feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń
Grupa Europa: Ochrona telefonu za pośrednictwem Simapki
czwartek, 19 lipca 2018 08:53

Grupa Europa rozpoczęła współpracę z firmą Team4U – właścicielem aplikacji mobilnej Simapka, za pośrednictwem której zaoferuje ubezpieczenie wyświetlacza telefonu. Polisa będzie dostępna w nawet 4 tys. małych punktów handlowych (sklepy z telefonami, komisy GSM i inne), korzystających z aplikacji.

Add a comment

Więcej…
 
Link4: Pół miliona zł premii na liczniku Kasa Wraca
czwartek, 19 lipca 2018 08:52

Telematyczni kierowcy ubezpieczeni w Link4 wygenerowali już ponad pół miliona zł premii w programie Kasa Wraca. Rekordzista obniżył cenę polisy przy odnowieniu o ponad 1,2 tys. zł.

Add a comment

Więcej…
 
Forum Teleinformatyki: System informacyjny państwa i obywatela
czwartek, 19 lipca 2018 08:51

W dniach 27-28 września 2018 roku w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym BOSS w Miedzeszynie odbędzie się XXIV Forum Teleinformatyki. Patronem medialnym wydarzenia odbywającego się w tym roku pod hasłem „System informacyjny państwa i obywatela” jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

Add a comment

Więcej…
 
Allianz: Klienci chętnie rekomendują markę
czwartek, 19 lipca 2018 08:50

Z badań zrealizowanych przez GfK na zlecenie Allianz wynika, że w pierwszej połowie 2018 roku zakład był najchętniej rekomendowaną marką zarówno ubezpieczeń życiowych, jak i majątkowych w Polsce.

Add a comment

Więcej…
 
Mondial Assistance: Co piąty wyjeżdżający za granicę wybiera Chorwację
czwartek, 19 lipca 2018 08:48

Z przeprowadzonego przez Mondial Assistance badania dotyczącego planów wakacyjnych Polaków wynika, że najwięcej naszych rodaków, którzy w 2017 roku spędzili wakacje za granicą, na kraj swojego wypoczynku wybrało Chorwację

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: Oczekiwania pracowników a rzeczywistość
czwartek, 19 lipca 2018 08:47

Z badań Nationale-Nederlanden wynika, że dla połowy badanych pracowników najważniejszym z dodatkowych elementów wynagrodzenia są ubezpieczenia grupowe na wypadek utraty zdrowia.

Add a comment

Więcej…
 
CUK Ubezpieczenia: Nowa odsłona telewizyjnej kampanii reklamowej
czwartek, 19 lipca 2018 08:46

16 lipca wystartowała kolejna telewizyjna kampania reklamowa CUK Ubezpieczenia. W najnowszej odsłonie emitowany jest spot „CUKomiks”.

Add a comment
Więcej…
 
UFG: Wzrost przychodów, spadek kosztów
środa, 18 lipca 2018 08:33

Pod względem finansowym pierwszy kwartał obecnego roku był udanym okresem dla Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG). Mimo zahamowania tempa wzrostu składek z obowiązkowych ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych OC ppm., odpowiadających za gros wpływów instytucji, jej przychody poszły wyraźnie w górę. Wzrostowi wpływów towarzyszył jednoczesny spadek kosztów.

Z opublikowanego 17 lipca sprawozdania UFG za I kwartał 2018 roku wynika, że łączne przychody Funduszu w tym okresie wyniosły 113 mln zł – o 5,65% więcej niż w tym samym kwartale 2017 r. (106,96 mln zł). Z tej kwoty 110,12 mln zł stanowiły przychody statutowe. Rok wcześniej było to 104,66 mln zł, co oznacza wzrost o 5,21% rok do roku. Przychody pozastatutowe uplasowały się na poziomie 2,89 mln zł i były o 25,85% wyższe od odnotowanych przed rokiem (2,29 mln zł). UFG na ten rok zakłada uzyskanie wpływów rzędu 429,67 mln zł.

Add a comment

Więcej…
 
Rozmowy bez Asekuracji: AXA dba o przyszłość
środa, 18 lipca 2018 08:32

Najnowszy odcinek podcastu „Rozmowy bez Asekuracji” jest poświecony programowi edukacyjnemu AXA o nazwie „Dbam o przyszłość”.

Add a comment
Więcej…
 
Enterprise Investors przejmie duży pakiet udziałów w Unilink
środa, 18 lipca 2018 08:29

Polish Enterprise Fund VIII, fundusz private equity zarządzany przez Enterprise Investors (EI), podpisał umowę, na mocy której obejmie 38% akcji multiagencji Unilink. W ramach transakcji, której wartości nie ujawniono, EI dokona częściowego wykupu akcji oraz podniesie kapitał zakładowy spółki. Realizacja umowy wymaga zgody Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 1271

Personalia: Bartosz Grześkowiak wzmocni Grupę MAK

31 lipca Bartosz Grześkowiak, dyrektor zarządzający TUiR Warta, złożył rezygnację ze sprawowanej funkcji. Swoją karierę będzie kontynuować w...


czytaj dalej

FRRF: Agnieszka Wachnicka nowym prezesem Fundacji

Od września Agnieszka Wachnicka obejmie funkcję prezesa Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego (FRRF) – organizacji, której zadaniem jest dbałość o...


czytaj dalej

Aon: organiczny wzrost w rozwiązaniach reasekuracyjnych

Dział rozwiązań reasekuracyjnych Aon odnotował w II kw. 2018 r. organiczny wzrost obrotów o 8%.

Do wzrostu przyczyniło się przede wszystkim...


czytaj dalej

Lloyd’s: Podwójna rola rynku i regulatora

Lloyd’s of London dokonuje przeglądu wszystkich aspektów swojej działalności, w tym liczącej setki lat struktury, aby potwierdzić, że jest...


czytaj dalej

Lekarz w telefonie dostępny też za granicą

Wiedza Polaków na temat możliwości zapewnienia sobie ochrony medycznej na czas zagranicznego wyjazdu systematycznie rośnie. Pokazują to badania...


czytaj dalej

MetLife: Bezpieczne Dziecko Premium ze zniżką

Z myślą o zbliżającym się nowym roku szkolnym MetLife przygotowało specjalną ofertę promocyjną. Klienci, którzy między 9 sierpnia a 13 września...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook