feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


EAP: Assistance również dla pojazdów elektrycznych
piątek, 24 lutego 2017 09:44

W odpowiedzi na rozwój rynku pojazdów elektrycznych Europ Assistance Polska (EAP) wprowadziła szkolenia specjalistyczne z zakresu obsługi takich maszyn.

Add a comment

Więcej…
 
PZU SA: Protest przeciwko wykorzystywaniu znaków towarowych
piątek, 24 lutego 2017 09:43

W wydanym 23 lutego komunikacie PZU SA oświadczył, że demonstranci KOD bezprawnie, bez jego wiedzy i zgody, wykorzystali znaki towarowe, graficzny – „serduszko” oraz słowny – „Stop wariatom drogowym” w czasie publicznej manifestacji.

Add a comment

Więcej…
 
Ubea.pl: Kosztowne wypadki drogowe
piątek, 24 lutego 2017 09:42

Wstępne dane policji wskazują, że w 2016 roku miał miejsce wzrost liczby wypadków drogowych. Ta sytuacja z pewnością wpłynęła na wyniki finansowe ubezpieczycieli – zauważa Ubea.pl.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek odszkodowań: Auxilia stawia na franczyzę
piątek, 24 lutego 2017 09:39

Firma odszkodowawcza Auxilia rozszerzyła model biznesowy, wprowadzając nową formułę współpracy o charakterze franczyzowym. To posunięcie ma przyczynić się do znacznego polepszenia wyników finansowych i wzrostu wartości spółki.

Add a comment

Więcej…
 
Odświeżone zasady postępowania przed Rzecznikiem Finansowym
czwartek, 23 lutego 2017 09:52

22 lutego weszło w życie rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 15 lutego 2017 r. w sprawie pozasądowego postępowania przed Rzecznikiem Finansowym.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia w górę, Aviva w dół
czwartek, 23 lutego 2017 09:49

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny oficjalnie ogłosił, że PZU, Compensa i Hestia znalazły się na czele rankingu jakości danych w ogólnopolskiej bazie polis komunikacyjnych UFG za 2016 rok*. Największego skoku w klasyfikacji dokonała Concordia, natomiast największy spadek był udziałem Avivy. Ranking ubezpieczycieli komunikacyjnych przygotowany został już po raz szósty.

Add a comment

Więcej…
 
CUK Ubezpieczenia: Ilu oferujących, tyle wariantów minicasco
czwartek, 23 lutego 2017 09:47

Eksperci multiagencji CUK Ubezpieczenia tłumaczą, co oferują ubezpieczyciele w ramach polisy minicasco i dla kogo stanowi ona optymalne rozwiązanie.

Add a comment

Więcej…
 
AIG: Cyberubezpieczenia także dla MSP
czwartek, 23 lutego 2017 09:46

Ryzyko cybernetyczne jest dziś jednym z głównych zagrożeń dla polskich przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości i poziomu rozwoju. W najbliższych latach firmy coraz częściej będą korzystać ze specjalistycznych produktów ubezpieczeniowych, które nie tylko chronią przed atakiem na sieci i systemy, ale także pełnią ważną funkcję prewencyjną.

Add a comment

Więcej…
 
GDPM: Ofiary przestępstw mają prawo do odszkodowania i zadośćuczynienia
czwartek, 23 lutego 2017 09:46

W związku z obchodzonym 22 lutego Dniem Ofiar Przestępstw Grupa Doradcza Prawno-Medyczna z Gdańska przypomniała, które narzędzia prawne przysługują w walce o należne odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Add a comment

Więcej…
 
Reso: Finał rozgrywek piłkarskich
czwartek, 23 lutego 2017 09:26

Zakończyły się rozgrywki Reso Suwałki Football League 2016/2017 – amatorskiej ligi halowej piłki nożnej. 17 lutego podczas Gali Mistrzów nastąpiło uroczyste podsumowanie ligi oraz wręczenie nagród i wyróżnień. Od dwóch sezonów sponsorem tytularnym ligi jest Reso Europa Service.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 1039

Link4: Agnieszka Balcerska nową dyrektor HR

Od 20 lutego nową dyrektor Pionu HR w Link4 jest Agnieszka Balcerska. Przed dołączeniem do ubezpieczyciela pełniła funkcję szefa HR dla Europy...


czytaj dalej

D.A.S.: Danuta Źrałek nowym członkiem zarządu

16 lutego nastąpiły zmiany w zarządzie D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację Arkadiusza Gila...


czytaj dalej

KPMG: Rozkwit inwestycji w insurtech

Należy się spodziewać, że zainteresowanie inwestorów branżą insurtech po mocnym wzroście w 2016 r. pozostanie silne we wszystkich regionach świata...


czytaj dalej

Adriatic Slovenica: Automatyzacja całego procesu sprzedaży polis

Adriatic Slovenica, drugi pod względem wielkości ubezpieczyciel życiowy w regionie Adriatyku z 15-proc. udziałem w rynku, ogłosił, że wkrótce...


czytaj dalej

Novis Poisťovňa stawia na innowacyjność

23 lutego na mocy prawa unijnego, rozpoczęło oficjalnie swoją działalność w Polsce Novis Poisťovňa a.s. – słowackie towarzystwo ubezpieczeń na...


czytaj dalej

Zbliża się I Forum Kobiet Ubezpieczeń i Reasekuracji

5 kwietnia w Warszawie odbędzie się I Forum Kobiet Ubezpieczeń i Reasekuracji. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy