feed-image -

Ubezpieczenia życiowe


TUnŻ Europa: 21% zysku z „Czystej Energii”
piątek, 07 marca 2014 09:59

Piąta subskrypcja grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie „Czysta Energia Zysku”, przygotowanego przez TUnŻ Europa, w ciągu 2 lat wypracowała dla klientów zysk w wysokości 21,2%.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia życiowe: Kilka towarzystw oferuje ochronę na wypadek nowotworu
czwartek, 06 marca 2014 10:11

Trzej ubezpieczyciele oferują ubezpieczenia na wypadek zachorowania na raka. Kilku innych ma w swojej ofercie ubezpieczenia od następstw chorób krytycznych – zwraca uwagę „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
SKOK Ubezpieczenia: Vertus wśród najlepszych
wtorek, 04 marca 2014 10:02

Grupowe ubezpieczenie na życie Vertus dostępne w ofercie SKOK Ubezpieczenia znalazło się w zestawieniu najlepszych programów grupowych przygotowanym przez „Gazetę Finansową”. – To ważne, że jeden z naszych – stosunkowo nowych – produktów został dostrzeżony nie tylko przez konsumentów, ale także przez media – podkreśla Maciej Dylewski, dyrektor zarządzający Sprzedażą Zewnętrzną SKOK Ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia życiowe: Korporacyjny portfel w TUnŻ Europa
piątek, 28 lutego 2014 10:00

Od lutego w ofercie TUnŻ Europa znajduje się nowy produkt inwestycyjny pod nazwą „KorpoInvest”. Umożliwia on budowanie kapitału na bazie autorskiego funduszu obligacji korporacyjnych, stworzonego i zarządzanego przez ubezpieczyciela.

Add a comment

Więcej…
 
Analizy Online: Dodatnie bilans sprzedaży UFK zasługą 2 firm
czwartek, 27 lutego 2014 10:09

W 2013 roku bilans sprzedaży UFK uruchomionych na potrzeby produktów strukturyzowanych wyniósł blisko +1,5 mld zł. Według Analiz Online ten wynik jest wspólnym sukcesem dwóch ubezpieczycieli: Open Life TU Życie oraz ING Życie.

Add a comment

Więcej…
 
Analizy Online: Rekordowy poziom aktywów UFK na koniec roku
środa, 26 lutego 2014 09:58

Z szacunków Analiz Online wynika, że na koniec ubiegłego roku aktywa netto zgromadzone w ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych odnotowały rekordową wartość 48,5 mld zł. To o +12,5% (+5,4 mld zł) więcej w porównaniu z końcem 2012 r. Według analityków decydujący wpływ na wzrost zgromadzonych środków miał dodatni bilans sprzedaży UFK. Saldo wpłat i wypłat do UFK wyniosło +5,6 mld zł, osiągając najwyższy poziom od 6 lat.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia życiowe: Stabilna Czwórka w Expander
wtorek, 25 lutego 2014 10:01

Expander we współpracy z TUnŻ Warta przygotował 3,5-letni produkt strukturyzowany w formie ubezpieczenia na życie i dożycie „Stabilna Czwórka”. Instrument bazowy wykorzystany w ofercie umożliwia dostęp do znanych funduszy absolutnej stopy zwrotu, inwestujących w różne klasy aktywów. Partycypacja w wynikach strategii może wynieść nawet 315%.

Add a comment

Więcej…
 
Analizy Online: Rekordowe saldo UFK Generali Życie to efekt zmian w ofercie
piątek, 21 lutego 2014 09:56

Z szacunków Analiz Online wynika, że ubiegłoroczne saldo wpłat i wypłat do ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych Generali Życie było najwyższe w historii i wyniosło blisko +462 mln zł. Spora część tych środków została ulokowana w funduszach, które pojawiły się w ofercie w minionym roku.

Add a comment

Więcej…
 
Warta: Nowe ubezpieczenie – Warta dla Ciebie i Rodziny.
wtorek, 18 lutego 2014 09:52

Program jest dostępny w 10 wariantach w ramach czterech pakietów, zapewniając ochronę w przypadku 50 zdarzeń ubezpieczeniowych. Ubezpieczeniem może zostać objęte życie i zdrowie pojedynczej osoby lub całej rodziny.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia życiowe: Jaka jest prawda o polisach z UFK?
wtorek, 11 lutego 2014 09:55

Wokół polis inwestycyjnych z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym krąży wiele mitów – zwraca uwagę „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 85

Michał Krupiński przestał być prezesem PZU SA

22 marca rada nadzorcza PZU SA odwołała Michała Krupińskiego z funkcji prezesa PZU SA. Uchwała RN weszła w życie z dniem jej podjęcia.

W...


czytaj dalej

PZU Życie: Dorota Macieja nowym członkiem zarządu

Z informacji podanych na stronie korporacyjnej PZU wynika, że nowym członkiem zarządu PZU Życie została Dorota Macieja.

Dorota Macieja jest...


czytaj dalej

KE: Będzie łatwiej korzystać ze zniżki za bezszkodową jazdę

23 marca Komisja Europejska (KE) przedstawiła plany zmian w sektorze konsumenckich usług finansowych, dzięki któremu konsumenci europejscy będą...


czytaj dalej

Bank of England: Ochrona konsumenta ubezpieczeń

W odpowiedzi na raport niezależnego biura oceniającego przy Bank of England, BoE precyzyjniej wyjaśni, co powinni robić ubezpieczyciele, aby...


czytaj dalej

Sejm: Dyskusja na temat założeń zmian przepisów dotyczących OC

23 marca w Sejmie odbyło się posiedzenie parlamentarnego zespołu na rzecz wspierania przedsiębiorczości i patriotyzmu ekonomicznego, poświęcone...


czytaj dalej

PBUK: Przymusowa likwidacja francuskiego MTA

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (PBUK) poinformowało, że francuski nadzór finansowy Autorité de Contrôle Prudentiel et de Résolution...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy