feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń
AXA: Ostrzeżenie przed fałszywymi agentami
środa, 07 listopada 2018 09:49

W związku z informacjami napływającymi od klientów, z mediów i od pośredników, AXA opublikowała ostrzeżenie przed osobami podającymi się za jej agentów.

Firma zaznaczyła, że pełnomocnictwa do działania w imieniu AXA nie posiadają takie podmioty pośrednictwa finansowego, jak: Eu4ya, Gdańska Kancelaria Finansowa, Goldberg & Sons, Kancelaria Finansowa Eu4ya, Kancelaria Prawna Finansowana przez Unię Europejską, Krakowska Kancelaria Finansowa, Krakowskie Centrum Finansowe,  Małopolskie Centrum Finansowe, Mazowiecka Izba Finansowa i Warszawska Kancelaria Finansowa.
(AM, źródło: AXA)


Add a comment
 
AXA Partners: GAP zabezpieczy kierowcę przed stratą na nowym aucie
środa, 07 listopada 2018 09:48

W pierwszym półroczu w Polsce zarejestrowano ponad 237,3 tys. aut osobowych, o jedną dziesiątą więcej niż przed rokiem. Z analizy AXA Partners wynika, że z uwagi na brak ubezpieczeń GAP (Guaranteed Asset Protecition) co drugi polski kierowca musi liczyć się z możliwością straty na nowo kupionym pojeździe.

Add a comment

Więcej…
 
Colonnade Insurance: D&O zabezpieczy menadżera
środa, 07 listopada 2018 09:46

71% polskich menadżerów uczestniczących w badaniu przeprowadzonym przez Indicator na zlecenie Colonnade zadeklarowało, że znane im są ewentualne prawne konsekwencje błędów popełnionych w ramach wykonywania swoich obowiązków. Najwięcej wskazań, bo 70%, zdobyły konsekwencje finansowe. Odpowiedzi ankietowanych wskazywały, że menadżerowie nie są jednak świadomi innych konsekwencji, takich jak pozbawienie wolności.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Bootcamp HackYeah już 9 listopada
środa, 07 listopada 2018 09:45

9 listopada w siedzibie Avivy w Warszawie odbędzie się Bootcamp przed HackYeah – największym stacjonarnym maratonem programistycznym w naszej części Europy.

Add a comment

Więcej…
 
Insly: Nowe zasady dystrybucji polis spowalniają sprzedaż
wtorek, 06 listopada 2018 09:44

98% pośredników ubezpieczeniowych uczestniczących w ankiecie przeprowadzonej przez Insly stwierdziło, że dodatkowe obowiązki wprowadzone przez nową ustawę o dystrybucji ubezpieczeń wydłużyły wystawianie polis. W efekcie 36% badanych odnotowało spadek sprzedaży.

Add a comment

Więcej…
 
FinTech & InsurTech Digital Congress już za tydzień
wtorek, 06 listopada 2018 09:43

13 listopada w warszawskim hotelu Westin rozpocznie się dwudniowy FinTech & InsurTech Digital Congress. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”. Czytelnicy „GU” mogą liczyć na specjalne warunki uczestnictwa.

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Bon zakupowy dla nowych klientów OC ppm.
wtorek, 06 listopada 2018 09:37

Nowi klienci Generali otrzymają jednorazowy bon zakupowy do sklepów Żabka oraz Freshmarket za zakup OC komunikacyjnego. Akcja potrwa do 30 listopada lub do wyczerpania zapasów bonów.

Add a comment

Więcej…
 
KNF: Rynek ubezpieczeń w pierwszej połowie roku
wtorek, 06 listopada 2018 09:35

5 listopada na stronach internetowych Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) opublikowany został „Raport o stanie sektora ubezpieczeń po I półroczu 2018 roku”.

Add a comment

Więcej…
 
Mondial Assistance: Więcej zgłoszeń z auto assistance we Wszystkich Świętych
wtorek, 06 listopada 2018 09:35

Od wielu lat do Centrum Operacyjnego Mondial Assistance w dniu Wszystkich Świętych z prośbą o pomoc zgłasza się mnóstwo osób. Podczas tegorocznych dojazdów na cmentarz assistance samochodowe przydało się bardziej niż rok temu.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia Ubezpieczenia: Narodowe Wyzwania w Rolnictwie
wtorek, 06 listopada 2018 09:34

7 listopada w Warszawie odbędzie się VI edycja Konferencji Narodowe Wyzwania w Rolnictwie. Tak jak w latach ubiegłych, również w tym roku w wydarzeniu uczestniczyć będzie Concordia Ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 1308

KNF: Marcin Pachucki p.o. przewodniczącego

Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki odwołał z dniem 14 listopada Marka Chrzanowskiego ze stanowiska przewodniczącego Komisji Nadzoru...


czytaj dalej

KNF: Marek Chrzanowski zrezygnował

13 listopada przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) Marek Chrzanowski złożył rezygnację z pełnionej przez siebie funkcji. Rezygnacja...


czytaj dalej

Swiss Re: Nakręcony szwajcarski zegarek

Za 3 kwartały 2018 r. grupa Swiss Re odnotowała przychód netto w wysokości 1,1 mld dol., mimo szacowanego obciążenia likwidacją szkód na sumę 1,6...


czytaj dalej

Willis Re: Rekordowa emisja ILS

Emisja papierów wartościowych powiązanych z ubezpieczeniami (ILS) w III kwartale 2018 r. osiągnęła rekordową wartość 1,6 mld dol. według raportu...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Dużo się dzieje

Start sezonu prezentacji wyników finansowych zakładów ubezpieczeń za dziewięć miesięcy obecnego roku, fachowiec od ubezpieczeń na czele nadzoru,...


czytaj dalej

Euler Hermes: Blisko 2 bln zł ubezpieczonych należności polskich firm

W tym roku mija 20 lat od rozpoczęcia działalności Euler Hermes w Polsce. Od 1998 r. ubezpieczyciel objął ochroną obrót polskich firm na kwotę...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook