feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Rynek ubezpieczeń: Fala nowych regulacji
poniedziałek, 28 maja 2018 08:54

Przez ostatnich kilka lat otoczenie prawne branży ubezpieczeniowej uległo gruntownym przeobrażeniom. Mimo to tempo zmian regulacyjnych wcale nie słabnie. Wręcz przeciwnie – jeszcze przyspiesza.

Add a comment

Więcej…
 
Marsh: Rośnie popularność captive’ów
poniedziałek, 28 maja 2018 08:53

Towarzystwa wewnętrzne typu captive zyskują na popularności, ponieważ przedsiębiorstwa coraz częściej poszukują alternatywnych sposobów finansowania nowych zagrożeń, z jakimi obecnie mają do czynienia ich organizacje – wynika z najnowszego raportu Marsh zatytułowanego „2018 Captive Landscape”.

Add a comment

Więcej…
 
Reso: Pierwsze spotkanie Rady Agentów
poniedziałek, 28 maja 2018 08:52

18 maja odbyło się pierwsze spotkanie Rady Agentów Reso – organu, w skład którego wchodzą najskuteczniejsi agenci firmy. Ich głównym zadaniem jest doradzanie spółce i reprezentowanie sieci sprzedaży w regularnych spotkaniach pomiędzy agentami a pracownikami Reso.

Add a comment

Więcej…
 
TUW „TUW”: Na razie bez zmian w statucie
poniedziałek, 28 maja 2018 08:51

24 maja tego roku odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”. NWZ nie głosowało uchwał zmierzających do zmiany statutu zakładu.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Aviva ze srebrnym Lampartem
poniedziałek, 28 maja 2018 08:50

Aviva zajęła drugie miejsce wśród ubezpieczycieli w branżowym konkursie Lamparty 2018, w którym wyróżnia się najbardziej podziwiane kreacje marki. Firma otrzymała srebrnego Lamparta po raz trzeci z rzędu.

Add a comment

Więcej…
 
Prawo: 20-letni termin przedawnienia w przypadku niepoczytalności sprawcy
poniedziałek, 28 maja 2018 08:47

25 maja Sąd Najwyższy rozstrzygnął, że termin przedawnienia roszczeń poszkodowanych w wypadkach, których sprawcy zostali uznani za niepoczytalnych, to 20 lat – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Add a comment

Więcej…
 
Dostawcy i kierowcy Uber pod ochroną AXA
piątek, 25 maja 2018 08:47

Partner Promotion – taką nazwę nosi katalog bezpłatnych ubezpieczeń dla kierowców i dostawców z Polski i innych krajów europejskich, wprowadzony przez Uber i AXA. Ochrona będzie działać zarówno podczas korzystania z aplikacji przez partnerów firmy, jak i poza nią. Z polisy skorzystają indywidualni przedsiębiorcy współpracujący z Uberem.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Lamparty dla PZU i Link4
piątek, 25 maja 2018 08:46

Lamparty 2018 wręczone. Tytuł najbardziej podziwianej kreacji marki ubezpieczeniowej po raz kolejny trafił do PZU. Drugie miejsce zajęła Aviva, a trzecie – Link4.

Add a comment

Więcej…
 
mfind.pl: Piłkarze też się ubezpieczają
piątek, 25 maja 2018 08:44

W związku ze zbliżającym się mundialem w Rosji porównywarka ubezpieczeń mfind.pl przypomina, na jakich warunkach i na jakie kwoty ubezpieczeni są piłkarze.

Add a comment

Więcej…
 
Gothaer TU: Szerokie zastosowanie OC w życiu prywatnym
piątek, 25 maja 2018 08:42

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym chroni ubezpieczonego na wypadek szkód wyrządzonych osobom trzecim. Gothaer TU przypomina, że polisa może obejmować również szkody spowodowane przez dzieci, ich opiekunkę czy pomoc domową, ale także zwierzęta.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 1251

Prudential: Sławomir Bełz dyrektorem sprzedaży agencyjnej

Sławomir Bełz został dyrektorem sprzedaży agencyjnej Prudential w Polsce. Swoje obowiązki pełni od 11 czerwca. Robert Zagata, dotychczasowy...


czytaj dalej

Friss: Krzysztof Jabłoński pokieruje rozwojem biznesu w regionie CEE

Z początkiem maja Krzysztof Jabłoński dołączył do zespołu Friss – globalnego dostawcy rozwiązań informatycznych w zakresie oprogramowania do...


czytaj dalej

Mundial w Rosji: Terroryzm i chuligaństwo odczuwalne w cenach polis

Ryzyko ataków terrorystycznych i szkód spowodowanych wybrykami chuligańskimi wywindowało w górę składki dla firm i zawodników za ubezpieczenie...


czytaj dalej

Aon Inpoint: Kto płaci najwięcej składek

Z cyklu raportów o globalnym rynku komercyjnych ubezpieczeń majątkowych i wypadkowych, opracowanych przez zespół analityczny Aon Inpoint, wynika,...


czytaj dalej

Ubezpieczeniowe Regaty Charytatywne

Rozpoczęły się Ubezpieczeniowe Regaty Charytatywne w ramach V edycji Żeglarskich Mistrzostw Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych. W akcji można...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: PZU i Allegro wymienią zepsuty telewizor

W ramach akcji specjalnej „Wymiana Telewizora” zorganizowanej przez PZU i Allegro, klienci ubezpieczyciela, którzy posiadają ubezpieczenie PZU...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook