feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


1% dla Marka
czwartek, 07 lutego 2019 09:36

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
Rozmowy bez Asekuracji: Produkty ubezpieczeniowe inaczej
środa, 06 lutego 2019 09:52

Ukazał się 52. odcinek podcastu ubezpieczeniowego „Rozmowy bez Asekuracji”. Gościem programu była Magdalena Marciniak, dyrektor Pionu Rozwoju Biznesu Grupy Europa.

Add a comment

Więcej…
 
PZU Zdrowie: Przejęcie Alergo-Medu
środa, 06 lutego 2019 09:51

Pod koniec stycznia PZU Zdrowie nabyło 100% udziałów w Alergo-Med Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej z Tarnowa.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Adam Uszpolewicz o planach Avivy
środa, 06 lutego 2019 09:51

W rozmowie z Polityka Insight* Adam Uszpolewicz, prezes Aviva Polska, opowiedział m.in. o planach swojej firmy w zakresie dystrybucji, produktów, współpracy z bankami i innymi dystrybutorami oraz programu Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).

Add a comment

Więcej…
 
AXA: Nowa kampania radiowa
środa, 06 lutego 2019 09:50

6 lutego startuje nowa kampania radiowa AXA zatytułowana „Wielki quiz AXA”. Pierwsze spoty dotyczą sprzedaży ubezpieczeń przez agentów, przez internet, zniżki na ubezpieczenie mieszkaniowe i usług assistance realizowanych w 30 minut.

Add a comment

Więcej…
 
PZU sponsorem tytularnym biegów w Krakowie i Warszawie
środa, 06 lutego 2019 09:49

PZU po raz kolejny wspiera biegaczy, zostając sponsorem tytularnym tegorocznej, wiosennej edycji największych imprez biegowych w Polsce. W ostatnią niedzielę marca tysiące biegaczy pobiegnie w 14. edycji PZU Półmaratonu Warszawskiego, a 28 kwietnia w 18. edycji PZU Cracovia Maratonu.

Add a comment

Więcej…
 
Allianz: Top ryzyko to przerwy w działalności spowodowane cyberatakiem
środa, 06 lutego 2019 09:47

Przerwy w działalności biznesowej oraz cyberataki to największe zagrożenia dla firm – wynika z Barometru Ryzyk Allianz 2019*. Rośnie też liczba wskazań dla ryzyk związanych ze zmianami klimatu i brakami wyspecjalizowanej kadry. Polskie przedsiębiorstwa obawiają się także zmian regulacyjnych.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
środa, 06 lutego 2019 09:23

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
PPK: Brokerzy łamią prawo?
środa, 06 lutego 2019 09:23

Część przedsiębiorstw zleca zewnętrznym podmiotom poszukiwanie instytucji, która miałaby zarządzać Pracowniczymi Planami Kapitałowymi (PPK). Ci pośrednicy, np. brokerzy ubezpieczeniowi, domagają się od zainteresowanego zarządzaniem PPK, czyli TFI, ubezpieczyciela lub PTE, prowizji za każdego potencjalnego uczestnika systemu – wynika z ustaleń „Rzeczpospolitej”.

Add a comment

Więcej…
 
Marsh Polska: Trzy główne obszary ryzyk dla biznesu
wtorek, 05 lutego 2019 09:40

Spośród dziesięciu największych zagrożeń dla świata na nadchodzący rok wymienionych w raporcie World Economic Forum „Global Risks Report 2019” siedem jest powiązanych z niestabilnością polityczną. Na drugim miejscu są zmiany klimatyczne.

W raporcie wskazujemy trzy zasadnicze grupy ryzyk, które wpływają na prowadzenie biznesu i mogą stanowić bariery rozwojowe w tym zakresie. Należą do nich przede wszystkim ryzyka finansowe i ekonomiczne. Drugą kategorią są ryzyka geopolityczne i społeczne, a trzecią – ryzyka technologiczne, związane z cyberatakami – mówi agencji informacyjnej Newseria Biznes Artur Grześkowiak, prezes zarządu Marsh Polska.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 1346

TU Zdrowie: KNF zatwierdziła nominację Aleksandra Rody

12 lutego Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Aleksandra Rody na stanowisko prezesa zarządu TU Zdrowie.

...


czytaj dalej

KUKE: Marcin Jedliński nowym rzecznikiem prasowym

Od lutego Marcin Jedliński pracuje jako rzecznik prasowy i dyrektor Biura Komunikacji Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) – podał...


czytaj dalej

Clyde & Co: Dostęp do innowacji motywem fuzji i przejęć

W globalnym sektorze ubezpieczeniowym w 2018 r. liczba fuzji i przejęć wzrosła o 9% wskutek starań ubezpieczycieli o uzyskanie większego dostępu...


czytaj dalej

Japonia: Rozważane obowiązkowe ubezpieczenie rowerzystów

Powołana przez rząd komisja ekspercka rozpoczęła dyskusję o tym, jaki charakter powinna mieć rekompensata za szkody związane z wypadkiem...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Jedno potknięcie nie zmienia całości obrazu

Przez ostatnich kilka lat sektor ubezpieczycieli solidnie zapracował na opinię skutecznego lobbysty parlamentarnego. I choć przebieg niedawnej...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Generali większościowym udziałowcem Bezpieczny.pl

Generali Polska nabyło 51% udziałów spółki Bezpieczny.pl – firmy technologicznej zajmującej się internetową sprzedażą ubezpieczeń, właściciela...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook