feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń
Open Life: Wirtualny pracownik OLAF już pracuje
czwartek, 06 września 2018 08:53

Podczas tegorocznych wakacji Open Life zaczął używać OLAF-a – wirtualnego asystenta pracującego w oparciu o licencjonowaną technologię marki Blue Prism. Pierwszy zautomatyzowany proces już działa po wdrożeniu w Departamencie Finansów i Księgowości. Zakład zapowiada, że już wkrótce uruchomi kolejne procesy.

Add a comment

Więcej…
 
KNF: Ubezpieczyciele są wypłacalni
czwartek, 06 września 2018 08:51

5 września na stronach internetowych Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) opublikowany został „Raport o stanie sektora ubezpieczeń po I kwartale 2018 roku”.

Add a comment

Więcej…
 
TUW „TUW”: Laur w konkursie „Opolskie dla Rodziny”
czwartek, 06 września 2018 08:50

TUW „TUW” zostało laureatem Konkursu „Opolskie dla Rodziny” w kategorii Super Partner Opolskiej Karty Rodziny i Seniora – „Dla domu”.

Add a comment

Więcej…
 
Vienna Life: Jak edukować dzieci w zakresie finansów
czwartek, 06 września 2018 08:47

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego Vienna Life podpowiada rodzicom, jak edukować dzieci w zakresie finansów.

Add a comment

Więcej…
 
Superpolisa: Nowa ustawa o dystrybucji ubezpieczeń coraz bliżej
czwartek, 06 września 2018 08:45

Eksperci Multiagencji Superpolisa Ubezpieczenia twierdzą, że na niecały miesiąc przed rozpoczęciem stosowania ustawy o dystrybucji ubezpieczeń (1 października) na rynku można zaobserwować zjawisko poszukiwania wsparcia silniejszego partnera przez mniejsze firmy, które często zbyt późno przystąpiły do wprowadzania zmian związanych z nowymi przepisami.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Segment OC ppm. w pierwszym półroczu
środa, 05 września 2018 08:53

Analiza danych z raportu z działalności Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG) w I półroczu 2018 r.* potwierdza stabilizację w segmencie ubezpieczeń OC posiadaczy pojazdów mechanicznych (ppm.). Uwagę zwraca wysoki wzrost przypisu składki Gefion Insurance.

Na podstawie raportu można oszacować**, że przez 6 miesięcy 2018 roku działające w Polsce towarzystwa (krajowe, oddziały zagranicznych ubezpieczycieli i firmy działające na zasadzie swobody świadczenia usług) zebrały w sumie 7770,79 mln zł składek brutto z OC ppm. – o 4,7% więcej niż rok wcześniej (7422,34 mln zł).

Add a comment

Więcej…
 
Krynica: Panel poświecony ubezpieczeniom ochrony prawnej
środa, 05 września 2018 08:52

Dziś w ramach Forum Ekonomicznego w Krynicy odbędzie się panel zatytułowany „Ubezpieczenie ochrony prawnej - niedoceniony sprzymierzeniec przedsiębiorcy?”. Jego moderatorem będzie Aleksandra Wysocka, redaktor zarządzająca „Gazety Ubezpieczeniowej”.

Add a comment
Więcej…
 
Rozmowy bez Asekuracji: Ubezpieczenia na dwóch kółkach
środa, 05 września 2018 08:51

W kolejnym odcinku „Rozmów bez Asekuracji” tematem rozmowy red. Aleksandry Wysockiej z zaproszonymi gośćmi był Drugi Ubezpieczeniowy Rajd Rowerowy.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Unum coraz bliżej finalizacji przejęcia Pramerica Życie
środa, 05 września 2018 08:50

4 września Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie stwierdziła brak podstaw do zgłoszenia sprzeciwu wobec zamiaru bezpośredniego nabycia przez Unum Group akcji Pramerica Życie w liczbie zapewniającej osiągnięcie jednej drugiej ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu i jednej drugiej w kapitale zakładowym spółki.

Add a comment

Więcej…
 
Mondial Assistance: Podsumowanie wakacyjnych interwencji
środa, 05 września 2018 08:49

Podczas tegorocznych wakacji do Centrum Operacyjnego Mondial Assistance zwróciło się o pomoc niemal tyle samo osób co w ubiegłym roku.  

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 1284

Aviva: Krzysztof Czekała szefem zespołu badającego rynek i wiedzę o kliencie

Krzysztof Czekała, związany z Avivą od 2015 roku jako menedżer ds. planowania strategicznego i analiz, przejął dodatkowo odpowiedzialność za...


czytaj dalej

AXA Ubezpieczenia: Marcin Nedwidek nowym członkiem zarządu

AXA Ubezpieczenia TUiR zapełnia wakat w zarządzie powstały lipcu w wyniku przejścia Henry’ego de Courtois do paryskiej centrali ubezpieczyciela....


czytaj dalej

Willis: Rozbieżności w kwestii kierowania polityką cyberbezpieczeństwa

Większość kadry zarządzającej firm z całego świata ma świadomość, że staje przed dylematem „specjalista czy generalista” w kwestii obsady...


czytaj dalej

Aon: Dyrektor z PwC pokieruje fuzjami

Firma brokerska Aon zatrudniła dyrektora z PwC, aby rozwijał możliwości w zakresie fuzji i przejęć infrastrukturalnych i rozwiązań transakcyjnych...


czytaj dalej

UFG: Pełny dostęp online do bazy polis komunikacyjnych

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UDG) uruchomił nowe funkcjonalności udostępniania danych ze swojej ogólnopolskiej bazy polis komunikacyjnych....


czytaj dalej

PZU: Nowa kampania reklamowa AC

17 września rozpoczęła się nowa kampania reklamowa PZU Auto AC. Główny przekaz akcji zbudowany jest wokół dwóch benefitów: PZU Auto AC z opcją...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook