feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Ergo Hestia partnerem Muzeum Sztuki Nowoczesnej
czwartek, 05 stycznia 2017 09:52

Ergo Hestia została partnerem strategicznym Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Nawiązanie bliskiej współpracy z MSN jest kontynuacją zaangażowania ubezpieczyciela w realizowany od ponad 15 lat mecenat artystyczny.

Add a comment

Więcej…
 
Gothaer TU: Polisa ważnym elementem wyjazdu na narty
czwartek, 05 stycznia 2017 09:51

Z ubiegłorocznego badania przeprowadzonego na zlecenie Gothaer TU wynika, że ponad połowa ankietowanych uważa narty za niebezpieczny sport, który wymaga wykupienia ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
EAP: Assistance samochodowy przydatny zimą
czwartek, 05 stycznia 2017 09:50

Z pomocy na drodze klienci korzystają cały rok. Jednak zwłaszcza w okresie zimowym jest ona szczególnie przydatna. Z danych Europ Assistance Polska (EAP) wynika, że najczęstsze zgłoszenia dotyczą rozładowanych akumulatorów (z powodu niskich temperatur) oraz wezwania pomocy drogowej po wypadku.

Add a comment

Więcej…
 
mfind.pl: Ponad 8 mln dni na zwolnieniu, by opiekować się dziećmi
czwartek, 05 stycznia 2017 09:49

Polacy byli nieobecni w pracy przez 8 291 000 dni z powodu konieczności opieki nad dzieckiem. Jak wynika z raportu porównywarki ubezpieczeń mfind.pl, średni czas takiego zwolnienia w 2015 roku to 5 dni.

Add a comment

Więcej…
 
Wypadek lamborghini nie zrujnuje Balcia Insurance SE
środa, 04 stycznia 2017 09:56

W sieci pojawiły się komentarze, jakoby ubezpieczyciel, który chronił uczestniczące w niedzielnym zdarzeniu drogowym złote lamborghini, miał ogłosić upadłość. Jednak Reso Europa Service poinformowało, iż Balcia Insurance SE (ubezpieczyciel pojazdu) bez problemu poradzi sobie ze szkodą.

Do kolizji lamborghini z hondą doszło na skrzyżowaniu Nowego Światu z ul. Świętokrzyską w Warszawie w dniu 1 stycznia. Jak wynika z relacji świadków oraz nagrań dostępnych w internecie, kierowca złotego lamborghini wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i pomimo prób nie udało mu się wyhamować, przez co zderzył się z nadjeżdżającą z prawej strony hondą accord.

Add a comment

Więcej…
 
PBUK: Upadł ubezpieczyciel z Liechtensteinu
środa, 04 stycznia 2017 09:55

Pochodzące z Liechtensteinu towarzystwo ubezpieczeniowe Gable Insurance AG zaprzestaje prowadzenia działalności. 17 listopada ub.r. miejscowy sąd otworzył postępowanie upadłościowe w stosunku do tego zakładu.

Add a comment

Więcej…
 
mfind.pl: Cztery scenariusze walki z wzrostem cen OC
środa, 04 stycznia 2017 09:54

W związku z ogromnym wzrostem cen OC w 2016 roku politycy oraz eksperci szukają sposobów na ograniczenie dalszych podwyżek. Zespół ekspertów porównywarki OC/AC mfind.pl przyjrzał się najbardziej prawdopodobnym scenariuszom, ocenił, które z nich są realne i jakie skutki mogłyby przynieść planowane działania.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden z nową agencją PR
środa, 04 stycznia 2017 09:52

Od stycznia 2017 roku Nationale-Nederlanden rozpoczęło współpracę z Clear Communication Group. Agencja będzie wspierać ubezpieczyciela w zakresie kontaktów z mediami, szczególnie w działaniach dotyczących komunikacji produktowej oraz korporacyjnej.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Co składa się na cenę OC
środa, 04 stycznia 2017 09:44

„Gazeta Wyborcza” tłumaczy, jakie elementy wchodzą w skład ceny ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC ppm.) i dlaczego obecne stawki są tak wysokie.

Add a comment

Więcej…
 
Wymyślić się na nowo
środa, 04 stycznia 2017 09:44

Rok 2017 będzie wymagający dla osób odpowiadających za wizerunek towarzystw ubezpieczeniowych. Zderzą się ze sobą dwie rzeczywistości: operacyjna – rodząca się konieczność odbudowania nadszarpniętego przez nadmuchane w mediach podwyżki OC zaufania klientów, oraz strategiczna –potrzeba zredefiniowania roli piarowca wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 1023

Personalia: Roman Pałac w Komisji Rewizyjnej PIU

17 stycznia, podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Ubezpieczeń, przeprowadzone zostały wybory uzupełniające do Komisji...


czytaj dalej

TFI PZU: Marcin Adamczyk nowym prezesem, Cezary Iwański – członkiem zarządu

16 stycznia Grupa PZU podała, że prezesem TFI PZU zostanie Marcin Adamczyk, wcześniej między innymi szef zespołu rynków lokalnych oraz lead...


czytaj dalej

Munich Re: Zmiana w radzie nadzorczej

Z dniem 3 stycznia do rady nadzorczej Munich Re została powołana Renata Jungo Brüngger. Sąd w Monachium powołał ją na miejsce Wolfganga...


czytaj dalej

Aon: Zarządzanie ryzykiem Brexitu

Aon plc wprowadził Brexit Navigator – zindywidualizowane rozwiązanie mające na celu pomoc firmom w ilościowym określeniu skutków ekspozycji na...


czytaj dalej

KUKE: Zabezpieczenie wykupu wierzytelności PMG

Polska spółka PMG dostarczy maszyny górnicze o wartości 20,76 mln euro do rosyjskiej spółki ZAO Shahtoupravlyene Taldinskoe-Kyrgajskoe....


czytaj dalej

PIU: Wręczono odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń"

17 stycznia 2017 r. podczas nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Ubezpieczeń wręczone zostały odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń”.

...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy