feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń
Grupa Europa: Kanał na Instagramie
środa, 19 czerwca 2019 08:39

Grupa Ubezpieczeniowa Europa uruchomiła kanał na Instagramie poświęcony szeroko rozumianej turystyce.

Add a comment

Więcej…
 
UFG: Jarosław Matusiewicz nadal na czele Rady Funduszu
wtorek, 18 czerwca 2019 08:41

Zwyczajne Zgromadzenie Członków Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG) zatwierdziło sprawozdanie z działalności UFG za 2018 rok i udzieliło absolutorium zarządowi i radzie. Przeprowadzono również wybory uzupełniające do Rady Funduszu (RUFG). Jej przewodniczącym został ponownie Jarosław Matusiewicz, prezes UNIQA.

- W ubiegłym roku wspólnie z zarządem UFG rozpoczęliśmy pracę nad nową strategią Funduszu na kolejne lata. Cieszę się, że otrzymałem mandat do kontynuowania tego przedsięwzięcia – mówi Jarosław Matusiewicz. Wybory do Rady Funduszu wynikały z upływu kadencji dwóch jej członków (co roku upływa ona dla części rady) Jarosława Matusiewicza i Rogera Hodgkissa (odszedł z władz spółek ubezpieczeniowych Grupy PZU).

Add a comment
Więcej…
 
VI Regaty TU: Trofea dla Compensy, Comarch i Link4
wtorek, 18 czerwca 2019 08:34

W dniach 6-8 czerwca w Mikołajkach na jeziorze Tałty odbyła się VI edycja Regat Towarzystw Ubezpieczeniowych. W ramach imprezy rozegrano Mistrzostwa Polski oraz Puchar Prezesów T.U. W położonym nad jeziorem Tałty hotelu Robert’s Port, spotkali się przedstawiciele czołowych firm z branży. Do stałych bywalców imprezy dołączyli w tym roku Comarch (sponsor główny), Accenture oraz Hotel Robert’s Port, który w tym roku gościł uczestników Regat (sponsorzy). Patronem medialny wydarzenia była „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Open Life: Serwis Internetowy dostępny w wersji mobile
wtorek, 18 czerwca 2019 08:33

Open Life poinformowało, że w maju został wdrożony nowy widok Serwisu Internetowego dostosowany do specyfiki urządzeń przenośnych, w szczególności działających na platformach iOS i Android.

Add a comment

Więcej…
 
Reso Europa Service: Agenci zyskają dostęp do terminali TubaPay
wtorek, 18 czerwca 2019 08:33

Balcia Insurance SE rozszerza dotychczasową współpracę z Bacca. Agenci Reso Europa Service będą mogli skorzystać z terminali płatniczych TubaPay, a ich klienci opłacą składki za pomocą kart płatniczych.

Add a comment

Więcej…
 
BCC: Medale Europejskie dla GrECo i Votum
wtorek, 18 czerwca 2019 08:31

12 czerwca w Pałacu Lubomirskich, warszawskiej siedzibie Business Centre Club (BCC), odbył się uroczysty finał XXX edycji Medalu Europejskiego. Wśród wyróżnionych nie zabrakło przedstawicieli szeroko rozumianej branży ubezpieczeniowej.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Szacunki strat po majowych podtopieniach
wtorek, 18 czerwca 2019 08:29

Ubezpieczyciele ujawnili szczegóły dotyczące szkód po majowych ulewach i będących ich skutkiem podtopieniach na południu Polski – informuje „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
S&P: Pozytywna ocena realizacji strategii i stabilności zarządu PZU
poniedziałek, 17 czerwca 2019 08:00

Amerykańska agencja ratingowa S&P Global Ratings podwyższyła perspektywę ratingową PZU ze stabilnej do pozytywnej. Rating siły finansowej firmy został utrzymany na poziomie A-.

W ocenie agencji zmiana perspektywy to rezultat skutecznej realizacji strategii oraz efektywnego zarządzania ryzykiem w ramach grupy ubezpieczeniowo-bankowej. S&P pozytywnie ocenia również stabilność zarządu i jej wpływ na osiągane wyniki.

Add a comment

Więcej…
 
Mubi.pl: Kierowcy nie lubią płacić za ubezpieczenia i naprawy
poniedziałek, 17 czerwca 2019 08:00

44% uczestników badania przeprowadzonego na zlecenie porównywarki ubezpieczeń Mubi.pl nie lubi kupować OC, a kolejne 24% ankietowanych niechętnie płaci za ubezpieczenia AC, NNW i Assistance. Kierowców najbardziej zniechęca wysoka cena. Wydatki na OC są szczególnie odczuwalne przez osoby młode i mieszkańców większych miejscowości.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Trzecie miejsce w Rankingu Odpowiedzialnych Firm
poniedziałek, 17 czerwca 2019 08:00

Ergo Hestia zajęła trzecią lokatę w ogólnym zestawieniu XIII edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm. To najwyższe miejsce wśród wszystkich firm ubezpieczeniowych w Polsce. W porównaniu z ubiegłorocznym rankingiem zakład awansował o 10 pozycji.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 1398

PZU Zdrowie: Wojciech Kossut prezesem zarządu Falck

17 czerwca Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników podjęło uchwałę o powołaniu zarządu Falck Centra Medyczne. Decyzją NZW w organie zarządzającym...


czytaj dalej

KUKE: Akcjonariusze powołali zarząd spółki na nową kadencję

14 czerwca Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) powołało zarząd spółki w dotychczasowym składzie...


czytaj dalej

Geneva Association: Mocne głosy w zarządzie

Geneva Association, globalna organizacja zrzeszająca dyrektorów branży ubezpieczeń i reasekuracji, ogłosiła wybór czterech nowych członków...


czytaj dalej

Mapfre: Prezes mówi o nowej rzeczywistości technologicznej

Postępy w technologii i nowa rzeczywistość, jaką ona kreuje, nie mogą działać jak hamulec rozwoju gospodarczego i społecznego – mówił prezes i...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Wzrost w majątku, spadek w życiówce

Opublikowany przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) raport podsumowujący wyniki finansowe rynku ubezpieczeń w pierwszym kwartale tego roku...


czytaj dalej

Ubea.pl: Benefia wróciła do czołówki

Z rankingu cen ubezpieczeń komunikacyjnych Ubea.pl, opartego na kalkulacjach sporządzonych przez użytkowników porównywarki wynika, że w maju...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook