feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


UNIQA: Jakie ubezpieczenia na czas wakacji?
poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:35

Katarzyna Ruman, dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów UNIQA Polska, przypomina, o jakich ubezpieczeniach warto pamiętać, wyjeżdżając na wakacyjny odpoczynek.

Add a comment

Więcej…
 
Compensa: Odszkodowanie za zderzenie ze zwierzęciem
poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:34

Z danych policji wynika, że w 2017 roku zwierzęta przyczyniły się do 334 wypadków, w których zginęło 14 osób, a 400 zostało rannych. Z punktu widzenia kierowców ważna jest świadomość, że nawet drobne zderzenie ze zwierzęciem może powodować duże straty.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia Ubezpieczenia: Zabezpieczenie mieszkania przed urlopem
poniedziałek, 06 sierpnia 2018 08:34

Szczyt sezonu urlopowego to wzmożona aktywność włamywaczy. Dlatego eksperci Concordii Ubezpieczenia podpowiadają, jak odpowiednio zabezpieczyć mieszkanie, aby zminimalizować ryzyko włamania.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Allianz zmodyfikował ofertę turystyczną
czwartek, 02 sierpnia 2018 08:33

Po Generali i Ergo Hestii Allianz jest kolejnym ubezpieczycielem, który w ostatnim czasie dokonał szerokich zmian w OWU ubezpieczeń turystycznych. Od początku sierpnia modyfikacji uległy polisy Globtroter i Open Business Travel.

W obszarze głównych ryzyk w Kosztach Leczenia i Assistance (KLiA) podniesiono maksymalną sumę ubezpieczenia do 1,5 mln zł (minimalna to 100 tys. zł), dodano koszty naprawy i zakupu protez, a w ramach chorób przewlekłych w zakres ochrony włączono dyskopatię. Ponadto zwiększono odpowiedzialność w zakresie klauzuli nieoczekiwanych działań wojennych lub aktów terroru. Pełna odpowiedzialność Allianz od sumy KLiA wynosi 200 tys. zł.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Concordia uruchamia sprzedaż direct
czwartek, 02 sierpnia 2018 08:32

Z początkiem sierpnia Concordia Ubezpieczenia udostępniła internetowy kanał dystrybucji na swojej stronie internetowej. Na razie w sprzedaży są tylko ubezpieczenia turystyczne, ale władze zakładu zapowiadają poszerzenie tej formy dystrybucji o kolejne produkty.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Niski poziom wiedzy na temat ubezpieczeń mieszkaniowych
czwartek, 02 sierpnia 2018 08:31

Z badania ARC Rynek i Opinia przeprowadzonego na zlecenie Aviva wynika, że mało kto wie, iż w ramach ubezpieczenia mieszkania może ubezpieczyć rower. Niewiele bardziej powszechną jest wiedza na temat tego, że dzięki wspomnianej polisie może wezwać hydraulika lub ślusarza w przypadku awarii w mieszkaniu, zaś ubezpieczenie można kupić przez internet.

Add a comment

Więcej…
 
SPBUiR: Polisa zminimalizuje skutki finansowe cyberataku
czwartek, 02 sierpnia 2018 08:30

Z raportu amerykańskiej firmy Verizon „2018 Data Breach Investigations Report” wynika, że choć 73% cyberataków dokonywanych jest przez osoby spoza przedsiębiorstwa, to w prawie jednej trzeciej z nich (28%) udział mają pracownicy. Niestety spory odsetek zdarzeń wynika także z nieumyślnych błędów przedstawicieli firmy (17% wycieków danych).

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Obchody 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
czwartek, 02 sierpnia 2018 08:29

1 sierpnia z okazji 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego na elewacji siedziby PZU przy al. Jana Pawła II 24 w Warszawie o godz. 19 rozbłysła powstańcza kotwica. Będzie świecić każdej nocy do 5 sierpnia włącznie.

Add a comment

Więcej…
 
Proama: Bonus za zakup OC u agenta
czwartek, 02 sierpnia 2018 08:28

1 sierpnia ruszyła akcja promocyjna dla nowych klientów Proama. Kierowcy, którzy zdecydują się na zakup OC ubezpieczyciela, otrzymają bony zakupowe do Biedronki.

Add a comment

Więcej…
 
Inter Polska: Jaka ochrona dla lekarza stażysty
czwartek, 02 sierpnia 2018 08:27

Co do zasady, za ewentualne błędy medyczne lekarza stażysty odpowiedzialność cywilną ponosi placówka medyczna, w której odbywa on staż. Dlatego nie jest on zobowiązany do posiadania obowiązkowego OC. Są jednak sytuacje, w których szpital może domagać się odszkodowania od stażysty, np. w przypadku zniszczenia mienia pacjenta lub naruszenia jego praw. W takiej sytuacji medykowi przyda się dobrowolne OC. Placówki medyczne wymagają też często od stażystów, aby posiadali oni NNW oraz ochronę na wypadek zarażenia wirusem HIV lub WZW – zwraca uwagę Inter Polska.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 1272

Allianz: Grzegorz Krawiec w zarządzie, Krzysztof Szypuła odchodzi

W dniu 31 sierpnia br. planowana jest zmiana w zarządzie spółek ubezpieczeniowych TUiR Allianz Polska i TU Allianz Życie Polska S.A.

Na członka...


czytaj dalej

Personalia: Bartosz Grześkowiak wzmocni Grupę MAK

31 lipca Bartosz Grześkowiak, dyrektor zarządzający TUiR Warta, złożył rezygnację ze sprawowanej funkcji. Swoją karierę będzie kontynuować w...


czytaj dalej

Dlaczego ubezpieczyciele powinni kochać Amazona

Gdy tylko Amazon.com Inc. planuje wejść w nową dla siebie branżę, branża ta drży w posadach. Nie inaczej było, gdy agencja Reuters podała, że...


czytaj dalej

Aon: katastrofalny lipiec

Lipcowe susze i pożary w Europie przyniosą prawdopodobnie min. 3,5 mld euro start ekonomicznych. Wiele krajów doświadczyło pogorszenia warunków w...


czytaj dalej

UE: Co trzeba mieć w aucie, żeby uniknąć mandatu?

60% Polaków podróżuje na wakacje samochodem. W każdym z państw Europy panują inne regulacje co do obowiązkowego wyposażenia pojazdu. Sprawdzamy,...


czytaj dalej

Polacy sieją spustoszenie na zagranicznych drogach

W ubiegłym roku Polacy znów pobili niechlubny rekord i za granicą spowodowali 65,2 tys. kolizji. Jedna szkoda kosztowała średnio 18 tys. zł, a do...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook