feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


PTU: 50 firm może starać się o akcje towarzystwa
środa, 07 maja 2008 12:36
Jak poinformował „Parkiet”, pakiet 45,4% akcji PTU będący własnością Ciech został zaoferowany 50 inwestorom.

Add a comment
Więcej…
 
Aegon TUnŻ: towarzystwo na "Liście 500"dziennika "Rzeczpospolita"
wtorek, 06 maja 2008 13:53
 „Rzeczpospolita” opublikowała Listę 500. Aegon TU na Życie S.A. uplasowało się na 83 pozycji pod względem przychodów ze sprzedaży z wynikiem 2 787 829 tys. zł.

Add a comment
Więcej…
 
Eureko: program "Rodzina - Dom Budowany Miłością"
wtorek, 06 maja 2008 13:52
W czerwcu 2007 r. rozpoczęła się budowa domu jednorodzinnego. Równolegle powiat szkolił kandydatów i poszukiwał odpowiedniej rodziny. W otwartym wspólnie z Powiatem Średzkim domu, zamieszka nowopowstała, zawodowa, wielodzietna niespokrewniona z dzieckiem rodzina zastępcza. Dzięki programowi „Rodzina – Dom Budowany Miłością” pięcioro rodzeństwa, które dotychczas wychowywało się w dwóch domach dziecka, będzie mogło zamieszkać razem z Ewą i Zbigniewem Brzezińskimi i ich dziećmi. Pomoże to w ustabilizowaniu sytuacji dzieci oraz sprawi, że będą one wychowywać się w rodzinie, wspierane doświadczeniem zawodowym Pani Ewy, która jest specjalistą pracy socjalnej.

Add a comment
Więcej…
 
PZU SA: opinia eksperta nt. kredytu kupieckiego
wtorek, 06 maja 2008 13:23
PZU SA postanowiło zająć stanowisko odnośnie publikowanych w mediach informacji, wskazujących na potrzebę większej ostrożności podczas udzielania tzw. kredytów kupieckich w niektórych branżach.  Ekspertem towarzystwa, który wygłosił opinię na ten temat, jest dyrektor Biura Ubezpieczeń Finansowych Elwira Ostrowska-Graczyk.

Add a comment
Więcej…
 
UNIQA TU: kampania na rzecz bezpiecznej jazdy na rowerze "Widać, że kręcisz 2008"
wtorek, 06 maja 2008 10:52
Tegoroczna edycja kampanii pod hasłem „Widać, że kręcisz” organizowana wspólnie przez Komendę Wojewódzką Policji zs w Radomiu i UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA zainaugurowana została w dniu 29 kwietnia br. w siedzibie Mazowieckiej Komendy Wojewódzkiej Policji. Akcja, wzorem lat ubiegłych, ma za zadanie promowanie i efektywne wdrażanie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach rowerzystów, spośród których corocznie kilkuset zostaje ofiarami wypadków. Bardzo często przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, że są oni po zmierzchu niedostatecznie widoczni.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: w likwidacji szkód coraz ważniejsza jest jakość usług
wtorek, 06 maja 2008 10:50
{mosimage}Jak pisze „Gazeta Prawna” w rozpoczętym 5 maja drugim etapie kampanii reklamowej Liberty Direct zachęca klientów obietnicą wydania decyzji o wypłacie odszkodowania w ciągu 10 dni. Gazeta zwraca jednak uwagę, że ta skrócona procedura odnosi się jedynie do umów dobrowolnego AC, a nie obowiązkowego OC.

„Gazeta Prawna” podkreśla, że w przypadku ubezpieczenia casco skrócenie okresu likwidacji jest prostsze, niż w ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej. Powód ? W AC  występuje jedynie kwestia naprawy auta, a w OC często dochodzą również: koszty szkód na osobie, problemy z identyfikacją klienta czy ustaleniem ewentualnej współodpowiedzialności. Gazeta wylicza, że te dodatkowe czynności likwidacyjne dotyczą 80 proc. klientów. „GP” zwraca również uwagę, że ten skrócony okres dotyczy wydania decyzji, co nie oznacza, że w tym czasie pieniądze znajdą się na koncie. Gazeta wyjaśnia, że często trzeba poczekać np. na decyzję banku czy leasingodawcy, na którego scedowane są prawa z polisy AC, co zrobić z pieniędzmi.

Add a comment
Więcej…
 
Generali: rozbudowa oferty produktów inwestycyjnych
poniedziałek, 05 maja 2008 17:14

Z początkiem maja br. Grupa Generali rozbudowuje swoją ofertę produktów inwestycyjnych dla klientów indywidualnych. W ramach produktów „Generali Beneficio” oraz „Generali OmniProfit” klienci Grupy Generali zyskali możliwość zakładania polis inwestycyjnych ze składką jednorazową (dotychczas dostępne były polisy ze składką regularną) oraz korzystania z rozbudowanej oferty inwestycyjnej, obejmującej teraz również atrakcyjne zagraniczne fundusze inwestycyjne.


Add a comment
Więcej…
 
STBU : ubezpieczenie przed skutkami błędów - polisa PI i polisa D&O
poniedziałek, 05 maja 2008 16:16
Produkty ubezpieczeniowe odpowiedzialności zawodowej pracowników ochronią instytucję finansową przed roszczeniami osób trzecich. Polisa PI ( Professional Indemnity ) zabezpieczy bank przed skutkami pomyłek „zwykłych” pracowników. Z kolei Directors & Officers uchroni instytucję na wypadek błędów kadry kierowniczej.

Add a comment
Więcej…
 
Wealth Solutions: początek ochrony ubezpieczeniowej lokaty Hat-trick II
poniedziałek, 05 maja 2008 14:45

Firma Wealth Solutions poinformowała, iż w 24 kwietnia 2008 roku rozpoczęła się ochrona ubezpieczeniowa produktu Hat-trick II, przygotowanego we współpracy z TUnŻ Europa. Wartość początkowa notowań indeksu LSM, na którym oparta jest lokata wynosi 848,94 pkt.


Add a comment
Więcej…
 
Liberty Direct: druga część kampanii reklamowej
poniedziałek, 05 maja 2008 14:05
Rusza druga część kampanii reklamowej Liberty Direct. Począwszy od 5 maja, rozpoczyna się kampania produktowa, w ramach której będą emitowane 3 nowe spoty reklamowe.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 następna > ostatnia >>

Strona 1019 z 1142

GrECo JLT Services: Marek Mozer dyrektorem operacyjnym

Od września Marek Mozer pełni funkcję dyrektora operacyjnego GrECo JLT Services. Do jego kompetencji należy nadzór nad obszarem współpracy z...


czytaj dalej

Euler Hermes: Krzysztof Rzepka szefem działów odszkodowań i windykacji

Krzysztof Rzepka został powołany na dyrektora zarządzającego Biurem Windykacji i Likwidacji Szkód Euler Hermes. Na tym stanowisku będzie...


czytaj dalej

S&P: Perspektywa dla Lloyd’s negatywna

Agencja S&P Global Ratings zrewidowała perspektywę dla Lloyd’s ze stabilnej na negatywną. Jednocześnie potwierdziła przyznane rynkowi Lloyd’s...


czytaj dalej

Munich Re: Giuseppina Albo odchodzi do Hamilton Insurance

Munich Re poinformował, że z końcem roku Giuseppina Albo opuści zarząd reasekuratora, aby z początkiem  2018 r. objąć stanowisko prezesa Hamilton...


czytaj dalej

Colonnade: Pierwszy kwartał działalności w Polsce

Polski oddział Colonnade Insurance dokonał podsumowania pierwszych trzech miesięcy funkcjonowania pod nową marką.

1 lipca Colonnade rozpoczął...


czytaj dalej

Gothaer TU: Ubezpieczenie i odpowiedzialność za uszkodzenia nagrobka

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych eksperci podpowiadają, jak ubezpieczyć nagrobek, oraz tłumaczą, kiedy za szkody odpowiada...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy