feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Reso: Wydłużenie czasu pracy infolinii
środa, 02 sierpnia 2017 08:45

Od 1 sierpnia Departament Obsługi Klienta Reso Europa Service będzie pracować każdego dnia tygodnia dłużej o 4 godziny. Infolinia będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 6-22 oraz 8-16 w soboty.

Add a comment

Więcej…
 
D.A.S.: Polacy chcą tańszej obsługi prawnej, ale nie wiedzą, gdzie jej szukać
środa, 02 sierpnia 2017 08:44

Ponad 3/4 uczestników badania przeprowadzonego przez ARC Rynek i Opinia dla D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej (D.A.S.) uważa, że koszty usług prawników i obsługi prawnej są w Polsce wysokie (48%) lub bardzo wysokie (28%). Przekonanie o wysokich kosztach usług prawnych jest w Polsce silnie zakorzenione. Na rynku istnieją rozwiązania zapewniające opiekę i reprezentację prawną w rozsądnej cenie, ale niewielu z nas o nich wie.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Rozpoczęły się Mistrzostwa Polski w Surfingu i SUP
środa, 02 sierpnia 2017 08:43

1 sierpnia wystartowała XI edycja Mistrzostw Polski w Surfingu i SUP (Stand Up Paddle) – Ergo Hestia Polish Surfing Challenge. Organizatorami wydarzenia są Ergo Hestia i Polskie Stowarzyszenie Surfingu.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia Ubezpieczenia: Najwięcej zalań jest podczas wakacji
środa, 02 sierpnia 2017 08:42

Z danych Concordii Ubezpieczenia wynika, że okresem, w którym klienci najczęściej zgłaszają szkody z tytułu zalania, są wakacje. Przeciętne odszkodowanie wynosi ok. 1,5 tys. zł. Rekordowa wypłata wielkopolskiego ubezpieczyciela w 2016 roku wyniosła blisko 100 tys. zł.

Add a comment

Więcej…
 
Gothaer TU: Bezpieczeństwo podczas jazdy na rolkach
środa, 02 sierpnia 2017 08:41

Eksperci Gothaer TU tłumaczą, dlaczego osoby korzystające z rolek powinny się ubezpieczać.

Add a comment

Więcej…
 
Rzecznik Finansowy o polisie na zagraniczny urlop
wtorek, 01 sierpnia 2017 09:05

Rzecznik Finansowy przypomina, że wyjeżdżający na wakacje z biurem podróży mają zapewnione tylko standardowe ubezpieczenie kosztów leczenia. Dlatego powinni sprawdzić, czy zakres polisy jest dopasowany do ich potrzeb. RzF zwraca również uwagę, że jeśli wypadek zdarzy się z winy biura podróży, to turysta ma szansę na rekompensatę poniesionych szkód z polisy OC organizatora wyjazdu.

Ustawa o usługach turystycznych w przypadku wyjazdów zagranicznych nakłada na ich organizatorów obowiązek ubezpieczenia turystów w zakresie kosztów leczenia za granicą, jak i następstw nieszczęśliwych wypadków. Intencją prawodawców było, żeby każdy turysta miał zapewnione pokrycie wydatków związanych z leczeniem skutków choroby lub wypadku i transportu medycznego do Polski. – Prawo nie określa jednak zakresu tej umowy czy sum ubezpieczenia i nie przewiduje obowiązku dopasowywania oferty do potrzeb klienta. Trzeba więc o to zadbać samemu – mówi Krystyna Krawczyk, dyrektor Wydziału Klienta Rynku Ubezpieczeniowo-Emerytalnego w biurze Rzecznika Finansowego.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Upamiętnienie 73. rocznicy Powstania Warszawskiego
wtorek, 01 sierpnia 2017 09:03

Na elewacji siedziby PZU przy al. Jana Pawła II w Warszawie 1 sierpnia rozbłysła powstańcza kotwica. W ten sposób ubezpieczyciel chce symbolicznie złożyć hołd bohaterom z okazji 73. rocznicy Powstania Warszawskiego. Znak ułożony z zapalonych okien biurowca będzie świecił każdej nocy przez tydzień, do 7 sierpnia włącznie.

Add a comment

Więcej…
 
Inter Polska: Wsparcie afrykańskiej misji studentek medycyny
wtorek, 01 sierpnia 2017 09:03

18 lipca cztery studentki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego wyjechały z misją medyczną do Afryki. Wyjazd ten był możliwy dzięki wsparciu Inter Polska, który w ramach współpracy z uczelniami medycznymi angażuje się w wartościowe przedsięwzięcia przyszłych lekarzy. W ramach projektu „Kenya Sounds Good” młodzi pasjonaci będą przez kilka tygodni szkolić lekarzy afrykańskich z diagnostyki obrazowej przy użyciu aparatów USG.

Add a comment

Więcej…
 
Diners Club Polska: Na zagraniczny urlop zazwyczaj bez polisy
wtorek, 01 sierpnia 2017 09:02

Ponad 70% polskich turystów udających się za granicę nie zamierza się ubezpieczyć – wynika z badania Diners Club Polska.

Add a comment

Więcej…
 
Reso: Aktywność społeczno-sponsoringowa ważnym elementem działalności
wtorek, 01 sierpnia 2017 08:57

Reso Europa Service podsumowało swoją aktywność społeczną i sponsoringową. Ubezpieczyciel zapowiedział, że na liście jego przedsięwzięć wkrótce pojawią się nowe pozycje.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 1114

Skarbiec TFI: Ewa Radkowska-Świętoń w zarządzie

Ewa Radkowska-Świętoń dołączy do zarządu Skarbiec TFI od 1 września 2017 r., a od 1 października obejmie stanowisko prezesa zarządu

Ewa...


czytaj dalej

Przemysław Bona wiceprezesem Profika Broker

Z początkiem sierpnia Przemysław Bona objął stanowisko wiceprezesa zarządu Profika Broker. Menadżer związany ostatnio z Generali Polska zajmie się...


czytaj dalej

Łotwa: PZU inicjatorem podwyżek w komunikacji

Znaczące podwyżki cen polis komunikacyjnych OC, które na polskim rynku trwają już od kilkunastu miesięcy, dotarły również do państw bałtyckich. Na...


czytaj dalej

Chiny: Gwałtowny wzrost popytu na cyberubezpieczenia

Sądząc po nasilonym zainteresowaniu po ataku z użyciem rozbójniczego oprogramowania WannaCry, menedżerowie wyższego szczebla w AIG są przekonani,...


czytaj dalej

Polisa turystyczna w bankomacie Euronetu

Od kilku miesięcy podróżni mogą kupić w trybie last-minute ubezpieczenie podróżne Link4, korzystając ze specjalnego polisomatu na lotnisku w...


czytaj dalej

Rzecznik Finansowy: Jak uzyskać pełną wypłatę za mienie zniszczone przez wichury?

Żywioły szalejące w ostatnim czasie nad Polską zniszczyły wiele zabudowań. Rzecznik Finansowy przypomina podstawowe problemy, z jakimi spotykają...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy