feed-image -

Reklama

Personalia


Concordia Polska TUW: Rajmund Rusiecki nowym członkiem zarządu
piątek, 06 września 2019 08:42

Nowym członkiem zarządu Concordia Polska TUW został Rajmund Rusiecki. Po tej nominacji menadżer zasiada w zarządach obu towarzystw Concordii Ubezpieczenia, gdzie odpowiada za sprzedaż.

Add a comment
Więcej…
 
MAK International: Jacek Surmacz nowym członkiem zarządu
czwartek, 05 września 2019 08:55

Grupa MAK poinformowała o powołaniu Jacka Surmacza na stanowisko członka zarządu MAK International. Będzie on odpowiedzialny za rozwój biznesu i oferty produktowej dla krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Dodatkowo będzie zarządzał obszarem ubezpieczeń pakietów dealerskich dla pojazdów taboru ciężkiego i leasingów komunikacyjnych w MAK Ubezpieczenia.

Add a comment

Więcej…
 
Unilink: Piotr Głowski nowym członkiem zarządu
środa, 04 września 2019 08:46

Z dniem 1 października do zarządu Unilink dołączy Piotr Głowski, który jako wiceprezes będzie odpowiadał za zarządzanie sprzedażą i marketingiem całej grupy.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: Andrzej Miron członkiem zarządu ds. technologii
wtorek, 03 września 2019 08:59

Od września odpowiedzialność za obszar IT w Nationale-Nederlanden będzie sprawował Andrzej Miron. Jako członek zarządu ds. technologii oraz CIO (Chief Information Officer) będzie koordynował i nadzorował wdrażanie nowych technologii oraz cyfrowych systemów wspierających biznes.

Add a comment

Więcej…
 
UOKiK: Tomasz Chróstny nowym wiceprezesem
środa, 28 sierpnia 2019 08:45

26 sierpnia premier Mateusz Morawiecki powołał Tomasza Chróstnego na stanowisko wiceprezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK).

Add a comment

Więcej…
 
Macif Życie: Mariusz Czajka członkiem zarządu ds. ryzyka
środa, 07 sierpnia 2019 08:12

6 sierpnia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Mariusza Czajki na stanowisko członka zarządu Macif Życie TUW odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Add a comment

Więcej…
 
Ergo Hestia: Justyna Wajs zastąpiła Małgorzatę Makulską
poniedziałek, 05 sierpnia 2019 08:51


Małgorzata Makulska
Justyna Wajs

Małgorzata Makulska, członek zarządu Ergo Hestii, po 27 latach zakończyła współpracę z ubezpieczycielem z powodów zdrowotnych. Jej miejsce członka zarządu ds. sprzedaży i technologii zajęła z dniem 1 sierpnia Justyna Wajs.

- Dziękuję Małgorzacie Makulskiej za jej niepodważalny wkład w rynkowy sukces Ergo Hestii, w szczególności za jej wysiłek włożony w rozbudowę naszej sieci sprzedaży – powiedział Piotr Maria Śliwicki, prezes Grupy Ergo Hestia.

Add a comment
Więcej…
 
Santander Aviva: Nie Piotr Głowski, a Wioletta Macnar będzie nowym prezesem
poniedziałek, 05 sierpnia 2019 08:48

Piotr Głowski nie będzie prezesem towarzystw Santander Aviva. Po jego rezygnacji szefową obu spółek zostanie Wioletta Macnar. To awans w ramach struktur wewnętrznych ubezpieczyciela.

Add a comment

Więcej…
 
WDB: Arkadiusz Przybyszewski nowym członkiem zarządu
czwartek, 01 sierpnia 2019 08:46

29 lipca rada nadzorcza WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi powołała Arkadiusza Przybyszewskiego do pełnienia funkcji członka zarządu spółki od dnia 1 sierpnia tego roku. Jego kadencja jest wspólna z pozostałymi członkami zarządu. Termin zakończenia kadencji upływa 11 czerwca 2020 r.

Add a comment

Więcej…
 
Unum Życie: Łukasz Świerczek w zarządzie
wtorek, 23 lipca 2019 08:56

Rada Nadzorcza Unum Życie TUiR S.A. powołała w skład zarządu Łukasza Świerczka, który odpowiedzialny będzie za pion prawno-administracyjny spółki. Łukasz Świerczek związany jest z Unum od 2009 roku. W 2012 roku objął funkcję Chief Compliance Officera, natomiast od grudnia 2015 odpowiadał także za obszar prawny jako Chief Legal Officer.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 154

Digital Care: Piotr Kuszewski nowym członkiem zarządu

Z dniem 2 października do zarządu Digital Care dołączył Piotr Kuszewski. Rozszerzenie składu organu jest związane z ekspansją spółki na rynki...


czytaj dalej

Supra Brokers: Rafał Holanowski przestał pełnić funkcję prezesa

Firma brokerska Supra Brokers poinformowała, że wraz z wkroczeniem w nowy etap rozwoju, którego kierunek wyznacza ekspansja na nowe rynki i nowe...


czytaj dalej

Niemcy: Zmiany w kierownictwie spółek Allianz

Allianz Global Corporate & Specialty SE (AGCS) i Allianz Deutschland AG ogłosiły zmiany w kierownictwie, które wejdą w życie 1 grudnia 2019 r.


czytaj dalej

WTW: Employee experience przyczynia się do sukcesu finansowego firmy

Nowe badanie Willis Towers Watson (WTW), zrealizowane przy wsparciu zaawansowanych narzędzi analitycznych, pokazało silny związek...
czytaj dalej

Unum Życie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2019

Unum Życie zostało wyróżnione przez Kincentric tytułem Najlepszego Pracodawcy 2019 w Polsce (Kincentric Best Employer). To już siódme takie...
czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Będzie trudniej o ochronę należności

Pogorszenie globalnej sytuacji gospodarczej i wzrost napięć w handlu międzynarodowym sygnalizowane przez członków Unii Berneńskiej może utrudnić...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook