feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


Rynek ubezpieczeń: Wzrosną stawki dla samorządów
piątek, 08 listopada 2019 09:32

Konsekwencje zmian klimatycznych są jednym z czynników, dla których ceny ubezpieczeń mienia dla samorządów wzrosną o kilka procent – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Blik dostępny w sieci pośredników
środa, 06 listopada 2019 23:12

Generali udostępniło płatności Blikiem we współpracującej z nim sieci agencyjnej. Klienci mogą zapłacić w ten sposób za każde ubezpieczenie Generali oraz Proama.

Add a comment

Więcej…
 
UOKiK: PZU chce przejąć trzy spółki medyczne
środa, 06 listopada 2019 23:11

30 października do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wpłynął wniosek PZU Zdrowie o wyrażenie zgody na koncentrację w postaci przejęcia kontroli nad TOMMA Diagnostyka Obrazowa z siedzibą w Poznaniu.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: Dla większości ojców dziecko jest na pierwszym planie
środa, 06 listopada 2019 23:09

Z badań Nationale-Nederlanden wynika, że prawie 40% respondentów uważa, że po pojawieniu się dziecka mniej czasu poświęca swojej karierze. Zjawisko to wciąż częściej dotyczy matek niż ojców – prawie co druga kobieta pracuje mniej, podczas gdy dotyczy to blisko jednej trzeciej mężczyzn.

Add a comment

Więcej…
 
PIU: Ubezpieczeniowe rekomendacje dla nowego parlamentu
środa, 06 listopada 2019 09:48

Zdrowie, regulacja zadośćuczynień i branży odszkodowawczej, bezpieczeństwo ruchu drogowego, prewencja katastroficzna – to najistotniejsze zadania z ubezpieczeniowego punktu widzenia, jakie według Polskiej Izby Ubezpieczeń (PIU) stoją przed parlamentem nowej kadencji.

W ocenie Jana Grzegorza Prądzyńskiego, prezesa zarządu PIU, szczególnie istotnym tematem, jakim powinien zająć się nowy rząd i parlament, jest ochrona zdrowia, a zwłaszcza zwiększenie efektywności wydatków na opiekę zdrowotną, szczególnie prywatnych. Szef Izby przypomniał, że oprócz ponad 100 mld złotych wydawanych na ochronę zdrowia z kasy publicznej, prywatne nakłady wynoszą już ponad 50 mld zł.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: KNF zgodziła się na działalność Polski Gaz TUWnŻ
środa, 06 listopada 2019 09:47

Na polskim rynku ubezpieczeń pojawi się nowy gracz – Polski Gaz Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych na Życie (TUWnŻ).

Add a comment
Więcej…
 
Generali: Pomoc przy opracowaniu i wdrażaniu BCM
środa, 06 listopada 2019 09:46

27% organizacji najbardziej obawia się ryzyk związanych z technologiami, czyli awarii, pożarów czy ograniczenia dostępu – wynika z badania przeprowadzonego podczas konferencji „BCM – od czego zacząć i jak przejść do wdrożenia” zorganizowanej przez Generali Polska.

Add a comment

Więcej…
 
Insly: Jak stworzyć atrakcyjne miejsce pracy w multiagencji
środa, 06 listopada 2019 09:45

8 listopada odbędzie się zorganizowany przez Insly webinar zatytułowany „Jak stworzyć atrakcyjne miejsce pracy w multiagencji?”. W szkoleniu weźmie udział Adam Kubicki, znany ekspert, który od 1995 roku działa na rynku ubezpieczeniowym.

Add a comment

Więcej…
 
MetLife: Rozstrzygnięcie w konkursie „Każdy ważny w pracy”
środa, 06 listopada 2019 09:44

Katalog Marzeń, DrTusz i Maio Software House – te firmy zostały laureatami zorganizowanego przez MetLife konkursu „Każdy ważny w pracy”*.

Add a comment

Więcej…
 
Technologiczne przewagi InterRisk
środa, 06 listopada 2019 09:35

Cyfryzacja to jedno z zasadniczych wyzwań stojących przed ubezpieczycielami na całym świecie. Tego typu zmiany są istotnym czynnikiem decydującym o konkurencyjności. Technologia wpisała się już na stałe w strategię InterRisk TU SA Vienna Insurance Group.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 1448

Supra Brokers: Rafał Holanowski przestał pełnić funkcję prezesa

Firma brokerska Supra Brokers poinformowała, że wraz z wkroczeniem w nowy etap rozwoju, którego kierunek wyznacza ekspansja na nowe rynki i nowe...


czytaj dalej

Signal Iduna: Krzysztof Konstanciuk szefem Biura Sprzedaży Korporacyjnej

4 listopada Krzysztof Konstanciuk objął stanowisko Managera Sprzedaży Korporacyjnej Signal Iduna Polska. W ramach swoich obowiązków będzie...


czytaj dalej

Lloyd’s: Jedno ciało kierownicze

Ubezpieczeniowy i reasekuracyjny rynek Lloyd’s ogłosił swoją decyzję połączenia Rady Lloyd’s i Zarządu Franczyzy. Połączenie wejdzie w życie 1...


czytaj dalej

Katar: Bez Dubaju zyski spadły

Katarskie towarzystwo ubezpieczeń ogólnych i reasekuracji Qatar General Insurance and Reinsurance Company (QGIRC) odnotowało spadek o 88,5% zysków...


czytaj dalej

Grupa PZU: Blisko 2 mld zł z działalności w trudnym otoczeniu

17,5 miliarda złotych – takim wynikiem sprzedażowym za 3 kwartały obecnego roku legitymowała się Grupa PZU. To najwyższy taki rezultat w jej...


czytaj dalej

Prudential: Migracja do chmury

Prudential wdrożył chmurowy system ERP Oracle Financials Cloud. Projekt zrealizowano równocześnie w Polsce oraz w Irlandii w ciągu 10 miesięcy. To...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook