feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


ANG Spółdzielnia: Zarządzanie informacją może być niebezpiecznie
poniedziałek, 07 sierpnia 2017 08:38

Przedsiębiorstwa ponoszą odpowiedzialność za przechowywanie i zarządzanie danymi dotyczącymi pracowników oraz klientów. Nieumyślne udostępnienie takich informacji może oznaczać nawet wielomilionowe odszkodowania. Przed odpowiedzialnością cywilną w przypadku wycieku danych można się zabezpieczyć w ramach odpowiedniego ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
EAP: Lotniskowe problemy z bagażem
poniedziałek, 07 sierpnia 2017 08:37

Europ Assistance Polska podpowiada, co zrobić w razie wystąpienia lotniskowych problemów z bagażem.

Add a comment

Więcej…
 
KUKE: Pomyślne perspektywy eksportu
poniedziałek, 07 sierpnia 2017 08:33

Na podstawie analizy opublikowanych danych o stanie gospodarki w czerwcu oraz zapotrzebowania na usługi w zakresie ochrony transakcji eksportowych Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) szacuje, że w czerwcu eksport z Polski wyniósł 16,572 mld euro. Był więc o 1,9% większy od notowanego w maju i jednocześnie o 8,3% większy niż w czerwcu 2016 r. Liczony w złotych eksport wyniósł 69,767 mld (+2,1% m/m i +3,6% r/r).

Add a comment

Więcej…
 
AIG nie wie, ile będzie ją kosztować pożar Grenfell Tower
poniedziałek, 07 sierpnia 2017 08:31

W raporcie skierowanym do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) AIG stwierdziła, że nie jest w stanie oszacować swojej ekspozycji netto na straty poniesione w związku z czerwcowym pożarem londyńskiego Grenfell Tower – poinformował „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Podwyżki napędziły direct
poniedziałek, 07 sierpnia 2017 08:31

Sprzedaż ubezpieczeń za pośrednictwem telefonu i internetu wystrzeliła w górę. To w głównej mierze zasługa podwyżek stawek w „komunikacji” – informuje „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
AXA: Poprawa jakości likwidacji szkód w kampanii reklamowej
czwartek, 03 sierpnia 2017 08:47

1 sierpnia AXA ruszyła z kampanią reklamową ubezpieczeń komunikacyjnych. Kampania ma kilka odsłon i potrwa do końca roku. Jednocześnie ubezpieczyciel wchodzi w kolejny etap zmian, których efektem ma być coraz lepsza obsługa przy likwidacji szkód.

Add a comment

Więcej…
 
ZZP ZUS: Propagowanie ubezpieczeń to nie czynności ubezpieczeniowe
czwartek, 03 sierpnia 2017 08:46

Na stronie internetowej Związku Zawodowego Pracowników ZUS opublikowane zostało oświadczenie, w którym organizacja odniosła się do wpisania jej na listę ostrzeżeń publicznych Komisji Nadzoru Finansowego*. Wpis był efektem powzięcia przez KNF podejrzenia, że ZZP ZUS prowadzi czynności ubezpieczeniowe lub działalność reasekuracyjną bez zezwolenia.

Add a comment

Więcej…
 
PKO Ubezpieczenia: „Moje Podróże24” w aplikacji mobilnej IKO
czwartek, 03 sierpnia 2017 08:45

W najnowszej wersji aplikacji mobilnej PKO BP pod nazwą IKO pojawiła się polisa „Moje Podróże 24”. To już trzeci produkt ochronny oferowany przez PKO Ubezpieczenia w pakiecie „Ubezpieczeń dobrze dobranych”.

Add a comment

Więcej…
 
HanseMerkur: Specjalna oferta dla klientów Fly.pl
czwartek, 03 sierpnia 2017 08:44

Od początku lipca HanseMerkur zapewnia ochronę ubezpieczeniową klientom jednego z największych internetowych biur podróży w Polsce – Fly.pl. Ubezpieczyciel został również głównym partnerem obchodów jubileuszu 10-lecia działalności biura.

Add a comment

Więcej…
 
Signal Iduna: Rozpoczęcie obsługi roszczeń upadłego biura podróży
czwartek, 03 sierpnia 2017 08:41

Signal Iduna Polska TU poinformowało, że w związku z niewypłacalnością biura GRO-TOUR W.T. Piotrkiewicz Spółka Jawna, posiadającego gwarancję ubezpieczeniową nr M207040 wystawioną przez towarzystwo, rozpoczęło ono proces obsługi roszczeń z tytułu zawartych umów o świadczenie imprez turystycznych, które nie zostały zrealizowane.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 1114

Skarbiec TFI: Ewa Radkowska-Świętoń w zarządzie

Ewa Radkowska-Świętoń dołączy do zarządu Skarbiec TFI od 1 września 2017 r., a od 1 października obejmie stanowisko prezesa zarządu

Ewa...


czytaj dalej

Przemysław Bona wiceprezesem Profika Broker

Z początkiem sierpnia Przemysław Bona objął stanowisko wiceprezesa zarządu Profika Broker. Menadżer związany ostatnio z Generali Polska zajmie się...


czytaj dalej

Łotwa: PZU inicjatorem podwyżek w komunikacji

Znaczące podwyżki cen polis komunikacyjnych OC, które na polskim rynku trwają już od kilkunastu miesięcy, dotarły również do państw bałtyckich. Na...


czytaj dalej

Chiny: Gwałtowny wzrost popytu na cyberubezpieczenia

Sądząc po nasilonym zainteresowaniu po ataku z użyciem rozbójniczego oprogramowania WannaCry, menedżerowie wyższego szczebla w AIG są przekonani,...


czytaj dalej

Polisa turystyczna w bankomacie Euronetu

Od kilku miesięcy podróżni mogą kupić w trybie last-minute ubezpieczenie podróżne Link4, korzystając ze specjalnego polisomatu na lotnisku w...


czytaj dalej

Rzecznik Finansowy: Jak uzyskać pełną wypłatę za mienie zniszczone przez wichury?

Żywioły szalejące w ostatnim czasie nad Polską zniszczyły wiele zabudowań. Rzecznik Finansowy przypomina podstawowe problemy, z jakimi spotykają...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy