feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Ergo Hestia: Rozmowy z brokerami o ubezpieczeniach EKO
czwartek, 05 października 2017 08:39

W odpowiedzi na potrzebę dyskusji o ryzyku szkód powstałych w wyniku zatrucia czy zanieczyszczenia środowiska, rodzaju odpowiedzialności i możliwościach jej ubezpieczania Ergo Hestia postanowiła kontynuować rozpoczęty w 2016 roku cykl konferencji poświęconych ochronie środowiska i ubezpieczeniom szkód środowiskowych. Pierwsza część cyklu spotkań nosiła nazwę EKO-logicznie. W tym roku ubezpieczyciel spotkał się z brokerami pod hasłem EKO-praktycznie.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Wielki finał Mobilnej Strefy Zdrowia
czwartek, 05 października 2017 08:38

17 miejscowości, 20 szkół podstawowych, prawie 1700 uczniów, ponad 3000 konsultacji lekarskich – tak przedstawia się bilans pobytu Mobilnej Strefy Zdrowia na Pomorzu w rejonach dotkniętych przez sierpniowe nawałnice. Wielki finał miesięcznej akcji odbył się 4 października w SP w Czyczkowach (gmina Brusy).

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Nowe pokolenia klientów żądają innowacyjności
czwartek, 05 października 2017 08:37

Większość ubezpieczycieli wpisała już rozwój innowacyjności do swojej strategii na najbliższe lata. Wymuszają to nowe pokolenia klientów – millenialsów i generacji Z, którzy oczekują prostych, szybkich produktów i innych sposobów komunikacji.

Add a comment

Więcej…
 
Arabia Saudyjska: Kobiety za kierownicą
czwartek, 05 października 2017 08:36

Z rozkazu króla Arabii Saudyjskiej Salmana od połowy 2018 r. kobietom wolno będzie prowadzić samochód. Królewski dekret zakończy inspirowany względami religijnymi zakaz utrudniający kobietom aktywność zawodową i zmuszający saudyjskie rodziny do zatrudniania kierowcy.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Zakłady na razie nie komentują raportu Rzecznika
czwartek, 05 października 2017 08:16

4 października Rzecznik Finansowy opublikował trzeci raport poświęcony likwidacji szkód z OC ppm. p.t. „Wytyczne nadzorcze w sprawie likwidacji szkód komunikacyjnych a praktyki zakładów ubezpieczeń”. Środowisko ubezpieczycieli na razie dość wstrzemięźliwie odniosło się do dokumentu – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment

Więcej…
 
MF: Niewykluczona zmiana sposobu rozliczeń szkód komunikacyjnych
czwartek, 05 października 2017 08:16

Wiceminister finansów Paweł Gruza nie wykluczył zmian w sposobie dokonywania rozliczeń napraw aut w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych.

Add a comment

Więcej…
 
Hestia Loss Control stworzyła cyberlaboratorium
środa, 04 października 2017 09:03

Należąca do Ergo Hestii spółka inżynierska Hestia Loss Control (HLC) wzięła pod lupę ataki hakerów na firmy i instytucje. W tym celu utworzyła cyberlaboratorium. Wyniki analiz przeprowadzonych w jego ramach posłużą jako kanwa do opracowania możliwych zabezpieczeń przed cyberatakami: szkoleń i najnowszych rozwiązań technicznych.

Laboratorium cybernetyczne Hestii Loss Control powstało w wyniku połączenia wiedzy i kilkunastoletniego doświadczenia ekspertów oraz najnowszych zabezpieczeń technicznych. – Postawiliśmy na syntezę świadomości, wiedzy i techniki w działaniach na rzecz cyberbezpieczeństwa. Te obszary się przenikają i w naszym laboratorium szukamy kompleksowych zabezpieczeń, ponieważ hakerzy atakują z reguły w najsłabszym punkcie. Pogodzenie tych obszarów wciąż pozostaje wyzwaniem
– mówi Dariusz Włodarczyk, ekspert IT z HLC.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Rusza X Insurance Forum
środa, 04 października 2017 09:00

Dziś rozpoczyna się dziesiąta edycja Insurance Forum – wydarzenia będącego integralną częścią jesiennego Spotkania Liderów 2017 Bankowości i Ubezpieczeń. Patronem medialnym wydarzenia, które odbędzie się w warszawskim hotelu Westin, jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
MetLife: Promocja Gwarantowanej Emerytury+ pod nowym brandem
środa, 04 października 2017 08:59

3 października wystartowała kampania MetLife zatytułowana „Przyszłość osobista”. Towarzystwo w ramach akcji będzie promować ubezpieczenie Gwarantowana Emerytura+, skierowane do osób, które chcą odkładać oszczędności na przyszłą emeryturę bez ponoszenia ryzyka inwestycyjnego. Kampania będzie też promować odświeżoną markę MetLife.

Add a comment

Więcej…
 
Reso: OC krótkoterminowe tylko w Panelu Agenta
środa, 04 października 2017 08:57

Od 3 października ubezpieczenie OC krótkoterminowe jest dostępne wyłącznie w elektronicznym systemie sprzedaży Reso Europa Service – Panelu Agenta. Jednocześnie ubezpieczyciel wprowadził całkowity zakaz sprzedaży OCK na drukach ręcznych serii PL-OCK.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 1142

GrECo JLT Services: Marek Mozer dyrektorem operacyjnym

Od września Marek Mozer pełni funkcję dyrektora operacyjnego GrECo JLT Services. Do jego kompetencji należy nadzór nad obszarem współpracy z...


czytaj dalej

Euler Hermes: Krzysztof Rzepka szefem działów odszkodowań i windykacji

Krzysztof Rzepka został powołany na dyrektora zarządzającego Biurem Windykacji i Likwidacji Szkód Euler Hermes. Na tym stanowisku będzie...


czytaj dalej

S&P: Perspektywa dla Lloyd’s negatywna

Agencja S&P Global Ratings zrewidowała perspektywę dla Lloyd’s ze stabilnej na negatywną. Jednocześnie potwierdziła przyznane rynkowi Lloyd’s...


czytaj dalej

Munich Re: Giuseppina Albo odchodzi do Hamilton Insurance

Munich Re poinformował, że z końcem roku Giuseppina Albo opuści zarząd reasekuratora, aby z początkiem  2018 r. objąć stanowisko prezesa Hamilton...


czytaj dalej

Colonnade: Pierwszy kwartał działalności w Polsce

Polski oddział Colonnade Insurance dokonał podsumowania pierwszych trzech miesięcy funkcjonowania pod nową marką.

1 lipca Colonnade rozpoczął...


czytaj dalej

Gothaer TU: Ubezpieczenie i odpowiedzialność za uszkodzenia nagrobka

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych eksperci podpowiadają, jak ubezpieczyć nagrobek, oraz tłumaczą, kiedy za szkody odpowiada...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy