feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń
Startuje XI edycja Allianz Explorer Camp
wtorek, 02 lipca 2019 08:41

Pod koniec sierpnia, już po raz jedenasty, młodzi odkrywcy i fani futbolu spotkają się w Monachium na Allianz Explorer Camp. W trakcie 6 dni młodzież z całego świata będzie trenować pod okiem trenerów klubu Bayern Monachium.

Add a comment

Więcej…
 
iHestia to ekosystem i sposób myślenia przyszłości
poniedziałek, 01 lipca 2019 08:42


Sławomir Kamiński
Bartosz Dołkowski

Rozmowa ze Sławomirem Kamińskim, dyrektorem zarządzającym ds. ubezpieczeń życiowych ERGO Hestii, oraz Bartoszem Dołkowskim, dyrektorem Departamentu IT w ERGO Hestii

Aleksandra E. Wysocka: – iHestia świętuje 3. urodziny. Sto lat!
Sławomir Kamiński:
– Bardzo dziękujemy! Moja przygoda z iHestią rozpoczęła się jeszcze wcześniej, bo 4 lata temu. To nie jest rozwiązanie informatyczne, ale kompletny ekosystem, filozofia i sposób myślenia. Od premiery iHestii minęły 3 lata i przyszedł naturalny moment na kontynuację.

Add a comment
Więcej…
 
Wydarzenia Miesiąca – Czerwiec 2019
poniedziałek, 01 lipca 2019 08:42

Sygnał przełomu w pracach nad senackim projektem regulacji branży odszkodowawczej, dawno niewidziany spadek przypisu z obowiązkowych polis komunikacyjnych, Aviva i jej autocasco na żądanie oraz nowy-stary przewodniczący rady dyrektorów AMICE – tak przedstawia się lista czerwcowej odsłony cyklicznego rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.

WYDARZENIE MIESIĄCA – Publikacja stanowiska rządu do senackiego projektu ustawy o świadczeniu usług w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych wynikających z czynu niedozwolonego – za zajęcie wyważonego stanowiska, uwzględniającego interesy zainteresowanych stron wobec budzącego duże kontrowersje projektu regulacji.

Add a comment

Więcej…
 
Gwarancje24.pl: Nowa odsłona z płatnościami bezgotówkowymi
poniedziałek, 01 lipca 2019 08:39

Od czerwca przedsiębiorcy biorący udział w przetargach opartych na prawie zamówień publicznych zyskali alternatywę wobec wadium wpłacanego w gotówce. Dzięki zmodernizowanemu portalowi gwarancje24.pl firmy mogą nabyć gwarancję wadialną online za pomocą płatności elektronicznych.

Add a comment

Więcej…
 
KUKE: Warsztaty dla uczestników Go4Poland
poniedziałek, 01 lipca 2019 08:36

24 czerwca grupa uczestników programu Go4Poland, który ma służyć przede wszystkim zachęcaniu do powrotu do kraju polskich absolwentów zagranicznych uczelni, odwiedziła biuro Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE).

Add a comment

Więcej…
 
Reso Europa Service: Ostatnia edycja Reso Suwałki 10,5
poniedziałek, 01 lipca 2019 08:36

W dniach 6-7 lipca odbędą się ostatnie zawody na dystansie ćwierćmaratonu, Reso Suwałki 10,5. Zawody po raz drugi przyjmą charakter charytatywny.

Add a comment

Więcej…
 
Szereg korzyści z PPK dla gospodarki i przyszłych emerytów
piątek, 28 czerwca 2019 08:47

Dzięki uruchomieniu od 1 lipca programu Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) w perspektywie 10 lat polski PKB może wzrosnąć nawet o dodatkowe 2%, nakłady inwestycyjne o ponad jedną piątą, a zwiększona produktywność i związany z nią wzrost wynagrodzeń w pełni zrekompensuje pracownikom koszt wpłat do PPK. Dodatkowo, uczestnik programu, który zdecyduje się na wpłacanie maksymalnej kwoty do programu, może podnieść swoją przyszłą emeryturę nawet o 60% – wynika z raportu „Pracownicze Plany Kapitałowe. Koszty i korzyści” przygotowanego przez centrum analityczne Polityka Insight i Nationale-Nederlanden.

- Start PPK to ważne wydarzenie nie tylko dla największych firm, które są zobowiązane do uruchomienia programu od lipca. To także ważne wydarzenie dla całej polskiej gospodarki. Rusza pierwszy powszechny, całkowicie prywatny program długoterminowego oszczędzania, który jest wspierany przez państwo oraz pracodawców oraz który przyniesie realne korzyści jego uczestnikom – mówi Grzegorz Chłopek, prezes zarządu Nationale-Nederlanden PTE.

Add a comment

Więcej…
 
Rusza akcja „Bezpieczne wakacje z PZU”
piątek, 28 czerwca 2019 08:44

W ostatni weekend czerwca PZU rozpoczyna w nadmorskich miejscowościach kolejną edycję akcji „Bezpieczne wakacje z PZU”. Przez siedem weekendów rodzice i dzieci wypoczywający na polskim wybrzeżu oraz w Olsztynie będą mogli wziąć udział w licznych zajęciach sportowych, konkursach i przedstawieniach z Niestraszkami.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: PZU będzie działać na rzecz dłuższego życia Polaków
piątek, 28 czerwca 2019 08:42

27 czerwca w warszawskich Łazienkach odbyło się doroczne Spotkanie Czwartkowe PZU z udziałem Prezydenta RP, Andrzeja Dudy. Podczas wydarzenia ogłoszono hasło nowej strategii PZU.

Add a comment

Więcej…
 
Compensa: OC pracodawcy ochroni przed konsekwencjami upałów
piątek, 28 czerwca 2019 08:41

Jeśli w czasie upału pracownik zasłabnie lub dozna udaru słonecznego, finansowe konsekwencje takiego zdarzenia poniesie pracodawca. Compensa TU zwraca uwagę, że może on ubezpieczyć się od takiego ryzyka.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 1408

Unum Życie: Łukasz Świerczek w zarządzie

Rada Nadzorcza Unum Życie TUiR S.A. powołała w skład zarządu Łukasza Świerczka, który odpowiedzialny będzie za pion prawno-administracyjny spółki....


czytaj dalej

Skarbiec TFI: Grzegorz Zatryb w zarządzie

Rada Nadzorcza Skarbiec TFI powołała 19 lipca 2019 r. w skład zarządu spółki Skarbiec TFI Grzegorza Zatryba, dyrektora inwestycyjnego Towarzystwa...


czytaj dalej

Francja: ataki z żądaniem okupu na duże firmy

Duże firmy we Francji są coraz częściej celem cyberataków polegających na zablokowaniu danych i żądaniu okupu, ale często nie zgłaszają napaści z...


czytaj dalej

Bezpieczeństwo cybernetyczne w rękach wojskowego eksperta

Ubezpieczyciel specjalistyczny Liberty Specialty Markets (LSM), wchodzący w skład Grupy Liberty Mutual Insurance, powołał Jona Rigby’ego na...


czytaj dalej

UFG: Młodzi mężczyźni unikają ubezpieczenia i powodują kolizje

Największe ryzyko kolizji z pojazdem bez polisy OC istnieje w zachodniej Polsce oraz na Mazurach. To tam kierowcy najczęściej decydują się...


czytaj dalej

UNIQA: Komunikacja w 12 ratach

UNIQA wprowadziła możliwość rozłożenia płatności za ubezpieczenia komunikacyjne na 12 rat. Dotychczas możliwa była płatność jednorazowa lub w 2 i...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook