feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Ergo Hestia: Atak hakerski z wykorzystaniem fałszywej tożsamości agenta
środa, 13 czerwca 2018 08:55

12 czerwca Ergo Hestia poinformowała, że w nocy z 10 na 11 czerwca dokonano ataku hakerskiego z wykorzystaniem fałszywej tożsamości jednego z jej pośredników. Ubezpieczyciel zapewnia, że niezwłocznie po uzyskaniu tej informacji zablokował dalszą wysyłkę.

Add a comment

Więcej…
 
Open Life: Ponad dwukrotny wzrost zysku
środa, 13 czerwca 2018 08:54

W pierwszym kwartale 2018 r. Open Life zebrało 491,38 mln zł składek przypisanych brutto. Suma bilansowa towarzystwa wyniosła 8,32 mld zł.

Add a comment

Więcej…
 
SAS: PZU wdrożył system antyfraudowy FMS
środa, 13 czerwca 2018 08:53

PZU wprowadził FMS, nowoczesny na polskim rynku system antyfraudowy. Dzięki narzędziu wskaźnik ochrony przed nienależną wypłatą zwiększył się o 50%.

Add a comment

Więcej…
 
Allrisk allriskowi nierówny
środa, 13 czerwca 2018 08:52

12 czerwca ukazał się dziewiętnasty odcinek „Rozmów bez asekuracji”. Gościem podcastu zatytułowanego „Allrisk allriskowi nierówny” był Michał Urbaniak, który od lipca pokieruje polskim biurem Comadso w Gdyni.

Add a comment

Więcej…
 
EFMA: PZU wyróżniony za projekt Migam
środa, 13 czerwca 2018 08:42

PZU został wyróżniony nagrodą EFMA – Accenture Innovation in Insurance Awards 2018 w kategorii „Customer Experience & Engagement”. Ubezpieczyciel otrzymał laur za projekt Migam – innowacyjny sposób obsługi klientów głuchych i niedosłyszących, czyli trójstronne połączenia wideo przez internet z konsultantem w języku migowym.

Add a comment

Więcej…
 
Inter Polska: Nowa siedziba
środa, 13 czerwca 2018 08:40

4 czerwca Grupa Inter w Polsce rozpoczęła pracę w nowej siedzibie. Mieści się ona w warszawskim biurowcu West Station II przy Alejach Jerozolimskich 142.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia Ubezpieczenia: Przed sezonem warto sprawdzić polisę
środa, 13 czerwca 2018 08:39

W związku ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym eksperci Concordii Ubezpieczenia radzą przedsiębiorcom z branży turystycznej, w jaki sposób powinni zadbać o zabezpieczenie biznesu na wypadek nieprzewidzianych okoliczności.
Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Zakłady ruszyły na zakupy
środa, 13 czerwca 2018 08:25

W ostatnich tygodniach na polskim rynku ubezpieczeń doszło do kilku zmian w akcjonariatach mniejszych zakładów ubezpieczeń, takich jak Concordia, Gothaer czy TUW – zauważa „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment

Więcej…
 
Rzecznik Finansowy: Raport na temat ubezpieczeń turystycznych
wtorek, 12 czerwca 2018 08:51

11 czerwca Rzecznik Finansowy opublikował raport dotyczący ubezpieczeń turystycznych, w którym eksperci instytucji wskazali elementy umów, na jakie warto uważać przy zawieraniu ubezpieczenia na zagraniczny wyjazd. Inspiracją do opracowania dokumentu był wzrost liczby skarg na tego typu produkty ochronne.

Przystąpiliśmy do przygotowania Raportu, gdyż w 2017 r. zauważyliśmy rosnącą dynamikę napływu skarg, czy to zgłaszanych w ramach porad eksperckich, czy oficjalnych wniosków o podjęcia działań – mówi Aleksandra Wiktorow, Rzecznik Finansowy.

Add a comment

Więcej…
 
Bankructwo duńskiego ubezpieczyciela
wtorek, 12 czerwca 2018 08:46

Duński Urząd Nadzoru Finansowego (Finanstilsynet) poinformował, że 8 maja likwidator towarzystwa ubezpieczeniowego Alpha Insurance A/S wystąpił do sądu z wnioskiem o dobrowolną likwidację towarzystwa wskutek niewypłacalności – podało Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (PBUK).

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 1251

Prudential: Sławomir Bełz dyrektorem sprzedaży agencyjnej

Sławomir Bełz został dyrektorem sprzedaży agencyjnej Prudential w Polsce. Swoje obowiązki pełni od 11 czerwca. Robert Zagata, dotychczasowy...


czytaj dalej

Friss: Krzysztof Jabłoński pokieruje rozwojem biznesu w regionie CEE

Z początkiem maja Krzysztof Jabłoński dołączył do zespołu Friss – globalnego dostawcy rozwiązań informatycznych w zakresie oprogramowania do...


czytaj dalej

Mundial w Rosji: Terroryzm i chuligaństwo odczuwalne w cenach polis

Ryzyko ataków terrorystycznych i szkód spowodowanych wybrykami chuligańskimi wywindowało w górę składki dla firm i zawodników za ubezpieczenie...


czytaj dalej

Aon Inpoint: Kto płaci najwięcej składek

Z cyklu raportów o globalnym rynku komercyjnych ubezpieczeń majątkowych i wypadkowych, opracowanych przez zespół analityczny Aon Inpoint, wynika,...


czytaj dalej

Ubezpieczeniowe Regaty Charytatywne

Rozpoczęły się Ubezpieczeniowe Regaty Charytatywne w ramach V edycji Żeglarskich Mistrzostw Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych. W akcji można...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: PZU i Allegro wymienią zepsuty telewizor

W ramach akcji specjalnej „Wymiana Telewizora” zorganizowanej przez PZU i Allegro, klienci ubezpieczyciela, którzy posiadają ubezpieczenie PZU...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook