feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Aegon: Nowa kampania reklamowa
poniedziałek, 13 lutego 2017 09:57

Aegon rusza z kolejną kampanią reklamową. Ma ona wspierać nowe pozycjonowanie marki na rynku ubezpieczeniowym i budować rozpoznawalność w Polsce.

Add a comment

Więcej…
 
rankomat.pl: Najdroższe OC we Wrocławiu
poniedziałek, 13 lutego 2017 09:56

Mieszkańcy Wrocławia płacili w styczniu 44% drożej za OC niż mieszkańcy innych miast Polski. Wyższe ceny odnotowano również w Warszawie i Gdańsku – wynika z analizy rankomat.pl.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden z tytułem Top Employer
poniedziałek, 13 lutego 2017 09:55

Nationale-Nederlanden znalazło się w gronie najlepszych pracodawców. Firma otrzymała tytuł Top Employers 2017, przyznawany organizacjom spełniającym najwyższe standardy w zakresie rozwijania talentów i polityki personalnej.

Add a comment

Więcej…
 
Gepard Biznesu 2016 dla EAP
poniedziałek, 13 lutego 2017 09:55

Wyniki finansowe oraz dynamika rozwoju firmy Europ Assistance Polska (EAP) zostały wyróżnione w rankingu „Gepardy Biznesu 2016”.

Add a comment

Więcej…
 
GDPM: Zadośćuczynienie pomimo wcześniejszej ugody
poniedziałek, 13 lutego 2017 09:50

Po 11 latach od wypadku, w którym zginęła młoda dziewczyna, Sąd Okręgowy zasądził na rzecz jej rodziców po 40 tys. złotych zadośćuczynienia, mimo wcześniejszego podpisania ugody.

Add a comment

Więcej…
 
AXA stawia na segment korporacyjny
poniedziałek, 13 lutego 2017 09:24

AXA w Polsce szykuje się do ekspansji w segmencie korporacyjnym. Nie będzie jednak walczyć o ubezpieczenie spółek z udziałem Skarbu Państwa – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Warsztaty uznają skalę podwyżek OC za nieuzasadnioną
piątek, 10 lutego 2017 10:01

9 lutego odbyła się konferencja prasowa Związku Rzemiosła Polskiego oraz Polskiej Izby Motoryzacji poświęcona wzrostowi stawek w komunikacyjnych polisach OC. Podczas spotkania prezes Izby Roman Kantorski przedstawił list izby do marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego z diagnozą sytuacji z punktu widzenia PIM.

Powołując się na dane Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, w liście wskazano, że w Polsce w 2015 roku było 21,7 mln pojazdów, a rok wcześniej 20,8 mln szt. Jednocześnie wypłacono ok. 2,1 mln szkód – tyle samo co w 2014 r. mimo wzrostu liczby pojazdów o 4,3%. W liście zwrócono uwagę, że już w 2015 r., w związku z wzrostem liczby pojazdów zwiększyły się wpływy z OC w porównaniu z rokiem poprzednim (+0,98% r/r wg danych Komisji Nadzoru Finansowego – AM).

Add a comment

Więcej…
 
UNIQA: OC w SkyCash
piątek, 10 lutego 2017 10:00

Od lutego oferta ochronna UNIQA w aplikacji SkyCash zawiera nie tylko ubezpieczenie turystyczne, ale też komunikacyjną polisę OC. Nowa propozycja umożliwia rozłożenie płatności nawet na 12 rat, a ci, którzy terminowo je opłacają, mogą liczyć na specjalną promocję.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Polisa dla wyjątkowego dziecka
piątek, 10 lutego 2017 09:59

29 stycznia w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej przy ul. Karowej w Warszawie przyszedł na świat stutysięczny noworodek. W prezencie mała Magdalena Katarzyna otrzyma od Fundacji PZU polisę „PZU Więcej niż Ochrona” o wartości 25 tys. zł.

Add a comment

Więcej…
 
Gothaer TU: Właściwe ubezpieczenie mieszkania
piątek, 10 lutego 2017 09:58

W samym 2016 roku nowe mieszkania kupiło już 29,5 tys. Polaków*. Eksperci Gothaer TU podpowiadają, jak ubezpieczyć mieszkanie, w którym lokator będzie mieszkać z rodziną, a jak lokum przeznaczone pod wynajem.  

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 1039

Link4: Agnieszka Balcerska nową dyrektor HR

Od 20 lutego nową dyrektor Pionu HR w Link4 jest Agnieszka Balcerska. Przed dołączeniem do ubezpieczyciela pełniła funkcję szefa HR dla Europy...


czytaj dalej

D.A.S.: Danuta Źrałek nowym członkiem zarządu

16 lutego nastąpiły zmiany w zarządzie D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację Arkadiusza Gila...


czytaj dalej

Fitch Ratings: Solvency II zwiększy popyt na reasekurację

Okres styczniowych odnowień kontraktów dowodzi, że pod reżimem Solvency II wzrośnie popyt na produkty reasekuracyjne, bowiem europejscy...


czytaj dalej

Tesla: Ubezpieczenie w cenie auta

Podczas prezentacji wyników Tesli za czwarty kwartał Jon McNeill, dyrektor działu sprzedaży i usług zapowiedział, że w przyszłości firma chce...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: SN wzmacnia prokliencki trend

Od kilku lat w otoczeniu prawnym ubezpieczeń widoczny jest prokliencki trend. Jednym z katalizatorów jego dynamicznego rozwoju jest Sąd Najwyższy,...


czytaj dalej

Analizy Online: Udane drugie półrocze UFK

Według zebranych przez nas danych na koniec grudnia 2016 roku aktywa netto ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych uplasowały się na poziomie...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy