feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


Generali: Internetowy formularz do zgłaszania roszczeń życiowych
piątek, 05 października 2018 08:47

Generali wprowadziło formularz online do zgłaszania roszczeń w ramach grupowego ubezpieczenia na życie. Dzięki temu rozwiązaniu klienci ubezpieczyciela lub ich bliscy w kilka minut mogą wypełnić zgłoszenie, a po 1 dniu uzyskują decyzję dotyczącą świadczenia.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia Ubezpieczenia: Przejęcie przez Generali szansą na rozwój
piątek, 05 października 2018 08:46

Paweł Zawisza, członek zarządu Concordii Ubezpieczenia odpowiedzialny za sprzedaż i marketing, podkreśla, że przejęcie jego firmy przez Generali ma mieć „przyjazny” charakter.

Add a comment

Więcej…
 
MAK/Superpolisa: Sponsoring gal bokserskich
piątek, 05 października 2018 08:45

Grupa MAK i Superpolisa Ubezpieczenia zaangażowały się we współpracę sponsorską z grupą bokserską KnockOut Promotions. Kolejnym wydarzeniem przez nie wspieranym będzie zaplanowana na 6 października gala Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night.

Add a comment

Więcej…
 
SPBUiR: Cyberpolisa osłabi atak hakera
piątek, 05 października 2018 08:45

Polisy od cyberryzyk zapewniają środki na szybkie podjęcie działań informacyjnych oraz zarządzenie sytuacją kryzysową. Ubezpieczeniem można również objąć ewentualność kar i grzywien nakładanych przez organy nadzorcze.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Prezes PIU o regulacji firm odszkodowawczych
piątek, 05 października 2018 08:39

W wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” Jan Grzegorz Prądzyński, prezes Polskiej Izby Ubezpieczeń, stwierdził, że regulacja firm odszkodowawczych jest niezbędna. Jednocześnie podkreślił, że działalność takich podmiotów jest użyteczna.

Add a comment

Więcej…
 
KPF: Laury Pośredników dla Gothaer, Generali i PZU
czwartek, 04 października 2018 08:41

Przedstawiciele sektora pośrednictwa finansowego, zrzeszeni w Konferencji Pośredników Finansowych (KPF), wybrali instytucje finansowe działające według najwyższych standardów we współpracy z podmiotami pośredniczącymi w sprzedaży ich produktów. W tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu o „Laur Pośredników Finansowych” pierwsze trzy miejsca w kategorii „towarzystwo ubezpieczeniowe” zajęły Gothaer TU, Grupa Generali i Grupa PZU.

Add a comment
Więcej…
 
Rozmowy bez Asekuracji: 3… 2… 1… IDD!
środa, 03 października 2018 08:57

W 35. odcinku podcastu „Rozmowy bez Asekuracji” tematem rozmowy red. Aleksandry Wysockiej z Łukaszem Zoniem, prezesem Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych (SPBUiR) była obowiązująca od 1 października ustawa o dystrybucji ubezpieczeń.

Add a comment
Więcej…
 
Leadenhall Polska: Odpowiedzialność za mobbing w polisie D&O?
środa, 03 października 2018 08:56

Odpowiedzialność za mobbing jest jednym z nowych ryzyk, które identyfikują pracodawcy. Jednak w ubezpieczeniach ryzyka te były tradycyjnie kojarzone z klauzulą OC pracodawcy dodawaną do polis OC ogólnego. Klauzula ta dotyczy jedynie odpowiedzialności pracodawcy za wypadki przy pracy, w których pracownik doznał szkody osobowej – wyjaśnia Michał Molęda, Leadenhall Polska.

Add a comment

Więcej…
 
UMCS: IV edycja ubezpieczeniowych studiów podyplomowych
środa, 03 października 2018 08:50

Kierunek studiów „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” realizowany we współpracy z multiagencją Open Brokers i Open Finance już po raz czwarty dołączył do oferty studiów podyplomowych na Wydziale Ekonomicznym UMCS w Lublinie.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Raport Roczny zwyciężył w konkursie AGAPE 2018
środa, 03 października 2018 08:50

Nieszablonowy Raport Roczny Grupy Ergo Hestia został oceniony jako najlepsza publikacja w jednej z kategorii Konkursu Biuletynów Firmowych Agape 2018.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 1295

MAK Ubezpieczenia: Robert Grabowski nowym członkiem zarządu

Robert Grabowski, dotychczasowy dyrektor Biura Ubezpieczeń na Życie i Osobowych MAK Ubezpieczenia, został członkiem zarządu firmy brokerskiej....


czytaj dalej

PWS Konstanta: Adam H. Pustelnik nowym wiceprezesem zarządu

26 września Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy PWS Konstanta powołało Adama H. Pustelnika na stanowisko wiceprezesa zarządu. W ramach swoich...


czytaj dalej

S&P: Marsh udźwignie obciążenie po zakupie JLT

Po dokonaniu dogłębnej analizy biznesowo-finansowej S&P uważa, że Marsh&McLennan (MMC) poradzi sobie z utrzymaniem pozycji finansowej adekwatnej...
czytaj dalej

Hyperion: Awans w rankingu Top Track 250

Grupa Hyperion została sklasyfikowana przez „The Sunday Times” na 21. miejscu najnowszego, dorocznego zestawienia brytyjskich firm średniej...
czytaj dalej

Talanx: Zyski i dywidenda niezagrożone mimo obciążeń

Około 700 mln euro w obecnym roku i około 900 mln euro w przyszłym – osiągnięcie takiego zysku przewiduje Grupa Talanx. Firma przyznała również,...


czytaj dalej

MRiRW: Propozycje maksymalnych sum ubezpieczenia na przyszły rok

15 października Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi skierował do konsultacji społecznych projekt rozporządzenia w sprawie maksymalnych sum...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook