feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


Europ Assistance: GEO Care dla oczekujących na transport medyczny do kraju
środa, 17 kwietnia 2019 08:49

Europ Assistance Polska rozszerzyła grupę użytkowników aplikacji mobilnej GEO Care, umożliwiającej śledzenie trasy przejazdu usługodawcy. Z funkcji mogą korzystać już nie tylko klienci oczekujący na pomoc drogową, ale także osoby objęte podróżnym ubezpieczeniem assistance, które czekają na transport medyczny do Polski.

Add a comment

Więcej…
 
AXA Partners: Kampania reklamowa na majówkę
środa, 17 kwietnia 2019 08:48

AXA Partners rozpoczęła kampanię reklamową połączoną z promocją produktową. Akcja odbywa się pod hasłem „100% majówki, 30% tańsze ubezpieczenie podróżne”. Kreacje ukażą się na nośnikach OOH – na ekranach infoscreen oraz ramka w wagonach warszawskiego Metra. Działania będą prowadzone do końca kwietnia oraz w wakacje.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Drugi sezon Pana Pikusia
środa, 17 kwietnia 2019 08:47

Do komunikacji Avivy wraca postać Pana Pikusia, który jako brand hero towarzyszył wprowadzeniu marki ubezpieczyciela i działaniom reklamowym w latach 2009-2012. Drugi sezon z jego udziałem otwiera spot, w którym Pikuś ogłasza swój powrót do mediów. Kampania rozpocznie się 20 kwietnia w telewizji i internecie. Od maja będzie można oglądać spot produktowy, w którym Pan Pikuś opowie o cyfrowym rozwiązaniu dostępnym nie tylko dla klientów Avivy.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
środa, 17 kwietnia 2019 08:35

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
UFG: Więcej wypadków z udziałem jednośladów
wtorek, 16 kwietnia 2019 08:49

Z danych Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG)* wynika, że w ciągu ostatniego roku liczba szkód spowodowanych przez kierujących motocyklami i motorowerami wzrosła o 8%.

Add a comment

Więcej…
 
Warta: Trwają testy narzędzi opartych na sztucznej inteligencji
wtorek, 16 kwietnia 2019 08:48

Warta wdraża dwa projekty bazujące na technologii sztucznej inteligencji. Rozpoznawanie obrazu i mowy już są wykorzystywane w codziennej pracy firmy, usprawniając proces likwidacji szkód. Oba projekty zostaną w pełni wdrożone w drugiej połowie roku.

Add a comment

Więcej…
 
Gothaer TU: Dostęp do platformy antyfraudowej UFG
wtorek, 16 kwietnia 2019 08:47

Gothaer TU jako jeden z pierwszych zakładów ubezpieczeń uzyskał dostęp do Zintegrowanej Platformy Identyfikacji i Weryfikacji Zjawisk Przestępczości Ubezpieczeniowej, uruchomionej na początku lutego przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG)*. Dzięki temu narzędziu klienci otrzymują dostęp do wiedzy na temat tego, jak np. bronić się przed wyłudzeniami na tzw. polowanie na stłuczkę oraz zyskają w przyszłości korzystniejsze taryfowanie składek OC ppm. i AC.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Zabezpieczenie na wypadek utraty prawa jazdy
wtorek, 16 kwietnia 2019 08:45

Rusza ChronPrawoDoJazdy.pl – projekt ubezpieczeniowy dla kierowców, którzy mogą stracić prawo jazdy za przekroczenie prędkości. Właścicielem marki jest EASYinsurance sp. z o.o., start-up z Wrocławia, który prowadzi działalność na rynku finansowym. Przedsięwzięcie od strony ubezpieczeniowej wspiera Grupa Europa. Projekt jest polską odpowiedzią na rozwiązania, które pojawiły się już w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii*.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: TU Zdrowie odświeża wizerunek
wtorek, 16 kwietnia 2019 08:44

Istniejące od 2010 roku TU Zdrowie rozpoczęło proces odświeżenia swojego wizerunku. Ma on się zakończyć w drugim półroczu.

Add a comment

Więcej…
 
Compensa dołączyła do koalicji Dom Bezpieczny
wtorek, 16 kwietnia 2019 08:44

Compensa TU jest pierwszym ubezpieczycielem, który przystąpił do koalicji Dom Bezpieczny. W jej ramach prowadzony jest ogólnopolski program społeczny o tej samej nazwie. Celem przedsięwzięcia jest edukowanie społeczeństwa w zakresie bezpieczeństwa domowników i uświadamiania zagrożeń.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 1374

TFI PZU: Nowy zarząd

18 kwietnia rada nadzorcza Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych PZU dokonała szeregu zmian w zarządzie spółki.

Do zarządu TFI PZU powołany został...


czytaj dalej

Generali: Adam Malinowski odszedł ze stanowiska wiceprezesa

Adam Malinowski nie jest już wiceprezesem Generali. 12 kwietnia złożył rezygnację z zajmowanej funkcji. Do czasu mianowania następcy jego...


czytaj dalej

Generali: Dyrektor cyfryzacji powołany

Na stanowisko dyrektora ds. cyfrowych Generali został powołany Steven Zuanella. Jest on odpowiedzialny za przeprowadzenie transformacji cyfrowej,...


czytaj dalej

AXA: 10 mln euro na odbudowę Notre-Dame

AXA Group, która ma długą tradycję filantropijnego wsparcia dla ochrony francuskiego dziedzictwa kulturowego, zadeklarowała, że przyczyni się do...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Ruszyła masowa sprzedaż PZU GO

PZU GO, beacon połączony z mobilną aplikacją telematyczną, będący sztandarowym projektem ubezpieczyciela stworzonym przez jego ekspertów, trafił...


czytaj dalej

VIG Polska: Biznes majątkowy filarem wyników grupy

Wskaźnik wzrostu działalności majątkowej Vienna Insurance Group (VIG) w Polsce w 2018 roku był ponad dwuipółkrotnie wyższy niż całego rynku...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook