feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Rozmowy bez asekuracji: Broker gotowy na wszystko
czwartek, 19 kwietnia 2018 08:54

17 kwietnia ukazał się kolejny odcinek „Rozmów bez asekuracji”. Gościem programu zatytułowanego „Broker gotowy na wszystko” był dyrektor Marcin Kapiński ze Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych.

Add a comment
Więcej…
 
Reso: Zbliża się start V edycji „Moich Małych Mistrzostw”
czwartek, 19 kwietnia 2018 08:54

Już za kilka dni rozpocznie się piąta edycja „Moich Małych Mistrzostw” – cyklu pikników o charakterze sportowo-rekreacyjnym organizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Promocji i Rekreacji „Akademia 2012”. Sponsorem głównym wydarzenia została Reso Europa Service.

Add a comment

Więcej…
 
Superpolisa Ubezpieczenia: EKUZ to za mało
czwartek, 19 kwietnia 2018 08:53

Wraz ze zwiększającą się liczbą kilkudniowych wyjazdów rośnie liczba kart EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) wydawanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ). Ponad 3389 tys. wniosków o EKUZ odnotowanych w ub.r. było wynikiem o blisko 29% lepszym od osiągniętego w 2016 r. Podczas zagranicznych wyjazdów karta pokrywa jednak tylko część wydatków na leczenie – przypomina Superpolisa Ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
Gothaer TU: Ubezpieczenie dla rowerzysty
czwartek, 19 kwietnia 2018 08:52

W związku z wysoką liczbą wypadków drogowych z udziałem rowerzystów eksperci Gothaer TU radzą cyklistom, jaką polisą najlepiej się zabezpieczyć przed przykrymi skutkami zdarzenia.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia Ubezpieczenia: Bezpieczny obiekt weselny
czwartek, 19 kwietnia 2018 08:52

W związku z rozpoczynającym się sezonem ślubnym eksperci Concordii Ubezpieczenia przypominają, że czasem nawet drobiazgowe przygotowania nie ustrzegą restauracji, hoteli i sale weselnych  przed wszystkimi ryzykami, w wyniku których zarządzający tymi placówkami nie będą w stanie zapewnić usług, do świadczenia których zobowiązali się w podpisanej z klientem umowie. Dlatego specjaliści ubezpieczyciela radzą, aby zabezpieczyć obiekt na wypadek ewentualnych konsekwencji wizerunkowych i finansowych.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Liczba sporów rośnie
czwartek, 19 kwietnia 2018 08:35

Zdaniem ubezpieczycieli, działalność kancelarii odszkodowawczych oraz metodologia raportowania o reklamacjach i sporach spowodowały, że tak kiepsko wypadli w sprawozdaniu Rzecznika Finansowego – informuje „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Link4 skupi się na telematyce
czwartek, 19 kwietnia 2018 08:35

Agnieszka Wrońska, prezes Link4 zadeklarowała w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej”, że jej firma będzie kontynuować projekt telematyczny i na nim się skupi, choć nie wyklucza zaangażowania w inne przedsięwzięcia technologiczne.

Add a comment

Więcej…
 
Specjalistyczna wiedza receptą na sukces – spotkanie z ekspertem Inter
środa, 18 kwietnia 2018 08:46

W 2018 roku Towarzystwo Ubezpieczeń Inter Polska już po raz piąty organizuje ogólnopolski cykl „Spotkanie z Ekspertem”. Jest to rodzaj roadshow, którego zadaniem jest poszerzanie wiedzy pośredników ubezpieczeniowych na temat nowości produktowych Inter oraz możliwość spojrzenia na ubezpieczenia oczami klienta.

Add a comment

Więcej…
 
mfind: Ruszyła porównywarka ubezpieczeń nieruchomości
środa, 18 kwietnia 2018 08:40

mfind uruchomiło porównywarkę ubezpieczeń nieruchomości. Aby uzyskać informacje o cenach i pakietach, wystarczy podać dane dotyczące kodu pocztowego, w obrębie którego znajduje się nieruchomość, i jej szacunkową wartość, oraz wybrać wariant ochrony.

Add a comment

Więcej…
 
Mondial Assistance: Potencjał home assistance
środa, 18 kwietnia 2018 08:39

Z badania przeprowadzonego przez Mondial Assistance* wynika, że w 2017 roku ponad 2,5 mln zdarzeń losowych (14% wszystkich) dotyczyło awarii domowych. W ocenie operatora ta liczba dobrze oddaje potencjał usług assistance domowego w Polsce.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 1223

Pocztowe TUW: Stanisław Sokołowski nowym wiceprezesem

Z dniem 29 marca Stanisław Sokołowski został powołany na wiceprezesa zarządu Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Na tym stanowisku...


czytaj dalej

MetLife: Mirosław Kisyk za Łukasza Kalinowskiego na stanowisku prezesa

27 marca MetLife TUnŻiR poinformował, że Łukasz Kalinowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki i jednocześnie zakończył...


czytaj dalej

Najczęściej czytane

Aon Benfield: Dalszy wzrost kapitału alternatywnego

Kapitał alternatywny wzrósł w 2017 r. o 8 mld dol., do 89 mld dol. W 2018 r., po mocnym I kwartale, spodziewany jest jego dalszy wzrost – wynika z...


czytaj dalej

VIG: Oficjalny raport potwierdza poprawę kluczowych wskaźników

18 kwietnia Vienna Insurance Group (VIG) opublikowała raport roczny za rok finansowy 2017. Informacje zawarte w opracowaniu potwierdziły...


czytaj dalej

Rozmowy bez asekuracji: Broker gotowy na wszystko

17 kwietnia ukazał się kolejny odcinek „Rozmów bez asekuracji”. Gościem programu zatytułowanego „Broker gotowy na wszystko” był dyrektor Marcin...


czytaj dalej

Reso: Zbliża się start V edycji „Moich Małych Mistrzostw”

Już za kilka dni rozpocznie się piąta edycja „Moich Małych Mistrzostw” – cyklu pikników o charakterze sportowo-rekreacyjnym organizowanych przez...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy