feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń
Rynek ubezpieczeń: PZU kontra ekolodzy w sprawie węgla
poniedziałek, 12 sierpnia 2019 08:50

Fundacja „Rozwój Tak – Odkrywki Nie” (RT-ON) poinformowała, że 6 sierpnia Krajowy Punkt Konsultacyjny Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) upublicznił ocenę końcową złożonego przed rokiem zawiadomienia organizacji o naruszeniu przez PZU wytycznych OECD dla przedsiębiorstw międzynarodowych. RT-ON twierdzi, że jej uwagi uznano za uzasadnione. Ubezpieczyciel ma diametralnie odmienną opinię.

Add a comment

Więcej…
 
Warszawa gospodarzem wrześniowego Szczytu Ubezpieczeniowego
poniedziałek, 12 sierpnia 2019 08:47

28 września w sali konferencyjnej Golden Floor Plaza odbędzie się pierwsza edycja lokalnego Szczytu Ubezpieczeniowego w Warszawie. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Warta: Ruszyła kolejna odsłona kampanii reklamowej
poniedziałek, 12 sierpnia 2019 08:45

Warta rozpoczęła kolejną odsłonę kampanii reklamowej z udziałem dziennikarza TVN Marcina Prokopa, opartej na serwisie Dobrezakonczenia.pl.

Add a comment

Więcej…
 
Europ Assistance Polska: Brak polisy może słono kosztować
poniedziałek, 12 sierpnia 2019 08:44

Europ Assistance Polska zwraca uwagę, że podczas zagranicznych wakacji mogą zdarzyć się sytuacje, w wyniku których brak odpowiedniej polisy turystycznej będzie wyjątkowo kosztowny.

Add a comment

Więcej…
 
Mondial Assistance: Krótkie wyjazdy zagraniczne najczęściej bez polisy
poniedziałek, 12 sierpnia 2019 08:44

Z danych Mondial Assistance wynika, że większość osób udających się na krótki zagraniczny wyjazd nie kupuje ubezpieczenia turystycznego.

Add a comment

Więcej…
 
UNIQA: Samodzielna likwidacja szkód już dostępna
środa, 07 sierpnia 2019 23:43

UNIQA dołączyła do grona ubezpieczycieli, którzy udostępniają klientom narzędzia umożliwiające samodzielną likwidację szkody majątkowej. Z nowej usługi zakładu skorzystało już ponad sto osób.

- Zmieniają się przyzwyczajenia klientów i standardy myślenia, które obowiązywały przez lata. Nie możemy więc działać tak samo. Bo czy nam się to podoba, czy nie, klienci przenoszą swoje oczekiwania również na ubezpieczenia, w tym na likwidację szkód. Chcą elastyczności, dowolności, załatwienia sprawy od ręki, w dogodnym dla nich momencie – mówi Maciej Czyż, dyrektor zarządzający ds. wsparcia klienta UNIQA. – I tacy chcemy być. Dla klienta, który jest w centrum naszej nowej strategii – zaznacza.

Add a comment

Więcej…
 
Unum Życie: Rośnie wartość wypłacanych świadczeń
środa, 07 sierpnia 2019 23:42

Od lipca 2018 roku do połowy 2019 r. Unum Życie TUiR wypłaciło swoim klientom 96,9 mln zł świadczeń. To o 14,9% więcej niż wartość świadczeń wypłaconych w analogicznym okresie sprzed roku.

Add a comment

Więcej…
 
Digital Care: Ekspresowe naprawy dla klientów Orange Smart Care
środa, 07 sierpnia 2019 23:42

Firma Digital Care uruchomiła stacjonarny punkt napraw w salonie Orange Smart Store w Warszawie. Z usług punktu mogą korzystać wszyscy posiadający usługę Orange Smart Care. Naprawy są przeprowadzane także w trybie ekspresowym.

Add a comment

Więcej…
 
Vienna Life: Jednoosobowe działalności muszą zadbać o własne finanse
środa, 07 sierpnia 2019 23:41

Jednoosobowa działalność gospodarcza stanowi najpopularniejszą w Polsce formę prowadzenia działalności przez przedsiębiorców. Na koniec 2017 r., według danych REGON, liczba takich firm przekroczyła 3 miliony. Przedsiębiorczość i praca wkładana w rozwój firmy powinna iść w parze z długofalowym planowaniem finansów właściciela, także pod kątem zabezpieczenia emerytalnego.

Add a comment

Więcej…
 
KNF: Najwięcej PPE prowadzą ubezpieczyciele
środa, 07 sierpnia 2019 23:40

Ponad połowa Pracowniczych Programów Emerytalnych (PPE) funkcjonujących na koniec ubiegłego roku była prowadzona przez zakłady ubezpieczeń – wynika z raportu Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) zatytułowanego „Pracownicze programy emerytalne w 2018 r.”.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 1414

Macif Życie: Mariusz Czajka członkiem zarządu ds. ryzyka

6 sierpnia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Mariusza Czajki na stanowisko członka zarządu Macif Życie...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Justyna Wajs zastąpiła Małgorzatę MakulskąMałgorzata Makulska
Justyna Wajs

Małgorzata Makulska, członek zarządu Ergo Hestii, po 27 latach zakończyła współpracę z ubezpieczycielem z powodów...


czytaj dalej

Aviva: Niewykluczone pożegnanie z Azją

Brytyjska Aviva rozważa opcje dla swojej działalności w Azji, w tym możliwość sprzedaży tego biznesu. Nowy dyrektor generalny Maurice Tulloch...


czytaj dalej

Munich Re: Niewiele dużych roszczeń w II kwartale

Niemiecki reasekurator Munich Re odnotował w II kwartale 2019 roku 36% wzrostu zysku netto, do czego przyczynił się niski poziom roszczeń z tytułu...


czytaj dalej

Rozmowy bez Asekuracji: Nie odkładajmy wdrożenia PPK

Gościem 79. odcinka podcastu ubezpieczeniowego „Rozmowy bez Asekuracji” zatytułowanego „Nie odkładajmy wdrożenia PPK” był Grzegorz Chłopek, prezes...


czytaj dalej

Ubea.pl: Lipcowe wzrosty składek

Lipiec przyniósł ciekawe zmiany dotyczące trzech kategorii rankingu cen ubezpieczeń komunikacyjnych Ubea.pl, opartego na kalkulacjach...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook