feed-image -

Personalia


Aegon TUnŻ: Radosław Olkiewicz szefem sieci sprzedaży
wtorek, 27 września 2016 08:54

Do zespołu Aegon TUnŻ dołączył Radosław Olkiewicz. Menadżer objął stanowisko dyrektora Departamentu Sprzedaży przez sieć Aegon Premium.

Add a comment

Więcej…
 
Premier odwołała ministra skarbu
piątek, 16 września 2016 09:40

15 września premier Beata Szydło odwołała Dawida Jackiewicza z funkcji ministra skarbu państwa. Ostatni etap likwidacji resortu zarządzanego dotychczas przez odwołanego ministra nadzorować będzie minister Henryk Kowalczyk.

Add a comment

Więcej…
 
Personalia: Z ubezpieczeń do telekomunikacji
czwartek, 15 września 2016 08:47

Jak dowiedziały się Wirtualnemedia.pl, Marta Perwenis do niedawna e-business & direct marketing director w Link4, przeszła do spółki P4, operatora sieci komórkowej Play, na stanowisko head of e-commerce.

Add a comment
Więcej…
 
PTR: KNF zatwierdziła Tomasza Czałbowskiego jako członka zarządu
środa, 14 września 2016 08:44

13 września na trzysta dwudziestym posiedzeniu Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Tomasza Czałbowskiego na stanowisko członka zarządu Polskiego Towarzystwa Reasekuracji, odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Add a comment
Więcej…
 
Inter Polska: KNF zatwierdziła Roberto Svendę jako członka zarządu
środa, 14 września 2016 08:43

13 września na trzysta dwudziestym posiedzeniu Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Roberto Svendy na stanowisko członka zarządu towarzystw ubezpieczeń Inter-Życie i TU Inter Polska, odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Add a comment

Więcej…
 
PZU Życie: Nowy członek zarządu
wtorek, 13 września 2016 08:40

W zarządzie PZU Życie pojawiła się nowa osoba. Jest nią Bartłomiej Litwińczuk, zasiadający od kilku miesięcy w radzie nadzorczej Link4.

Add a comment

Więcej…
 
InterRisk: Piotr Karda nowym członkiem zarządu
wtorek, 06 września 2016 08:49

Piotr Karda został nowym członkiem zarządu InterRisk. W ramach swoich obowiązków będzie sprawował nadzór nad Pionem Sprzedaży, w tym za organizację, wsparcie, sprzedaż we wszystkich kanałach dystrybucji i liniach biznesowych oraz szkolenia.

Add a comment

Więcej…
 
Personalia: Rafał Hiszpański na czele D.A.S.
poniedziałek, 05 września 2016 08:36

1 września Rafał Hiszpański został prezesem D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej (D.A.S. TUOP). Na swoim stanowisku zastąpił Mariusza Olszewskiego, który stał na czele ubezpieczyciela przez ostatnich 13 lat.

- Dzięki swojemu know-how Rafał Hiszpański znacząco przyczyni się do pozytywnego rozwoju naszej firmy na polskim rynku. Jego dobrze rozwinięte umiejętności z zakresu zarządzania, doświadczenie w sektorze ubezpieczeń oraz znajomość rynku będzie wielkim wsparciem dla nowej strategii D.A.S. – skomentował Lars von Lackum, członek rady nadzorczej Ergo International.

Add a comment

Więcej…
 
Personalia: Prof. Marcin Orlicki partnerem w SMM Legal
piątek, 02 września 2016 08:46

Od września dr hab. Marcin Orlicki, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest partnerem w kancelarii SMM Legal. Dotychczas zajmował w niej stanowisko szefa Departamentu Prawa Ubezpieczeń Gospodarczych.

Add a comment

Więcej…
 
PZU SA: Sebastian Klimek nie jest już członkiem zarządu
czwartek, 01 września 2016 08:54

Wczoraj PZU SA poinformował, że 30 sierpnia dotychczasowy członek jego zarządu Sebastian Klimek złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska. Jego następca nie został jeszcze wskazany.

Wprawdzie złożona rezygnacja nie zawierała informacji o jej przyczynach, ale o plotki o odejściu Klimka krążyły już od ponad dwóch miesięcy. Według  spekulacji medialnych były już członek zarządu PZU SA miał być skonfliktowany z jego prezesem, Michałem Krupińskim. Podobnie jak wymieniany jako jego protektor Dawid Jackiewicz, minister skarbu. To właśnie ten ostatni miał stać za zablokowaniem odwołania Sebastiana Klimka z władz spółki majątkowej po jego czerwcowej dymisji z zarządu PZU Życie.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 129

Link4: Agnieszka Balcerska nową dyrektor HR

Od 20 lutego nową dyrektor Pionu HR w Link4 jest Agnieszka Balcerska. Przed dołączeniem do ubezpieczyciela pełniła funkcję szefa HR dla Europy...


czytaj dalej

D.A.S.: Danuta Źrałek nowym członkiem zarządu

16 lutego nastąpiły zmiany w zarządzie D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację Arkadiusza Gila...


czytaj dalej

KPMG: Rozkwit inwestycji w insurtech

Należy się spodziewać, że zainteresowanie inwestorów branżą insurtech po mocnym wzroście w 2016 r. pozostanie silne we wszystkich regionach świata...


czytaj dalej

Adriatic Slovenica: Automatyzacja całego procesu sprzedaży polis

Adriatic Slovenica, drugi pod względem wielkości ubezpieczyciel życiowy w regionie Adriatyku z 15-proc. udziałem w rynku, ogłosił, że wkrótce...


czytaj dalej

Novis Poisťovňa stawia na innowacyjność

23 lutego na mocy prawa unijnego, rozpoczęło oficjalnie swoją działalność w Polsce Novis Poisťovňa a.s. – słowackie towarzystwo ubezpieczeń na...


czytaj dalej

Zbliża się I Forum Kobiet Ubezpieczeń i Reasekuracji

5 kwietnia w Warszawie odbędzie się I Forum Kobiet Ubezpieczeń i Reasekuracji. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy