feed-image -

Rynek Ubezpieczeń
Colonnade: Pierwszy kwartał działalności w Polsce
piątek, 20 października 2017 08:42

Polski oddział Colonnade Insurance dokonał podsumowania pierwszych trzech miesięcy funkcjonowania pod nową marką.

Add a comment

Więcej…
 
Gothaer TU: Ubezpieczenie i odpowiedzialność za uszkodzenia nagrobka
piątek, 20 października 2017 08:40

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych eksperci podpowiadają, jak ubezpieczyć nagrobek, oraz tłumaczą, kiedy za szkody odpowiada zarządca cmentarza i w jaki sposób zgłosić szkodę.

Add a comment

Więcej…
 
PIU: Ubezpieczenie adwokata chroni jego klienta
piątek, 20 października 2017 08:40

Polska Izba Ubezpieczeń przypomina, że radca prawny czy adwokat podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu OC z tytułu wykonywania czynności zawodowych.

Add a comment

Więcej…
 
Problem z krótkoterminowymi polisami OC
piątek, 20 października 2017 08:35

Mocno szkodowi kierowcy z pomocą nieuczciwych agentów unikają płacenia wysokich składek, wykupując polisy krótkoterminowe, dostępne dla komisów – twierdzi „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Najmniejsze firmy na celowniku Europy
piątek, 20 października 2017 08:35

TU Europa uruchamia dystrybucję produktów ochronnych skierowanych do najmniejszych firm – informuje „Puls Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Ergo Hestia oferuje CarSharing
czwartek, 19 października 2017 08:45

Ergo Hestia razem z wypożyczalnią aut Panek uruchomiła w Warszawie pilotaż programu CarSharing – wynajmu ekologicznych aut zastępczych na godziny. Do dyspozycji zainteresowanych jest flota 300 samochodów.

Klienci zainteresowani CarSharingiem po instalacji specjalnej aplikacji będą mogli wybrać zaparkowane najbliżej nich auta. Przez pierwszych 5 dni otrzymają od Ergo Hestii na swoje konto w aplikacji 100 zł za każdy dzień na wykorzystanie w ramach CarSharingu. Kolejne dni są naliczane zgodnie okresem, w jakim przysługiwałby im pojazd zastępczy. Kwota ulega kumulacji, tzn. rzadsze korzystanie z auta w danym dniu umożliwia częstsze w kolejnych.

Add a comment

Więcej…
 
SkySnap: Satelity wkraczają do branży ubezpieczeniowej
czwartek, 19 października 2017 08:44

Elon Musk – twórca marki samochodów Tesla oraz wizjoner określany mianem współczesnego Steve’a Jobs’a – dzięki swojej rakiecie kosmicznej Space X umieszcza w kosmosie m. in. nanosatelity. Sieć tych małych urządzeń rozrasta się w szybkim tempie. Do końca roku firma Planet będzie miała na orbicie ponad 700 nanosatelitów. Praktycznie już można przyjąć, że ta sieć umożliwia fotografowanie każdego miejsca na Ziemi z częstotliwością 24 godzin. Takie dane pozwalają wykrywać zmiany dość dynamicznie i dają dostęp do najbardziej aktualnych informacji, udostępniając zdjęcia satelitarne na wyciągnięcie ręki.

Add a comment

Więcej…
 
rankomat.pl: OC po III kwartale
czwartek, 19 października 2017 08:43

Pomimo wyraźnego wyhamowania podwyżek na początku 2017 r. ceny OC nadal rosną. Po zestawieniu średniej po trzech kwartałach 2017 r. (789 zł) i porównując ją ze średnią z 2016 r. (629 zł), okazuje się, że koszt obowiązkowego ubezpieczenia wzrósł o 25% – wynika z raportu rankomat.pl, stworzonego w oparciu o dane zgromadzone przez porównywarkę w okresie 1 stycznia 2015 r. – 30 września 2017 r.

Add a comment

Więcej…
 
PIM: 5 grudnia zostanie ogłoszony zwycięzca „Złotego Zderzaka 2017”
czwartek, 19 października 2017 08:42

5 grudnia w Warszawie odbędzie się XII Dyskusyjne Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych, organizowane przez Polską Izbę Motoryzacji. Podczas wydarzenia ogłoszone zostaną wyniki konkursu „Złoty Zderzak 2017”.

Add a comment

Więcej…
 
InterRisk: Uwaga na pożary w sezonie grzewczym
czwartek, 19 października 2017 08:38

Zdaniem ekspertów InterRisk szansą na zmniejszenie zjawiska pożarów spowodowanych nieprawidłową eksploatacją urządzeń do ogrzewania domów i mieszkań są m.in. nowe możliwości dofinansowania wymiany, modernizacji czy zakupu urządzeń grzewczych. Ponieważ tego ryzyka nie da się całkowicie wykluczyć, towarzystwo radzi zadbać o odpowiednia polisę.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 1142

GrECo JLT Services: Marek Mozer dyrektorem operacyjnym

Od września Marek Mozer pełni funkcję dyrektora operacyjnego GrECo JLT Services. Do jego kompetencji należy nadzór nad obszarem współpracy z...


czytaj dalej

Euler Hermes: Krzysztof Rzepka szefem działów odszkodowań i windykacji

Krzysztof Rzepka został powołany na dyrektora zarządzającego Biurem Windykacji i Likwidacji Szkód Euler Hermes. Na tym stanowisku będzie...


czytaj dalej

S&P: Perspektywa dla Lloyd’s negatywna

Agencja S&P Global Ratings zrewidowała perspektywę dla Lloyd’s ze stabilnej na negatywną. Jednocześnie potwierdziła przyznane rynkowi Lloyd’s...


czytaj dalej

Munich Re: Giuseppina Albo odchodzi do Hamilton Insurance

Munich Re poinformował, że z końcem roku Giuseppina Albo opuści zarząd reasekuratora, aby z początkiem  2018 r. objąć stanowisko prezesa Hamilton...


czytaj dalej

Colonnade: Pierwszy kwartał działalności w Polsce

Polski oddział Colonnade Insurance dokonał podsumowania pierwszych trzech miesięcy funkcjonowania pod nową marką.

1 lipca Colonnade rozpoczął...


czytaj dalej

Gothaer TU: Ubezpieczenie i odpowiedzialność za uszkodzenia nagrobka

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych eksperci podpowiadają, jak ubezpieczyć nagrobek, oraz tłumaczą, kiedy za szkody odpowiada...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy