feed-image -

Personalia


Personalia: Prof. Marcin Orlicki partnerem w SMM Legal
piątek, 02 września 2016 08:46

Od września dr hab. Marcin Orlicki, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest partnerem w kancelarii SMM Legal. Dotychczas zajmował w niej stanowisko szefa Departamentu Prawa Ubezpieczeń Gospodarczych.

Add a comment

Więcej…
 
PZU SA: Sebastian Klimek nie jest już członkiem zarządu
czwartek, 01 września 2016 08:54

Wczoraj PZU SA poinformował, że 30 sierpnia dotychczasowy członek jego zarządu Sebastian Klimek złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska. Jego następca nie został jeszcze wskazany.

Wprawdzie złożona rezygnacja nie zawierała informacji o jej przyczynach, ale o plotki o odejściu Klimka krążyły już od ponad dwóch miesięcy. Według  spekulacji medialnych były już członek zarządu PZU SA miał być skonfliktowany z jego prezesem, Michałem Krupińskim. Podobnie jak wymieniany jako jego protektor Dawid Jackiewicz, minister skarbu. To właśnie ten ostatni miał stać za zablokowaniem odwołania Sebastiana Klimka z władz spółki majątkowej po jego czerwcowej dymisji z zarządu PZU Życie.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia Pocztowe: Gabriel Głusek nowym członkiem zarządu
czwartek, 01 września 2016 08:51

Władze towarzystw Ubezpieczeń Pocztowych zasiliła nowa osoba. 16 sierpnia rady nadzorcze Pocztowego TUW oraz Pocztowego TUnŻ powołały Gabriela Głuska na stanowisko członka zarządu.

Add a comment
Więcej…
 
Allianz: Artur Fromberg nowym dyrektorem w Pionie Sprzedaży
czwartek, 01 września 2016 08:49

22 sierpnia do zespołu Pionu Sprzedaży Allianz dołączył Artur Fromberg. Menadżer objął stanowisko dyrektora zarządzającego ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Masowych.

Add a comment

Więcej…
 
Generali TU: Zbigniew Derdziuk nowym członkiem rady nadzorczej
czwartek, 01 września 2016 08:47

Jak podał „Dziennik Gazeta Prawna”, Zbigniew Derdziuk został powołany na stanowisko członka rady nadzorczej Generali TU.

Add a comment

Więcej…
 
Dominika Kozakiewicz CEO Aon Polska
środa, 31 sierpnia 2016 08:59

Koniec stanu okresu przejściowego na szczytach władz Aon Polska. Nową CEO brokera została Dominika Kozakiewicz. Od 1 listopada zajmie ona miejsce Vlada Bobko, który od kwietnia tego roku przejściowo zarządzał Aon Polska po odejściu wieloletniego szefa firmy, Sławomira Bany.

- Witam Dominikę w Aon i cieszę się, że będę mógł ją wspierać w postawionym przed nią zadaniu kontynuowania zrównoważonego wzrostu firmy w Polsce oraz utrzymaniu wysokiego poziomu zaangażowania zespołu – skoemntował Vlad Bobko, pełniący funkcję CEO i CBO (prezes i dyrektor zarządzający) Aon Risk Solutions w regionie CEE&CIS.

Add a comment

Więcej…
 
KNF: Pięć zgód dla menadżerów ubezpieczeniowych
środa, 31 sierpnia 2016 08:57

30 sierpnia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła kilka kandydatur na wysokie stanowiska w zarządach towarzystw ubezpieczeń.

Add a comment

Więcej…
 
KPF: Andrzej Roter i Marcin Czugan w składzie pierwszego zarządu
środa, 17 sierpnia 2016 08:35

Rada nadzorcza Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (Komitet Konferencji) wybrała zarząd pierwszej kadencji. Jego prezesem został Andrzej Roter, pełniący dotąd funkcję dyrektora generalnego KPF, a Marcin Czugan, dotychczasowy dyrektor Departamentu Prawno-Legislacyjnego objął funkcję wiceprezesa. Wybór zarządu na kadencję obejmującą lata 2016-18 został dokonany zgodnie z brzmieniem nowego statutu, uchwalonego podczas tegorocznego XVII Walnego Zebrania Członków KPF.

Komitet Konferencji, wybierając pierwszy skład zarządu, miał niezwykle komfortową sytuację – powiedział Artur Nowak–Gocławski, przewodniczący Komitetu. – Kandydatura Andrzeja Rotera i jego wybór na prezesa zarządu były naturalną konsekwencją jego dotychczasowej roli jako dyrektora generalnego KPF oraz uznaniem dla jego wielkiego zaangażowania i wkładu w budowę jednej z najważniejszych organizacji samorządowych w Polsce. Z radością przyjęliśmy też jako Komitet chęć uczestniczenia w pracach zarządu przez Marcina Czugana – osoby, dzięki której KPF stał się tak ważnym partnerem dla wszystkich organizacji, które kształtują ustrój prawny firm finansowych w Polsce – dodał.

Add a comment

Więcej…
 
Piotr Walkowiak opuszcza radę nadzorczą PZU
poniedziałek, 08 sierpnia 2016 09:05

4 sierpnia Piotr Walkowiak zrezygnował z członkostwa w radzie nadzorczej PZU, gdzie zasiadał od 2 lipca 2016 r. W komunikacie nie podano przyczyn rezygnacji.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Dariusz Maciołek dyrektorem komunikacji
czwartek, 04 sierpnia 2016 08:54

Od 1 sierpnia Dariusz Maciołek objął funkcję dyrektora komunikacji i zarządzania marką w Avivie. Odpowiada m. in. za opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej marek Aviva i Expander, tworzenie strategii dla wszystkich linii produktowych w ramach podejścia multichannel, rozwój kanałów społecznościowych, CSR i PR.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 130

Votum: Bartłomiej Krupa zastąpi Dariusza Czyża na stanowisku prezesaDariusz Czyż
Bartłomiej Krupa

28 marca prezesa zarządu Votum Dariusz Czyż złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Jego następca zostanie wiceprezes...


czytaj dalej

PZU: Maciej Rapkiewicz członkiem zarządu odpowiedzialnym za ryzyko

28 marca Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Macieja Rapkiewicza na stanowisko członka zarządu PZU SA i PZU...


czytaj dalej

Lloyd’s otworzy firmę ubezpieczeniową w Brukseli

Lloyd’s – specjalistyczny rynek ubezpieczeniowo-reasekuracyjny zapowiedział utworzenie nowego towarzystwa ubezpieczeń z siedzibą w Brukseli. CEO...


czytaj dalej

S&P: Wiarygodność finansowa europejskich ubezpieczycieli

Dla europejskich ubezpieczycieli 2017 r. może być przełomowy. Sposób ich reagowania na ultra-niskie stopy procentowe, trudne warunki ekonomiczne w...


czytaj dalej

S&P: PZU nadal z oceną „A-”

Agencja Standard&Poor’s podtrzymała rating kredytowy PZU na poziomie „A-”, najwyższym możliwym do osiągnięcia dla polskiej spółki. Perspektywa...


czytaj dalej

PIU: Warsztaty poświęcone ubezpieczeniom ochrony prawnej

Polska Izba Ubezpieczeń (PIU) organizuje bezpłatne warsztaty z ubezpieczeń ochrony prawnej w Toruniu i Gdańsku.

Warsztaty w Gdańsku odbędą się w...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy