feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Compensa łączy się z Polisą-Życie
środa, 19 lipca 2017 08:42

Vienna Insurance Group kontynuuje proces konsolidacji polskiego biznesu. Po analizie sytuacji na naszym rynku ubezpieczeniowym grupa podjęła decyzję o połączeniu Compensy TUnŻ i Polisy-Życie.

- Fuzja doprowadzi do stworzenia większego podmiotu, plasującego się w gronie 10 największych towarzystw ubezpieczeń na życie w Polsce, który łatwiej sprosta zaostrzającej się konkurencji, a także skutecznie stawi czoła wyzwaniom regulacyjnym – powiedział Franz Fuchs, dyrektor generalny VIG Polska.

Add a comment

Więcej…
 
KNF: T-Mobile usunięty z listy ostrzeżeń publicznych
środa, 19 lipca 2017 08:40

18 lipca Komisja Nadzoru Finansowego poinformowała o usunięciu T-Mobile z listy ostrzeżeń publicznych. Operator telekomunikacyjny trafił „na indeks” w związku z podejrzeniem prowadzenia nielicencjonowanej działalności ubezpieczeniowej.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Poradnik przygotowany z youtuberami
środa, 19 lipca 2017 08:38

PZU wspólnie z Huyen i Marcinem, twórcami popularnonaukowego kanału na YouTube emce kwadrat, radzą jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach. W ciągu zaledwie doby od premiery poradnik „Ten film może kiedyś uratuje Ci życie” obejrzało ponad 350 tysięcy osób.

Add a comment

Więcej…
 
Robert Lewandowski z polisą na 80 mln euro
środa, 19 lipca 2017 08:08

Na vlogu zamieszczonym na portalu internetowym „Super Expressu” Piotr Koźmiński ujawnił, że ubezpieczenie chroniące Roberta Lewandowskiego na wypadek zakończenia kariery wskutek urazu opiewa na sumę 340 mln zł.

Add a comment

Więcej…
 
Colonnade stawia na innowacyjność
wtorek, 18 lipca 2017 09:35

Polski rynek ubezpieczeniowy jest bardzo innowacyjny i ma duży potencjał wzrostu – podkreślają przedstawiciele Colonnade Insurance i zapowiadają całą paletę innowacyjnych produktów.

Add a comment

Więcej…
 
TU Europa: Polisy podróżne w ofercie rankomat.pl
wtorek, 18 lipca 2017 09:34

Oferta ubezpieczeń dostępnych w porównywarce rankomat.pl została wzbogacona o polisy podróżne Travel World i Sport & Fun z port folio TU Europa.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: Pokolenie Y docenia ubezpieczenia grupowe
wtorek, 18 lipca 2017 09:28

Jak wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Nationale-Nederlanden, przy wyborze pracy dla polskich millenialsów niezwykle ważne są również elementy pozapłacowe, takie jak prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe na wypadek utraty zdrowia.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia: Podczas wakacji trzeba dbać o bezpieczeństwo
wtorek, 18 lipca 2017 09:27

Concordia Ubezpieczenia tłumaczy, w jaki sposób uchronić się od kradzieży rzeczy osobistych, np. portfela czy telefonu, oraz czy da się ubezpieczyć takie przedmioty.

Add a comment

Więcej…
 
EAP: Co zrobić, gdy lot jest opóźniony lub odwołany
wtorek, 18 lipca 2017 09:26

W związku z pełnią sezonu wakacyjnego Europ Assistance Polska przypomina turystom, co zrobić w przypadku znaczącego opóźnienia samolotu lub odwołania lotu oraz jakie prawa im przysługują.

Add a comment

Więcej…
 
Pomoc Poszkodowanym: Nieuczciwe praktyki to margines
wtorek, 18 lipca 2017 09:19

W tekście „Kancelaria nie wypłaciła pieniędzy”, który ukazał się 3.07. br. w „Gazecie Ubezpieczeniowej”* przedstawiono naganną sytuację. Z całą pewnością opisaną firmą powinna zająć się prokuratura i sąd. Wyraźnie trzeba jednak zaznaczyć, że tego typu zdarzenia to niewielki margines działania całej branży – pisze mec. Joanna Smereczańska-Smulczyk.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 1105

Ergo Hestia: Grzegorz Szatkowski członkiem zarządu ds. ryzyka

18 lipca Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Grzegorza Szatkowskiego na stanowisko członka zarządu STUnŻ Hestia i...


czytaj dalej

Piotr Antkiewicz nowym prezesem KUKE

17 lipca Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy powołało Piotra Antkiewicza na stanowisko prezesa zarządu Korporacji Ubezpieczeń Kredytów...


czytaj dalej

Novis Poisťovňa: Akceptacja płatności walutą cyfrową

Payment21.com, procesor płatniczy walut cyfrowych zgodny ze standardem AML, ogłosił partnerstwo z Novis Poisťovňa, umożliwiające ubezpieczycielowi...


czytaj dalej

Francja: Telekomy wchodzą w bankowość online i ubezpieczenia

Francuski miliarder Patrick Drahi planuje uruchomienie wiosną 2019 r. banku online w krajach strefy euro, w których działa jego grupa...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Setny Punkt Standard. Będą kolejne

Ergo Hestia wspólnie z najlepszymi agentami ubezpieczeniowymi otworzyła już sto wystandaryzowanych punktów sprzedaży i obsługi klientów. Setny...


czytaj dalej

beinsured: „BACK TO THE FUTURE” II - Ubezpieczenia przyszłości

21 września w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbędzie się konferencja „BACK TO THE FUTURE” II – Ubezpieczenia przyszłości. Patronem medialnym...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy