feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


Rynek ubezpieczeń: Aviva coraz bardziej cyfrowa
piątek, 15 lutego 2019 09:15

Serwis online MojaAviva został wzbogacony o nową funkcjonalność – platformę online do zgłaszania szkód i roszczeń z AC. W październiku ubiegłego roku taką możliwość uzyskali posiadacze ubezpieczeń na życie. Działająca od stycznia opcja stanowi kolejny krok Avivy na drodze do wprowadzenia automatycznej likwidacji w innych segmentach produktów ochronnych oraz Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK).

MojaAviva to kluczowy element strategii cyfryzacji Avivy w Polsce, skierowany do klientów powszechnie korzystających z obsługi internetowej i mobilnej. Dostęp do bieżących informacji i korzystnych ofert oraz możliwość samoobsługi z każdego urządzenia – komputera, tabletu lub smartfona – ma zachęcać do częstszych kontaktów z zakładem. – MojąAvivę tworzymy dla klientów, którzy chcą zarządzać swoimi ubezpieczeniami online, łatwo kupować i przedłużać polisy bez ponownego wpisywania tych samych danych. Chcemy zwiększyć częstotliwość kontaktów z klientami, zachęcić do samoobsługi, proponując przy okazji dodatkowe produkty po korzystnych cenach – powiedział Adam Uszpolewicz, prezes Avivy.

Add a comment

Więcej…
 
PKO Ubezpieczenia: Polisa turystyczna na inaugurację sprzedaży direct
piątek, 15 lutego 2019 09:14

PKO Ubezpieczenia kontynuuje proces transformacji cyfrowej. Jej kolejnym etapem jest  uruchomienie internetowej sprzedaży produktów ochronnych. Pierwszą polisą w ofercie online jest nowe ubezpieczenie podróżne „Tak Podróżuję”.

Add a comment

Więcej…
 
NaviExpert: Głos bliskiej osoby zachęci do zdjęcia nogi z gazu
piątek, 15 lutego 2019 09:13

W najnowszej wersji aplikacji NaviExpert istnieje możliwość nagrania bliskiej osoby z komunikatem zachęcającym do zdjęcia nogi z gazu, uruchamiającym się po przekroczeniu obowiązującej na drodze prędkości o określoną liczbę kilometrów na godzinę.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
piątek, 15 lutego 2019 09:10

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: InterRisk i TUW „TUW” o decyzji KNF
czwartek, 14 lutego 2019 09:43

12 lutego Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła wczoraj zgodę na nabycie przez InterRisk udziałów TUW „TUW” od dotychczasowych udziałowców zagranicznych. Decyzja ta umożliwia finalne zawarcie umów i przypieczętowanie rozpoczęcia strategicznej współpracy obu firm.

Add a comment

Więcej…
 
„RODO – z czym to się je...” już 21 lutego
czwartek, 14 lutego 2019 09:43

21 lutego w Warszawie odbędzie się kolejne spotkanie eksperckie z cyklu „RODO – z czym to się je...”. Patronem medialnym wydarzenia organizowanego przez ODO24 jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
MC: Duża popularność e-usług związanych z CEPiK
czwartek, 14 lutego 2019 09:40

Ministerstwo Cyfryzacji (MC) podało, że w 2018 roku e-usługi cieszyły się dużą popularnością, a prym wśród nich wiodły te powiązane z systemem CEPiK.

Add a comment

Więcej…
 
Colonnade: Zbliża się wiosenny semestr Uniwersytetu Know How 2019
czwartek, 14 lutego 2019 09:39

28 lutego rozpocznie się wiosenna edycja spotkań w ramach Uniwersytetu Colonnade. Szkolenia odbędą się w 9 największych miastach w Polsce.

Add a comment

Więcej…
 
EFL: Przedsiębiorcy cenią ubezpieczenie majątku firmy
czwartek, 14 lutego 2019 09:39

Po środkach własnych i leasingu ubezpieczenie majątku firmy jest trzecim pod względem popularności źródłem finansowania sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) w Polsce w I kwartale 2019 roku – wynika z „Barometru EFL”.

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Ubezpieczenie na romantyczne wypady
czwartek, 14 lutego 2019 09:38

Generali radzi wyjeżdżającym na walentynkowy weekend, aby zadbali o odpowiednie ubezpieczenie turystyczne.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 1346

TU Zdrowie: KNF zatwierdziła nominację Aleksandra Rody

12 lutego Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Aleksandra Rody na stanowisko prezesa zarządu TU Zdrowie.

...


czytaj dalej

KUKE: Marcin Jedliński nowym rzecznikiem prasowym

Od lutego Marcin Jedliński pracuje jako rzecznik prasowy i dyrektor Biura Komunikacji Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) – podał...


czytaj dalej

Słowenia: Generali sfinalizowało przejęcie Adriatic Slovenica

13 lutego Grupa Generali poinformowała o sfinalizowaniu przejęcia słoweńskiej Adriatic Slovenica. Transakcja obejmowała także nabycie KD Funds,...


czytaj dalej

Zurich: Wyniki świadczą o efektywnym underwritingu

Zurich Insurance uzyskał w 2018 r. przychód netto po opodatkowaniu w wysokości 3,72 mld dol. Jest to o 24% więcej od 3 mld dol. odnotowanych w...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Aviva coraz bardziej cyfrowa

Serwis online MojaAviva został wzbogacony o nową funkcjonalność – platformę online do zgłaszania szkód i roszczeń z AC. W październiku ubiegłego...


czytaj dalej

PKO Ubezpieczenia: Polisa turystyczna na inaugurację sprzedaży direct

PKO Ubezpieczenia kontynuuje proces transformacji cyfrowej. Jej kolejnym etapem jest  uruchomienie internetowej sprzedaży produktów ochronnych....


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook