feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Szczecin: Jubileuszowa „Przestępczość Ubezpieczeniowa”
czwartek, 16 lutego 2017 09:40

W dniach 23-24 marca w hotelu Radisson BLU w Szczecinie odbędzie się XX Jubileuszowa Konferencja „Przestępczość Ubezpieczeniowa 2017”. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
mfind.pl: W polskich miastach dominują auta sprowadzone z zagranicy
czwartek, 16 lutego 2017 09:39

Z danych porównywarki mfind.pl wynika, że w większości dużych polskich miast po drogach jeżdżą głównie samochody sprowadzone z zagranicy. Tylko w Warszawie na ulicach odnajdziemy więcej pojazdów zarejestrowanych od początku w Polsce.

Add a comment

Więcej…
 
Łódzcy aptekarze objęci szerszą ochroną Ergo Hestii
środa, 15 lutego 2017 09:38

Okręgowa Rada Aptekarska w Łodzi podjęła decyzję o rozszerzeniu umowy ubezpieczenia zawartej ze STU Ergo Hestia na rzecz członków Izby w zakresie OC z tytułu wykonywania zawodu farmaceuty.

Add a comment

Więcej…
 
GrECo JLT Polska: Można zabezpieczyć się przed skutkami cyberataku
środa, 15 lutego 2017 09:37

Cyberprzestępcy coraz śmielej ingerują w działalność podmiotów międzynarodowych Problemy nie omijają polskich instytucji, czego przykładem był ostatni atak na Komisję Nadzoru Finansowego i banki. Konsekwencje finansowe działalności hakerów mogą być bardzo bolesne. Ale można się przed nimi zabezpieczyć.

Add a comment

Więcej…
 
Euler Hermes : Laur za wsparcie budownictwa
środa, 15 lutego 2017 09:36

W trakcie uroczystej gali liderów rynku budowlanego w Polsce, będącej elementem VIII edycji konferencji „Infrastruktura Polska & Budownictwo”, odbyła się ceremonia ogłoszenia laureatów Konkursu Diamenty Infrastruktury i Budownictwa. Euler Hermes został uhonorowany w kategorii Podmiot Wspierający Roku. Statuetkę w imieniu firmy odebrał Maciej Harczuk, członek zarządu TU Euler Hermes i CEO Euler Hermes Collections.

Add a comment

Więcej…
 
PIBJA: Analiza oferty ubezpieczenia nieruchomości
środa, 15 lutego 2017 09:36

Polski Instytut Badań Jakości (PIBJA) sprawdził, co towarzystwa oferują klientom w zakresie ubezpieczeń nieruchomości. W teście uwzględniono ofertę 17 firm, która była oceniana przy pomocy 4 głównych kryteriów. Na każde kryterium składało się szereg zmiennych – łącznie posłużono się 160 parametrami oceny.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: Serce pod specjalnym nadzorem
środa, 15 lutego 2017 09:35

Z okazji Walentynek Nationale-Nederlanden przypomina, że od miłości, niezależnie czy szczęśliwej, czy też nie, nie można się ubezpieczyć. Natomiast istnieje możliwość zapewnienia sobie bezpieczeństwa finansowego na wypadek choroby serca.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia: Grzegorza Kukla zatwierdzony jako członek zarządu
środa, 15 lutego 2017 09:34

14 lutego podczas trzysta czterdziestego czwartego posiedzenia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Grzegorza Kukli na stanowisko członka zarządu Concordia Polska TUW odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Add a comment

Więcej…
 
Rząd przyjął Strategię na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju
środa, 15 lutego 2017 09:33

14 lutego Rada Ministrów przyjęła Strategię na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju opracowaną przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z innymi resortami oraz partnerami społecznymi.

Add a comment

Więcej…
 
Novis zaprezentuje swoją ofertę dla polskiego klienta
wtorek, 14 lutego 2017 09:48

23 lutego w Zabrzu odbędzie się konferencja poświęcona przedstawieniu firmy Novis Poistovna a.s. i jej programu ubezpieczeń na życie kierowanego na rynek polski.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 1038

D.A.S.: Danuta Źrałek nowym członkiem zarządu

16 lutego nastąpiły zmiany w zarządzie D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację Arkadiusza Gila...


czytaj dalej

KNF: Marcin Pachucki i Filip Świtała nowymi wiceprzewodniczącymi

Na wniosek przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) Marka Chrzanowskiego, premier Beata Szydło odwołała z dniem 15 lutego jego...


czytaj dalej

USA: MetLife osiągnął neutralność węglową

23 lutego MetLife poinformował o osiągnięciu wyznaczonego w 2015 r. celu neutralności węglowej. Tym samym firma została pierwszym towarzystwem...


czytaj dalej

Trump i Brexit ryzykiem politycznym do ubezpieczenia

Dyrektor generalny Lloyd’s Inga Beale stwierdziła, że prezydentura Donalda Trumpa i wyjście Wlk. Brytanii z Unii Europejskiej stwarzają możliwości...


czytaj dalej

PZU zadba o bezpieczeństwo położnic

Już wkrótce ruszy „Bezpieczny Poród” – pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej powszechny program kształcenia podyplomowego lekarzy z zakresu...


czytaj dalej

EAP: Assistance również dla pojazdów elektrycznych

W odpowiedzi na rozwój rynku pojazdów elektrycznych Europ Assistance Polska (EAP) wprowadziła szkolenia specjalistyczne z zakresu obsługi takich...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy