feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


Rynek ubezpieczeń: Ruszyła masowa sprzedaż PZU GO
piątek, 19 kwietnia 2019 08:45

PZU GO, beacon połączony z mobilną aplikacją telematyczną, będący sztandarowym projektem ubezpieczyciela stworzonym przez jego ekspertów, trafił do masowej dystrybucji w ramach ubezpieczenia PZU Pomoc w Drodze. Narzędzie ma pomóc chronić ludzkie życie zagrożone w momencie wypadku komunikacyjnego.

PZU GO to niewielkie urządzenie typu beacon* przyklejane na szybie samochodu oraz aplikacja mobilna, które współpracują ze sobą, by w razie wypadku wezwać pomoc drogową lub służby ratunkowe. W razie potencjalnie niebezpiecznego zdarzenia na drodze czujnik PZU GO połączony przez Bluetooth z aplikacją w telefonie wyśle sygnał do ubezpieczyciela. Dzięki temu jego pracownicy będą mogli skontaktować się z ubezpieczonym i ustalić, czy potrzebuje pomocy. Jeśli nie odbierze telefonu, to Centrum Powiadamiania Ratunkowego otrzyma informacje o zdarzeniu i w razie potrzeby wyśle karetkę na miejsce wypadku.

Add a comment

Więcej…
 
VIG Polska: Biznes majątkowy filarem wyników grupy
piątek, 19 kwietnia 2019 08:44

Wskaźnik wzrostu działalności majątkowej Vienna Insurance Group (VIG) w Polsce w 2018 roku był ponad dwuipółkrotnie wyższy niż całego rynku non-life. To efekt znacznych przyrostów składki zarówno w segmencie komunikacyjnym, jak i pozostałych ubezpieczeniach majątkowych.

Add a comment

Więcej…
 
Warta: Wyszukiwarka agentów w Messengerze
piątek, 19 kwietnia 2019 08:43

Warta umieściła wyszukiwarkę agentów w chatbocie na swoim profilu w aplikacji Facebook Messenger oraz odświeżyła narzędzie dostępne na stronie internetowej firmy.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Ergo Hestia i PZU wśród ubezpieczeniowych liderów
piątek, 19 kwietnia 2019 08:41

Ergo Hestia i PZU SA zostały laureatami konkursu „Liderzy Bankowości i Ubezpieczeń”. Pierwsza z firm zwyciężyła w kategorii „Najlepsza Firma Ubezpieczeniowa”, natomiast druga została wyróżniona tytułem „Najbardziej Przyjaznego Ubezpieczyciela”.

Add a comment

Więcej…
 
Compensa: W innowacyjne projekty warto angażować pracowników
piątek, 19 kwietnia 2019 08:39

Compensa od 2017 roku realizuje technologiczny program o nazwie Genesis, w ramach którego równolegle prowadzonych jest ok. 40 inicjatyw z zakresu innowacyjnych rozwiązań w ubezpieczeniach (tzw. insurtech). Oprócz prezentacji wyjściowego kierunku działań w ramach projektu, pracownicy firmy zyskali możliwość pracy w grupach roboczych i proponowania swoich rozwiązań.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
piątek, 19 kwietnia 2019 08:36

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: D&O coraz popularniejsze i tańsze
piątek, 19 kwietnia 2019 08:35

Polisy D&O cieszą sie coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców. A rosnąca konkurencja na tym rynku powoduje obniżenie ich stawek – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Insurance Forum: Ubezpieczenia wobec wyzwań XXI wieku
czwartek, 18 kwietnia 2019 08:56

17 kwietnia 2019 roku, podczas pierwszego dnia XIII Insurance Forum, otwierający panel pt. „Ubezpieczenia wobec wyzwań XXI wieku” poprowadziła redaktor naczelna „Gazety Ubezpieczeniowej” Aleksandra Wysocka.

W panelu wzięli udział: Paweł Borys, prezes zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju, Michał Gomowski, prezes zarządu Benefii, Paweł Holnicki-Szulc, dyrektor generalny Polskiego Oddziału Colonnade Insurance S.A, Paweł Jaroszek, członek zarządu ZUS, Magdalena Jasiak, dyrektor Biura Wdrożeń Produktowych PZU Zdrowie, oraz Jan Zimowicz, członek zarządu Aegon.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Laury dla ubezpieczeniowych liderów
czwartek, 18 kwietnia 2019 08:54

17 kwietnia w Warszawie rozpoczęła się wiosenna odsłona tegorocznego dwudniowego Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, czyli 17. edycja Banking Forum i 13. edycja Insurance Forum, którego patronem medialnym jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”. Zwieńczeniem pierwszego dnia Spotkania była Wielka Gala „Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń”, podczas której rozdano nagrody dla ludzi, którzy w znaczący sposób przyczynili się do rozwoju sektora ubezpieczeniowego i bankowego w Polsce, jak również najefektywniejszych ubezpieczycieli i banków oraz najciekawszych rozwiązań.

Add a comment

Więcej…
 
Sotrender: Aviva miała najbardziej angażujący fanpage w marcu
czwartek, 18 kwietnia 2019 08:50

Z marcowej odsłony raportu „Facebook Trends” autorstwa firmy Sotrender wynika, że w minionym miesiącu najbardziej angażującą stronę na Facebooku miała Aviva. Dobre wskaźniki uzyskała też „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 1374

TFI PZU: Nowy zarząd

18 kwietnia rada nadzorcza Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych PZU dokonała szeregu zmian w zarządzie spółki.

Do zarządu TFI PZU powołany został...


czytaj dalej

Generali: Adam Malinowski odszedł ze stanowiska wiceprezesa

Adam Malinowski nie jest już wiceprezesem Generali. 12 kwietnia złożył rezygnację z zajmowanej funkcji. Do czasu mianowania następcy jego...


czytaj dalej

Generali: Dyrektor cyfryzacji powołany

Na stanowisko dyrektora ds. cyfrowych Generali został powołany Steven Zuanella. Jest on odpowiedzialny za przeprowadzenie transformacji cyfrowej,...


czytaj dalej

AXA: 10 mln euro na odbudowę Notre-Dame

AXA Group, która ma długą tradycję filantropijnego wsparcia dla ochrony francuskiego dziedzictwa kulturowego, zadeklarowała, że przyczyni się do...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Ruszyła masowa sprzedaż PZU GO

PZU GO, beacon połączony z mobilną aplikacją telematyczną, będący sztandarowym projektem ubezpieczyciela stworzonym przez jego ekspertów, trafił...


czytaj dalej

VIG Polska: Biznes majątkowy filarem wyników grupy

Wskaźnik wzrostu działalności majątkowej Vienna Insurance Group (VIG) w Polsce w 2018 roku był ponad dwuipółkrotnie wyższy niż całego rynku...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook