącym i wciąż największym powodzeniem cieszą się ubezpieczenia z elementem inwestycyjnym.

Oprócz zmiany struktury rynku zmienia się również udział towarzystw, zarówno w skali globalnej jak i poszczególnych jego segmentach. PZU Życie – lider działu 1 - zmniejszyło swój udział w rynku z 38,2 do 28,8 proc. Na drugim miejscu uplasował się Commercial Union, który zebrał o 28 proc. więcej składki niż przed rokiem i ma już 12,6 proc. rynku. Na najniższym stopniu podium znalazł się Aegon Życie ze wzrostem składki na poziomie 73,6 proc.
Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 następna > ostatnia >>

Strona 85 z 87

Prudential: Sławomir Bełz dyrektorem sprzedaży agencyjnej

Sławomir Bełz został dyrektorem sprzedaży agencyjnej Prudential w Polsce. Swoje obowiązki pełni od 11 czerwca. Robert Zagata, dotychczasowy...


czytaj dalej

Friss: Krzysztof Jabłoński pokieruje rozwojem biznesu w regionie CEE

Z początkiem maja Krzysztof Jabłoński dołączył do zespołu Friss – globalnego dostawcy rozwiązań informatycznych w zakresie oprogramowania do...


czytaj dalej

VIG: Milion euro na rozwój pięciu innowacji

Vienna Insurance Group (VIG) rozstrzygnęła wewnętrzny konkurs na innowacyjne rozwiązania cyfrowe. W ramach inicjatywy VIG Xelerate grupa wybrała...


czytaj dalej

Lemonade: Pozew w imię standardów etycznych

Funkcjonująca z wykorzystaniem sztucznej inteligencji firma z branży insurtech, Lemonade Insurance Company, wniosła pozew przeciwko ONE Insurance,...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Koncentracja i stabilizacja w sektorze życiowym

W pierwszym kwartale tego roku rynek życiowy utrzymał, a nawet nieco zwiększył utrzymujący się od lat silny poziom koncentracji. Pięć największych...


czytaj dalej

Sotrender: Maj na ubezpieczeniowym Facebooku

Z najnowszej odsłony raportu „Facebook Trends” autorstwa firmy Sotrender wynika, że w maju największą liczbą fanów legitymowały się „Wrzucam na...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook