feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń


Nationale-Nederlanden: Na zagraniczny wyjazd narciarski tylko z polisą
poniedziałek, 28 stycznia 2019 09:30

Małgorzata Zgudka, menadżer ds. produktów Nationale-Nederlanden, radzi wybierającym się na narty lub snowboard za granicę, aby wcześniej zadbali o dodatkowe ubezpieczenie. Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) nie zapewni im bowiem pokrycia np. kosztów transportu medycznego do Polski czy akcji ratowniczej z użyciem śmigłowca

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
poniedziałek, 28 stycznia 2019 09:22

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
PZU: O cyfryzacji i polskiej kulturze w Domu Polskim w Davos
piątek, 25 stycznia 2019 09:44

Cyfryzacja była jeden z tematów poruszanych w Domu Polskim, wspólnej inicjatywie PZU i Pekao, w trakcie Światowego Forum Ekonomicznego w Davos. Gospodarze Domu zaprezentowali też zagranicznym gościom polską kulturę.

Add a comment

Więcej…
 
Ubea.pl: Benefia, Link4 i Aviva najlepsze w rankingu rocznym
piątek, 25 stycznia 2019 09:43

Z podsumowania wyników dwunastu miesięcznych rankingów z 2018 r., przygotowanych na podstawie kalkulacji cenowych wykonywanych przez internautów w porównywarce ubezpieczeń Ubea.pl, wynika, że w rocznym ujęciu najlepsze okazały się Benefia, Link4 i Aviva.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Artystyczna podróż do Nowego Jorku
piątek, 25 stycznia 2019 09:42

W ostatniej edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii nagrodę w postaci miesięcznej rezydencji w światowej stolicy sztuki nowoczesnej – Nowym Jorku zdobył Mateusz Sarzyński, student Wydziału Grafiki ASP w Krakowie. Jego wrażenia i doświadczenia zebrane zostały w reportażu filmowym.

Add a comment
Więcej…
 
1% dla Marka
piątek, 25 stycznia 2019 09:36

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Europa rozwija nowe kanały dystrybucji
piątek, 25 stycznia 2019 09:36

Grupa Europa rozwija współpracę z sektorem pozabankowych firm pożyczkowych i leasingowych. Ubezpieczyciel pracuje też nad poszerzeniem oferty rozwiązań mobilnych – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Davos: High tech umożliwi powszechny dostęp do opieki medycznej
czwartek, 24 stycznia 2019 09:57

Podczas tegorocznego Światowego Forum Ekonomicznego w Davos Grupa PZU we współpracy z Financial Times Live zorganizowała wydarzenie specjalne – „FT-PZU Spotlight on Global Access to Healthcare”. Jego celem była próba odpowiedzi na pytania – jak w obliczu niezwykle dynamicznego rozwoju nowoczesnych technologii może kształtować się przyszłość światowego rynku usług medycznych; wprowadzenie jakich zmian jest niezbędne dla poprawy jakości i efektywności systemów ochrony zdrowia oraz jakie kroki należy podjąć, by dostęp do specjalistycznej opieki medycznej stał się powszechny.

W wydarzeniu  wzięli udział przedstawiciele innowacyjnych przedsiębiorstw, ośrodków naukowo-badawczych oraz organizacji pozarządowych o zasięgu globalnym, działających w sektorze ochrony zdrowia. Konferencję odbywającą się w Domu Polskim w Davos otworzyło wystąpienie Pawła Surówki, prezesa PZU SA. Podkreślił on w nim, jak ważna dla rozwoju zakładu jest działalność w zakresie ochrony zdrowia.

Add a comment

Więcej…
 
Grupa Europa: Po Screenity najczęściej sięgali posiadacze „flagowców”
czwartek, 24 stycznia 2019 09:56

Ponad 60% smartfonów, których właściciele zdecydowali się ubezpieczyć wyświetlacz za pośrednictwem wprowadzonej przez Grupę Europa aplikacji Screenity w pierwszym roku jej funkcjonowania, stanowiły aparaty marki Samsung oraz iPhone. Trzecią pod względem popularności marką było Huawei (wraz z submarką Honor), a tuż za podium uplasowały się smartfony Xiaomi.

Add a comment

Więcej…
 
IT w ubezpieczeniach GigaCon po raz osiemnasty
czwartek, 24 stycznia 2019 09:55

26 lutego w Warszawie odbędzie się XVIII edycja konferencji poświęconej informatyzacji sektora ubezpieczeniowego, „IT w ubezpieczeniach GigaCon 2019”. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 1346

TU Zdrowie: KNF zatwierdziła nominację Aleksandra Rody

12 lutego Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Aleksandra Rody na stanowisko prezesa zarządu TU Zdrowie.

...


czytaj dalej

KUKE: Marcin Jedliński nowym rzecznikiem prasowym

Od lutego Marcin Jedliński pracuje jako rzecznik prasowy i dyrektor Biura Komunikacji Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) – podał...


czytaj dalej

Słowenia: Generali sfinalizowało przejęcie Adriatic Slovenica

13 lutego Grupa Generali poinformowała o sfinalizowaniu przejęcia słoweńskiej Adriatic Slovenica. Transakcja obejmowała także nabycie KD Funds,...


czytaj dalej

Zurich: Wyniki świadczą o efektywnym underwritingu

Zurich Insurance uzyskał w 2018 r. przychód netto po opodatkowaniu w wysokości 3,72 mld dol. Jest to o 24% więcej od 3 mld dol. odnotowanych w...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Aviva coraz bardziej cyfrowa

Serwis online MojaAviva został wzbogacony o nową funkcjonalność – platformę online do zgłaszania szkód i roszczeń z AC. W październiku ubiegłego...


czytaj dalej

PKO Ubezpieczenia: Polisa turystyczna na inaugurację sprzedaży direct

PKO Ubezpieczenia kontynuuje proces transformacji cyfrowej. Jej kolejnym etapem jest  uruchomienie internetowej sprzedaży produktów ochronnych....


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook