feed-image -

Ubezpieczenia życiowe


Ubezpieczenia życiowe: Golden Sky w Open Life
poniedziałek, 17 marca 2014 09:47

Open Life poszerzył swoją ofertę o nową polisę pod nazwą Golden Sky. Nowość w portfelu towarzystwa umożliwia jej posiadaczom inwestowanie na rynku surowcowym.

Add a comment

Więcej…
 
TUnŻ Europa: 21% zysku z „Czystej Energii”
piątek, 07 marca 2014 09:59

Piąta subskrypcja grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie „Czysta Energia Zysku”, przygotowanego przez TUnŻ Europa, w ciągu 2 lat wypracowała dla klientów zysk w wysokości 21,2%.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia życiowe: Kilka towarzystw oferuje ochronę na wypadek nowotworu
czwartek, 06 marca 2014 10:11

Trzej ubezpieczyciele oferują ubezpieczenia na wypadek zachorowania na raka. Kilku innych ma w swojej ofercie ubezpieczenia od następstw chorób krytycznych – zwraca uwagę „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
SKOK Ubezpieczenia: Vertus wśród najlepszych
wtorek, 04 marca 2014 10:02

Grupowe ubezpieczenie na życie Vertus dostępne w ofercie SKOK Ubezpieczenia znalazło się w zestawieniu najlepszych programów grupowych przygotowanym przez „Gazetę Finansową”. – To ważne, że jeden z naszych – stosunkowo nowych – produktów został dostrzeżony nie tylko przez konsumentów, ale także przez media – podkreśla Maciej Dylewski, dyrektor zarządzający Sprzedażą Zewnętrzną SKOK Ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia życiowe: Korporacyjny portfel w TUnŻ Europa
piątek, 28 lutego 2014 10:00

Od lutego w ofercie TUnŻ Europa znajduje się nowy produkt inwestycyjny pod nazwą „KorpoInvest”. Umożliwia on budowanie kapitału na bazie autorskiego funduszu obligacji korporacyjnych, stworzonego i zarządzanego przez ubezpieczyciela.

Add a comment

Więcej…
 
Analizy Online: Dodatnie bilans sprzedaży UFK zasługą 2 firm
czwartek, 27 lutego 2014 10:09

W 2013 roku bilans sprzedaży UFK uruchomionych na potrzeby produktów strukturyzowanych wyniósł blisko +1,5 mld zł. Według Analiz Online ten wynik jest wspólnym sukcesem dwóch ubezpieczycieli: Open Life TU Życie oraz ING Życie.

Add a comment

Więcej…
 
Analizy Online: Rekordowy poziom aktywów UFK na koniec roku
środa, 26 lutego 2014 09:58

Z szacunków Analiz Online wynika, że na koniec ubiegłego roku aktywa netto zgromadzone w ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych odnotowały rekordową wartość 48,5 mld zł. To o +12,5% (+5,4 mld zł) więcej w porównaniu z końcem 2012 r. Według analityków decydujący wpływ na wzrost zgromadzonych środków miał dodatni bilans sprzedaży UFK. Saldo wpłat i wypłat do UFK wyniosło +5,6 mld zł, osiągając najwyższy poziom od 6 lat.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia życiowe: Stabilna Czwórka w Expander
wtorek, 25 lutego 2014 10:01

Expander we współpracy z TUnŻ Warta przygotował 3,5-letni produkt strukturyzowany w formie ubezpieczenia na życie i dożycie „Stabilna Czwórka”. Instrument bazowy wykorzystany w ofercie umożliwia dostęp do znanych funduszy absolutnej stopy zwrotu, inwestujących w różne klasy aktywów. Partycypacja w wynikach strategii może wynieść nawet 315%.

Add a comment

Więcej…
 
Analizy Online: Rekordowe saldo UFK Generali Życie to efekt zmian w ofercie
piątek, 21 lutego 2014 09:56

Z szacunków Analiz Online wynika, że ubiegłoroczne saldo wpłat i wypłat do ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych Generali Życie było najwyższe w historii i wyniosło blisko +462 mln zł. Spora część tych środków została ulokowana w funduszach, które pojawiły się w ofercie w minionym roku.

Add a comment

Więcej…
 
Warta: Nowe ubezpieczenie – Warta dla Ciebie i Rodziny.
wtorek, 18 lutego 2014 09:52

Program jest dostępny w 10 wariantach w ramach czterech pakietów, zapewniając ochronę w przypadku 50 zdarzeń ubezpieczeniowych. Ubezpieczeniem może zostać objęte życie i zdrowie pojedynczej osoby lub całej rodziny.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 85

Aegon: Michał Biedzki odchodzi, Marc van der Ploeg nowym szefem

21 kwietnia Aegon w Polsce poinformował, że Michał Biedzki, prezes Aegon TUnŻ kierujący działalnością holenderskiej firmy w naszym kraju, złożył...


czytaj dalej

PZU Życie: Roman Pałac pełniącym obowiązki prezesa

Dotychczasowy prezes PZU Życie Paweł Surówka opuścił zajmowane stanowisko i został przewodniczącym rady nadzorczej spółki. Obowiązki szefa...


czytaj dalej

Świat: Ryzyko polityczne budzi coraz większe obawy

Dziś ryzyko polityczne niepokoi mnie bardziej niż kiedykolwiek – przyznał Evan Freely z największej na świecie firmy brokerskiej Marsh & McLennan....


czytaj dalej

Kajmany: Wysyp licencji dla ubezpieczycieli

Początek 2017 r. okazał się okresem obfitości dla branży ubezpieczeniowej Kajmanów. W I kw. wydano 8 nowych licencji na działalność...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Internetowa sprzedaż wciąż kusi

Mimo że dotychczasową karierę directu w polskich ubezpieczeniach trudno uznać za oszałamiającą – zwłaszcza jeśli pamięta się entuzjazm...


czytaj dalej

Concordia: Prawie pół miliarda zebranych składek

Wynik finansowy Grupy Concordia Ubezpieczenia w 2016 r. wyniósł łącznie +10,3 mln zł, przy sprzedaży w wysokości 424,3 mln zł.

WTUŻiR Concordia...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy