feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


Rynek ubezpieczeń: Warta zaoferuje PPK
piątek, 14 grudnia 2018 09:47

Warta jest pierwszym ubezpieczycielem, który oficjalnie potwierdził, że zaoferuje Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK). Produkt przygotowany przez firmę umożliwi gromadzenie i inwestowanie oszczędności oraz zaproponuje ochronę ubezpieczeniową. Za zarządzanie aktywami odpowiadać będzie zespół wewnętrznych ekspertów.

Add a comment

Więcej…
 
Open Life: Wzrost zysków, spadek sprzedaży
piątek, 14 grudnia 2018 09:45

Spadek przypisu składki przy jednoczesnej poprawie wyniku technicznego i zysku netto – to najistotniejsze rezultaty uzyskane przez Open Life w okresie od stycznia do września 2018 r.

Add a comment

Więcej…
 
Generali i CUK nowymi partnerami TubaPay
piątek, 14 grudnia 2018 09:44

Rośnie liczba firm ubezpieczeniowych wykorzystujących TubaPay. Do grona podmiotów oferujących to rozwiązanie dołączyły Generali i CUK Ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
Sotrender: Fanpage Prudential z największą liczbą aktywnych użytkowników
piątek, 14 grudnia 2018 09:42

Według najnowszego raportu „Facebook Trends” autorstwa firmy Sotrender, w listopadzie największą liczbą fanów legitymowały się ubezpieczeniowy fanpage „Wrzucam na luz”, „Prudential – Czas na przyszłość” oraz „Pomoc to Moc – społeczna odpowiedzialność PZU”.

Add a comment

Więcej…
 
PZU Zdrowie: Druga placówka medyczna w Poznaniu
piątek, 14 grudnia 2018 09:40

14 grudnia PZU Zdrowie oficjalnie zainauguruje działalność swojej drugiej placówki medycznej w Poznaniu.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: MetLife „Perłą Polskiej Gospodarki”
piątek, 14 grudnia 2018 09:38

MetLife po raz kolejny został wyróżniony tytułem „Perły Polskiej Gospodarki”. Towarzystwo zajęło drugie miejsce w kategorii „Perły Sektora Finansowego” za „konsekwentną realizację polityki i strategii firmy oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.

Add a comment

Więcej…
 
InterRisk: Prezenty dla Domu Dziecka im. ks. Baudouina
piątek, 14 grudnia 2018 09:37

Kolejny rok pracownicy warszawskiego oddziału InterRisk postanowili wesprzeć Dom Dziecka im. ks. Baudouina.

Add a comment

Więcej…
 
MC: Pełna funkcjonalność systemu Alert RCB
piątek, 14 grudnia 2018 09:28

Od 12 grudnia Alert RCB – system ostrzegania przed zagrożeniami zapewniający przekazywanie obywatelom wiadomości SMS o zbliżających się zagrożeniach – działa w pełnej funkcjonalności – poinformowało Ministerstwo Cyfryzacji (MC).

Add a comment

Więcej…
 
PIU/Deloitte: Wzrost ryzyka klimatycznego wymaga zdecydowanych działań
czwartek, 13 grudnia 2018 10:05

Jeśli Polska nie wdroży spójnej polityki zarządzania ryzykiem, większe straty spowodowane zjawiskami pogodowymi staną się realne – alarmuje Polska Izba Ubezpieczeń (PIU) w najnowszym raporcie „Klimat ryzyka. Jak prewencja i ubezpieczenia mogą ograniczyć wpływ katastrof naturalnych na otoczenie?”, przygotowanym wraz z firmą doradczą Deloitte. Honorowy patronat nad raportem objęło Ministerstwo Środowiska.

Nasz klimat się zmienia. Nasilają się ekstremalne zjawiska pogodowe. Jednocześnie rozwijamy się w dość szybkim tempie. Rozwój gospodarczy i cywilizacyjny sprawia, że koszt ewentualnych katastrof pogodowych będzie coraz większy – powiedział Jan Grzegorz Prądzyński, prezes zarządu PIU. – Można tego uniknąć, dlatego chcemy zwrócić uwagę na konieczność konkretnych działań, które mogą w znacznym stopniu zminimalizować negatywne skutki katastrof – dodaje.

Add a comment

Więcej…
 
Wynajął czy nie?
czwartek, 13 grudnia 2018 10:04

Inflacja szkód komunikacyjnych to jedno z kluczowych wyzwań stojących przed pionami likwidacji w zakładach ubezpieczeń. Rosnącą część kosztów stanowią samochody zastępcze.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 1320

Personalia: Krzysztof Kudelski dołączył do Grupy MAK

Do zespołu MAK Investments (Grupa MAK) dołączył były prezes Warty Krzysztof Kudelski, który w strukturach brokera będzie odpowiedzialny za obszary...


czytaj dalej

UNIQA Polska: Jakub Machnik wiceprezesem ds. finansów i ryzyka

Rada nadzorcza zdecydowała o powierzeniu Jakubowi Machnikowi funkcji wiceprezesa zarządu spółek UNIQA Polska. Od 1 grudnia odpowiada on już nie...


czytaj dalej

Generali: Zarządzanie aktywami alternatywnymi

Włoska grupa Generali nabyła od Bank of America Merrill Lynch firmę zarządzania aktywami alternatywnymi CM Investment Solutions Limited (CMISL) z...


czytaj dalej

AIG: Dyrektor woli start-upa

Dyrektor ds. danych AIG, Leandro Dalle Mule, przeszedł do insurtechowego start-upa Planck Resolution na stanowisko generalnego menedżera na...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Warta zaoferuje PPK

Warta jest pierwszym ubezpieczycielem, który oficjalnie potwierdził, że zaoferuje Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK). Produkt przygotowany przez...


czytaj dalej

Open Life: Wzrost zysków, spadek sprzedaży

Spadek przypisu składki przy jednoczesnej poprawie wyniku technicznego i zysku netto – to najistotniejsze rezultaty uzyskane przez Open Life w...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook