feed-image -

Rynek Ubezpieczeń
„Rozmowy bez asekuracji”: Cyberzagrożenia i sposoby na walkę z nimi
środa, 21 lutego 2018 09:45

20 lutego ukazał się drugi odcinek podcastu „Rozmowy bez asekuracji”. Gościem programu był Tomasz Sawiak, wicedyrektor w Zespole Cyberbezpieczeństwa w firmie doradczej PwC.

Add a comment

Więcej…
 
Marsh: Zarządzanie cyberryzykiem nie nadąża za cyberzagrożeniami
środa, 21 lutego 2018 09:43

Dla większości ankietowanych organizacji cyberbezpieczeństwo jest kluczowym obszarem w zarządzaniu ryzykiem. Mimo to niewiele podmiotów potrafi właściwie zarządzać cyberzagrożeniami – taki wniosek płynie ze wspólnego badania Marsh i Microsoft „By the Numbers: Global Cyber Risk Perception Survey”.

Add a comment

Więcej…
 
Link4: Drugie miejsce w rankingu UFG
środa, 21 lutego 2018 09:41

Link4 zajął drugie miejsce w rankingu Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego w zakresie jakości przekazywanych danych do bazy Ośrodka Informacji UFG. 

Add a comment

Więcej…
 
Opieka medyczna i polisy życiowe wśród najpopularniejszych benefitów
środa, 21 lutego 2018 09:40

Jak wynika z badania Hays Poland*, benefity takie jak np. opieka medyczna czy ubezpieczenie na życie należą do najbardziej pożądanych bonusów pracowniczych i odgrywają rolę „wabika” przyciągającego nowe kadry.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
środa, 21 lutego 2018 09:40

Nasz wieloletni felietonista dr Marek Śliperski zmaga się z nierównym przeciwnikiem – stwardnieniem rozsianym.

Add a comment
Więcej…
 
PZU, Link4 i Compensa na czele rankingu jakości danych
wtorek, 20 lutego 2018 09:44

PZU, Link4 i Compensa TU – te towarzystwa zajęły pierwsze trzy miejsca w siódmym rankingu jakości danych przesyłanych do ogólnopolskiej bazy polis komunikacyjnych Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego za rok 2017.

Ranking ubezpieczycieli komunikacyjnych w zakresie jakości danych oraz procesów związanych z zasilaniem ogólnopolskiej bazy polis Ośrodka Informacji UFG został sporządzony w oparciu o osiem wskaźników uwzględniających m.in. identyfikowalność pojazdów (poprzez porównanie z rejestrem Centralnej Ewidencji Pojazdów) oraz terminowość, kompletność i jednoznaczność przesyłanych danych, a także odsetek unieważnianych rekordów. W zestawieniu wzięto pod uwagę osiemnaście największych firm, których udział w rynku ubezpieczeń komunikacyjnych przekracza jeden promil.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: PZU rozpoczął współpracę z AGH
wtorek, 20 lutego 2018 09:44

PZU i Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie podpisały list intencyjny w sprawie nawiązania długoterminowej współpracy w obszarze projektów badawczo-rozwojowych. Firma wraz z krakowską uczelnią będą wspólnie tworzyć innowacyjne rozwiązania na pograniczu nauki i biznesu oraz podejmować starania o pozyskanie funduszy krajowych i europejskich na realizację tych przedsięwzięć.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Nagrody dla studentów
wtorek, 20 lutego 2018 09:40

19 lutego w Warszawie odbył się finał piątej edycji konkursu „Inwestycja w przyszłość” organizowanego przez PZU. Nagrodzono w nim dwunastu studentów z całej Polski, którzy myślą nieszablonowo, chcą się rozwijać i wyróżniają się osiągnięciami w środowisku akademickim.

Add a comment

Więcej…
 
Polisa-Życie: Certyfikat „Firma Godna Zaufania”
wtorek, 20 lutego 2018 09:39

Centrum Badania Opinii Klientów przyznało Polisie-Życie Certyfikat „Firma Godna Zaufania 2018r.”.

Add a comment

Więcej…
 
Gothaer TU: Do pracy z odpowiednim ubezpieczeniem
wtorek, 20 lutego 2018 09:35

Eksperci Gothaer TU zwracają uwagę, że osoby udające się do pracy zarobkowej za granicę powinny wcześniej odpowiednio się ubezpieczyć. Polisa przyda się także zatrudnionym w Polsce.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 1194

KNF: Zatwierdzenie nominacji do władz towarzystw

20 lutego, na trzysta osiemdziesiątym drugim posiedzeniu Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie kilku menadżerów...


czytaj dalej

Personalia: Były szef Link4 wiceprezesem ABC Data

Od 1 marca stanowisko wiceprezesa zarządu ABC Data obejmie Arkadiusz Lew-Kiedrowski, były prezes Link4. Menadżer będzie odpowiedzialny za obszar...


czytaj dalej

Allianz: Podwyżka dywidendy mimo spadku zysków

Rok rekordowy pod względem szkodowości spowodowanej katastrofami naturalnymi i spadek zysku w IV kw. nie powstrzymały Allianz przed podwyższeniem...


czytaj dalej

AXA Partners: Hybrydowy asystent osobisty

Podczas Consumer Electronics Show w Las Vegas, największych na świecie targów innowacji technologicznych, AXA Partners, globalny zespół AXA...


czytaj dalej

„Rozmowy bez asekuracji”: Cyberzagrożenia i sposoby na walkę z nimi

20 lutego ukazał się drugi odcinek podcastu „Rozmowy bez asekuracji”. Gościem programu był Tomasz Sawiak, wicedyrektor w Zespole...


czytaj dalej

Marsh: Zarządzanie cyberryzykiem nie nadąża za cyberzagrożeniami

Dla większości ankietowanych organizacji cyberbezpieczeństwo jest kluczowym obszarem w zarządzaniu ryzykiem. Mimo to niewiele podmiotów potrafi...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy