feed-image -

Rynek Ubezpieczeń
Rynek ubezpieczeń: Starsi turyści płacą więcej
czwartek, 05 lipca 2018 08:40

Starsi wiekiem turyści generalnie płacą wyższe składki w ubezpieczeniach turystycznych niż osoby młode czy w średnim wieku – zauważa „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
TUW PZUW: Pierwszy certyfikat „Dobre Relacje z Pacjentem”
środa, 04 lipca 2018 08:28

3 lipca Rafał Kiliński, prezes zarządu TUW PZUW, wręczył pierwszy certyfikat „Dobre Relacje z Pacjentem”. Wyróżnienie otrzymał Szpital Powiatowy im. św. Maksymiliana w Oświęcimiu. Dokument potwierdza, że zrealizowany pakiet szkoleń prewencyjnych ma realny wpływ na poprawę jakości w ochronie zdrowia i zmniejsza ryzyko medyczne hospitalizowanych pacjentów w placówce. Patronem honorowym projektu jest Warszawski Uniwersytet Medyczny. Projekt finansowany jest z funduszu prewencyjnego TUW PZUW.

Add a comment

Więcej…
 
HRK: Rosnąca rola kompetencji cyfrowych w ubezpieczeniach
środa, 04 lipca 2018 08:23

Ponad 30% pracowników firm ubezpieczeniowych uważa, że pracodawcy nie dają im możliwości rozwoju kompetencji cyfrowych – wynika z raportu z badania przeprowadzonego przez firmę doradztwa personalnego HRK.

Add a comment

Więcej…
 
Allianz Polska: Jak zabezpieczyć firmę przed cyberatakiem
środa, 04 lipca 2018 08:22

Według analityków cyberprzestępczość każdego roku kosztuje globalną gospodarkę prawie 500 miliardów dolarów. Dlatego eksperci Allianz radzą, aby w należyty sposób zabezpieczyć się przed finansowymi skutkami potencjalnego ataku hakerów.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Właściciele flot mogą zaoszczędzić dzięki telematyce
środa, 04 lipca 2018 08:18

Telematyka jest korzystna dla właścicieli flot samochodowych, gdyż pomaga im w obniżeniu całkowitego kosztu jej posiadania (ang. Total Cost of Ownership, TCO) – informuje „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Co czwarty poszkodowany skorzystał z Go SMS
wtorek, 03 lipca 2018 08:46

Co czwarty klient zgłaszający szkodę z ubezpieczeń komunikacyjnych w Avivie skorzystał z nowego narzędzia – SMS z linkiem do bezpośredniego przesyłania dokumentów. Opracowane wewnętrznie rozwiązanie pod nazwą Go SMS działa od 8 maja.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Rusza wakacyjna akcja promująca bezpieczeństwo
wtorek, 03 lipca 2018 08:45

PZU wyrusza do nadmorskich i mazurskich kurortów z wielką akcją promującą bezpieczeństwo podczas wakacji. Od 7 lipca przez siedem kolejnych weekendów na dzieci i rodziców będzie czekało wiele atrakcji – zajęcia sportowe, konkursy, spotkania z gwiazdami, koncerty, przedstawienia z Niestraszkami. Będzie też można zrobić badania profilaktyczne i skorzystać z porad lekarzy. Akcja prowadzona jest wspólnie z Telewizją Polsat.

Add a comment
Więcej…
 
PIU: Ostrożnie na przejazdach kolejowych
wtorek, 03 lipca 2018 08:45

Ostatnie wypadki z udziałem ciężarówki w Daleszewie czy zderzenia z pociągiem samochodu osobowego w Leżajsku skłoniły Polską Izbę Ubezpieczeń do wystosowania apelu o uwagę i rozwagę na przejazdach kolejowych.

Add a comment

Więcej…
 
TUW „TUW” partnerem strategicznym Konkursu [eS]
wtorek, 03 lipca 2018 08:44

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” zostało Partnerem Strategicznym 8. edycji Konkursu [eS] Przedsiębiorstwo Społeczne Roku im. Jacka Kuronia. Organizatorem Konkursu jest Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych w Warszawie.

Add a comment

Więcej…
 
Lloyd’s: Inga Beale odchodzi
wtorek, 03 lipca 2018 08:42

29 czerwca Lloyd’s poinformował, że w 2019 roku dyrektor generalna Inga Beale ustąpi z zajmowanego od stycznia 2014 r. stanowiska dyrektora generalnego (CEO). Dokładna data jej  odejścia i nazwisko następcy nie są jeszcze znane.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 1264

Aviva: Iwona Czech odpowiada za marketing

Od lipca Iwona Czech kieruje Działem Komunikacji i Zarządzania Marką w grupie Aviva. Zastąpiła Dariusza Maciołka, który zakończył pracę dla...


czytaj dalej

Equinum Broker: Tomasz Kutyba nowym wiceprezesem

Z dniem 30 czerwca funkcję wiceprezesa firmy brokerskiej Equinum Broker objął Tomasz Kutyba. Zmiana w zarządzie związana jest z realizacją nowej...


czytaj dalej

Charted Insurance: Nierówność zarobków mężczyzn i kobiet

Charted Insurance Institute zanalizował dane na temat zarobków opublikowane przez 192 ubezpieczycieli, pośredników, dostawców usług, doradców...


czytaj dalej

MetLife: Lucep zwycięzcą konkursu collab 3.0 EMEA

MetLife ogłosił wyniki konkursu collab 3.0 EMEA, w którym insurtechy rywalizowały o kontrakt o wartości 100 tys. dolarów na zrealizowanie...


czytaj dalej

Grupa Europa: Ochrona telefonu za pośrednictwem Simapki

Grupa Europa rozpoczęła współpracę z firmą Team4U – właścicielem aplikacji mobilnej Simapka, za pośrednictwem której zaoferuje ubezpieczenie...


czytaj dalej

Link4: Pół miliona zł premii na liczniku Kasa Wraca

Telematyczni kierowcy ubezpieczeni w Link4 wygenerowali już ponad pół miliona zł premii w programie Kasa Wraca. Rekordzista obniżył cenę polisy...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook