feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


MetLife: Bonus dla nowych klientów „Bezpiecznego Dziecka Premium”
wtorek, 10 kwietnia 2018 08:47

W ramach najnowszej promocji MetLife klienci, którzy między 9 kwietnia a 14 maja zdecydują się na ubezpieczenie „Bezpieczne Dziecko Premium”, będą mogli je kupić z 10% zniżką.

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Order Finansowy za polisę chroniącą przed skutkami wyłudzeń
wtorek, 10 kwietnia 2018 08:46

Generali otrzymało „Order Finansowy Home&Market 2017” w kategorii ubezpieczenia mieszkaniowe za produkt „Generali, z myślą o domu”. Redakcja doceniła szczególnie element ubezpieczenia dający możliwość ochrony przed skutkami wyłudzeń pieniędzy od osób starszych metodą na „wnuczka”

Add a comment

Więcej…
 
mfind: Ceny OC na koniec roku mogą być wyższe o 150 zł
wtorek, 10 kwietnia 2018 08:43

Z danych porównywarki ubezpieczeń mfind wynika, że w I kwartale tego roku średnia cena OC posiadaczy pojazdów mechanicznych (ppm.) wyniosła 1045 zł. To minimalny wzrost w stosunku do średniej z początku roku (1027 zł) i relatywnie niewielki w porównaniu z wynikiem z końca marca 2016 r. (1 tys. zł).

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Rusza XI Insurance Forum
wtorek, 10 kwietnia 2018 08:43

Dziś w warszawskim hotelu Westin rozpoczyna się wiosenne Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, którego częściami składowymi będą XV edycja Banking Forum oraz XI edycja Insurance Forum. Patronem medialnym tego ostatniego jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Marsh Polska: Ryzyka i odpowiedzialność w biznesie kolejowym
wtorek, 10 kwietnia 2018 08:20

19 marca odbyły się warsztaty eksperckie dla branży kolejowej, zatytułowane „Bezpieczeństwo w wielu wymiarach. Ryzyka i odpowiedzialność w biznesie kolejowym”. Podczas wydarzenia jego uczestnicy dyskutowali o bezpieczeństwie w biznesie kolejowym. Patronem medialnym warsztatów organizowanych przez Fundację ProKolej była „Gazeta Ubezpieczeniowa”, natomiast partnerem strategicznym – Marsh Polska.

Add a comment
Więcej…
 
Wydarzenia Miesiąca – Marzec 2018
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 08:51

Marzec był miesiącem, w którym dużo działo się w ubezpieczeniach. Co więcej, ówczesne wydarzenia nie tylko obejmowały swoim zakresem szerokie spektrum tematów, ale kilka z nich miało wręcz historyczny charakter.

WYDARZENIE MIESIĄCA – Rozstrzygnięcie Sądu Najwyższego, w którym SN stwierdził, że sąd może przyznać zadośćuczynienie za krzywdę osobom najbliższym poszkodowanego, który na skutek czynu niedozwolonego doznał ciężkiego i trwałego uszczerbku na zdrowiu – za rewolucyjny charakter uchwał, których prawdopodobnym efektem będą głębokie zmiany w polskich ubezpieczeniach.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: To tylko odroczenie
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 08:46

Niedawne rozstrzygnięcie Sądu Najwyższego w kwestii zadośćuczynień dla bliskich osób w stanie wegetatywnym było mocnym ciosem dla ubezpieczycieli. W minionym tygodniu SN mógł zadać kolejny (i to nie tylko zakładom, ale całej branży finansowej), jednak nieoczekiwany traf sprawił, że tego nie uczynił. Sektor nie ma jednak szczególnych powodów do radości, gdyż są przesłanki przemawiające za tym, iż ów przypadek jedynie odroczył wydanie niekorzystnego dla niego wyroku.

Add a comment

Więcej…
 
Prudential: Walka z odwlekaniem decyzji o zakupie polisy
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 08:46

Od 9 kwietnia na ekranach stacji ogólnopolskich i kanałów tematycznych emitowany jest nowy spot reklamowy Prudential. Kampanii telewizyjnej będą towarzyszyć aktywne działania online. W nowej odsłonie reklamy ubezpieczyciel przekonuje, że wcześniejsze ubezpieczenie na życie stanowi mniejsze obciążenie dla domowego budżetu.

Add a comment
Więcej…
 
Reso Europa Service: „Bajka” partnerem zawodów biegowych
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 08:44

6 kwietnia zostało podpisane trójstronne porozumienie pomiędzy Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach, Reso Europa Service a Niepubliczną Terapeutyczną Szkołą Podstawową „Bajka”. Na mocy dokumentu ta ostatnia zaangażuje się w organizację zawodów „Reso Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Biegania” i zostanie beneficjentem akcji charytatywnej przeprowadzonej podczas zawodów.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 08:44

Nasz wieloletni felietonista dr Marek Śliperski zmaga się z nierównym przeciwnikiem – stwardnieniem rozsianym.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 1223

Pocztowe TUW: Stanisław Sokołowski nowym wiceprezesem

Z dniem 29 marca Stanisław Sokołowski został powołany na wiceprezesa zarządu Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Na tym stanowisku...


czytaj dalej

MetLife: Mirosław Kisyk za Łukasza Kalinowskiego na stanowisku prezesa

27 marca MetLife TUnŻiR poinformował, że Łukasz Kalinowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki i jednocześnie zakończył...


czytaj dalej

Najczęściej czytane

Aon Benfield: Dalszy wzrost kapitału alternatywnego

Kapitał alternatywny wzrósł w 2017 r. o 8 mld dol., do 89 mld dol. W 2018 r., po mocnym I kwartale, spodziewany jest jego dalszy wzrost – wynika z...


czytaj dalej

VIG: Oficjalny raport potwierdza poprawę kluczowych wskaźników

18 kwietnia Vienna Insurance Group (VIG) opublikowała raport roczny za rok finansowy 2017. Informacje zawarte w opracowaniu potwierdziły...


czytaj dalej

Rozmowy bez asekuracji: Broker gotowy na wszystko

17 kwietnia ukazał się kolejny odcinek „Rozmów bez asekuracji”. Gościem programu zatytułowanego „Broker gotowy na wszystko” był dyrektor Marcin...


czytaj dalej

Reso: Zbliża się start V edycji „Moich Małych Mistrzostw”

Już za kilka dni rozpocznie się piąta edycja „Moich Małych Mistrzostw” – cyklu pikników o charakterze sportowo-rekreacyjnym organizowanych przez...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy