feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń
Digital Kingdom obsłuży PZU w mediach społecznościowych
wtorek, 05 listopada 2019 09:32

Jak podał portal wirtualnemedia.pl, agencja Digital Kingdom została wybrana w przetargu do obsługi działań reklamowych Grupy PZU w social mediach.

Add a comment

Więcej…
 
Unum Życie: Aneta Podyma-Milczarek wśród 25 Pereł Polskiego Biznesu
wtorek, 05 listopada 2019 09:31

Aneta Podyma-Milczarek, prezes zarządu Unum Życie, została wyróżniona w raporcie „Gazety Finansowej” zatytułowanym „25 Pereł Polskiego Biznesu”.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Pro: Laur dla Petera Grudniaka
wtorek, 05 listopada 2019 09:29

26 października Peter Grudniak, prezes Ergo Pro, został uhonorowany tytułem Osobowość 30-lecia Wolności Gospodarczej w Polsce. Tytuł przyznała kapituła Konkursu Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców oraz Fundacja WIP.

Add a comment

Więcej…
 
Wydarzenia Miesiąca – Październik 2019
poniedziałek, 04 listopada 2019 09:41

Kontrowersyjna w brzmieniu uchwała Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego dotycząca zadośćuczynień, Europa Ubezpieczenia, „opaska życia” i Aleksandra Wiktorow – tak przedstawia się lista najważniejszych akcentów października w cyklicznym rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.

WYDARZENIE i TEMAT MIESIĄCA – uchwała Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odmawiająca najbliższym poszkodowanego, który w wyniku czynu niedozwolonego doznał ciężkiego i trwałego rozstroju zdrowia prawa do zadośćuczynienia z tytułu naruszenia dobra osobistego w postaci więzi rodzinnych – za diametralnie odmienne rozstrzygnięcie w niezwykle istotnej materii od uchwał podjętych w marcu ubiegłego roku przez Izbę Cywilną SN i jego potencjalne skutki, tak dla poszkodowanych, jak i branży ubezpieczeniowej oraz rynku odszkodowawczego.

Add a comment

Więcej…
 
Generali Życie połączyło się z Concordią Capital
poniedziałek, 04 listopada 2019 09:41

31 października nastąpiło połączenie Concordii Capital i Generali Życie. W jego wyniku drugie z towarzystw wstąpiło w prawa i obowiązki pierwszego, stając się stroną umów zawartych przez tę spółkę.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Rzecznicy interweniują w Sądzie Najwyższym
poniedziałek, 04 listopada 2019 09:40

Jeżeli ktokolwiek sądził, że po kontrowersyjnej uchwale Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego dotyczącej zadośćuczynień przeciwnicy tego rozstrzygnięcia ograniczą się do krytycznych komentarzy i oczekiwania na ewentualne zmiany w kodeksie cywilnym, to miniony tydzień udowodnił mu, jak bardzo się pomylił. Instytucje zajmujące się ochroną konsumentów uznały bowiem, że niepewność prawna, jaka powstała w wyniku uchwały IKNiSP, jest tak dużym zagrożeniem dla interesów ich podopiecznych, iż natychmiast podjęły działania na rzecz unormowania sytuacji.

Add a comment

Więcej…
 
WTW: Nowa oferta cyberubezpieczeń
poniedziałek, 04 listopada 2019 09:40

Firma brokerska Willis Towers Watson (WTW) wprowadziła trzy nowe polisy cyber dla klientów ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii i Europy Zachodniej.

Add a comment

Więcej…
 
KNF: Interwencja produktowa bez wypływu na już funkcjonujące „uefki”
poniedziałek, 04 listopada 2019 09:38

Jacek Barszczewski, dyrektor Departamentu Komunikacji Społecznej Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego i rzecznik KNF/UKNF, przypomniał, że celem interwencji produktowej KNF dotyczącej ubezpieczeń na życie z UFK ma być ograniczenie wprowadzania do sprzedaży „uefek” charakteryzujących się określonymi cechami.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Nowa kampania na rzecz bezpieczeństwa na drogach
poniedziałek, 04 listopada 2019 09:38

„Z życia też zrezygnujesz?!”– to nowa odsłona społecznej kampanii na rzecz bezpieczeństwa na drogach, którą uruchamia PZU. Ma przekonywać kierowców, by zrezygnowali z korzystania z telefonów w trakcie jazdy. Według Instytutu Transportu Samochodowego jest to przyczyna nawet co czwartego wypadku w Polsce.

Add a comment

Więcej…
 
PIU: Szkolenie dla policjantów z Warmii i Mazur
poniedziałek, 04 listopada 2019 09:37

24 października Wydział do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie wspólnie z Polską Izbą Ubezpieczeń zorganizował warsztaty dotyczące zapobiegania, ujawniania i przeciwdziałania przestępczości ubezpieczeniowej. Warsztaty odbyły się w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie i wzięło w nich udział ponad 60 funkcjonariuszy warmińsko-mazurskiej policji z pionów kryminalnych zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 1450

Digital Care: Piotr Kuszewski nowym członkiem zarządu

Z dniem 2 października do zarządu Digital Care dołączył Piotr Kuszewski. Rozszerzenie składu organu jest związane z ekspansją spółki na rynki...


czytaj dalej

Supra Brokers: Rafał Holanowski przestał pełnić funkcję prezesa

Firma brokerska Supra Brokers poinformowała, że wraz z wkroczeniem w nowy etap rozwoju, którego kierunek wyznacza ekspansja na nowe rynki i nowe...


czytaj dalej

Niemcy: Zmiany w kierownictwie spółek Allianz

Allianz Global Corporate & Specialty SE (AGCS) i Allianz Deutschland AG ogłosiły zmiany w kierownictwie, które wejdą w życie 1 grudnia 2019 r.


czytaj dalej

WTW: Employee experience przyczynia się do sukcesu finansowego firmy

Nowe badanie Willis Towers Watson (WTW), zrealizowane przy wsparciu zaawansowanych narzędzi analitycznych, pokazało silny związek...
czytaj dalej

Unum Życie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2019

Unum Życie zostało wyróżnione przez Kincentric tytułem Najlepszego Pracodawcy 2019 w Polsce (Kincentric Best Employer). To już siódme takie...
czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Będzie trudniej o ochronę należności

Pogorszenie globalnej sytuacji gospodarczej i wzrost napięć w handlu międzynarodowym sygnalizowane przez członków Unii Berneńskiej może utrudnić...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook