feed-image -

Rynek Ubezpieczeń


Pramerica Życie: Wzrost wartości wypłaconych świadczeń
wtorek, 25 lipca 2017 08:59

W I półroczu Pramerica wypłaciła 41,5 mln zł świadczeń – o 15,4 % więcej niż w analogicznym okresie 2016 r.

Add a comment

Więcej…
 
Szczyt Ubezpieczeniowy już wkrótce
wtorek, 25 lipca 2017 08:57

Pod koniec września odbędzie się pierwsza w Polsce internetowa konferencja skierowana do sektora ubezpieczeniowego. Nazwiska prelegentów mają zagwarantować, że będzie to wydarzenie najwyższych standardów. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Success Point: Konferencja „Analityka biznesowa i procesy”
wtorek, 25 lipca 2017 08:56

31 sierpnia w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji „Analityka biznesowa i procesy”. Patronem medialnym wydarzenia organizowanego przez Success Point jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Pomoc dla dzieci z traumą powypadkową
wtorek, 25 lipca 2017 08:55

PZU rozszerza swoją pomoc dla dzieci – ofiar wypadków. We współpracy ze stowarzyszeniem Siemacha w wakacje odbędą się dwa turnusy wypoczynkowe połączone z terapią psychologiczną dla kilkorga dzieci i ich rodzin w Ośrodku Sportów Konnych w Odporyszowie.

Add a comment

Więcej…
 
EAP: 22 litry krwi zebrane w Warszawie
wtorek, 25 lipca 2017 08:54

W związku z występującym w okresie letnim niższym poziomem zapasów krwi Europ Assistance Polska wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zorganizowała zbiórkę krwi. Specjalny bus RCKIK stanął w warszawskim zagłębiu biurowym, zwanym Mordorem. Krew oddało 48 osób i zebrano prawie 22 litry krwi.

Add a comment

Więcej…
 
Gothaer TU: Warto ubezpieczyć domową instalację OZE
wtorek, 25 lipca 2017 08:50

Z badania „Polacy o oszczędzaniu energii i energetyce” wynika, że 22% respondentów rozważa zainstalowanie urządzeń umożliwiających korzystanie z odnawialnych źródeł energii w swoim domu. Gothaer TU wyjaśnia, dlaczego i jak należy ubezpieczyć swoją instalację OZE.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia Ubezpieczenia: Od ukąszenia kleszcza też można się ubezpieczyć
wtorek, 25 lipca 2017 08:49

W walce z konsekwencjami ewentualnego ukąszenia przez kleszcza pomocna może okazać się polisa na życie – przypomina Concordia Ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Setny Punkt Standard. Będą kolejne
poniedziałek, 24 lipca 2017 08:39

Ergo Hestia wspólnie z najlepszymi agentami ubezpieczeniowymi otworzyła już sto wystandaryzowanych punktów sprzedaży i obsługi klientów. Setny taki lokal został otwarty 19 lipca w Tarnowie.

- Punkty Standard to projekt mający na celu zapewnienie klientom Najwyższego Standardu Ochrony poprzez przyjazny dostęp do oferty ubezpieczeniowej – podkreśliła podczas otwarcia setnego punktu Małgorzata Makulska, wiceprezes Ergo Hestii. – Do współpracy w projekcie zapraszamy sprawdzonych i lojalnych partnerów utożsamiających się z marką Ergo Hestia. W takich miejscach kreujemy nową przestrzeń dla doradztwa i dialogu z klientami. Najwyższy Standard Ochrony Ergo Hestii wyróżnia się na rynku i nierozerwalnie łączy właśnie z dobrym doradztwem i najwyższą jakością obsługi – dodała.

Add a comment

Więcej…
 
beinsured: „BACK TO THE FUTURE” II - Ubezpieczenia przyszłości
poniedziałek, 24 lipca 2017 08:37

21 września w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbędzie się konferencja „BACK TO THE FUTURE” II – Ubezpieczenia przyszłości. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Sotrender: Czerwiec na ubezpieczeniowym Facebooku
poniedziałek, 24 lipca 2017 08:35

Z czerwcowej odsłony raportu „Facebook Trends” autorstwa firmy Sotrender wynika, że w minionym miesiącu ubezpieczeniowymi fanpage’ami z największą liczbą fanów były „Wrzucam na luz”, „Prudential – Czas na przyszłość” oraz „Pomoc to Moc – społeczna odpowiedzialność PZU”.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 1114

Skarbiec TFI: Ewa Radkowska-Świętoń w zarządzie

Ewa Radkowska-Świętoń dołączy do zarządu Skarbiec TFI od 1 września 2017 r., a od 1 października obejmie stanowisko prezesa zarządu

Ewa...


czytaj dalej

Przemysław Bona wiceprezesem Profika Broker

Z początkiem sierpnia Przemysław Bona objął stanowisko wiceprezesa zarządu Profika Broker. Menadżer związany ostatnio z Generali Polska zajmie się...


czytaj dalej

Łotwa: PZU inicjatorem podwyżek w komunikacji

Znaczące podwyżki cen polis komunikacyjnych OC, które na polskim rynku trwają już od kilkunastu miesięcy, dotarły również do państw bałtyckich. Na...


czytaj dalej

Chiny: Gwałtowny wzrost popytu na cyberubezpieczenia

Sądząc po nasilonym zainteresowaniu po ataku z użyciem rozbójniczego oprogramowania WannaCry, menedżerowie wyższego szczebla w AIG są przekonani,...


czytaj dalej

Polisa turystyczna w bankomacie Euronetu

Od kilku miesięcy podróżni mogą kupić w trybie last-minute ubezpieczenie podróżne Link4, korzystając ze specjalnego polisomatu na lotnisku w...


czytaj dalej

Rzecznik Finansowy: Jak uzyskać pełną wypłatę za mienie zniszczone przez wichury?

Żywioły szalejące w ostatnim czasie nad Polską zniszczyły wiele zabudowań. Rzecznik Finansowy przypomina podstawowe problemy, z jakimi spotykają...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy