feed-image -

Rynek Ubezpieczeń
Nationale-Nederlanden: Antyrakowa akcja w Bydgoszczy
czwartek, 01 lutego 2018 09:45

Z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Rakiem (4 lutego) Nationale-Nederlanden zorganizuje w Bydgoszczy akcję bezpłatnych konsultacji lekarskich oraz badań, które odbędą się 2 i 3 lutego na Rynku Głównym Starego Miasta.

Add a comment

Więcej…
 
Senacka komisja przyjęła nowelę dystrybucyjną
środa, 31 stycznia 2018 09:44

27 stycznia senacka Komisja Budżetu i Finansów Publicznych jednogłośnie przyjęła projekt nowelizacji ustawy o dystrybucji ubezpieczeń. Akt został przyjęty bez poprawek, w wersji przegłosowanej przez Sejm w dniu 26 stycznia.

Add a comment
Więcej…
 
Ruszyły zapisy na Żeglarskie Mistrzostwa Polski TU oraz Puchar Prezesów
środa, 31 stycznia 2018 09:43

Rozpoczęły się zapisy na Żeglarskie Mistrzostwa Polski oraz Puchar Prezesów Towarzystw Ubezpieczeniowych. Patronem medialnym wydarzenia, które odbędzie się w dniach 21-23 czerwca w Iławie, jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
AXA Partners: Cztery rodzaje Szybkiej Pomocy dla klientów Vectry
środa, 31 stycznia 2018 09:42

AXA Partners we współpracy z Vectrą przygotowała cztery rodzaje produktów dopasowane do oferty głównej operatora.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia Ubezpieczenia: Nowa aplikacja „Mobilne Szkody”
środa, 31 stycznia 2018 09:41

Concordia Ubezpieczenia wdrożyła nową aplikację „Mobilne Szkody – Concordia”, działającą we współpracy z systemem wsparcia likwidacji szkód Medatex. Celem aplikacji jest jeszcze szybsza i wygodniejsza likwidacja szkód majątkowych.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Nagroda dla najlepszego pracodawcy Pomorza
środa, 31 stycznia 2018 09:38

Ergo Hestia zwyciężyła w konkursie organizowanym przez Pracodawców Pomorza na najlepszego pracodawcę na Pomorzu w kategorii Duże Przedsiębiorstwa.  

Add a comment

Więcej…
 
mfind.pl: Rosnąca rola narzędzi cyfrowych w ubezpieczeniach
środa, 31 stycznia 2018 09:34

Do 2020 r. połowa ubezpieczeń będzie kupowana przez internet – oceniają eksperci porównywarki ubezpieczeń mfind.pl. Cyfrowe narzędzia są też coraz częściej wykorzystywane przy obsłudze klienta czy likwidacji szkód.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Piotr Twardokęs o planach Open Life
środa, 31 stycznia 2018 09:32

Piotr Twardokęs, wiceprezes ds. sprzedaży Open Life przyznał w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej”, że nowa strategia firmy zakłada położenie większego nacisku na sprzedaż produktów ochronnych oraz intensyfikację współpracy z multiagentami.

Add a comment
Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: GrECo JLT coverholderem Lloyd’s
wtorek, 30 stycznia 2018 09:55

Pod koniec listopada ubiegłego roku GrECo JLT zostało autoryzowanym coverholderem Lloyd’s of London dla ubezpieczeń budowlano-montażowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma jest jedynym z około czterech tysięcy coverholderów autoryzowanych przez Lloyd’s mogącym objąć ryzyka projektów budowlanych i montażowych w tym regionie.

- Uzyskanie certyfikatu coverholdera Lloyd’s jest kolejnym logicznym krokiem naszej strategii. Potwierdza również, że jesteśmy specjalistą od ryzyk budowlano-montażowych i potrafimy sobie z nimi poradzić na wszystkich naszych rynkach w Europie Środkowej i Wschodniej – podkreślił Georg Winter, członek zarządu odpowiedzialny za Pion RIT (Risk and Insurance Technique) w Grupie GrECo JLT.

Add a comment
Więcej…
 
Europ Assistance Polska: Kolejny rok naznaczony innowacjami
wtorek, 30 stycznia 2018 09:54

Europ Assistance Polska zapowiedział, że w tym roku wprowadzi do swojej oferty kolejne nowe rozwiązania technologiczne w assistance. Cyfryzacja procesów, tam gdzie jest to możliwe i uzasadnione, jest osią strategii dostawcy usług pomocowych.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 1193

Votum: Agnieszka Czaplińska nowym wiceprezesem zarządu

9 lutego Elżbieta Kupiec złożyła rezygnację z funkcji członka zarządu Votum, ze skutkiem na ten sam dzień. Przyczyny rezygnacji nie są znane. Rada...


czytaj dalej

Aegon TUnŻ: Andrzej Szufa członkiem zarządu ds. ryzyka

Akcjonariusz Aegon TUnŻ powołał Andrzeja Szufę do pełnienia funkcji członka zarządu spółki odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Andrzej Szufa...


czytaj dalej

Indonezja: Bank sprzedaje ubezpieczyciela

PT Bank Danamon, piąty największy pod względem wartości rynkowej bank kredytowy w Indonezji, rozważa sprzedaż udziałów w swojej ubezpieczeniowej...


czytaj dalej

Zurich: Cięcie kosztów przynosi efekty

Grupa Zurich Insurance przeszła przez rok rekordowy dla branży pod względem roszczeń z tytułu katastrof naturalnych, podnosząc dywidendę po raz...


czytaj dalej

KUKE: Rok rekordowej sprzedaży

2017 był rekordowym rokiem dla Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) pod względem przypisu składki. Spółka zebrała w sumie 192...


czytaj dalej

SBUiR: Spotkanie BIPAR w Madrycie

W dniach 1-2 lutego odbyło się okresowe spotkanie (midterm meeting) BIPAR w Madrycie. W obradach uczestniczyła radca prawny dr Katarzyna...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy