feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Open Life: Nagrody Rzecznika Finansowego rozdane
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:49

6 grudnia odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom I edycji Konkursu o Nagrodę Rzecznika Finansowego za najlepszą pracę doktorską, magisterską, licencjacką i podyplomową z zakresu ochrony klienta na rynku finansowym.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: #Blogowigilia
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:49

9 grudnia odbyła się Blogowigilia 2017. Na wspólnej imprezie spotkali się w Warszawie popularni blogerzy, vlogerzy i youtuberzy. Partnerem tego największego w Polsce świątecznego spotkania twórców internetowych był PZU.

Add a comment
Więcej…
 
KUKE: Nagrody dla polskich firm – międzynarodowych czempionów
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:47

Podczas uroczystej gali rozdano nagrody w szóstej edycji konkursu Polska Firma — Międzynarodowy Czempion. Wydarzenie zorganizowały wspólnie PwC Polska oraz „Puls Biznesu”. Partnerem konkursu była KUKE.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia Ubezpieczenia: Pracownicza wigilia zabezpieczona polisą
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:46

Eksperci Concordii Ubezpieczenia przypominają, że odpowiednie ubezpieczenie zabezpieczy firmę przed przykrymi niespodziankami – finansowymi i wizerunkowymi – do jakich może dojść podczas organizacji spotkania świątecznego dla pracowników.

Add a comment

Więcej…
 
PTE PZU będzie zarządzać OFE i DFE Pekao
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:44

PZU Życie i Pekao SA oraz powszechne towarzystwa emerytalne należące do obu tych spółek uzgodniły sposób konsolidacji zarządzania aktywami funduszy emerytalnych.

Add a comment

Więcej…
 
Dystrybucja: ASF, Unilink i Spectrum dobrymi partnerami do współpracy
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:44

Członkowie Obiektywnego Forum Agentów (OFA) zostali zapytani o multiagencje, jakie poleciliby innym jako partnera do współpracy.

Add a comment

Więcej…
 
Ważne słowo na „u”
poniedziałek, 11 grudnia 2017 09:34

Polska gospodarka z rocznym 4% wzrostem PKB wciąż jest w ścisłej czołówce gospodarek europejskich. Do niedawna mało kto zastanawiał się, w jaki sposób do tego wyniku przyczynia się branża ubezpieczeniowa. Dzięki raportowi „Jak ubezpieczenia zmieniają Polskę i Polaków”, przygotowanemu przez Polską Izbę Ubezpieczeń i Deloitte, znamy konkretne liczby i możemy jako branża mieć szereg powodów do zadowolenia, a nawet dumy.

Add a comment

Więcej…
 
UNIQA Polska: Sprzedaż i zysk w górę
piątek, 08 grudnia 2017 10:03

Duży wzrost przypisu składki, będący efektem znaczącego skoku sprzedaży w biznesie życiowym, oraz poprawa zysku netto, dzięki wynikowi wypracowanemu przez biznes majątkowy – to najbardziej charakterystyczne elementy osiągnięć finansowych UNIQA w Polsce w okresie styczeń-wrzesień obecnego roku.

Przez 3 kwartały 2017 roku towarzystwa wchodzące w skład grupy UNIQA w Polsce zebrały w sumie 1,47 mld zł. Rezultat ten był o 52% lepszy od uzyskanego w analogicznym okresie 2016 r. i uplasował się na wyższym poziomie do uzyskanego w całym ubiegłym roku (1,44 mld zł). Sprzedaż UNIQA Polska wzrosła we wszystkich istotnych liniach biznesowych. Zysk brutto obu towarzystw (wg MSR) zwiększył się o jedną czwartą, do 35,67 mln zł.

Add a comment

Więcej…
 
PZU powołał Rzecznika Klienta
piątek, 08 grudnia 2017 10:02

Piotr Ożarek został Rzecznikiem Klienta PZU. Jego zadaniem będzie pomaganie klientom niezadowolonym z rozstrzygnięcia w najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych sprawach. Wcześniej identyczną instytucję wprowadziła Ergo Hestia.

Add a comment

Więcej…
 
Impact fintech’17: Być jak Singapur
piątek, 08 grudnia 2017 09:51

Być w fintechu jak Singapur – tę myśl słychać było wielokrotnie w kuluarach Impact fintech’17. Bez rewolucji wspieranej przez cały ekosystem świata finansów, regulacji i technologii, Polska nie dołączy do globalnej ekstraklasy. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 1167

Personalia: Lech Mrozowski w TUW Medicum

TUW Medicum poinformowało, że nowym członkiem jego zespołu został Lech Mrozowski, związany ostatnio z Vienna Insurance Group w Polsce.

Lech...


czytaj dalej

Link4: Maciej Krzysztoszek nowym rzecznikiem prasowym

Nowym rzecznikiem prasowym Link4 został Maciej Krzysztoszek, związany do niedawna z Komisją Nadzoru Finansowego (KNF) – informuje portal...


czytaj dalej

Swiss Re: John Dacey dyrektorem finansowym

Swiss Re ogłosił, że John Dacey, obecnie dyrektor ds. strategii grupy, został powołany na stanowisko dyrektora finansowego grupy, które obejmie z...


czytaj dalej

Paryż: AXA zintensyfikuje walkę ze zmianami klimatu

Podczas odbywającego się w Paryżu szczytu klimatycznego AXA zapowiedziała podjęcie większych zobowiązań na rzecz walki ze zmianami klimatu.

Thomas...


czytaj dalej

UFG: Składka zakładów z OC ppm. wzrosła o niemal 2,4 mld zł

Przez dziewięć miesięcy 2017 roku ubezpieczyciele zebrali z OC posiadaczy pojazdów mechanicznych o blisko 2,4 mld zł składek więcej niż w...


czytaj dalej

Play uruchomił mobilny market ubezpieczeniowy

12 grudnia wystartował Play Ubezpieczenia – Mobilny market operatora telekomunikacyjnego. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej klienci telekomu...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy