feed-image -

Rynek Ubezpieczeń
Mondial Assistance: Pięć najdroższych interwencji 2017 roku
wtorek, 30 stycznia 2018 09:53

Mondial Assistance przygotowało zestawienie pięciu najdroższych medycznych interwencji z minionego roku. Pierwsze miejsce na liście zajmuje pomoc assistance dla mężczyzny, u którego w trakcie wakacji wymagana była interwencja chirurgiczna w związku z tętniakiem mózgu. W zestawieniu znalazły się również Stany Zjednoczone, Kenia oraz Peru.

Add a comment

Więcej…
 
CUK Ubezpieczenia: Ceny OC na koniec roku
wtorek, 30 stycznia 2018 09:51

Z analizy przeprowadzonej na podstawie danych CUK Ubezpieczenia wynika, że na koniec roku 2017 r. średnia cena OC dla całej Polski wynosiła 684 zł, o 3% mniej niż przed rokiem (706 zł). W dwunastu województwach ceny spadły o kilka procent, a mieszkańcy tylko 4 województw musieli się zmierzyć z niewielkimi podwyżkami.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Play Ubezpieczenia na iOS
wtorek, 30 stycznia 2018 09:50

Po miesiącu od rynkowego debiutu nowej aplikacji Play Ubezpieczenia udostępniono wersję marketu dla użytkowników iOS. Posiadacze iPhonów mogą już pobierać aplikację ze sklepu AppStore.

Add a comment

Więcej…
 
Colonnade zadebiutował na LinkedIn
wtorek, 30 stycznia 2018 09:48

Colonnade Insurance Oddział w Polsce poszerzył swoją obecność w kanałach mediów społecznościowych.

Add a comment

Więcej…
 
Prezes Vienna Life o perspektywach polis z UFK
wtorek, 30 stycznia 2018 09:47

Po zmianach prawnych, które nastąpiły przed dwoma laty, i wobec prowadzonych prac nad jeszcze większą ochroną inwestorów konsumenci wracają jednak do kupowania polis z UFK.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Im wyżej, tym trudniej o ochronę
wtorek, 30 stycznia 2018 09:29

Zakup ubezpieczenia na wyprawę wysokogórską jest trudnym zadaniem. Ale nawet nabycie polisy nie gwarantuje możliwości zorganizowania pomocy – twierdzi „Rzeczpospolita”.

Add a comment

Więcej…
 
Rynek ubezpieczeń: Ekspresowe tempo procedowania
poniedziałek, 29 stycznia 2018 09:51

Sprawność i jakość prac legislacyjnych naszych władz bardzo często pozostawia wiele do życzenia. Jednak w przypadku procedowania projektu noweli ustawy o dystrybucji ubezpieczeń naprawdę trudno znaleźć jakikolwiek powód do krytyki.

Wydarzeniem numer jeden minionego tygodnia w ubezpieczeniach był proces legislacyjny noweli „dystrybucyjnej”, przesuwającej na 1 października datę stosowania dyrektywy o dystrybucji ubezpieczeń. Patrząc na tempo prac rządu i parlamentarzystów, trzeba przyznać, że mając świadomość konieczności szybkiego przyjęcia nowelizacji, stanęli oni na wysokości zadania. Od skierowania proponowanej regulacji do konsultacji publicznych do jej przyjęcia w trzecim czytaniu przez Sejm minęły zaledwie cztery dni. Oczywiście mam świadomość, że akt nie budził praktycznie żadnych kontrowersji, ale mimo to należy docenić szybkość reakcji i zaangażowanie legislatury.

Add a comment

Więcej…
 
InterRisk: Błyskawiczna pomoc poszkodowanym w tragedii w Mirsku
poniedziałek, 29 stycznia 2018 09:49

25 stycznia w jednej z kamienic w dolnośląskim Mirsku doszło do eksplozji butli z gazem. Rannych zostało dziesięć osób, w tym dwie ciężko. InterRisk w szybkim tempie pomaga poszkodowanym.

Add a comment

Więcej…
 
Concordia Ubezpieczenia: Zalanie najczęstszą przyczyną szkód
poniedziałek, 29 stycznia 2018 09:48

Firmy ubezpieczeniowe informują, że od lat najczęściej zgłaszanym rodzajem szkody jest zalanie. Dlatego eksperci Concordii Ubezpieczenia wskazują, jakie zagrożenie niesie pojawienie się wody w mieszkaniu, co jest najczęstszą przyczyną zalania i co zrobić, by szybko opanować sytuację.

Add a comment

Więcej…
 
Unique Service Partner: Jak postępować po szkodzie komunikacyjnej
poniedziałek, 29 stycznia 2018 09:47

Eksperci Unique Service Partner radzą, jak postępować po kolizji drogowej, aby nie obawiać się, że ubezpieczyciel odmówi wypłaty odszkodowania.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 1193

Votum: Agnieszka Czaplińska nowym wiceprezesem zarządu

9 lutego Elżbieta Kupiec złożyła rezygnację z funkcji członka zarządu Votum, ze skutkiem na ten sam dzień. Przyczyny rezygnacji nie są znane. Rada...


czytaj dalej

Aegon TUnŻ: Andrzej Szufa członkiem zarządu ds. ryzyka

Akcjonariusz Aegon TUnŻ powołał Andrzeja Szufę do pełnienia funkcji członka zarządu spółki odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Andrzej Szufa...


czytaj dalej

Indonezja: Bank sprzedaje ubezpieczyciela

PT Bank Danamon, piąty największy pod względem wartości rynkowej bank kredytowy w Indonezji, rozważa sprzedaż udziałów w swojej ubezpieczeniowej...


czytaj dalej

Zurich: Cięcie kosztów przynosi efekty

Grupa Zurich Insurance przeszła przez rok rekordowy dla branży pod względem roszczeń z tytułu katastrof naturalnych, podnosząc dywidendę po raz...


czytaj dalej

KUKE: Rok rekordowej sprzedaży

2017 był rekordowym rokiem dla Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) pod względem przypisu składki. Spółka zebrała w sumie 192...


czytaj dalej

SBUiR: Spotkanie BIPAR w Madrycie

W dniach 1-2 lutego odbyło się okresowe spotkanie (midterm meeting) BIPAR w Madrycie. W obradach uczestniczyła radca prawny dr Katarzyna...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy