feed-image -

Reklama

Rynek Ubezpieczeń
Compensa: Prawie 100 wypadków każdego dnia wakacji
poniedziałek, 03 września 2018 08:42

Intensywny ruch w czasie sezonu urlopowego wpływa na liczbę wypadków drogowych – od czerwca do sierpnia tego roku dochodziło średnio do 97 takich zdarzeń dziennie. Niestety wielu kierowców wciąż nie potrafi prawidłowo utworzyć tzw. korytarza życia, który umożliwia służbom ratowniczym swobodny dojazd na miejsce zdarzenia.

Add a comment

Więcej…
 
ANG Spółdzielnia: Dlaczego „misie” doceniły ubezpieczenia
poniedziałek, 03 września 2018 08:42

Według ANG Spółdzielni istnieje kilka powodów, które przyczyniły się do widocznego w najnowszym Barometrze EFL* wzrostu zaufania małych i średnich firm do ubezpieczeń.

Add a comment

Więcej…
 
MRiRW: Pomoc dla rolników dotkniętych suszą
poniedziałek, 03 września 2018 08:40

31 sierpnia Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi poinformowało, że producenci rolni, w których gospodarstwach szkody w uprawach spowodowane suszą lub powodzią w rozumieniu przepisów o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich, powstałe na powierzchni uprawy objęły co najmniej 70% danej uprawy, mogą składać wnioski o udzielenie pomocy.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek odszkodowań: Kolejna polemika PIDiPO z prezesem PIU
poniedziałek, 03 września 2018 08:39

Kolejna wypowiedź Jana Grzegorza Prądzyńskiego, prezesa Polskiej Izby Ubezpieczeń, na temat regulacji kancelarii odszkodowawczych ponownie skłoniła Polską Izbę Doradców i Pośredników Odszkodowawczych do publicznego wystąpienia z polemiką. Poniżej publikujemy treść najnowszego stanowiska organizacji.

Add a comment

Więcej…
 
InMobi – nowa polisa telematyczna VFS
poniedziałek, 03 września 2018 08:36

Volkswagen Financial Services (VFS) zaoferował klientom InMobi – ubezpieczenie typu Usage Based Insurance (UBI), powiązane ze stylem jazdy kierowcy – informuje „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
PZU chce być aktywny w obszarze TFI i PPK
poniedziałek, 03 września 2018 08:34

Decyzja Pekao i Alior Banku dotycząca zakończenia rozmów o ewentualnym połączeniu nie wymaga aktualizacji strategii Grupy PZU – poinformował prezes PZU SA, Paweł Surówka.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Wysoka ocena Pawła Surówki
poniedziałek, 03 września 2018 08:34

Paweł Surówka, prezes PZU SA, dostał drugą najwyższą ocenę w rankingu „Rzeczpospolitej” oceniającym prezesów dwunastu spółek z udziałem Skarbu Państwa, wchodzących w skład indeksu WIG20.

Add a comment

Więcej…
 
Grupa PZU: Rekordowe przypisy, wysoki zysk
czwartek, 30 sierpnia 2018 08:45

Dzięki rekordowemu przypisowi w drugim kwartale tego roku (6,05 mld zł) Grupa PZU zakończyła pierwszą połowę roku najlepszym półrocznym wynikiem sprzedażowym w historii. Przez 6 miesięcy zakład zebrał 11,88 mld zł. Mocno w górę poszedł również skonsolidowany zysk netto.

- Drugi kwartał 2018 roku był rekordowy pod względem sprzedaży. Pozyskaliśmy 6,1 mld zł składki przypisanej brutto, co jest najlepszym osiągnięciem w historii PZU. Również w ujęciu półrocznym uzyskany wynik był rekordowy i wyniósł 11,9 mld zł – powiedział Paweł Surówka, prezes PZU SA. – W kolejnych kwartałach będziemy konsekwentnie realizować ambitne cele zawarte w strategii Nowe PZU. Rozwijając główne obszary biznesowe: ubezpieczenia, bankowość, inwestycje i usługi w zakresie ochrony zdrowia – wspieramy je nowoczesnymi technologiami, m.in. sztuczną inteligencją, telematyką, aplikacjami mobilnymi i Big Data. Nasze działania są kluczowe dla budowy długoterminowej wartości Grupy PZU, jak i dla osiągnięcia zysku przypadającego w formie dywidendy dla akcjonariuszy w kolejnych latach. Jeszcze w tym roku wypłacimy 2,5 zł na akcję z zysku za 2017 r, co oznacza wzrost o 78,6% w porównaniu do poprzedniego roku – dodał.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: Głos nauczyciela pod ochroną
czwartek, 30 sierpnia 2018 08:42

W niektórych placówkach edukacyjnych w Polsce istnieje możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, które stanowi zabezpieczenie w razie nieszczęśliwego wypadku, ciężkiej choroby, pobytu w szpitalu czy operacji. Zakres umowy może obejmować także problemy z głosem, czyli najpopularniejszą chorobę zawodową tej grupy pracowników.

Add a comment

Więcej…
 
Inter Polska: Polisa OP pomoże pomówionemu lekarzowi
czwartek, 30 sierpnia 2018 08:42

W związku z rozbieżnymi deklaracjami lekarzy i pacjentów na temat wręczania gratyfikacji finansowych Inter Polska radzi lekarzom, aby ubezpieczyli się na wypadek pomówień.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 1284

Aviva: Krzysztof Czekała szefem zespołu badającego rynek i wiedzę o kliencie

Krzysztof Czekała, związany z Avivą od 2015 roku jako menedżer ds. planowania strategicznego i analiz, przejął dodatkowo odpowiedzialność za...


czytaj dalej

AXA Ubezpieczenia: Marcin Nedwidek nowym członkiem zarządu

AXA Ubezpieczenia TUiR zapełnia wakat w zarządzie powstały lipcu w wyniku przejścia Henry’ego de Courtois do paryskiej centrali ubezpieczyciela....


czytaj dalej

Willis: Rozbieżności w kwestii kierowania polityką cyberbezpieczeństwa

Większość kadry zarządzającej firm z całego świata ma świadomość, że staje przed dylematem „specjalista czy generalista” w kwestii obsady...


czytaj dalej

Aon: Dyrektor z PwC pokieruje fuzjami

Firma brokerska Aon zatrudniła dyrektora z PwC, aby rozwijał możliwości w zakresie fuzji i przejęć infrastrukturalnych i rozwiązań transakcyjnych...


czytaj dalej

UFG: Pełny dostęp online do bazy polis komunikacyjnych

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UDG) uruchomił nowe funkcjonalności udostępniania danych ze swojej ogólnopolskiej bazy polis komunikacyjnych....


czytaj dalej

PZU: Nowa kampania reklamowa AC

17 września rozpoczęła się nowa kampania reklamowa PZU Auto AC. Główny przekaz akcji zbudowany jest wokół dwóch benefitów: PZU Auto AC z opcją...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Kursy on-line
Zamów newsletter
Facebook