feed-image -

Reklama

Ubezpieczenia życiowe


TUnŻ ING NN: indywidualne ubezpieczenie na życie "Na Wszelki Wypadek Lew"
poniedziałek, 08 października 2007 13:22
Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie ING Nationale-Nederlanden Polska S.A. wprowadza do agenckiej sieci sprzedaży indywidualne ubezpieczenie na życie „Na Wszelki Wypadek Lew”. Za niewielką składkę uzyskać można 24-godzinną ochronę ubezpieczeniową w Polsce i na całym świecie.

Add a comment
Więcej…
 
Ubezpieczeniaonline.pl: jest już dostępna oferta PZU Życie S.A.
piątek, 05 października 2007 10:59
Portal Ubezpieczeniaonline.pl we współpracy z Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń na Życie S.A. oferuje sprzedaż polis ubezpieczeniowych PZU Życie SA.

Add a comment
Więcej…
 
Benefia Życie: start sprzedaży ochronnego ubezpieczenia na życie przez internet
czwartek, 04 października 2007 13:19
Sprzedaż ochronnego ubezpieczenia na życie przez internet jest pierwszym projektem sprzedaży na własnych stronach Benefii. Benefia dystrybuuje za pośrednictwem internetu ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe i turystyczne.

Add a comment
Więcej…
 
Ergo Hestia: Infinity - grupowe ubezpieczenie na życie
wtorek, 02 października 2007 15:20
Ergo Hestia wprowadza na rynek nowe, grupowe ubezpieczenie na życie - Infinity. To oferta dla dużych przedsiębiorców, którzy dzięki niej mogą zadbać o swoich pracowników, zapewniając im ochronę ubezpieczeniową. W ten sposób mogą silniej związać się z najbardziej wartościowymi kadrami.

Add a comment
Więcej…
 
Citi Handlowy i Metlife TunŻ: inwestycyjne ubezpieczenie na życie "Nowa Energia"
piątek, 21 września 2007 10:49
Citi Handlowy prowadzi do 28-go września subskrybcję „Nowa Energia” w ramach inwestycyjnego ubezpieczenia na życie. „Nowa Energia” to rozwiązanie, stworzone wspólnie z Metlife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie, które zakłada szybki wzrost wartości koszyka 20 spółek giełdowych zaangażowanych w projekty wykorzystywania alternatywnych źródeł energii z Europy, Azji i USA.

Add a comment
Więcej…
 
Ubezpieczenia: Polacy wydali 12,5 mld zł na ubezpieczenia na życie
piątek, 21 września 2007 10:47
{mosimage}W pierwszym półroczu Polacy 2007 roku wydali na ubezpieczenia na życie ponad 12,5 mld zł. Aby uzmysłowić sobie skalę wzrostu popularności „życiówki” należy przypomnieć, że na początku lat 90. Polacy wydawali na polisy na życie tylko 200 mln zł rocznie, a na majątkowe sześć razy więcej. Jednak z biegiem lat nasz rynek ubezpieczeniowy coraz bardziej zaczął upodabniać się do rynków Europy Zachodniej.

Z danych Komisji Nadzoru Finansowego wynika, że w pierwszych dwóch kwartałach 2007 roku Polacy wydali na polisy na życie o jedną piątą więcej niż rok wcześniej. Niesłabnącym i wciąż największym powodzeniem cieszą się ubezpieczenia z elementem inwestycyjnym.

Oprócz zmiany struktury rynku zmienia się również udział towarzystw, zarówno w skali globalnej jak i poszczególnych jego segmentach. PZU Życie – lider działu 1 - zmniejszyło swój udział w rynku z 38,2 do 28,8 proc. Na drugim miejscu uplasował się Commercial Union, który zebrał o 28 proc. więcej składki niż przed rokiem i ma już 12,6 proc. rynku. Na najniższym stopniu podium znalazł się Aegon Życie ze wzrostem składki na poziomie 73,6 proc.
Add a comment
Więcej…
 
Ubezpieczeniaonline.pl: ubezpieczenia posagowe
poniedziałek, 03 września 2007 10:53
Na kilka dni przed końcem wakacji portal Ubezpieczeniaonline.pl przypomina o ubezpieczeniach posagowych, które są najbardziej powszechną formą zabezpieczania finansowej przyszłości dziecka. Polisa posagowa jest ubezpieczeniem na życie, a jej głównym beneficjentem jest dziecko. Zakupu tego rodzaju ubezpieczenia mogą dokonać rodzice, oraz osoby bliskie, np. dziadkowie.

Add a comment
Więcej…
 
Aspecta Życie TU SA: wyniki po pierwszym półroczu 2007 r.
środa, 29 sierpnia 2007 14:30
Aspecta Życie TU SA podała wyniki finansowe po pierwszym półroczu 2007 roku. Poniżej publikujemy najważniejsze dane z raportu ubezpieczyciela ( zamieszczone wyniki są już po audycie ).

Add a comment
Więcej…
 
Ubezpieczenia: rekord na rynku polis na życie?
wtorek, 28 sierpnia 2007 12:40
Po pierwszym półroczu 2007 rynek polis na życie jest wart ponad 12,5 mld zł. Przewiduje się jednak, że  na koniec roku jego wartość może przekroczyć nawet 25 mld zł.

Add a comment
Więcej…
 
Polisa Życie: 8 mln złotych zysku w pierwszym półroczu 2007 r.
poniedziałek, 20 sierpnia 2007 12:38
W pierwszym półroczu 2007 roku Polisa Życie zarobiła 8 mln złotych. Jest to imponujący wynik w porównaniu z analogicznym okresem 2006 r., kiedy to zysk ubezpieczyciela wynosił zaledwie 0,4 mln.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 88 89 następna > ostatnia >>

Strona 87 z 89

PTE PZU: Marek Sakowski nowym prezesem

Marcin Żółtek zrezygnował z funkcji prezesa Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego PZU. Zastąpi go Marek Sakowski.

Jak czytamy w informacji...


czytaj dalej

PIU: Piotr Wrzesiński wśród europejskich ekspertów do spraw emerytur

Piotr Wrzesiński, ekspert Polskiej Izby Ubezpieczeń PIU, został wybrany do Grupy Ekspertów ds. paneuropejskiego produktu emerytalnego (PEPP) w...


czytaj dalej

Sri Lanka: Nowoczesne ubezpieczenie dla biednego rolnictwa

Aon zawiązał partnerstwo z organizacją walczącą z biedą i głodem Oxfam oraz insurtechowym start-upem Etherisc, w celu uruchomienia platformy...


czytaj dalej

RPA: Ubezpieczyciel otwiera bank

Południowoafrykański ubezpieczyciel Discovery potrzebował 1,5 mln roboczogodzin w ciągu czterech lat, aby zbudować bank. Rzuca on wyzwanie...


czytaj dalej

UNIQA: Kliencki zwrot w zarządzieAdam Łoziak
Daniela Sotirovic
fot.: Weronika Lucjan

Od lipca 2019 r. zaczęła obowiązywać nowa struktura organizacyjna towarzystw ubezpieczeniowych...


czytaj dalej

Ubea.pl: W czerwcu najtaniej w YCD, Link4 i Benefii

Czerwcowy barometr cenowy dotyczący obowiązkowych polis OC przyniósł kolejne obniżki stawek. Według kalkulacji porównywarki internetowej Ubea.pl...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook