feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


Profesjonalna rejestracja pojazdów wpłynie na regulacje dotyczące OC
poniedziałek, 15 lipca 2019 08:40

Monika Chłopik, ekspertka Polskiej Izby Ubezpieczeń (PIU), zwraca uwagę, że wejście w życie przepisów nowelizacji ustawy Prawo o ruchu drogowym, wprowadzających nową formę czasowej rejestracji pojazdów – profesjonalną rejestrację pojazdów* – skutkuje zmianami do ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

Add a comment

Więcej…
 
Rankomat: Młodzi i szkodowi kierowcy płacą dużo, mimo obniżek
poniedziałek, 15 lipca 2019 08:40

Choć w I półroczu 2019 r. średnie stawki OC posiadaczy pojazdów mechanicznych (ppm) były niższe we wszystkich regionach Polski i dla wszystkich grup kierowców, to niektórzy z nich wciąż musieli liczyć się z wysokimi składkami. Średnia cena polisy dla młodych kierowców wyniosła 1575 zł – wynika z raportu „RanKING – rynek i ceny ubezpieczeń komunikacyjnych” opracowanego przez ekspertów rankomat.pl na podstawie kalkulacji sporządzonych w porównywarce.

Add a comment

Więcej…
 
AXA: Dotychczasowa lokalizacja siedziby w nowym stylu
poniedziałek, 15 lipca 2019 08:39

AXA w Polsce przedłużyła do 2030 roku umowę najmu swojej siedziby w Warsaw Trade Tower. Ubezpieczyciel zamierza stworzyć tam przestrzeń biurową w idei Activity Based Workplace.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: AXA wprowadza platformę omnikanałową
poniedziałek, 15 lipca 2019 08:38

AXA w Polsce zamierza poprawić wyniki finansowe. W osiągnięciu tego celu mają pomóc m.in. nowe narzędzia cyfrowe – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Prévoir: Beata Graczyk nową dyrektor oddziału w Polsce
czwartek, 11 lipca 2019 08:50

Polski oddział Prévoir – Vie Groupe Prévoir ma nowego dyrektora. Od początku miesiąca funkcję tę pełni Beata Graczyk.

Nowa dyrektor Oddziału w Polsce Prévoir – Vie Groupe Prévoir została powołana na swoje stanowisko decyzją rady nadzorczej firmy z dnia 1 lipca. Dotychczasowy szef polskiego oddziału ubezpieczyciela, Colin Turner, będzie kontynuował karierę w Prévoir we Francji. Obejmie tam stanowisko dyrektora ds. rozwoju międzynarodowego.

Add a comment
Więcej…
 
MetLife: Pracownicy małych firm chcą spersonalizowanych benefitów
czwartek, 11 lipca 2019 08:48

Z najnowszego badania MetLife przeprowadzonego wspólnie z firmą badawczą SW Research wynika, że ok. 80% ankietowanych pracowników małych firm oczekuje indywidualnego traktowania, uwzględniającego różnorodność ich potrzeb, a prawie 85% uważa, że dostosowane do ich potrzeb ubezpieczenie lub inne, bardziej sprofilowane świadczenia pozapłacowe mogłyby podnieść ich zadowolenie z pracy.

Add a comment

Więcej…
 
Ubea.pl: Barometr nadal spada
czwartek, 11 lipca 2019 08:47

Z barometru cenowego Ubea.pl, sporządzonego na postawie wszystkich kalkulacji wykonanych w czerwcu przez klientów porównywarki, wynika, że w ubiegłym miesiącu średnia składka OC w analizowanej grupie ubezpieczycieli była na niższym poziomie zarówno w stosunku do wyniku z maja, jak i rezultatu ze stycznia.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Bluerank wspiera UNIQA na Facebooku
czwartek, 11 lipca 2019 08:46

UNIQA Polska dołączyła do grona klientów agencji Bluerank, nawiązując współpracę w obszarze działań w mediach społecznościowych.

Add a comment

Więcej…
 
AXA Partners: Uraz na wakacjach może słono kosztować
czwartek, 11 lipca 2019 08:45

Z danych AXA Partners wynika, że co roku dochodzi do przeszło 900 zdarzeń wymagających specjalistycznego leczenia poszkodowanych czy transportu medycznego przy użyciu samolotów, helikopterów lub karetek pogotowia, zarówno na terenie danego kraju, jak i w wymiarze międzynarodowym.

Add a comment

Więcej…
 
Mondial Assistance: Zagraniczne wakacje najczęściej w Chorwacji
czwartek, 11 lipca 2019 08:45

Z danych Mondial Assistance wynika, że osoby wybierające się w tym roku na wakacyjny urlop za granicą jako kraj swojego wypoczynku najczęściej podają Chorwację (16%, +4 p.p. r/r).

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 1408

Unum Życie: Łukasz Świerczek w zarządzie

Rada Nadzorcza Unum Życie TUiR S.A. powołała w skład zarządu Łukasza Świerczka, który odpowiedzialny będzie za pion prawno-administracyjny spółki....


czytaj dalej

Skarbiec TFI: Grzegorz Zatryb w zarządzie

Rada Nadzorcza Skarbiec TFI powołała 19 lipca 2019 r. w skład zarządu spółki Skarbiec TFI Grzegorza Zatryba, dyrektora inwestycyjnego Towarzystwa...


czytaj dalej

Francja: ataki z żądaniem okupu na duże firmy

Duże firmy we Francji są coraz częściej celem cyberataków polegających na zablokowaniu danych i żądaniu okupu, ale często nie zgłaszają napaści z...


czytaj dalej

Bezpieczeństwo cybernetyczne w rękach wojskowego eksperta

Ubezpieczyciel specjalistyczny Liberty Specialty Markets (LSM), wchodzący w skład Grupy Liberty Mutual Insurance, powołał Jona Rigby’ego na...


czytaj dalej

UFG: Młodzi mężczyźni unikają ubezpieczenia i powodują kolizje

Największe ryzyko kolizji z pojazdem bez polisy OC istnieje w zachodniej Polsce oraz na Mazurach. To tam kierowcy najczęściej decydują się...


czytaj dalej

UNIQA: Komunikacja w 12 ratach

UNIQA wprowadziła możliwość rozłożenia płatności za ubezpieczenia komunikacyjne na 12 rat. Dotychczas możliwa była płatność jednorazowa lub w 2 i...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook