feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Ministerstw Finansów: polisy OC dla biur rachunkowych
wtorek, 03 kwietnia 2007 12:40
Biuro rachunkowe, które prowadzi usługowo księgi, a także wypełnia deklaracje podatkowe, musi wykupić polisę OC na minimalną sumę 15 tys. euro – wynika z wyjaśnień udzielonych przez Ministerstwo Finansów Gazecie Prawnej.

Add a comment
Więcej…
 
PZU Życie: plany na rok 2007
poniedziałek, 02 kwietnia 2007 20:20
Dzięki rozwojowi oferty segmentu produktów indywidualnych PZU Życie zamierza w 2007 roku przekroczyć poziom 1 mld zł składki ze sprzedaży tych produktów. Spółka chce także o ok. 20% zwiększyć wartość środków zgromadzonych w Indywidualnych Kontach Emerytalnych (IKE) - zadeklarował Krzysztof Bukowski, dyrektor biura zarządzania produktami w PZU Życie.

Add a comment
Więcej…
 
Szef KNF: nie oceniam kandydatów na prezesa PKO BP
poniedziałek, 02 kwietnia 2007 14:42
- Nie uczestniczę w dyskusji, w której ocenia się kandydatów na stanowisko prezesa PKO BP - powiedział dziś dziennikarzom przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego Stanisław Kluza.

Add a comment
Więcej…
 
Rzecznik Ubezpieczonych: zaakceptujmy wydruki potwierdzeń z internetu
poniedziałek, 02 kwietnia 2007 12:33
Rzecznik ubezpieczonych chce, by każdy dokument, nawet wydruk komputerowy, potwierdzający opłacenie składki OC komunikacyjnego był dowodem zawarcia ubezpieczenia.

Add a comment
Więcej…
 
PKO BP: dwoje kandydatów na prezesa
poniedziałek, 02 kwietnia 2007 10:50
Maria Pasło-Wiśniewska, posłanka PO i była prezes Pekao SA, oraz Andrzej Klesyk, wiceprezes The Boston Consulting Group, to najpoważniejsi kandydaci na stanowisko prezesa PKO BP. Dziś rada nadzorcza banku dokona wyboru szefa banku.

Add a comment
Więcej…
 
Fundusze: Benchmark dla ING Subfunduszu Budownictwa
sobota, 31 marca 2007 12:34
Od 1 kwietnia br. ING Subfundusz Budownictwa i Nieruchomości Plus będzie posiadał benchmark 50% Subindeks WIG – Budownictwo i Nieruchomości + 50% AMC1. Subindeks WIG – Budownictwo i Nieruchomości jest wewnętrznym indeksem obliczanym przez ING Investment Management (Polska) S.A.

Add a comment
Więcej…
 
Uniqa: Inter Partner Assistance Polska SA partnerem strategicznym
sobota, 31 marca 2007 12:31
W połowie marca zakończył się przetarg zorganizowany przez Grupę Ubezpieczeniową Uniqa, poszukującą partnera strategicznego w zakresie assistance. W kilkuetapowej rywalizacji zwyciężyła firma Inter Partner Assistance Polska SA (d. AXA Assistance. Inter Partner Assistance współpracuje ze spółkami Uniqa i Filar od 2002 w zakresie assistance do polis komunikacyjnych.

Add a comment
Więcej…
 
Sprawa PZU: rozmowy prokuratorów w Hadze
sobota, 31 marca 2007 12:31
Prowadzący śledztwo w sprawie prywatyzacji PZU prokuratorzy z Prokuratury Apelacyjnej w Gdańsku przez dwa dni rozmawiali w Hadze ze śledczymi z Wielkiej Brytanii i Holandii. Wynikiem rozmów jest deklaracja przedstawicieli obu państw o przyspieszeniu realizacji pomocy prawnej w sprawie spółki Eureko.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek samochodowy: dłuższe okresy gwarancji
piątek, 30 marca 2007 14:58
Naprawa samochodów przy użyciu niefabrycznych części zamiennych nie powinna już oznaczać utraty gwarancji na całe auto. Producenci aut chcąc przyciągnąć klientów oferują coraz dłuższe okresy gwarancji na samochody.

Dobrze to widać na przykładzie KIA oferującego nawet 7-letnią gwarancję na model Cee’d. Strategia okazała się skuteczna, gdyż od początku roku 2 tys. klientów zamówiło to auto podczas gdy w całym 2006 roku sprzedaż tego modelu w Polsce wyniosła ogółem niecałe 5,5 tys. samochodów.

Add a comment
Więcej…
 
Commercial Union: Gwiazdy w nowej kampanii reklamowej
piątek, 30 marca 2007 11:55
{mosimage}Kinga Rusin, Paulina i Natalia Przybysz z zespołu Sistars oraz Zbigniew Zamachowski wystąpią w nowej kampanii reklamowej Commercial Union pod hasłem „Spokojne i dostatnie życie”. Gwiazdy opowiadają o sobie i swoich bliskich, akcentując możliwość realizacji ambicji życiowych dzięki bezpieczeństwu, jakie zapewnia im CU. Dla Kingi Rusin i Zbigniewa Zamachowskiego jest to udział w drugiej już kampanii CU.

Zapytana, dlaczego po 8 latach ponownie zdecydowała się wziąć udział w kampanii Commercial Union, Kinga Rusin powiedziała: - Wybrałam Commercial Union prawie 10 lat temu – w 1998 roku brałam udział wraz ze Zbyszkiem Zamachowskim w kampanii tej firmy. Dziś jestem w innym miejscu swojego życia prywatnego i zawodowego, muszę zadbać o pewną i stabilną przyszłość dla siebie i moich córek. Dlatego naturalne było dla mnie zaangażowanie w obecną kampanię reklamową CU – od lat korzystam z usług CU, aktualnie z Otwartego Funduszu Emerytalnego (OFE).

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1151 1152 1153 1154 następna > ostatnia >>

Strona 1152 z 1154

InterRisk: Piotr Karda opuszcza zarząd spółki

W wyniku obustronnego porozumienia w grudniu Piotr Karda przestanie pełnić funkcję członka zarządu InterRisk. Od  16 listopada do czasu...
czytaj dalej

PTR: Jacek Kugacz nowym prezesem

3 listopada rada nadzorcza Polskiego Towarzystwa Reasekuracji powołała Jacka Kugacza na stanowisko prezesa zarządu.

Jacek Kugacz jest...


czytaj dalej

Amazon: Gotowość, by zatrząść ubezpieczeniami

Amazon rekrutuje w Londynie profesjonalistów ubezpieczeniowych do nowego zespołu mającego przebojem wejść na rynek ubezpieczeniowy w Wlk....
czytaj dalej

Europa: Bez innowacji ani rusz

Z badania przeprowadzonego wśród ubezpieczycieli ze Starego Kontynentu przez Pierre Audoin Consultants (PAC) wynika, że tylko jedna trzecia...
czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Silny wpływ branży na polską gospodarkę

W trakcie Kongresu 590 Polska Izba Ubezpieczeń (PIU) zaprezentowała pierwsze w Polsce opracowanie opisujące wpływ branży ubezpieczeniowej na...


czytaj dalej

UFG: Stan wiedzy na temat ochrony ofiar wypadków drogowych

Na stronie internetowej Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG) został opublikowany pełny raport z badania, w którym firma badawcza GfK...
czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy