feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


CIGNA STU: podwyższenie kapitału zakładowego
wtorek, 03 kwietnia 2007 12:41
20.03.2007 roku dobiegła końca procedura podwyższenia kapitału zakładowego Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji CIGNA STU S.A. o 50 mln złotych w drodze emisji nowych akcji. Tym samym zrealizowana została ubiegłoroczna decyzja Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy. Akcje nowej emisji zostały w całości objęte przez Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group, który powiększył swój dotychczasowy udział w kapitale zakładowym spółki do 97,5%.

Add a comment
 
Ministerstw Finansów: polisy OC dla biur rachunkowych
wtorek, 03 kwietnia 2007 12:40
Biuro rachunkowe, które prowadzi usługowo księgi, a także wypełnia deklaracje podatkowe, musi wykupić polisę OC na minimalną sumę 15 tys. euro – wynika z wyjaśnień udzielonych przez Ministerstwo Finansów Gazecie Prawnej.

Add a comment
Więcej…
 
PZU Życie: plany na rok 2007
poniedziałek, 02 kwietnia 2007 20:20
Dzięki rozwojowi oferty segmentu produktów indywidualnych PZU Życie zamierza w 2007 roku przekroczyć poziom 1 mld zł składki ze sprzedaży tych produktów. Spółka chce także o ok. 20% zwiększyć wartość środków zgromadzonych w Indywidualnych Kontach Emerytalnych (IKE) - zadeklarował Krzysztof Bukowski, dyrektor biura zarządzania produktami w PZU Życie.

Add a comment
Więcej…
 
Szef KNF: nie oceniam kandydatów na prezesa PKO BP
poniedziałek, 02 kwietnia 2007 14:42
- Nie uczestniczę w dyskusji, w której ocenia się kandydatów na stanowisko prezesa PKO BP - powiedział dziś dziennikarzom przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego Stanisław Kluza.

Add a comment
Więcej…
 
Rzecznik Ubezpieczonych: zaakceptujmy wydruki potwierdzeń z internetu
poniedziałek, 02 kwietnia 2007 12:33
Rzecznik ubezpieczonych chce, by każdy dokument, nawet wydruk komputerowy, potwierdzający opłacenie składki OC komunikacyjnego był dowodem zawarcia ubezpieczenia.

Add a comment
Więcej…
 
PKO BP: dwoje kandydatów na prezesa
poniedziałek, 02 kwietnia 2007 10:50
Maria Pasło-Wiśniewska, posłanka PO i była prezes Pekao SA, oraz Andrzej Klesyk, wiceprezes The Boston Consulting Group, to najpoważniejsi kandydaci na stanowisko prezesa PKO BP. Dziś rada nadzorcza banku dokona wyboru szefa banku.

Add a comment
Więcej…
 
Fundusze: Benchmark dla ING Subfunduszu Budownictwa
sobota, 31 marca 2007 12:34
Od 1 kwietnia br. ING Subfundusz Budownictwa i Nieruchomości Plus będzie posiadał benchmark 50% Subindeks WIG – Budownictwo i Nieruchomości + 50% AMC1. Subindeks WIG – Budownictwo i Nieruchomości jest wewnętrznym indeksem obliczanym przez ING Investment Management (Polska) S.A.

Add a comment
Więcej…
 
Uniqa: Inter Partner Assistance Polska SA partnerem strategicznym
sobota, 31 marca 2007 12:31
W połowie marca zakończył się przetarg zorganizowany przez Grupę Ubezpieczeniową Uniqa, poszukującą partnera strategicznego w zakresie assistance. W kilkuetapowej rywalizacji zwyciężyła firma Inter Partner Assistance Polska SA (d. AXA Assistance. Inter Partner Assistance współpracuje ze spółkami Uniqa i Filar od 2002 w zakresie assistance do polis komunikacyjnych.

Add a comment
Więcej…
 
Sprawa PZU: rozmowy prokuratorów w Hadze
sobota, 31 marca 2007 12:31
Prowadzący śledztwo w sprawie prywatyzacji PZU prokuratorzy z Prokuratury Apelacyjnej w Gdańsku przez dwa dni rozmawiali w Hadze ze śledczymi z Wielkiej Brytanii i Holandii. Wynikiem rozmów jest deklaracja przedstawicieli obu państw o przyspieszeniu realizacji pomocy prawnej w sprawie spółki Eureko.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek samochodowy: dłuższe okresy gwarancji
piątek, 30 marca 2007 14:58
Naprawa samochodów przy użyciu niefabrycznych części zamiennych nie powinna już oznaczać utraty gwarancji na całe auto. Producenci aut chcąc przyciągnąć klientów oferują coraz dłuższe okresy gwarancji na samochody.

Dobrze to widać na przykładzie KIA oferującego nawet 7-letnią gwarancję na model Cee’d. Strategia okazała się skuteczna, gdyż od początku roku 2 tys. klientów zamówiło to auto podczas gdy w całym 2006 roku sprzedaż tego modelu w Polsce wyniosła ogółem niecałe 5,5 tys. samochodów.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1281 1282 1283 1284 1285 następna > ostatnia >>

Strona 1283 z 1285

Vienna Life: Witold Czechowski członkiem zarządu ds. ryzyka

18 września Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Witolda Czechowskiego na stanowisko członka zarządu Vienna...


czytaj dalej

Saltus TUW: Robert Łoś zatwierdzony na stanowisku prezesa

18 września Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Roberta Łosia na stanowisko prezesa zarządu Saltus...


czytaj dalej

Niemcy: Sabotaż cyfrowy w firmach produkcyjnych

2/3 niemieckich przedsiębiorstw produkcyjnych było obiektem ataków cyberprzestępców, które kosztowały przemysł największej gospodarki europejskiej...


czytaj dalej

Marsh&McLennan: Porozumienie w sprawie przejęcia Jardine Lloyd Thompson

18 września firma Marsh & McLennan Companies (MMC) ogłosiła osiągnięcie porozumienia w sprawie przejęcia Jardine Lloyd Thompson Group (JLT),...


czytaj dalej

Santander Aviva: Rodzinne wzorce motywacją do zakupu polisy

Z badania przeprowadzonego przez Santander Aviva we współpracy z SW Research Agencją Badań Rynku i Opinii wynika, że wzory zachowań ukształtowane...


czytaj dalej

Unilink: Podejście turystów do ubezpieczeń na wyjazd

Z sondy na temat ubezpieczeń turystycznych w minionym sezonie wakacyjnym, przeprowadzonej w placówkach multiagencji Unilink, wynika, że polscy...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook