feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Szef KNF: nie oceniam kandydatów na prezesa PKO BP
poniedziałek, 02 kwietnia 2007 14:42
- Nie uczestniczę w dyskusji, w której ocenia się kandydatów na stanowisko prezesa PKO BP - powiedział dziś dziennikarzom przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego Stanisław Kluza.

Add a comment
Więcej…
 
Rzecznik Ubezpieczonych: zaakceptujmy wydruki potwierdzeń z internetu
poniedziałek, 02 kwietnia 2007 12:33
Rzecznik ubezpieczonych chce, by każdy dokument, nawet wydruk komputerowy, potwierdzający opłacenie składki OC komunikacyjnego był dowodem zawarcia ubezpieczenia.

Add a comment
Więcej…
 
PKO BP: dwoje kandydatów na prezesa
poniedziałek, 02 kwietnia 2007 10:50
Maria Pasło-Wiśniewska, posłanka PO i była prezes Pekao SA, oraz Andrzej Klesyk, wiceprezes The Boston Consulting Group, to najpoważniejsi kandydaci na stanowisko prezesa PKO BP. Dziś rada nadzorcza banku dokona wyboru szefa banku.

Add a comment
Więcej…
 
Fundusze: Benchmark dla ING Subfunduszu Budownictwa
sobota, 31 marca 2007 12:34
Od 1 kwietnia br. ING Subfundusz Budownictwa i Nieruchomości Plus będzie posiadał benchmark 50% Subindeks WIG – Budownictwo i Nieruchomości + 50% AMC1. Subindeks WIG – Budownictwo i Nieruchomości jest wewnętrznym indeksem obliczanym przez ING Investment Management (Polska) S.A.

Add a comment
Więcej…
 
Uniqa: Inter Partner Assistance Polska SA partnerem strategicznym
sobota, 31 marca 2007 12:31
W połowie marca zakończył się przetarg zorganizowany przez Grupę Ubezpieczeniową Uniqa, poszukującą partnera strategicznego w zakresie assistance. W kilkuetapowej rywalizacji zwyciężyła firma Inter Partner Assistance Polska SA (d. AXA Assistance. Inter Partner Assistance współpracuje ze spółkami Uniqa i Filar od 2002 w zakresie assistance do polis komunikacyjnych.

Add a comment
Więcej…
 
Sprawa PZU: rozmowy prokuratorów w Hadze
sobota, 31 marca 2007 12:31
Prowadzący śledztwo w sprawie prywatyzacji PZU prokuratorzy z Prokuratury Apelacyjnej w Gdańsku przez dwa dni rozmawiali w Hadze ze śledczymi z Wielkiej Brytanii i Holandii. Wynikiem rozmów jest deklaracja przedstawicieli obu państw o przyspieszeniu realizacji pomocy prawnej w sprawie spółki Eureko.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek samochodowy: dłuższe okresy gwarancji
piątek, 30 marca 2007 14:58
Naprawa samochodów przy użyciu niefabrycznych części zamiennych nie powinna już oznaczać utraty gwarancji na całe auto. Producenci aut chcąc przyciągnąć klientów oferują coraz dłuższe okresy gwarancji na samochody.

Dobrze to widać na przykładzie KIA oferującego nawet 7-letnią gwarancję na model Cee’d. Strategia okazała się skuteczna, gdyż od początku roku 2 tys. klientów zamówiło to auto podczas gdy w całym 2006 roku sprzedaż tego modelu w Polsce wyniosła ogółem niecałe 5,5 tys. samochodów.

Add a comment
Więcej…
 
Commercial Union: Gwiazdy w nowej kampanii reklamowej
piątek, 30 marca 2007 11:55
{mosimage}Kinga Rusin, Paulina i Natalia Przybysz z zespołu Sistars oraz Zbigniew Zamachowski wystąpią w nowej kampanii reklamowej Commercial Union pod hasłem „Spokojne i dostatnie życie”. Gwiazdy opowiadają o sobie i swoich bliskich, akcentując możliwość realizacji ambicji życiowych dzięki bezpieczeństwu, jakie zapewnia im CU. Dla Kingi Rusin i Zbigniewa Zamachowskiego jest to udział w drugiej już kampanii CU.

Zapytana, dlaczego po 8 latach ponownie zdecydowała się wziąć udział w kampanii Commercial Union, Kinga Rusin powiedziała: - Wybrałam Commercial Union prawie 10 lat temu – w 1998 roku brałam udział wraz ze Zbyszkiem Zamachowskim w kampanii tej firmy. Dziś jestem w innym miejscu swojego życia prywatnego i zawodowego, muszę zadbać o pewną i stabilną przyszłość dla siebie i moich córek. Dlatego naturalne było dla mnie zaangażowanie w obecną kampanię reklamową CU – od lat korzystam z usług CU, aktualnie z Otwartego Funduszu Emerytalnego (OFE).

Add a comment
Więcej…
 
Ergo Hestia: Kosztorys na miejscu
czwartek, 29 marca 2007 20:17
Mobilni likwidatorzy Ergo Hestii przyjmują szkodę , kompletują niezbędną dokumentację i od razu przedstawiają klientom wyliczoną wartość odszkodowania.

Add a comment
Więcej…
 
Polisy internetowe: ostrzeżenie dla kierowców
czwartek, 29 marca 2007 13:20
Jeżeli wykupiliśmy ubezpieczenie komunikacyjne za pośrednictwem internetu, lepiej nie korzystajmy z ubezpieczonego pojazdu, dopóki nie otrzymamy od ubezpieczyciela potwierdzenia wykupu polisy.

Jeżeli policjanci podczas kontroli zakwestionują potwierdzenie zawarcia polisy OC wydrukowane z prywatnego komputera, samochód znajdzie się na policyjnym parkingu a kierujący zostanie ukarany mandatem.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1221 1222 1223 1224 następna > ostatnia >>

Strona 1222 z 1224

Pocztowe TUW: Stanisław Sokołowski nowym wiceprezesem

Z dniem 29 marca Stanisław Sokołowski został powołany na wiceprezesa zarządu Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Na tym stanowisku...


czytaj dalej

MetLife: Mirosław Kisyk za Łukasza Kalinowskiego na stanowisku prezesa

27 marca MetLife TUnŻiR poinformował, że Łukasz Kalinowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki i jednocześnie zakończył...


czytaj dalej

Najczęściej czytane

Allianz: Współdzielenie samochodu ubezpieczone

Allianz zawiązał partnerstwo z brytyjską platformą współdzielenia pojazdów Drivy, aby zapewnić ubezpieczenia jej użytkownikom. Jest to część...


czytaj dalej

Włochy: Octo Telematics sięgnęło po rozwiązania SAS

Włoska firma Octo Telematics przy wsparciu narzędzi analitycznych SAS stworzyła największą bazę danych zawierającą opisy zachowań kierowców.   

W...


czytaj dalej

Senat: Dyskusja o regulacji branży odszkodowawczej

19 kwietnia odbyło się seminaryjne posiedzenie senackiej Komisji Budżetu i Finansów Publicznych. Podczas spotkania organizowanego wspólnie z...


czytaj dalej

Dochodzenie roszczeń za szkody osobowe – problemy i ułatwienia

19 kwietnia miała miejsce konferencja zatytułowana „Rekompensata za utratę zdrowia i życia – praktyczne aspekty dochodzenia roszczeń”. Była to...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook