feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


Ergo Hestia: Kolejna odsłona projektu Artystycznej Podróży
środa, 03 października 2018 08:48

Ruszyła kolejna, trzecia już edycja projektu organizowanego przez Artystyczną Podróż, w ramach którego każdy ma szansę na wystawienie swoich prac w prestiżowej galerii. Tegoroczna odsłona odbywa się pod hasłem „COLORS by Artystyczna Podróż”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Wiceminister o kondycji sektora
środa, 03 października 2018 08:33

Wiceminister finansów Piotr Nowak przedstawił przed sejmową Komisją ds. Energii i Skarbu Państwa informację Prezesa Rady Ministrów o aktualnym stanie i perspektywach rozwoju sektora bankowo-ubezpieczeniowego.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Grupa Unum zamknęła zakup Pramerica Życie
wtorek, 02 października 2018 09:03

Grupa Unum sfinalizowała transakcję zakupu Pramerica Życie TUiR. Firma planuje m.in. poszerzenie oferty produktowej przejętego towarzystwa oraz wprowadzenie nowych rozwiązań cyfrowych.

Add a comment

Więcej…
 
Avangard System: Kreator informacji wymaganych przez IDD
wtorek, 02 października 2018 09:02

Avangard System, operator platformy Polison, uruchomił internetowy kreator dokumentów, które w sposób zgodny z wymaganiami IDD pomogą agentom i brokerom w spełnieniu obowiązków ustawowych dotyczących przekazywania informacji klientom. Każdy agent lub broker po wpisaniu podstawowych danych otrzyma zindywidualizowany plik w formacie pdf zawierający różnorodne informacje, które w myśl ustawy powinien okazywać lub  udostępniać.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Korzyści z nowych zasad dystrybucji
wtorek, 02 października 2018 09:02

1 października weszła w życie nowa ustawa o dystrybucji ubezpieczeń, która wprowadziła do polskiego porządku prawnego postanowienia dyrektywy IDD*. Zdaniem ekspertów z branży ubezpieczeniowej na nowej regulacji skorzystają i klienci, i dystrybutorzy.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Ruszyła II edycja akcji „Wiem, czym oddycham”
wtorek, 02 października 2018 08:59

1 października rozpoczęła się druga edycja kampanii społeczno-edukacyjnej Aviva zatytułowanej „Wiem, czym oddycham”. Celem akcji jest promocja profilaktyki, zarówno w zakresie monitorowania jakości powietrza, jak i badań płuc. Dzięki konkursowi Fundacji Aviva ogólnopolska sieć zewnętrznych czujników smogu firmy Airly powiększy się o kolejnych 100 urządzeń. Ubezpieczyciel jako partner strategiczny Dni Spirometrii 2018 wspiera także darmowe badania płuc prowadzone w 236 placówkach medycznych w całej Polsce w dniach 1-6 października*.

Add a comment

Więcej…
 
Ubea.pl: Stawki kar za brak OC idą w górę
wtorek, 02 października 2018 08:53

Z szacunków ekspertów porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl wynika, że w przyszłym roku stawki kar za niedopełnienie obowiązku w zakresie ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych (ppm.) w niektórych przypadkach wzrosną nawet o kilkaset złotych.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Problemy z danymi w CEPiK
wtorek, 02 października 2018 08:23

Od 1 października zniknął obowiązek wożenia przy sobie potwierdzenia zawarcia OC oraz dowodu rejestracyjnego. Z rynku ubezpieczeń płyną jednak sygnały o niedociągnięciach w systemie CEPiK 2.0 – podaje Money.pl.

Add a comment

Więcej…
 
Insurance Forum: Panel z udziałem „Gazety Ubezpieczeniowej”
poniedziałek, 01 października 2018 08:46

19 października podczas drugiego dnia XII Insurance Forum odbędzie się panel dyskusyjny, który poprowadzi Aleksandra Wysocka, redaktor zarządzająca „Gazety Ubezpieczeniowej”.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Start maratonu legislacyjnego
poniedziałek, 01 października 2018 08:44

Ostatni kwartał obecnego roku będzie gorącym okresem w branży ubezpieczeniowej. Głównie za sprawą nowych regulacji prawnych – zarówno tych, które zaczną obowiązywać w najbliższym czasie, jak i tych, których proces legislacyjny właśnie wszedł w decydującą fazę.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 1297

Z PZU do zarządu Alior Banku

17 października Katarzyna Sułkowska złożyła rezygnację z funkcji prezesa zarządu Alior Banku. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację i z tym...


czytaj dalej

MAK Ubezpieczenia: Robert Grabowski nowym członkiem zarządu

Robert Grabowski, dotychczasowy dyrektor Biura Ubezpieczeń na Życie i Osobowych MAK Ubezpieczenia, został członkiem zarządu firmy brokerskiej....


czytaj dalej

Unia Berneńska: Beatriz Reguero nową przewodniczącą

17 października w Paryżu odbyło się doroczne walne zgromadzenie Unii Berneńskiej. Gospodarzem spotkania, które zgromadziło ponad 300 dyrektorów...


czytaj dalej

Aon: Wrześniowe katastrofy najkosztowniejsze

Szkody spowodowane przez huragany, powodzie i trzęsienia ziemi sprawiły, że wrzesień był pod względem katastrof naturalnych najkosztowniejszym jak...


czytaj dalej

PIU: Wynik bancassurance najsłabszy od lat

17 października podczas pierwszego dnia X Kongresu Bancassurance Polska Izba Ubezpieczeń (PIU) zaprezentowała podsumowanie wyników bankowego...


czytaj dalej

Consultia: Korekta rocznej prognozy

Przez 9 miesięcy tego roku Consultia zebrała 155,1 mln zł, o 15,1% więcej niż w analogicznym okresie 2017 r. (134,8 mln zł). Przychody...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook