feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


Concordia Ubezpieczenia: Przejęcie przez Generali szansą na rozwój
piątek, 05 października 2018 08:46

Paweł Zawisza, członek zarządu Concordii Ubezpieczenia odpowiedzialny za sprzedaż i marketing, podkreśla, że przejęcie jego firmy przez Generali ma mieć „przyjazny” charakter.

Add a comment

Więcej…
 
MAK/Superpolisa: Sponsoring gal bokserskich
piątek, 05 października 2018 08:45

Grupa MAK i Superpolisa Ubezpieczenia zaangażowały się we współpracę sponsorską z grupą bokserską KnockOut Promotions. Kolejnym wydarzeniem przez nie wspieranym będzie zaplanowana na 6 października gala Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night.

Add a comment

Więcej…
 
SPBUiR: Cyberpolisa osłabi atak hakera
piątek, 05 października 2018 08:45

Polisy od cyberryzyk zapewniają środki na szybkie podjęcie działań informacyjnych oraz zarządzenie sytuacją kryzysową. Ubezpieczeniem można również objąć ewentualność kar i grzywien nakładanych przez organy nadzorcze.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Prezes PIU o regulacji firm odszkodowawczych
piątek, 05 października 2018 08:39

W wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” Jan Grzegorz Prądzyński, prezes Polskiej Izby Ubezpieczeń, stwierdził, że regulacja firm odszkodowawczych jest niezbędna. Jednocześnie podkreślił, że działalność takich podmiotów jest użyteczna.

Add a comment

Więcej…
 
KPF: Laury Pośredników dla Gothaer, Generali i PZU
czwartek, 04 października 2018 08:41

Przedstawiciele sektora pośrednictwa finansowego, zrzeszeni w Konferencji Pośredników Finansowych (KPF), wybrali instytucje finansowe działające według najwyższych standardów we współpracy z podmiotami pośredniczącymi w sprzedaży ich produktów. W tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu o „Laur Pośredników Finansowych” pierwsze trzy miejsca w kategorii „towarzystwo ubezpieczeniowe” zajęły Gothaer TU, Grupa Generali i Grupa PZU.

Add a comment
Więcej…
 
Rozmowy bez Asekuracji: 3… 2… 1… IDD!
środa, 03 października 2018 08:57

W 35. odcinku podcastu „Rozmowy bez Asekuracji” tematem rozmowy red. Aleksandry Wysockiej z Łukaszem Zoniem, prezesem Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych (SPBUiR) była obowiązująca od 1 października ustawa o dystrybucji ubezpieczeń.

Add a comment
Więcej…
 
Leadenhall Polska: Odpowiedzialność za mobbing w polisie D&O?
środa, 03 października 2018 08:56

Odpowiedzialność za mobbing jest jednym z nowych ryzyk, które identyfikują pracodawcy. Jednak w ubezpieczeniach ryzyka te były tradycyjnie kojarzone z klauzulą OC pracodawcy dodawaną do polis OC ogólnego. Klauzula ta dotyczy jedynie odpowiedzialności pracodawcy za wypadki przy pracy, w których pracownik doznał szkody osobowej – wyjaśnia Michał Molęda, Leadenhall Polska.

Add a comment

Więcej…
 
UMCS: IV edycja ubezpieczeniowych studiów podyplomowych
środa, 03 października 2018 08:50

Kierunek studiów „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” realizowany we współpracy z multiagencją Open Brokers i Open Finance już po raz czwarty dołączył do oferty studiów podyplomowych na Wydziale Ekonomicznym UMCS w Lublinie.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Raport Roczny zwyciężył w konkursie AGAPE 2018
środa, 03 października 2018 08:50

Nieszablonowy Raport Roczny Grupy Ergo Hestia został oceniony jako najlepsza publikacja w jednej z kategorii Konkursu Biuletynów Firmowych Agape 2018.

Add a comment
Więcej…
 
Superpolisa: Wymóg zakupu OC nadal obowiązuje
środa, 03 października 2018 08:48

Od 1 października kierowcy nie muszą wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i potwierdzenia posiadania OC posiadaczy pojazdów mechanicznych (ppm.). Nie oznacza to jednak, że kierowcy mogą zrezygnować z zakupu obowiązkowej polisy. Niedopełnienie obowiązku ubezpieczeniowego jest karane sankcją finansową Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG).

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 1297

Z PZU do zarządu Alior Banku

17 października Katarzyna Sułkowska złożyła rezygnację z funkcji prezesa zarządu Alior Banku. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację i z tym...


czytaj dalej

MAK Ubezpieczenia: Robert Grabowski nowym członkiem zarządu

Robert Grabowski, dotychczasowy dyrektor Biura Ubezpieczeń na Życie i Osobowych MAK Ubezpieczenia, został członkiem zarządu firmy brokerskiej....


czytaj dalej

Unia Berneńska: Beatriz Reguero nową przewodniczącą

17 października w Paryżu odbyło się doroczne walne zgromadzenie Unii Berneńskiej. Gospodarzem spotkania, które zgromadziło ponad 300 dyrektorów...


czytaj dalej

Aon: Wrześniowe katastrofy najkosztowniejsze

Szkody spowodowane przez huragany, powodzie i trzęsienia ziemi sprawiły, że wrzesień był pod względem katastrof naturalnych najkosztowniejszym jak...


czytaj dalej

PIU: Wynik bancassurance najsłabszy od lat

17 października podczas pierwszego dnia X Kongresu Bancassurance Polska Izba Ubezpieczeń (PIU) zaprezentowała podsumowanie wyników bankowego...


czytaj dalej

Consultia: Korekta rocznej prognozy

Przez 9 miesięcy tego roku Consultia zebrała 155,1 mln zł, o 15,1% więcej niż w analogicznym okresie 2017 r. (134,8 mln zł). Przychody...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook