feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Saltus Ubezpieczenia: Udostępnienie telekonsultacji pediatrycznych
wtorek, 21 lutego 2017 09:45

Osoby posiadające pakiet rodzinny Saltus Zdrowie mogą już skorzystać z telekonsultacji pediatrycznych. Porady udzielane są za pośrednictwem różnych źródeł kontaktu.

Add a comment

Więcej…
 
Artystyczna Podróż Hestii: Wystawa w Częstochowie
wtorek, 21 lutego 2017 09:45

Częstochowa to kolejny przystanek na wyjazdowej mapie Artystycznej Podróży Hestii. Na wystawie „Jednoznaczność zdarzeń” w Muzeum Częstochowskim zaprezentowanych zostanie dziesięć prac z kolekcji poszerzającej się wraz z nowymi edycjami konkursu APH.

Add a comment

Więcej…
 
PZU przestrzega klientów
wtorek, 21 lutego 2017 09:43

PZU SA poinformował, że w ostatnich dniach otrzymał od klientów informacje, iż kontaktują się z nimi osoby podające się za pracowników, agentów zakładu lub pracowników kancelarii/instytucji nadzorującej towarzystwa ubezpieczeniowe.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Czas cyberpolis wkrótce nadejdzie
wtorek, 21 lutego 2017 09:42

Coraz więcej ubezpieczycieli poszerza swoje oferty o cyberpolisy. Mimo to niewiele polskich firm korzysta z takiej formy ochrony. Ale niedługo powinno się to zmienić – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Rośnie lojalność klientów zakładów
wtorek, 21 lutego 2017 09:21

Według Kazimierza Stańczaka, partnera w Bain&Company, polscy klienci są bardzo lojalni wobec ubezpieczycieli. I choć w relacjach z zakładami coraz chętniej korzystają z cyfrowych kanałów kontaktu, to nie zamierzają rezygnować z tradycyjnych, takich jak np. bezpośrednie spotkanie z agentem.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Nowi ludzie na nowe czasy
poniedziałek, 20 lutego 2017 09:53

Miniony tydzień dopisał kolejne pozycje do i tak już długiej listy planowanych zmian w otoczeniu prawnym branży ubezpieczeniowej. A co ciekawe, z wyzwaniami stawianymi przez nowe regulacje będą radzić sobie nowe osoby, zaś ich działania będą odbywać się pod czujnym okiem nowych nadzorców.

W ubiegłym tygodniu dobiegła końca kolejna epoka w historii Komisji Nadzoru Finansowego. Swoje stanowiska stracili bowiem dwaj dotychczasowi wiceprzewodniczący – Wojciech Kwaśniak i prof. Lesław Gajek. Dla branży asekuracyjnej szczególne znaczenie miało odejście tego drugiego. Prof. Gajek odpowiadał bowiem za pion nadzoru ubezpieczeniowego i pion nadzoru emerytalnego przez ostatnich dziewięć lat – czyli niewiele mniej, niż liczy sama KNF. Nowymi wiceprzewodniczącymi Komisji zostali Filip Świtała i Marcin Pachucki. W obu przypadkach był to awans w ramach struktur wewnętrznych.

Add a comment

Więcej…
 
Finanse: Darby zainwestowała w obligacje Unilink
poniedziałek, 20 lutego 2017 09:50

Należąca do Franklin Templeton Investments grupa Darby Private Equity ogłosiła finalizację inwestycji funduszu Darby Converging Europe Fund III („DCEF III”) w obligacje Unilink. Operacja ta ma wzmocnić bilans multiagencji i zapewnić jej kapitał niezbędny do dalszego wzrostu poprzez przejęcia.

Add a comment

Więcej…
 
Superpolisa.pl: Ponad 400 zł różnicy w cenie ubezpieczeń mieszkań
poniedziałek, 20 lutego 2017 09:50

Ceny porównywalnych ubezpieczeń mieszkania w Warszawie wahają się od 279 zł do 699 zł. Podobne rozpiętości cenowe występują również w innych miastach – wynika z analizy porównywarki ubezpieczeń Superpolisa.pl.

Add a comment

Więcej…
 
HanseMerkur: Ubezpieczenia dostępne w MerlinX
poniedziałek, 20 lutego 2017 09:48

Oferta ubezpieczeń HanseMerkur została wprowadzona do systemu rezerwacyjnego dla biur podróży – MerlinX.

Add a comment

Więcej…
 
Compensa: Skutki aktów wandalizmu pod ochroną
poniedziałek, 20 lutego 2017 09:40

Z danych policji wynika, że w 2016 roku doszło do blisko 42,5 tys. aktów wandalizmu, czyli 116 tego typu przestępstw popełniano każdego dnia. Przed skutkami działania wandali można się chronić ubezpieczeniem – przypomina Compensa.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 1038

D.A.S.: Danuta Źrałek nowym członkiem zarządu

16 lutego nastąpiły zmiany w zarządzie D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację Arkadiusza Gila...


czytaj dalej

KNF: Marcin Pachucki i Filip Świtała nowymi wiceprzewodniczącymi

Na wniosek przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) Marka Chrzanowskiego, premier Beata Szydło odwołała z dniem 15 lutego jego...


czytaj dalej

USA: MetLife osiągnął neutralność węglową

23 lutego MetLife poinformował o osiągnięciu wyznaczonego w 2015 r. celu neutralności węglowej. Tym samym firma została pierwszym towarzystwem...


czytaj dalej

Trump i Brexit ryzykiem politycznym do ubezpieczenia

Dyrektor generalny Lloyd’s Inga Beale stwierdziła, że prezydentura Donalda Trumpa i wyjście Wlk. Brytanii z Unii Europejskiej stwarzają możliwości...


czytaj dalej

PZU zadba o bezpieczeństwo położnic

Już wkrótce ruszy „Bezpieczny Poród” – pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej powszechny program kształcenia podyplomowego lekarzy z zakresu...


czytaj dalej

EAP: Assistance również dla pojazdów elektrycznych

W odpowiedzi na rozwój rynku pojazdów elektrycznych Europ Assistance Polska (EAP) wprowadziła szkolenia specjalistyczne z zakresu obsługi takich...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy