feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


ANG Spółdzielnia: Ubezpieczeniowe trendy 2018 roku
środa, 06 grudnia 2017 09:41

Pomimo widma wejścia w życie nowej ustawy o pośrednictwie ubezpieczeniowym, rok 2017 minął w branży głównie pod znakiem działań pozalegislacyjnych. Obserwowaliśmy wzmożone działania w sektorze ubezpieczeń medycznych, a także pierwsze kroki w stronę ochrony przed cyberatakami. W 2018 r. możemy spodziewać się przede wszystkim bogatszej oferty ubezpieczeń spersonalizowanych – przewiduje Michał Kwasek z ANG Spółdzielni.

Add a comment

Więcej…
 
Compensa TU: OC pracodawcy pozwoli zaoszczędzić na kosztach wypadków
środa, 06 grudnia 2017 09:41

Każdego roku dochodzi w Polsce do kilkudziesięciu tysięcy wypadków przy pracy. Finansowe konsekwencje nieszczęśliwego wypadku pracownika ponosi właściciel firmy, w której poszkodowany był zatrudniony. Aby chronić się przed wypłatą odszkodowania z firmowej kasy, przedsiębiorcy mogą ubezpieczyć się w ramach polisy OC pracodawcy.

Add a comment

Więcej…
 
Pramerica Życie: Prezent na dobrą przyszłość
środa, 06 grudnia 2017 09:40

Według Pramerica Życie dobrą alternatywą dla tradycyjnych pomysłów na prezent gwiazdkowy, zapewniającą korzyści w przyszłości może być ubezpieczenie.

Add a comment

Więcej…
 
Ubea.pl: Przerwa w jeździe a cena ubezpieczenia
środa, 06 grudnia 2017 09:39

Na podstawie własnych danych Ubea.pl sprawdziła, jakie stawki są naliczane kierowcom, którzy po kilku latach od uzyskania prawa jazdy kupują pierwsze auto i zaczynają regularnie jeździć.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Europa proponuje mikrofirmom cztery opcje ochrony
wtorek, 05 grudnia 2017 10:05

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Grupa Europa rozszerzyła ofertę o polisy dla sektora mikroprzedsiębiorstw – małych firm oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Polisy będą dystrybuowane w ramach bancassurance oraz za pośrednictwem partnerów ubezpieczyciela z innych branż.

- W Polsce działa blisko 2 mln małych przedsiębiorców. To olbrzymi rynek, którego do tej pory nie udało się w pełni ubezpieczeniowo zagospodarować. Prawie połowa osób*, która prowadzi działalność gospodarczą lub kieruje małą firmą, nie posiada innych ubezpieczeń niż obowiązkowe. Naszą ambicją jest dotarcie do nich z naszymi nowymi produktami – powiedział Marat Nevretdinov, wiceprezes Grupy Europa.

Add a comment

Więcej…
 
Aegon: IKE i IKZE w formie ubezpieczenia
wtorek, 05 grudnia 2017 10:04

Aegon poszerzył swoją ofertę o nowe rozwiązanie – Aegon Plan na Przyszłość z IKE i IKZE. Nowa propozycja to ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym, które dodatkowo pomaga gromadzić środki na emeryturę i pozwala skorzystać z ulg podatkowych.

Add a comment

Więcej…
 
PBUK: Kierowcy bez OC zapłacą wyższe kary
wtorek, 05 grudnia 2017 10:04

1 stycznia 2018 roku wzrosną kary za brak OC posiadaczy pojazdów mechanicznych. Zmotoryzowani poruszający się nieubezpieczonymi pojazdami osobowymi muszą się liczyć z sankcją w wysokości do 4,2 tys. zł, a ciężarowymi – nawet 6,3 tys. zł – przypomniało Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Wystartowała Akademia Bezpieczeństwa
wtorek, 05 grudnia 2017 09:59

Ruszyła Akademia Bezpieczeństwa Fundacji PZU. Do lipca 2018 r. odwiedzi ona 27 szkół podstawowych z różnych zakątków Polski, gdzie kompleksowo będzie edukować dzieci i młodzież w zakresie bezpieczeństwa. Na początek Akademia zawitała do Szkoły Podstawowej w Czarnej Wodzie w województwie pomorskim.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Raport Roczny 2016 z nagrodą publiczności
wtorek, 05 grudnia 2017 09:57

Raport Roczny Grupy Ergo Hestia 2016 zatytułowany „Sieć” zajął pierwsze miejsce w kategorii Nagroda publiczności – Community Award międzynarodowego konkursu „The Kantar Information is Beautiful Awards”.

Add a comment

Więcej…
 
TUW „TUW”: Przekazanie wozu strażackiego OSP Bogdaniec
wtorek, 05 grudnia 2017 09:54

25 listopada na dziedzińcu szkoły w Bogdańcu odbyło się uroczyste przekazanie samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogdańcu. Zakup samochodu pożarniczego został dofinansowany z funduszu prewencyjnego TUW „TUW”.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 1166

Personalia: Lech Mrozowski w TUW Medicum

TUW Medicum poinformowało, że nowym członkiem jego zespołu został Lech Mrozowski, związany ostatnio z Vienna Insurance Group w Polsce.

Lech...


czytaj dalej

Link4: Maciej Krzysztoszek nowym rzecznikiem prasowym

Nowym rzecznikiem prasowym Link4 został Maciej Krzysztoszek, związany do niedawna z Komisją Nadzoru Finansowego (KNF) – informuje portal...


czytaj dalej

WTW: Ceny dla firm prawie bez zmian

Ceny ubezpieczeń dla przedsiębiorstw w III kwartale 2017 r. pozostawały na prawie niezmienionym poziomie – stwierdza Willis Towers Watson w...


czytaj dalej

GlobalData: Osobiste cyberubezpieczenie staje się konieczne

Cyberpolisa jest często uważana za wymóg w świecie ubezpieczeń komercyjnych, ale zapotrzebowanie na ochronę dla osób prywatnych stale rośnie i w...


czytaj dalej

UFG: Rusza pilotaż bazy danych ubezpieczeniowych

Sześć firm, m.in. Compensa, Ergo Hestia*, Generali, InterRisk oraz Warta, kontrolujących łącznie 70% rynku ubezpieczeń majątkowych w Polsce,...


czytaj dalej

TUW PZUW: Aparat USG dla Uniwersyteckiego CZKiN

11 grudnia TUW PZUW przekazał uroczyście specjalistyczną aparaturę medyczną Uniwersyteckiemu Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy