feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


mfind.pl: Ruszył program 50plus
wtorek, 16 maja 2017 08:47

1 maja ruszyła kampania wizerunkowa i sprzedażowa porównywarki ubezpieczeń mfind.pl w sieci bankomatów Euronet. Klienci znajdą ponad milion kuponów w 370 bankomatach na stacjach benzynowych na terenie całego kraju.

Add a comment

Więcej…
 
Ubea.pl: Kwietniowy spadek barometru cen OC
wtorek, 16 maja 2017 08:46

Analiza średnich składek, jakie ubezpieczyciele proponowali użytkownikom kalkulatora Ubea.pl w kwietniu, wykazała, że ceny OC posiadaczy pojazdów mechanicznych nie tylko przestały rosnąć, ale w kilku przypadkach nieco spadły.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Laur za działania CSR
wtorek, 16 maja 2017 08:46

Inwestycje i działania Ergo Hestii na rzecz ochrony środowiska, integracji osób wykluczonych zawodowo czy doskonalenia warunków pracy zostały docenione w XI Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Ranking opublikowany przez „Dziennik Gazetę Prawną” powstał pod merytorycznym patronatem Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek odszkodowań: Kancelarie zerkają na segment korporacyjny
wtorek, 16 maja 2017 08:39

2,5 mln zł odszkodowania, jakie uzyskał przedsiębiorca dzięki wsparciu Votum, jest przykładem na to, że kancelarie odszkodowawcze szukają nowych obszarów działania – informuje „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Koniec już bliski?
poniedziałek, 15 maja 2017 08:35

Wydarzenia minionego tygodnia pozwalają przypuszczać, że trwająca już od pięciu lat burza dotycząca opłat likwidacyjnych w polisach z UFK ma się ku końcowi. Choć wcale niekoniecznie takiemu, jakiego oczekiwaliby ubezpieczyciele oferujący tego typu produkty.

Add a comment

Więcej…
 
PIU: Kolejni odznaczeni za zasługi dla ubezpieczeń
poniedziałek, 15 maja 2017 08:34

10 maja Walne Zgromadzenie Polskiej Izby Ubezpieczeń przyznało odznaki branżowe „Za zasługi dla ubezpieczeń”.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Jesienią premiera filmu o kulturze Głuchych „Znaki”
poniedziałek, 15 maja 2017 08:33

Dobiega końca realizacja zdjęć do filmu „Znaki” – pierwszego polskiego dokumentu o kulturze Głuchych. Główną bohaterką filmu jest Iwona Cichosz, ambasadorka kampanii Ergo Hestii „Rozumiemy się bez słów”

Add a comment

Więcej…
 
Votum: Ponad 2,5 mln zł odszkodowania dla jednego z klientów
poniedziałek, 15 maja 2017 08:32

W maju firma odszkodowawcza Votum odnotowała wpływ rekordowo wysokiego odszkodowania uzyskanego przez jej specjalistów dla jednego z  klientów.

Add a comment

Więcej…
 
UNIQA usprawnia procesy. Zewnętrzne i wewnętrzne
poniedziałek, 15 maja 2017 08:16

W wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” prezes UNIQA Jarosław Matusiewicz ujawnił, że obecnie jego firma pracuje nad projektami usprawniającymi jej funkcjonowanie oraz relacje z klientami i partnerami biznesowymi, m.in. rozwojem kanałów zdalnych czy wprowadzeniem opiekunów klienta.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Kierowca zapłaci za rzeczywiste użytkowanie auta
poniedziałek, 15 maja 2017 08:16

Najdalej za kilka miesięcy na rynku komunikacyjnym pojawią się rozwiązania pozwalające osobom rzadko korzystającym z samochodu na płacenie niższych składek za OC – dowiedziała się „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 1080

Aegon TUnŻ: Robert Pusz nowym członkiem zarządu

18 maja Aegon Polska poinformował o powołaniu Roberta Pusza na stanowisko członka zarządu Aegon Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie. Z ramienia...


czytaj dalej

PZU SA: Paweł Surówka zatwierdzony na stanowisku prezesa

16 maja Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Pawła Surówki na stanowisko prezesa zarządu Powszechnego Zakładu...


czytaj dalej

MetLife: Tydzień Aktywności Społecznej

MetLife we współpracy z organizacją Olimpiady Specjalne i fundacją Habitat for Humanity po raz kolejny organizuje Tydzień Aktywności Społecznej w...


czytaj dalej

Szwajcaria: Ubezpieczyciele wyprzedzają banki

W szwajcarskiej branży finansowe dokonuje się zmiana na prowadzeniu. Mniej efektowni ubezpieczyciele, przez długi czas pozostający w cieniu...


czytaj dalej

YU! oferuje pełną „komunikację” i płatności ratalne

Podczas styczniowej inauguracji marki YU! jej przedstawiciele zapowiadali, że w ciągu kliku miesięcy oferta produktów dostępnych w ramach tego...


czytaj dalej

PIPUiF: Krajowy Rejestr Długów nowym partnerem Izby

Krajowy Rejestr Długów dołączył do grona partnerów Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych, podkreślając tym samym wagę, jaką ta...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy