feed-image -

Rynek Ubezpieczeń
PZU Życie: plany na rok 2007
poniedziałek, 02 kwietnia 2007 20:20
Dzięki rozwojowi oferty segmentu produktów indywidualnych PZU Życie zamierza w 2007 roku przekroczyć poziom 1 mld zł składki ze sprzedaży tych produktów. Spółka chce także o ok. 20% zwiększyć wartość środków zgromadzonych w Indywidualnych Kontach Emerytalnych (IKE) - zadeklarował Krzysztof Bukowski, dyrektor biura zarządzania produktami w PZU Życie.

Add a comment
Więcej…
 
Szef KNF: nie oceniam kandydatów na prezesa PKO BP
poniedziałek, 02 kwietnia 2007 14:42
- Nie uczestniczę w dyskusji, w której ocenia się kandydatów na stanowisko prezesa PKO BP - powiedział dziś dziennikarzom przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego Stanisław Kluza.

Add a comment
Więcej…
 
Rzecznik Ubezpieczonych: zaakceptujmy wydruki potwierdzeń z internetu
poniedziałek, 02 kwietnia 2007 12:33
Rzecznik ubezpieczonych chce, by każdy dokument, nawet wydruk komputerowy, potwierdzający opłacenie składki OC komunikacyjnego był dowodem zawarcia ubezpieczenia.

Add a comment
Więcej…
 
PKO BP: dwoje kandydatów na prezesa
poniedziałek, 02 kwietnia 2007 10:50
Maria Pasło-Wiśniewska, posłanka PO i była prezes Pekao SA, oraz Andrzej Klesyk, wiceprezes The Boston Consulting Group, to najpoważniejsi kandydaci na stanowisko prezesa PKO BP. Dziś rada nadzorcza banku dokona wyboru szefa banku.

Add a comment
Więcej…
 
Fundusze: Benchmark dla ING Subfunduszu Budownictwa
sobota, 31 marca 2007 12:34
Od 1 kwietnia br. ING Subfundusz Budownictwa i Nieruchomości Plus będzie posiadał benchmark 50% Subindeks WIG – Budownictwo i Nieruchomości + 50% AMC1. Subindeks WIG – Budownictwo i Nieruchomości jest wewnętrznym indeksem obliczanym przez ING Investment Management (Polska) S.A.

Add a comment
Więcej…
 
Uniqa: Inter Partner Assistance Polska SA partnerem strategicznym
sobota, 31 marca 2007 12:31
W połowie marca zakończył się przetarg zorganizowany przez Grupę Ubezpieczeniową Uniqa, poszukującą partnera strategicznego w zakresie assistance. W kilkuetapowej rywalizacji zwyciężyła firma Inter Partner Assistance Polska SA (d. AXA Assistance. Inter Partner Assistance współpracuje ze spółkami Uniqa i Filar od 2002 w zakresie assistance do polis komunikacyjnych.

Add a comment
Więcej…
 
Sprawa PZU: rozmowy prokuratorów w Hadze
sobota, 31 marca 2007 12:31
Prowadzący śledztwo w sprawie prywatyzacji PZU prokuratorzy z Prokuratury Apelacyjnej w Gdańsku przez dwa dni rozmawiali w Hadze ze śledczymi z Wielkiej Brytanii i Holandii. Wynikiem rozmów jest deklaracja przedstawicieli obu państw o przyspieszeniu realizacji pomocy prawnej w sprawie spółki Eureko.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek samochodowy: dłuższe okresy gwarancji
piątek, 30 marca 2007 14:58
Naprawa samochodów przy użyciu niefabrycznych części zamiennych nie powinna już oznaczać utraty gwarancji na całe auto. Producenci aut chcąc przyciągnąć klientów oferują coraz dłuższe okresy gwarancji na samochody.

Dobrze to widać na przykładzie KIA oferującego nawet 7-letnią gwarancję na model Cee’d. Strategia okazała się skuteczna, gdyż od początku roku 2 tys. klientów zamówiło to auto podczas gdy w całym 2006 roku sprzedaż tego modelu w Polsce wyniosła ogółem niecałe 5,5 tys. samochodów.

Add a comment
Więcej…
 
Commercial Union: Gwiazdy w nowej kampanii reklamowej
piątek, 30 marca 2007 11:55
{mosimage}Kinga Rusin, Paulina i Natalia Przybysz z zespołu Sistars oraz Zbigniew Zamachowski wystąpią w nowej kampanii reklamowej Commercial Union pod hasłem „Spokojne i dostatnie życie”. Gwiazdy opowiadają o sobie i swoich bliskich, akcentując możliwość realizacji ambicji życiowych dzięki bezpieczeństwu, jakie zapewnia im CU. Dla Kingi Rusin i Zbigniewa Zamachowskiego jest to udział w drugiej już kampanii CU.

Zapytana, dlaczego po 8 latach ponownie zdecydowała się wziąć udział w kampanii Commercial Union, Kinga Rusin powiedziała: - Wybrałam Commercial Union prawie 10 lat temu – w 1998 roku brałam udział wraz ze Zbyszkiem Zamachowskim w kampanii tej firmy. Dziś jestem w innym miejscu swojego życia prywatnego i zawodowego, muszę zadbać o pewną i stabilną przyszłość dla siebie i moich córek. Dlatego naturalne było dla mnie zaangażowanie w obecną kampanię reklamową CU – od lat korzystam z usług CU, aktualnie z Otwartego Funduszu Emerytalnego (OFE).

Add a comment
Więcej…
 
Ergo Hestia: Kosztorys na miejscu
czwartek, 29 marca 2007 20:17
Mobilni likwidatorzy Ergo Hestii przyjmują szkodę , kompletują niezbędną dokumentację i od razu przedstawiają klientom wyliczoną wartość odszkodowania.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1191 1192 1193 następna > ostatnia >>

Strona 1191 z 1193

Votum: Agnieszka Czaplińska nowym wiceprezesem zarządu

9 lutego Elżbieta Kupiec złożyła rezygnację z funkcji członka zarządu Votum, ze skutkiem na ten sam dzień. Przyczyny rezygnacji nie są znane. Rada...


czytaj dalej

Aegon TUnŻ: Andrzej Szufa członkiem zarządu ds. ryzyka

Akcjonariusz Aegon TUnŻ powołał Andrzeja Szufę do pełnienia funkcji członka zarządu spółki odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Andrzej Szufa...


czytaj dalej

Indonezja: Bank sprzedaje ubezpieczyciela

PT Bank Danamon, piąty największy pod względem wartości rynkowej bank kredytowy w Indonezji, rozważa sprzedaż udziałów w swojej ubezpieczeniowej...


czytaj dalej

Zurich: Cięcie kosztów przynosi efekty

Grupa Zurich Insurance przeszła przez rok rekordowy dla branży pod względem roszczeń z tytułu katastrof naturalnych, podnosząc dywidendę po raz...


czytaj dalej

KUKE: Rok rekordowej sprzedaży

2017 był rekordowym rokiem dla Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) pod względem przypisu składki. Spółka zebrała w sumie 192...


czytaj dalej

SBUiR: Spotkanie BIPAR w Madrycie

W dniach 1-2 lutego odbyło się okresowe spotkanie (midterm meeting) BIPAR w Madrycie. W obradach uczestniczyła radca prawny dr Katarzyna...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy