feed-image -

Ubezpieczenia życiowe


Analizy Online: Dodatnie bilans sprzedaży UFK zasługą 2 firm
czwartek, 27 lutego 2014 10:09

W 2013 roku bilans sprzedaży UFK uruchomionych na potrzeby produktów strukturyzowanych wyniósł blisko +1,5 mld zł. Według Analiz Online ten wynik jest wspólnym sukcesem dwóch ubezpieczycieli: Open Life TU Życie oraz ING Życie.

Add a comment

Więcej…
 
Analizy Online: Rekordowy poziom aktywów UFK na koniec roku
środa, 26 lutego 2014 09:58

Z szacunków Analiz Online wynika, że na koniec ubiegłego roku aktywa netto zgromadzone w ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych odnotowały rekordową wartość 48,5 mld zł. To o +12,5% (+5,4 mld zł) więcej w porównaniu z końcem 2012 r. Według analityków decydujący wpływ na wzrost zgromadzonych środków miał dodatni bilans sprzedaży UFK. Saldo wpłat i wypłat do UFK wyniosło +5,6 mld zł, osiągając najwyższy poziom od 6 lat.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia życiowe: Stabilna Czwórka w Expander
wtorek, 25 lutego 2014 10:01

Expander we współpracy z TUnŻ Warta przygotował 3,5-letni produkt strukturyzowany w formie ubezpieczenia na życie i dożycie „Stabilna Czwórka”. Instrument bazowy wykorzystany w ofercie umożliwia dostęp do znanych funduszy absolutnej stopy zwrotu, inwestujących w różne klasy aktywów. Partycypacja w wynikach strategii może wynieść nawet 315%.

Add a comment

Więcej…
 
Analizy Online: Rekordowe saldo UFK Generali Życie to efekt zmian w ofercie
piątek, 21 lutego 2014 09:56

Z szacunków Analiz Online wynika, że ubiegłoroczne saldo wpłat i wypłat do ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych Generali Życie było najwyższe w historii i wyniosło blisko +462 mln zł. Spora część tych środków została ulokowana w funduszach, które pojawiły się w ofercie w minionym roku.

Add a comment

Więcej…
 
Warta: Nowe ubezpieczenie – Warta dla Ciebie i Rodziny.
wtorek, 18 lutego 2014 09:52

Program jest dostępny w 10 wariantach w ramach czterech pakietów, zapewniając ochronę w przypadku 50 zdarzeń ubezpieczeniowych. Ubezpieczeniem może zostać objęte życie i zdrowie pojedynczej osoby lub całej rodziny.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia życiowe: Jaka jest prawda o polisach z UFK?
wtorek, 11 lutego 2014 09:55

Wokół polis inwestycyjnych z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym krąży wiele mitów – zwraca uwagę „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Polisa-Życie: Świadczenie apteczne - nowa opcja w ramach Super Gwarancji
czwartek, 06 lutego 2014 09:35

Zakres ochrony oferowanego przez Polisę-Życie ubezpieczenia na życie z opcją funduszy Super Gwarancja „został rozszerzony o nowe ryzyko - leczenie poszpitalne-świadczenie apteczne.

Add a comment
Więcej…
 
PZU Życie: Stabilna Strategia po raz piąty w ofercie
wtorek, 04 lutego 2014 09:43

3 lutego w PZU Życie rozpoczęły się zapisy na 43 subskrypcję ubezpieczenia z linii produktowej Świat Zysków. Obecna odsłona produktu nosi nazwę Stabilna Strategia V.

Add a comment

Więcej…
 
Warta: 11 polis strukturyzowanych przyniosło zysk
poniedziałek, 03 lutego 2014 09:54

W 2013 r. większość klientów polis strukturyzowanych opracowanych przez ekspertów TUnŻ Warta uzyskało wysoki zwrot z inwestycji.

Add a comment

Więcej…
 
Nordea Polska TUnŻ: Wschodząca Czwórka – nowa oferta z linii Nordea Gwarant
poniedziałek, 20 stycznia 2014 10:05

Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie poszerzyło swoją ofertę o nowy produkt strukturyzowany oparty o kursy walut „Nordea Gwarant – Wschodząca Czwórka”.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 85

D.A.S.: Danuta Źrałek nowym członkiem zarządu

16 lutego nastąpiły zmiany w zarządzie D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację Arkadiusza Gila...


czytaj dalej

KNF: Marcin Pachucki i Filip Świtała nowymi wiceprzewodniczącymi

Na wniosek przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) Marka Chrzanowskiego, premier Beata Szydło odwołała z dniem 15 lutego jego...


czytaj dalej

USA: MetLife osiągnął neutralność węglową

23 lutego MetLife poinformował o osiągnięciu wyznaczonego w 2015 r. celu neutralności węglowej. Tym samym firma została pierwszym towarzystwem...


czytaj dalej

Trump i Brexit ryzykiem politycznym do ubezpieczenia

Dyrektor generalny Lloyd’s Inga Beale stwierdziła, że prezydentura Donalda Trumpa i wyjście Wlk. Brytanii z Unii Europejskiej stwarzają możliwości...


czytaj dalej

PZU zadba o bezpieczeństwo położnic

Już wkrótce ruszy „Bezpieczny Poród” – pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej powszechny program kształcenia podyplomowego lekarzy z zakresu...


czytaj dalej

EAP: Assistance również dla pojazdów elektrycznych

W odpowiedzi na rozwój rynku pojazdów elektrycznych Europ Assistance Polska (EAP) wprowadziła szkolenia specjalistyczne z zakresu obsługi takich...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy