feed-image -

Personalia


Personalia: Z ubezpieczeń do telekomunikacji
czwartek, 15 września 2016 08:47

Jak dowiedziały się Wirtualnemedia.pl, Marta Perwenis do niedawna e-business & direct marketing director w Link4, przeszła do spółki P4, operatora sieci komórkowej Play, na stanowisko head of e-commerce.

Add a comment
Więcej…
 
PTR: KNF zatwierdziła Tomasza Czałbowskiego jako członka zarządu
środa, 14 września 2016 08:44

13 września na trzysta dwudziestym posiedzeniu Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Tomasza Czałbowskiego na stanowisko członka zarządu Polskiego Towarzystwa Reasekuracji, odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Add a comment
Więcej…
 
Inter Polska: KNF zatwierdziła Roberto Svendę jako członka zarządu
środa, 14 września 2016 08:43

13 września na trzysta dwudziestym posiedzeniu Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Roberto Svendy na stanowisko członka zarządu towarzystw ubezpieczeń Inter-Życie i TU Inter Polska, odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Add a comment

Więcej…
 
PZU Życie: Nowy członek zarządu
wtorek, 13 września 2016 08:40

W zarządzie PZU Życie pojawiła się nowa osoba. Jest nią Bartłomiej Litwińczuk, zasiadający od kilku miesięcy w radzie nadzorczej Link4.

Add a comment

Więcej…
 
InterRisk: Piotr Karda nowym członkiem zarządu
wtorek, 06 września 2016 08:49

Piotr Karda został nowym członkiem zarządu InterRisk. W ramach swoich obowiązków będzie sprawował nadzór nad Pionem Sprzedaży, w tym za organizację, wsparcie, sprzedaż we wszystkich kanałach dystrybucji i liniach biznesowych oraz szkolenia.

Add a comment

Więcej…
 
Personalia: Rafał Hiszpański na czele D.A.S.
poniedziałek, 05 września 2016 08:36

1 września Rafał Hiszpański został prezesem D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej (D.A.S. TUOP). Na swoim stanowisku zastąpił Mariusza Olszewskiego, który stał na czele ubezpieczyciela przez ostatnich 13 lat.

- Dzięki swojemu know-how Rafał Hiszpański znacząco przyczyni się do pozytywnego rozwoju naszej firmy na polskim rynku. Jego dobrze rozwinięte umiejętności z zakresu zarządzania, doświadczenie w sektorze ubezpieczeń oraz znajomość rynku będzie wielkim wsparciem dla nowej strategii D.A.S. – skomentował Lars von Lackum, członek rady nadzorczej Ergo International.

Add a comment

Więcej…
 
Personalia: Prof. Marcin Orlicki partnerem w SMM Legal
piątek, 02 września 2016 08:46

Od września dr hab. Marcin Orlicki, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest partnerem w kancelarii SMM Legal. Dotychczas zajmował w niej stanowisko szefa Departamentu Prawa Ubezpieczeń Gospodarczych.

Add a comment

Więcej…
 
PZU SA: Sebastian Klimek nie jest już członkiem zarządu
czwartek, 01 września 2016 08:54

Wczoraj PZU SA poinformował, że 30 sierpnia dotychczasowy członek jego zarządu Sebastian Klimek złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska. Jego następca nie został jeszcze wskazany.

Wprawdzie złożona rezygnacja nie zawierała informacji o jej przyczynach, ale o plotki o odejściu Klimka krążyły już od ponad dwóch miesięcy. Według  spekulacji medialnych były już członek zarządu PZU SA miał być skonfliktowany z jego prezesem, Michałem Krupińskim. Podobnie jak wymieniany jako jego protektor Dawid Jackiewicz, minister skarbu. To właśnie ten ostatni miał stać za zablokowaniem odwołania Sebastiana Klimka z władz spółki majątkowej po jego czerwcowej dymisji z zarządu PZU Życie.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia Pocztowe: Gabriel Głusek nowym członkiem zarządu
czwartek, 01 września 2016 08:51

Władze towarzystw Ubezpieczeń Pocztowych zasiliła nowa osoba. 16 sierpnia rady nadzorcze Pocztowego TUW oraz Pocztowego TUnŻ powołały Gabriela Głuska na stanowisko członka zarządu.

Add a comment
Więcej…
 
Allianz: Artur Fromberg nowym dyrektorem w Pionie Sprzedaży
czwartek, 01 września 2016 08:49

22 sierpnia do zespołu Pionu Sprzedaży Allianz dołączył Artur Fromberg. Menadżer objął stanowisko dyrektora zarządzającego ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Masowych.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 127

Personalia: Roman Pałac w Komisji Rewizyjnej PIU

17 stycznia, podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Ubezpieczeń, przeprowadzone zostały wybory uzupełniające do Komisji...


czytaj dalej

TFI PZU: Marcin Adamczyk nowym prezesem, Cezary Iwański – członkiem zarządu

16 stycznia Grupa PZU podała, że prezesem TFI PZU zostanie Marcin Adamczyk, wcześniej między innymi szef zespołu rynków lokalnych oraz lead...


czytaj dalej

Munich Re: Zmiana w radzie nadzorczej

Z dniem 3 stycznia do rady nadzorczej Munich Re została powołana Renata Jungo Brüngger. Sąd w Monachium powołał ją na miejsce Wolfganga...


czytaj dalej

Aon: Zarządzanie ryzykiem Brexitu

Aon plc wprowadził Brexit Navigator – zindywidualizowane rozwiązanie mające na celu pomoc firmom w ilościowym określeniu skutków ekspozycji na...


czytaj dalej

KUKE: Zabezpieczenie wykupu wierzytelności PMG

Polska spółka PMG dostarczy maszyny górnicze o wartości 20,76 mln euro do rosyjskiej spółki ZAO Shahtoupravlyene Taldinskoe-Kyrgajskoe....


czytaj dalej

PIU: Wręczono odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń"

17 stycznia 2017 r. podczas nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Ubezpieczeń wręczone zostały odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń”.

...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy