feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


Pośrednictwo: Wielka fuzja na rynku brokerskim
wtorek, 19 lutego 2019 09:50

Grupa MAK-STBU – taką nazwę nosi gracz powstały na drodze wzajemnej wymiany udziałów dwóch potentatów polskiego rynku brokerskiego.

- Podjęliśmy wspólnie decyzję o utworzeniu Grupy MAK-STBU i jestem dumny, że będziemy mogli działać jako jedna grupa z firmą o tak wielkiej tradycji i doświadczeniu. Jest to pierwsza od 25 lat tak znacząca fuzja polskich firm brokerskich. Nie ulega wątpliwości, że dzięki połączeniu sił, kompetencji i ambicji będziemy jeszcze dynamiczniej rozwijać usługi na najwyższym poziomie. Szczególną siłę naszej grupy stanowią: profesjonalny zespół brokerów, budowane przez lata know-how i najnowocześniejsze na polskim rynku, autorskie rozwiązania IT – powiedział Andrzej Wasilewski, główny akcjonariusz i przewodniczący rady nadzorczej MAK Investments oraz prezes zarządu MAK Ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
UFG: PZU SA, TUW i Link4 liderami rankingu jakości danych
wtorek, 19 lutego 2019 09:48

PZU SA, TUW „TUW” i Link4 znalazły się na czele rankingu jakości danych w ogólnopolskiej bazie polis komunikacyjnych Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego za 2018 rok. Na kolejnych pozycjach uplasowały się Compensa i Allianz. UFG zwraca uwagę, że wicelider i piąte towarzystwo w klasyfikacji dokonały największego skoku jakościowego, awansując o siedem pozycji w porównaniu z zestawieniem za poprzedni rok.

Add a comment
Więcej…
 
Bacca: Boom kartowy sprzyja TubaPay
wtorek, 19 lutego 2019 09:46

W związku z szybko rosnącą liczbą kart płatniczych w Polsce Bacca przypomina o wprowadzanym przez siebie na rynek rozwiązaniu TubaPay – inteligentnym i zintegrowanym terminalu płatniczym, pozwalającym na bezgotówkowe rozliczanie się z klientami, a także na wygodne przeglądanie i analizę historii transakcji.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
wtorek, 19 lutego 2019 09:43

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Jedno potknięcie nie zmienia całości obrazu
poniedziałek, 18 lutego 2019 09:53

Przez ostatnich kilka lat sektor ubezpieczycieli solidnie zapracował na opinię skutecznego lobbysty parlamentarnego. I choć przebieg niedawnej sejmowej debaty pozostawił poważną rysę na tym wizerunku, to nie zmieniła ona ogólnego obrazu, o czym bardzo szybko można było się przekonać.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Generali większościowym udziałowcem Bezpieczny.pl
poniedziałek, 18 lutego 2019 09:50

Generali Polska nabyło 51% udziałów spółki Bezpieczny.pl – firmy technologicznej zajmującej się internetową sprzedażą ubezpieczeń, właściciela portalu bezpieczni.pl – stając się tym samym jej większościowym udziałowcem.

Add a comment

Więcej…
 
Carstensz Expedition: Tomasz Domalewski na szczycie Góry Kościuszki
poniedziałek, 18 lutego 2019 09:47

36 godzin wystarczyło, aby Tomasz Domalewski zrealizował pierwszy etap Carstensz Expedition 2019.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
poniedziałek, 18 lutego 2019 09:37

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Aviva coraz bardziej cyfrowa
piątek, 15 lutego 2019 09:15

Serwis online MojaAviva został wzbogacony o nową funkcjonalność – platformę online do zgłaszania szkód i roszczeń z AC. W październiku ubiegłego roku taką możliwość uzyskali posiadacze ubezpieczeń na życie. Działająca od stycznia opcja stanowi kolejny krok Avivy na drodze do wprowadzenia automatycznej likwidacji w innych segmentach produktów ochronnych oraz Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK).

MojaAviva to kluczowy element strategii cyfryzacji Avivy w Polsce, skierowany do klientów powszechnie korzystających z obsługi internetowej i mobilnej. Dostęp do bieżących informacji i korzystnych ofert oraz możliwość samoobsługi z każdego urządzenia – komputera, tabletu lub smartfona – ma zachęcać do częstszych kontaktów z zakładem. – MojąAvivę tworzymy dla klientów, którzy chcą zarządzać swoimi ubezpieczeniami online, łatwo kupować i przedłużać polisy bez ponownego wpisywania tych samych danych. Chcemy zwiększyć częstotliwość kontaktów z klientami, zachęcić do samoobsługi, proponując przy okazji dodatkowe produkty po korzystnych cenach – powiedział Adam Uszpolewicz, prezes Avivy.

Add a comment

Więcej…
 
PKO Ubezpieczenia: Polisa turystyczna na inaugurację sprzedaży direct
piątek, 15 lutego 2019 09:14

PKO Ubezpieczenia kontynuuje proces transformacji cyfrowej. Jej kolejnym etapem jest  uruchomienie internetowej sprzedaży produktów ochronnych. Pierwszą polisą w ofercie online jest nowe ubezpieczenie podróżne „Tak Podróżuję”.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 1347

Aegon: Michał Jakubowski dyrektorem ds. Biznesu Korporacyjnego

Do zespołu Aegon Polska dołączył Michał Jakubowski, obejmując stanowisko dyrektora ds. Biznesu Korporacyjnego. Będzie on odpowiedzialny m.in. za...


czytaj dalej

PZU: Arkadiusz Gęsicki dyrektorem zarządzającym ds. Rozwoju Biznesu

Arkadiusz Gęsicki został nowym dyrektorem zarządzającym ds. Rozwoju Biznesu Grupy PZU. W ramach swoich obowiązków będzie odpowiadać za Biuro...


czytaj dalej

UE: Coraz bliżej ogólnoeuropejskiego produktu emerytalnego

Na decyzję Parlamentu Europejskiego czekają przepisy rozporządzenia, które mają ułatwić odkładanie pieniędzy na emeryturę. Wstępne porozumienie...


czytaj dalej

Aviva: Plan awaryjny na twardy brexit

Brytyjska Aviva zwróciła się do sądu w Londynie o zgodę na transfer aktywów o łącznej wartości 9 mld euro. Ubezpieczyciel wyjaśnił, że wobec...


czytaj dalej

Insurance Forum: O digitalizacji, motoryzacji i potrzebach pokolenia silver

W dniach 17-18 kwietnia w Warszawie odbędzie się wiosenna odsłona tegorocznego Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, czyli 17. edycji...


czytaj dalej

Pięć dni do „IT w ubezpieczeniach GigaCon 2019”

26 lutego w Warszawie odbędzie się XVIII edycja konferencji poświęconej informatyzacji sektora ubezpieczeniowego, zatytułowana „IT w...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook