feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


Nationale-Nederlanden: Wsparcie konkursu Papaya Young Directors
piątek, 30 listopada 2018 09:48

Nationale-Nederlanden zostało partnerem szóstej edycji konkursu Papaya Young Directors. Zadaniem jego uczestników będzie przygotowanie reklamy na podstawie briefu opracowanego przez  sponsorów projektu. Kapituła konkursowa nagrodzi najlepsze filmy w trakcie gali finałowej, która odbędzie się w czerwcu 2019 r.

Add a comment

Więcej…
 
mfind: Zagraniczne wymogi dotyczące wyposażenia auta
piątek, 30 listopada 2018 09:47

Planując zagraniczną podróż samochodem na narty, święta czy ferie, należy zapoznać się z wymogami docelowych i tranzytowych krajów podróży dotyczącymi wyposażenia auta – przypomina mfind.

Add a comment

Więcej…
 
Insly: Właściwa ochrona wymaga podania wielu danych
piątek, 30 listopada 2018 09:45

Ze względu na konieczność samodzielnego wprowadzenia wielu danych sprawdzanie ofert różnych ubezpieczycieli może być kłopotliwe i czasochłonne, dlatego większość zainteresowanych ochroną ubezpieczeniową korzysta z pomocy multiagentów.

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Nowe wersje aplikacji sprzedażowych dla agentów
czwartek, 29 listopada 2018 09:52

Generali udostępniło swoim agentom nowe wersje aplikacji mobilnych Generali Agent i Proama Agent, ułatwiające procesy sprzedażowe i obsługowe. Od momentu wdrożenia z obu rozwiązań mobilnych skorzystało już prawie 2 tys. pośredników, sprzedając ponad 700 polis. Aplikacje są kolejnym etapem digitalizacji procesu sprzedaży i obsługi w Generali.

Add a comment

Więcej…
 
PZU Zdrowie: e-Recepta już dostępna
czwartek, 29 listopada 2018 09:52

W Centrum Medycznym Medica w Płocku została wystawiona i zrealizowana pierwsza e-recepta w sieci placówek własnych PZU Zdrowie. Do końca roku wystawianie e-recept możliwe będzie również w placówkach Artimed w Kielach i Polmedic w Radomiu, a w przyszłym roku we wszystkich placówkach własnych PZU Zdrowie.

Add a comment

Więcej…
 
KUKE: Wydarzenia na Ukrainie bez wpływu na politykę ubezpieczeniową
czwartek, 29 listopada 2018 09:51

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) poinformowała, że ostatnie wydarzenia polityczne na Ukrainie, będące konsekwencją rosyjsko-ukraińskiej konfrontacji na Morzu Azowskim, nie wpływają na jej długofalowe podejście do kwestii ubezpieczania transakcji handlowych pomiędzy polskimi przedsiębiorcami a ich kontrahentami na Ukrainie.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Zwycięstwo w rankingu „Wybór kierowców 2018”
czwartek, 29 listopada 2018 09:48

Ergo Hestia znalazła się na 1. miejscu w rankingu „Wybór kierowców 2018”. W badaniu kierowcy oceniali m.in. sprawność likwidacji szkód, jakość rozliczeń i obsługi.

Add a comment

Więcej…
 
Mondial Assistance: Jak przygotować auto na zimę
czwartek, 29 listopada 2018 09:47

Dane zbierane przez Mondial Assistance pokazują, że ilość wezwań assistance samochodowego pod koniec roku wzrasta.

Add a comment

Więcej…
 
AXA Partners: Prywatna polisa podróżna na wyjazd w zagraniczną delegację
czwartek, 29 listopada 2018 09:46

Co czwarty polski pracownik oddelegowany na zagraniczny wyjazd służbowy* może być pozbawiony dodatkowego ubezpieczenia podróżnego. W przypadku nagłego zachorowania lub wypadku będzie zatem narażony na znaczne wydatki na niezbędne leczenie – oceniają eksperci AXA Partners.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Laur dla Link4 Mama
czwartek, 29 listopada 2018 09:45

Kalkulatory Link4 Mama otrzymały brązową statuetkę w konkursie MIXX Awards w kategorii „User Experience”. Wręczenie nagród odbyło sie 28 listopada.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 1319

Personalia: Krzysztof Kudelski dołączył do Grupy MAK

Do zespołu MAK Investments (Grupa MAK) dołączył były prezes Warty Krzysztof Kudelski, który w strukturach brokera będzie odpowiedzialny za obszary...


czytaj dalej

UNIQA Polska: Jakub Machnik wiceprezesem ds. finansów i ryzyka

Rada nadzorcza zdecydowała o powierzeniu Jakubowi Machnikowi funkcji wiceprezesa zarządu spółek UNIQA Polska. Od 1 grudnia odpowiada on już nie...


czytaj dalej

UE: Stop nieuczciwym praktykom firm technologicznych

Unijni ustawodawcy uzgodnili, że zajmą twardsze stanowisko wobec technologicznych gigantów, takich jak Google, Amazon i Apple, w nowym...


czytaj dalej

AXA: Zakup XL się opłacił

AXA spodziewa się poprawy rentowności w następnych dwóch latach, dzięki biznesowi w USA pozyskanemu wraz z zakupem XL (za 15 mld dol.), i zamierza...


czytaj dalej

Nowa strategia UNIQA w Polsce

Utrzymanie pozycji lidera na rynku ubezpieczeń mieszkalnictwa i wzrost przypisu składki brutto w tym segmencie o połowę w ciągu 5 lat oraz...


czytaj dalej

Rozmowy bez Asekuracji: Postanowienia noworoczne brokera

Wizja rozwoju firmy w nowym roku, plany dotyczące działań w najbliższych dwunastu miesiącach, przewidywane trendy – te kwestie były inspiracją dla...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook