feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


Link4: Top Marka 2019 dla ubezpieczeń komunikacyjnych
wtorek, 29 października 2019 09:47

Link4 TU otrzymało wyróżnienie Top Marka 2019 w plebiscycie programu Laur Klienta. Konsumenci docenili ubezpieczenia komunikacyjne towarzystwa.

Add a comment

Więcej…
 
Reso: Nowa umowa o współpracy z OSiR w Suwałkach
wtorek, 29 października 2019 09:47

Reso Europa Service oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach zawarły nowe, kilkuletnie porozumienie, na mocy którego suwalska spółka w dalszym ciągu będzie sponsorem generalnym Miejskiego Święta Biegania.

Add a comment

Więcej…
 
Polisa zabezpieczy płynność finansową rolnika
wtorek, 29 października 2019 09:46

Concordia Ubezpieczenia - Grupa Generali zwraca uwagę, że kluczową kwestią w dbaniu o płynność finansową profesjonalistów agro stanowi odpowiednio dobrana polisa ubezpieczeniowa.

Add a comment
Więcej…
 
Resort sprawiedliwości chce pomóc bliskim poszkodowanych
wtorek, 29 października 2019 09:43

W reakcji na niedawną uchwałę Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego (IKNiSP SN) odmawiającej osobom bliskim poszkodowanego z trwałym rozstrojem zdrowia prawa do zadośćuczynienia* Ministerstwo Sprawiedliwości zastanawia się nad wprowadzeniem takich zmian w kodeksie cywilnym, pozwalających na uzyskanie takiego świadczenia – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Kwestie ubezpieczeniowe na wokandzie Sądu Najwyższego
poniedziałek, 28 października 2019 09:41

Końcówka października stała pod znakiem szeregu rozstrzygnięć Sądu Najwyższego w sprawach mniej lub bardziej związanych z ubezpieczeniami. Także w sprawach z zamierzchłej przeszłości, o których niemal cała branża zdążyła już zapomnieć.

Add a comment

Więcej…
 
PIU: Podsumowanie warsztatów z ubezpieczeń ochrony prawnej
poniedziałek, 28 października 2019 09:40

35 osób uczestniczyło w warsztatach z ubezpieczeń ochrony prawnej, zorganizowanych 23 października przez Polską Izbę Ubezpieczeń (PIU). Spotkanie poprowadzili członkowie Zespołu ubezpieczeń ochrony prawnej Izby: Robert Szywalski, przewodniczący zespołu, oraz Małgorzata Trybuchowicz.

Add a comment

Więcej…
 
Sollers Consulting: Cyfryzacja w Polsce szybsza niż w Europie Zachodniej
poniedziałek, 28 października 2019 09:36

Cyfryzacja, rewolucja technologiczna oraz retrospekcja dokonań firmy były głównymi tematami poruszanymi podczas Winetasting zorganizowanego 24 października przez Sollers Consulting.

Add a comment

Więcej…
 
Unum Życie: Polisa zapewni wsparcie w razie nowotworu
poniedziałek, 28 października 2019 09:35

Blisko połowa rekomendowanych terapii lekowych w chorobach onkologicznych jest niedostępna dla polskich pacjentów. Popularne stają się więc ubezpieczenia na wypadek choroby nowotworowej.

Add a comment

Więcej…
 
O dobrych praktykach na 23. Kongresie Brokerów
piątek, 25 października 2019 08:52

W czwartek 24 października 2019 roku w Kazimierzu Dolnym odbyło się spotkanie organizacyjne przed kolejnym Kongresem Brokerów. Prezes Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych Łukasz Zoń poinformował, że dwudziesty trzeci z kolei Kongres rozpocznie się w hotelu Gołębiewski w Mikołajkach 27 maja 2020 roku pod hasłem „Najlepsze są dobre praktyki”.

Kwestie etyczne oraz aktualizacja kodeksu dobrych praktyk na linii broker-broker i broker-ubezpieczyciel będą wiodącymi tematami 23. Kongresu Brokerów. Przypomnijmy, że podczas Walnego Zgromadzenia członków SPBUiR w czerwcu 2019 r. powstała specjalna komisja ds. etyki, na której czele stanął Jacek Kliszcz.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Polski sektor dominuje w regionie CEE
piątek, 25 października 2019 08:49

Z szacunków xprimm.com wynika, że w pierwszej połowie obecnego roku dziesięciu największych ubezpieczycieli z Europy Środkowo-Wschodniej (CEE) generowało łącznie 37% regionalnego przypisu składki brutto (GWP) zarówno w sektorze ubezpieczeń życiowych, jak i majątkowych.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 1448

Supra Brokers: Rafał Holanowski przestał pełnić funkcję prezesa

Firma brokerska Supra Brokers poinformowała, że wraz z wkroczeniem w nowy etap rozwoju, którego kierunek wyznacza ekspansja na nowe rynki i nowe...


czytaj dalej

Signal Iduna: Krzysztof Konstanciuk szefem Biura Sprzedaży Korporacyjnej

4 listopada Krzysztof Konstanciuk objął stanowisko Managera Sprzedaży Korporacyjnej Signal Iduna Polska. W ramach swoich obowiązków będzie...


czytaj dalej

Lloyd’s: Jedno ciało kierownicze

Ubezpieczeniowy i reasekuracyjny rynek Lloyd’s ogłosił swoją decyzję połączenia Rady Lloyd’s i Zarządu Franczyzy. Połączenie wejdzie w życie 1...


czytaj dalej

Katar: Bez Dubaju zyski spadły

Katarskie towarzystwo ubezpieczeń ogólnych i reasekuracji Qatar General Insurance and Reinsurance Company (QGIRC) odnotowało spadek o 88,5% zysków...


czytaj dalej

Grupa PZU: Blisko 2 mld zł z działalności w trudnym otoczeniu

17,5 miliarda złotych – takim wynikiem sprzedażowym za 3 kwartały obecnego roku legitymowała się Grupa PZU. To najwyższy taki rezultat w jej...


czytaj dalej

Prudential: Migracja do chmury

Prudential wdrożył chmurowy system ERP Oracle Financials Cloud. Projekt zrealizowano równocześnie w Polsce oraz w Irlandii w ciągu 10 miesięcy. To...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook