feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń
Generali: Nowe funkcjonalności portali Merkury+ i ProAgent+
czwartek, 10 stycznia 2019 09:42

Od 9 stycznia agenci ubezpieczeniowi Generali i Proama mogą korzystać z nowych funkcjonalności portali Merkury+ i ProAgent+. Zmiany wprowadzono w trzech obszarach: aneksowanie polis, zmiany na pulpicie portali, ubezpieczenia komunikacyjne.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Diana Lelonek z „Paszportem Polityki”
czwartek, 10 stycznia 2019 09:41

Ergo Hestia po raz kolejny została partnerem kategorii „Sztuki wizualne” w corocznym przeglądzie osiągnięć polskiej kultury organizowanym przez tygodnik „Polityka”. Laureatką kategorii została Diana Lelonek, artystka, której fotografie analizują zagrożenia, jakie niesie ze sobą współczesna cywilizacja.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
czwartek, 10 stycznia 2019 09:33

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
Rozmowy bez Asekuracji: Jak powstaje nowoczesny produkt ubezpieczeniowy?
środa, 09 stycznia 2019 10:07

8 stycznia ukazał się drugi w tym roku, a ogólnie 48. odcinek autorskiego podcastu „Gazety Ubezpieczeniowej” zatytułowanego „Rozmowy bez Asekuracji”. Dyskusja podczas programu dotyczyła ubezpieczenia na wypadek zachorowania na nowotwór.

Add a comment

Więcej…
 
Braintri: Trwa wdrażanie hiPRO Connector w Benefii
środa, 09 stycznia 2019 10:01

Braintri kontynuuje prace nad wdrożeniem platformy insurtech hiPRO Connector w Benefia Ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Pracownicy Gothaer odznaczeni przez PIU
środa, 09 stycznia 2019 10:00

7 stycznia podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Ubezpieczeń wręczone zostały odznaczenia „Za zasługi dla ubezpieczeń”. W tym roku statuetki za pracę na rzecz samorządu branżowego oraz znaczący wkład w rozwój polskiego rynku ubezpieczeniowego odebrało 49 osób, w tym siedem z Gothaer TU.

Add a comment
Więcej…
 
Concordia: Agro eksperci na konferencjach Farmera
środa, 09 stycznia 2019 09:59

10 stycznia rusza cykl siedmiu konferencji regionalnych Farmera pod hasłem „Przez Innowacyjność do Sukcesu”. Partnerem przedsięwzięcia została Concordia.

Add a comment

Więcej…
 
1% dla Marka
środa, 09 stycznia 2019 09:50

Ponawiamy prośbę o przekazywanie 1% podatku na rzecz Marka Śliperskiego, wieloletniego współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą, .

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Ubiegłoroczne zarobki ubezpieczeniowców
środa, 09 stycznia 2019 09:28

Ubiegłoroczna mediana wynagrodzeń w branży ubezpieczeniowej wyniosła 5,1 tys. zł brutto. Co czwarta osoba zatrudniona w tym sektorze zarabiała poniżej 3576 zł. Płace jednej czwartej najlepiej wynagradzanych pracowników wyniosły 8 tys. zł i więcej – podał portal wynagrodzenia.pl, powołując się na wyniki Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak w 2018 roku.

Add a comment

Więcej…
 
PZU Zdrowie przejęło SZOZ Multimed z Oświęcimia
wtorek, 08 stycznia 2019 09:47

PZU Zdrowie kontynuuje rozbudowę sieci placówek medycznych. Z początkiem roku firma nabyła 100% udziałów w SZOZ Multimed w Oświęcimiu. Zakład jest liderem usług medycznych na lokalnym rynku.

- W ostatnim czasie PZU Zdrowie umacnia swoją obecność w Małopolsce i na Górnym Śląsku. Kilka tygodni temu otworzyliśmy nową placówkę w Krakowie. Przejęcie SZOZ Multimed w Oświęcimiu to kolejna inwestycja, która rozszerzy ofertę medyczną placówek wchodzących w skład sieci PZU Zdrowie w południowej części Polski. Cieszymy się, że dołącza do nas podmiot o dużej renomie na lokalnym rynku, który będzie mógł zapewnić kompleksową obsługę pacjentów PZU Zdrowie – powiedziała Julita Czyżewska, prezes zarządu PZU Zdrowie.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 1334

Personalia: Xenia Kruszewska w Saltus Ubezpieczenia

Od stycznia Saltus Ubezpieczenia ma nowego dyrektora Działu Ubezpieczeń Zdrowotnych. Została nim Xenia Kruszewska, uznana ekspertka w dziedzinie...


czytaj dalej

Ubezpieczenia Pocztowe: Nominacja Angeliki Hruban zatwierdzona przez KNF

15 stycznia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Angeliki Hruban na stanowisko członka zarządu Pocztowego...


czytaj dalej

Bank Światowy: Strach przed robotami bezpodstawny

Wzrost automatyzacji póki co ma pomijalny wpływ na miejsca pracy w skali globalnej, mimo powszechnych ponurych przewidywań, że ludzi zastąpią...


czytaj dalej

Wielka Brytania: Twardy brexit wymusi posiadanie Zielonej Karty

Zrzeszenie Brytyjskich Ubezpieczycieli (ABI) ostrzegło kierowców, że w razie twardego brexitu prowadzący pojazdy poruszający się po drogach Unii...


czytaj dalej

PZU: Ruszyła rekrutacja do akceleratora MIT Enterprise Forum CEE

15 stycznia rozpoczęła się rekrutacja do pierwszej edycji akceleratora MIT Enterprise Forum CEE, skierowanego do start-upów z Polski oraz...


czytaj dalej

Reso: Bronisław Woźnialis przewodniczącym suwalskiej Rady Gospodarczej

Bronisław Woźnialis, prezes zarządu Reso Europa Service, został powołany do Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Suwałk i jednocześnie...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook