feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


Tragedia we Francji: zabezpieczenia ofiar katastrofy
wtorek, 24 lipca 2007 10:28
Pomoc dla ofiar katastrofy autokaru z pielgrzymami pod Grenoble w ramach publicznego systemu uzupełniają komercyjne polisy: kosztów leczenia za granicą z opcją assistance oraz OC komunikacyjne. Suma gwarancyjna 1,5 mln euro na polisie OC komunikacyjnego może nie wystarczyć.

Add a comment
Więcej…
 
ING Nationale-Nederlanden: otwarto trzecią filię franczyzową
poniedziałek, 23 lipca 2007 14:30
W Warszawie otwarto kolejną filię franczyzową ING Nationale-Nederlanden Polska S.A. W placówce można kupić ubezpieczenie na życie, przystąpić do ING Nationale-Nederlanden OFE, zainwestować w fundusze inwestycyjne albo zaciągnąć kredyt hipoteczny ING Banku Śląskiego. Tego typu placówki działają już w Wodzisławiu Śląskim i Gdańsku.

Add a comment
Więcej…
 
Tragedia we Francji: ekipa PZU SA w Grenoble, zarząd deklaruje dodatkową pomoc finansową
poniedziałek, 23 lipca 2007 14:28
Pracownicy Biura Likwidacji Szkód PZU SA polecą dzisiaj tj. 23 lipca do Grenoble by na miejscu skontaktować się rannymi oraz rodzinami ofiar tragicznego wypadku, do którego doszło niedzielę na południu Francji. Pracownicy PZU SA pomogą m.in. w wypełnianiu dokumentów, niezbędnych do wypłaty odszkodowań i świadczeń.

Add a comment
Więcej…
 
Województwo śląskie: PZU SA likwiduje szkody po piątkowym przejściu trąby powietrznej
poniedziałek, 23 lipca 2007 14:27
Likwidatorzy PZU SA dokonali w trakcie weekendu wstępnych oględzin gospodarstw, które zostały zniszczone ostatni w piątek przez trąbę powietrzną w okolicach Częstochowy. Rozpoczęła się procedura likwidacji tych szkód. Obecnie w terenie pracuje 15 likwidatorów PZU SA, którzy od rana dokonują dalszych oględzin i szacunków dotyczących wysokości strat poniesionych przez właścicieli gospodarstw.

Add a comment
Więcej…
 
Grupa Concordia: bezpieczeństwo karty płatniczej
poniedziałek, 23 lipca 2007 13:41
Wakacje to nie tylko czas wyjazdów. W trakcie urlopu wiele osób tłumnie odwiedza centra handlowe. Czas letnich wyprzedaży sprzyja korzystnym zakupom markowych produktów. Wiedzą o tym nie tylko mieszkańcy dużych miast, dla których zakupowe szaleństwo rozpoczyna się wraz z końcem czerwca.

Add a comment
Więcej…
 
Tragedia we Francji: pasażerowie autokaru objęci ochroną SIGNAL IDUNA
poniedziałek, 23 lipca 2007 13:15
{mosimage}Pasażerowie autokaru, który rozbił się w niedzielę na południu Francji są objęci ochroną ubezpieczeniową Towarzystwa Ubezpieczeń SIGNAL IDUNA Polska S.A. Ubezpieczenie turystyczne zostało wykupione dla uczestników przez biuro podróży Orlando Travel – organizatora międzyparafialnej  pielgrzymki  do europejskich Sanktuariów Maryjnych.

Towarzystwo podjęło natychmiastowe standardowe działania zaraz po pierwszej informacji o wypadku autokaru, do której doszło w pobliżu Grenoble we Francji. W pierwszych godzinach po zdarzeniu ubezpieczyciel potwierdził listę pasażerów i za pośrednictwem konsula przekazał ją do MSZ.

Add a comment
Więcej…
 
MAPFRE: kolejny gigant ubezpieczeniowy w Polsce
poniedziałek, 23 lipca 2007 12:03
Jak wynika z informacji dziennika „Rzeczpospolita" największy hiszpański ubezpieczyciel MAPFRE otwiera swój oddział w Warszawie. Początkowo w planach MAPFRE było otwarcie biura i prowadzenie działalności w Polsce na podstawie jednolitej europejskiej licencji, jednakże jak powiedział Pablo Fernandez Iglesias, dyrektor MAPFRE Asistencia na Polskę, klienci jednak wolą, gdy firma obecna jest w ich kraju.

Add a comment
Więcej…
 
Grupa Concordia: Bezpieczne Wakacje
poniedziałek, 23 lipca 2007 12:01
Silne wiatry i liczne wyładowania atmosferyczne będą nam towarzyszyć w trakcie tegorocznego lata. Będzie ciepło – według prognoz synoptyków, średnia temperatura ma sięgać nawet 26?C. Nie unikniemy jednak burz. Warto się do nich odpowiednio przygotować, ucząc się dbałości o własne bezpieczeństwo.

Add a comment
Więcej…
 
Grupa Concordia: bezpieczne wakacje ze swoim zwierzakiem
poniedziałek, 23 lipca 2007 11:56
Wielu z nas decyduje się obecnie na wakacje w towarzystwie swojego zwierzaka. Umożliwiają to m.in. oferty firm turystycznych, zapewniających kompleksowe usługi wypoczynkowe wraz z pobytem zwierząt domowych. Jak zatem przygotować naszego pupila do wakacyjnych wojaży?

.
Add a comment
Więcej…
 
PZU SA: informacja dotycząca wypadku autokaru z polskimi pielgrzymami
poniedziałek, 23 lipca 2007 11:05
„Gazeta Ubezpieczeniowa” otrzymała od PZU SA informację dotyczą podjętych kroków w sprawie wypadku autokaru z polskimi pielgrzymami. Poniżej publikujemy pełną treść komunikatu.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1261 1262 1263 1264 1265 1266 1267 1268 1269 1270 następna > ostatnia >>

Strona 1261 z 1286

UFG: Jarosław Matusiewicz nowym przewodniczącym Rady Funduszu

21 września Paweł Bisek, dotychczasowy przewodniczący Rady Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, zrezygnował z pełnienia tej funkcji. Jego...


czytaj dalej

Vienna Life: Witold Czechowski członkiem zarządu ds. ryzyka

18 września Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Witolda Czechowskiego na stanowisko członka zarządu Vienna...


czytaj dalej

RIAD: Przyszedł czas na legaltech

W dniach 4–5 października 2018 r. w Bratysławie odbędzie się kongres RIAD Międzynarodowego Stowarzyszenia Ubezpieczycieli Ochrony Prawnej, pod...


czytaj dalej

Australia: Klienci Allianz wprowadzeni w błąd

Australijski oddział niemieckiego ubezpieczyciela Allianz SE wprowadzał w błąd przy sprzedaży ubezpieczenia podróżnego, obiecując nieograniczoną...


czytaj dalej

Personalia: TU Zdrowie ma nowego prezesa

Z informacji na stronie internetowej wynika, że Xenia Kruszewska nie jest już prezesem TU Zdrowie. Nowym szefem towarzystwa został Aleksander...


czytaj dalej

KNF: Pół miliarda wzrostu wartości rynku ubezpieczeń

21 września Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) opublikowała raport podsumowujący wyniki finansowe pierwszego półrocza na polskim rynku...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook