feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


YU! oferuje pełną „komunikację” i płatności ratalne
czwartek, 25 maja 2017 08:49

Podczas styczniowej inauguracji marki YU! jej przedstawiciele zapowiadali, że w ciągu kliku miesięcy oferta produktów dostępnych w ramach tego rozwiązania zostanie rozbudowana. 24 maja YU! ogłosiło, że w jego portfelu znalazły się kolejne polisy: AC, assistance i NNW, których stawki są uzależnione od stylu jazdy kierowcy.

Add a comment

Więcej…
 
PIPUiF: Krajowy Rejestr Długów nowym partnerem Izby
czwartek, 25 maja 2017 08:48

Krajowy Rejestr Długów dołączył do grona partnerów Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych, podkreślając tym samym wagę, jaką ta firma przywiązuje do usług świadczonych dla branży ubezpieczeniowej.

Add a comment

Więcej…
 
AIDA: IDD tematem tegorocznej konferencji
czwartek, 25 maja 2017 08:47

5 czerwca w Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbędzie się piąta międzynarodowa konferencja organizowana przez polski oddział AIDA. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Implementacja IDD. Nowe zasady dystrybucji ubezpieczeń”.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia Ubezpieczenia: SCR i MCR znacznie powyżej progu
czwartek, 25 maja 2017 08:46

Na koniec 2016 r. poziom pokrycia dopuszczalnymi środkami własnymi kapitałowego wymogu wypłacalności (SCR) oraz minimalnego wymogu kapitałowego (MCR) w obu towarzystwach Concordii plasował się znacznie powyżej poziomu 100%, wymaganego przez przepisy ustawy o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej.

Add a comment

Więcej…
 
TUW PZUW: Udany rok 2016
czwartek, 25 maja 2017 08:46

Na stronie internetowej TUW PZUW opublikowane zostało sprawozdanie o wypłacalności i kondycji finansowej towarzystwa na dzień 31 grudnia 2016 roku i za rok obrotowy zakończony tego dnia.

Add a comment

Więcej…
 
HanseMerkur nawiązał współpracę z ETI
czwartek, 25 maja 2017 08:45

HanseMerkur nawiązał współpracę z nowym touroperatorem na polskim rynku, firmą ETI, specjalizującą się w wyjazdach turystycznych do Egiptu. W ramach partnerstwa towarzystwo zapewni organizatorowi turystyki kompleksową ochronę ubezpieczeniową.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: Najlepszy pomysł na innowację społeczną
czwartek, 25 maja 2017 08:42

Zwycięzcą pierwszej polskiej edycji międzynarodowego konkursu Social Innovation Relay, którego partnerem był Nationale-Nederlanden, został zespół Ajro z V Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu. Zdobył on uznanie jurorów projektem ZEOPOT – doniczek wykonanych z zeolitów, które wyłapują zanieczyszczenia z powietrza. Zwycięzcy będą reprezentować Polskę w Międzynarodowym Finale Online, który odbędzie się 21 czerwca.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Najlepsi wolontariusze nagrodzeni
czwartek, 25 maja 2017 08:41

24 maja w Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się jubileuszowa gala Wolontariatu Pracowniczego Grupy PZU.

Add a comment

Więcej…
 
mfind.pl: Jedna stłuczka i cena OC wzrasta o połowę
czwartek, 25 maja 2017 08:40

Jedna stłuczka wystarczy, by cena obowiązkowego ubezpieczenia OC wzrosła prawie o 50% – wynika z analizy porównywarki mfind.pl.

Add a comment

Więcej…
 
AXA chce wejść do grona potentatów
czwartek, 25 maja 2017 08:37

W wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” Clement Michaud, p.o. prezesa AXA Polska, zadeklarował, że jego firma chce na stałe zadomowić się w pierwszej piątce największych ubezpieczycieli w naszym kraju.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 1080

Aegon TUnŻ: Robert Pusz nowym członkiem zarządu

18 maja Aegon Polska poinformował o powołaniu Roberta Pusza na stanowisko członka zarządu Aegon Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie. Z ramienia...


czytaj dalej

PZU SA: Paweł Surówka zatwierdzony na stanowisku prezesa

16 maja Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Pawła Surówki na stanowisko prezesa zarządu Powszechnego Zakładu...


czytaj dalej

MetLife: Tydzień Aktywności Społecznej

MetLife we współpracy z organizacją Olimpiady Specjalne i fundacją Habitat for Humanity po raz kolejny organizuje Tydzień Aktywności Społecznej w...


czytaj dalej

Szwajcaria: Ubezpieczyciele wyprzedzają banki

W szwajcarskiej branży finansowe dokonuje się zmiana na prowadzeniu. Mniej efektowni ubezpieczyciele, przez długi czas pozostający w cieniu...


czytaj dalej

YU! oferuje pełną „komunikację” i płatności ratalne

Podczas styczniowej inauguracji marki YU! jej przedstawiciele zapowiadali, że w ciągu kliku miesięcy oferta produktów dostępnych w ramach tego...


czytaj dalej

PIPUiF: Krajowy Rejestr Długów nowym partnerem Izby

Krajowy Rejestr Długów dołączył do grona partnerów Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych, podkreślając tym samym wagę, jaką ta...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy