feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


PZU SA: Kompleksowy program NNW i kosztów leczenia piłkarzy
wtorek, 08 sierpnia 2017 08:43

7 lipca PZU SA podpisał porozumienie z Polskim Związkiem Piłki Nożnej wprowadzające program ubezpieczenia NNW i kosztów leczenia dla wszystkich zawodników klubów sportowych zrzeszonych w Polskim Związku Piłki Nożnej*.

Add a comment

Więcej…
 
Reso: Nagroda za wspieranie inicjatyw kulturalnych i sportowych
wtorek, 08 sierpnia 2017 08:40

Reso Europa Service otrzymało Włócznię Jaćwingów – nagrodę Prezydenta Miasta Suwałk za działalność usługową i sponsorską wydarzeń o charakterze kulturalnym i sportowym. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 4 sierpnia, a Włócznię z rąk prezydenta Czesława Renkiewicza odebrał Bronisław Woźnialis, prezes zarządu Reso.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia: Coraz mniej mieszkań i domów bez ubezpieczenia
wtorek, 08 sierpnia 2017 08:40

Z badania opinii przeprowadzonego w czerwcu 2017 r. przez Kantar Public na zlecenie Concordii Ubezpieczenia wynika, że zdecydowana większość ankietowanych posiada ubezpieczenie domu lub mieszkania.

Add a comment

Więcej…
 
PZU przekazał plecaki dla ratowników GOPR
wtorek, 08 sierpnia 2017 08:38

W ramach obchodów 65-lecia GOPR 5-6 sierpnia w Krynicy Górskiej odbył się Dzień Ratownika Górskiego. Podczas imprezy PZU przekazał na ręce GOPR 700 plecaków dla ratowników.

Add a comment

Więcej…
 
CUK Ubezpieczenia: Jak zadbać o bezpieczeństwo bagażu
wtorek, 08 sierpnia 2017 08:37

Według danych SITA,  podczas podróży samolotem zgubionych zostaje blisko 6 walizek na 1000 pasażerów. CUK Ubezpieczenia podpowiada, jak zabezpieczyć się przed konsekwencjami utraty bagażu.

Add a comment

Więcej…
 
Ubea.pl: Zielona Karta nie wszędzie za darmo
wtorek, 08 sierpnia 2017 08:35

Albania, Czarnogóra, Ukraina – w tych i 11 innych krajach polscy kierowcy potrzebują Zielonej Karty. Wielu ubezpieczycieli wydaje ją za darmo, ale w niektórych towarzystwach nadal trzeba za nią płacić – przypominają eksperci Ubea.pl.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Działania „skarbówki” a ochrona należności
wtorek, 08 sierpnia 2017 08:27

Przedsiębiorstwa często nawiedzane przez kontrole skarbowe mają coraz większe problemy z ubezpieczeniem swoich należności – zauważa „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
Wydarzenia Miesiąca – Lipiec 2017
poniedziałek, 07 sierpnia 2017 08:48

Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń jest najbardziej oczekiwanym aktem prawnym tego roku. Ogromne znaczenie będzie też miało rozstrzygnięcie Sądu Najwyższego w kwestii prawa do zadośćuczynienia dla bliskich ofiar wypadków w stanie wegetatywnym. Dlatego wydarzenia związane z tymi dwoma akcentami zostały wyróżnione w najważniejszych pozycjach lipcowej odsłony cyklicznego rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.

WYDARZENIE MIESIĄCA – zakończenie kolejnej fazy prac nad ustawą o dystrybucji ubezpieczeń – za rozstrzygnięcie niemal wszystkich wątpliwości dotyczących przepisów najważniejszego w tym roku ubezpieczeniowego aktu prawnego.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Wysoka rentowność Avivy
poniedziałek, 07 sierpnia 2017 08:44

Spadek przychodów ze składek przy jednoczesnym wyraźnym wzroście rentowności – to najkrótsze podsumowanie osiągnięć Aviva w Polsce w pierwszej połowie tego roku.

Add a comment

Więcej…
 
rankomat.pl: Ceny polis na podróż zagraniczną
poniedziałek, 07 sierpnia 2017 08:39

Porównywarka rankomat.pl w raporcie „RanKING – rynek i ceny ubezpieczeń turystycznych” sprawdziła, ile kosztuje statystyczna polisa podróżna, co wpływa na cenę ubezpieczenia, a także jakie wyjazdy najczęściej ubezpieczają Polacy. Raport powstał w oparciu o dane zgromadzone rzez rankomat.pl.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 1114

Skarbiec TFI: Ewa Radkowska-Świętoń w zarządzie

Ewa Radkowska-Świętoń dołączy do zarządu Skarbiec TFI od 1 września 2017 r., a od 1 października obejmie stanowisko prezesa zarządu

Ewa...


czytaj dalej

Przemysław Bona wiceprezesem Profika Broker

Z początkiem sierpnia Przemysław Bona objął stanowisko wiceprezesa zarządu Profika Broker. Menadżer związany ostatnio z Generali Polska zajmie się...


czytaj dalej

Łotwa: PZU inicjatorem podwyżek w komunikacji

Znaczące podwyżki cen polis komunikacyjnych OC, które na polskim rynku trwają już od kilkunastu miesięcy, dotarły również do państw bałtyckich. Na...


czytaj dalej

Chiny: Gwałtowny wzrost popytu na cyberubezpieczenia

Sądząc po nasilonym zainteresowaniu po ataku z użyciem rozbójniczego oprogramowania WannaCry, menedżerowie wyższego szczebla w AIG są przekonani,...


czytaj dalej

Polisa turystyczna w bankomacie Euronetu

Od kilku miesięcy podróżni mogą kupić w trybie last-minute ubezpieczenie podróżne Link4, korzystając ze specjalnego polisomatu na lotnisku w...


czytaj dalej

Rzecznik Finansowy: Jak uzyskać pełną wypłatę za mienie zniszczone przez wichury?

Żywioły szalejące w ostatnim czasie nad Polską zniszczyły wiele zabudowań. Rzecznik Finansowy przypomina podstawowe problemy, z jakimi spotykają...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy