feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Rynek ubezpieczeń: Skutki cyberataków wymagają nowego podejścia
czwartek, 05 kwietnia 2018 08:16

W programie #RZECZoBIZNESIE Dariusz Gołębiewski, członek zarządu PZU Lab, stwierdził, iż dotychczasowe modele nie przystają do obecnych zagrożeń związanych ze skutkami cyberataków.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Pracownicy chcą polis grupowych
czwartek, 05 kwietnia 2018 08:16

97% zatrudnionych uczestników badania Pramerica Insight stwierdziło, że ubezpieczenie na życie oferowane przez ich pracodawcę jest dla nich ważne lub bardzo ważne — informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Rozmowy bez asekuracji: Sprzedaż autentyczna
środa, 04 kwietnia 2018 08:39

3 kwietnia marca ukazał się dziewiąty odcinek podcastu „Rozmowy bez asekuracji”, zatytułowany „Sprzedaż autentyczna”. Gościem programu był Paweł Walczak, trener i terapeuta.

Add a comment
Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: Nowa kampania marketingowo-edukacyjna
środa, 04 kwietnia 2018 08:37

3 kwietnia ruszyła nowa kampania marketingowo-edukacyjna Nationale-Nederlanden, zatytułowana „Bądź uważny, bo różne pomysły chodzą po dzieciach”. Jej celem jest uświadomienie rodzicom, że kreatywność oraz ciekawość świata to nieodłączne elementy dziecięcej rzeczywistości. Spot reklamowy jest jednym z pierwszych elementów nowego sposobu komunikacji ubezpieczyciela, którego idea brzmi: „O tym, co ważne mówimy wprost”.

Add a comment

Więcej…
 
Proama: Telewizyjna kampania reklamowa
środa, 04 kwietnia 2018 08:36

Po czteromiesięcznej przerwie Proama powraca do telewizji z 15-sekundowym spotem reklamowym. Ubezpieczyciel ponownie promuje bezszkodowych kierowców. Kampania telewizyjna wzbogacona jest o działania w internecie oraz w social mediach.

Add a comment

Więcej…
 
Prawie 240 wypadków w okresie świątecznym
środa, 04 kwietnia 2018 08:36

Od piątku na polskich drogach doszło do 238 wypadków drogowych, w których zginęły 23 osoby, a 303 zostały ranne; policja zatrzymała 1151 nietrzeźwych kierowców – poinformowała 3 kwietnia PAP Komenda Główna Policji.

Add a comment

Więcej…
 
Prezes PIU ostrzega przed możliwymi podwyżkami
środa, 04 kwietnia 2018 08:33

Jan Grzegorz Prądzyński, prezes Polskiej Izby Ubezpieczeń, w wywiadzie dla tygodnika „Do Rzeczy” ostrzegł, że niedawne rozstrzygnięcie Sądu Najwyższego dopuszczające prawo do zadośćuczynienia za krzywdę dla osób najbliższych poszkodowanego, który na skutek czynu niedozwolonego doznał ciężkiego i trwałego uszczerbku na zdrowiu, może spowodować wzrost wypłat z OC ppm.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Wrócą podwyżki w OC
środa, 04 kwietnia 2018 08:29

Ostatnie uchwały Sądu Najwyższego dotyczące zadośćuczynień dla bliskich osób ciężko i trwale poszkodowanych w wypadkach sprawią, że wrócą podwyżki cen OC ppm. – twierdzi „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Nowe technologie wiążą się również z ryzykiem
wtorek, 03 kwietnia 2018 08:53

Zastosowanie rozwiązań z zakresu high-tech może przynieść ubezpieczycielom szereg korzyści. Nie należy jednak zapominać, że wykorzystywanie nowinek technologicznych wiąże się także z ryzykiem.

Jednym z wiodących tematów przedświątecznego tygodnia było zastosowanie nowoczesnych technologii w ubezpieczeniach. Spora w tym zasługa platformy Connector (pozwalającej oferować polisy spłacane w miesięcznych ratach), która ostatnio zaistniała w świadomości publicznej za sprawą doniesień medialnych. Z rozwiązania już korzysta Allianz, choć na razie tylko w ramach pilotażu. Wkrótce po platformę ma sięgnąć Benefia, a w kolejce czekają już podobno kolejni ubezpieczyciele.

Add a comment

Więcej…
 
Konferencja o dochodzeniu roszczeń za utratę zdrowia i życia
wtorek, 03 kwietnia 2018 08:50

19 kwietnia w Warszawie odbędzie się konferencja zatytułowana „Rekompensata za utratę zdrowia i życia – praktyczne aspekty dochodzenia roszczeń”. Partnerem medialnym wydarzenia organizowanego przez Rzecznika Finansowego i Rzecznika Praw Pacjenta we współpracy z Fundacją Edukacji Ubezpieczeniowej jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 1223

Pocztowe TUW: Stanisław Sokołowski nowym wiceprezesem

Z dniem 29 marca Stanisław Sokołowski został powołany na wiceprezesa zarządu Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Na tym stanowisku...


czytaj dalej

MetLife: Mirosław Kisyk za Łukasza Kalinowskiego na stanowisku prezesa

27 marca MetLife TUnŻiR poinformował, że Łukasz Kalinowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki i jednocześnie zakończył...


czytaj dalej

Najczęściej czytane

Aon Benfield: Dalszy wzrost kapitału alternatywnego

Kapitał alternatywny wzrósł w 2017 r. o 8 mld dol., do 89 mld dol. W 2018 r., po mocnym I kwartale, spodziewany jest jego dalszy wzrost – wynika z...


czytaj dalej

VIG: Oficjalny raport potwierdza poprawę kluczowych wskaźników

18 kwietnia Vienna Insurance Group (VIG) opublikowała raport roczny za rok finansowy 2017. Informacje zawarte w opracowaniu potwierdziły...


czytaj dalej

Rozmowy bez asekuracji: Broker gotowy na wszystko

17 kwietnia ukazał się kolejny odcinek „Rozmów bez asekuracji”. Gościem programu zatytułowanego „Broker gotowy na wszystko” był dyrektor Marcin...


czytaj dalej

Reso: Zbliża się start V edycji „Moich Małych Mistrzostw”

Już za kilka dni rozpocznie się piąta edycja „Moich Małych Mistrzostw” – cyklu pikników o charakterze sportowo-rekreacyjnym organizowanych przez...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy