feed-image -

Personalia


Premier odwołała ministra skarbu
piątek, 16 września 2016 09:40

15 września premier Beata Szydło odwołała Dawida Jackiewicza z funkcji ministra skarbu państwa. Ostatni etap likwidacji resortu zarządzanego dotychczas przez odwołanego ministra nadzorować będzie minister Henryk Kowalczyk.

Add a comment

Więcej…
 
Personalia: Z ubezpieczeń do telekomunikacji
czwartek, 15 września 2016 08:47

Jak dowiedziały się Wirtualnemedia.pl, Marta Perwenis do niedawna e-business & direct marketing director w Link4, przeszła do spółki P4, operatora sieci komórkowej Play, na stanowisko head of e-commerce.

Add a comment
Więcej…
 
PTR: KNF zatwierdziła Tomasza Czałbowskiego jako członka zarządu
środa, 14 września 2016 08:44

13 września na trzysta dwudziestym posiedzeniu Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Tomasza Czałbowskiego na stanowisko członka zarządu Polskiego Towarzystwa Reasekuracji, odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Add a comment
Więcej…
 
Inter Polska: KNF zatwierdziła Roberto Svendę jako członka zarządu
środa, 14 września 2016 08:43

13 września na trzysta dwudziestym posiedzeniu Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Roberto Svendy na stanowisko członka zarządu towarzystw ubezpieczeń Inter-Życie i TU Inter Polska, odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Add a comment

Więcej…
 
PZU Życie: Nowy członek zarządu
wtorek, 13 września 2016 08:40

W zarządzie PZU Życie pojawiła się nowa osoba. Jest nią Bartłomiej Litwińczuk, zasiadający od kilku miesięcy w radzie nadzorczej Link4.

Add a comment

Więcej…
 
InterRisk: Piotr Karda nowym członkiem zarządu
wtorek, 06 września 2016 08:49

Piotr Karda został nowym członkiem zarządu InterRisk. W ramach swoich obowiązków będzie sprawował nadzór nad Pionem Sprzedaży, w tym za organizację, wsparcie, sprzedaż we wszystkich kanałach dystrybucji i liniach biznesowych oraz szkolenia.

Add a comment

Więcej…
 
Personalia: Rafał Hiszpański na czele D.A.S.
poniedziałek, 05 września 2016 08:36

1 września Rafał Hiszpański został prezesem D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej (D.A.S. TUOP). Na swoim stanowisku zastąpił Mariusza Olszewskiego, który stał na czele ubezpieczyciela przez ostatnich 13 lat.

- Dzięki swojemu know-how Rafał Hiszpański znacząco przyczyni się do pozytywnego rozwoju naszej firmy na polskim rynku. Jego dobrze rozwinięte umiejętności z zakresu zarządzania, doświadczenie w sektorze ubezpieczeń oraz znajomość rynku będzie wielkim wsparciem dla nowej strategii D.A.S. – skomentował Lars von Lackum, członek rady nadzorczej Ergo International.

Add a comment

Więcej…
 
Personalia: Prof. Marcin Orlicki partnerem w SMM Legal
piątek, 02 września 2016 08:46

Od września dr hab. Marcin Orlicki, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest partnerem w kancelarii SMM Legal. Dotychczas zajmował w niej stanowisko szefa Departamentu Prawa Ubezpieczeń Gospodarczych.

Add a comment

Więcej…
 
PZU SA: Sebastian Klimek nie jest już członkiem zarządu
czwartek, 01 września 2016 08:54

Wczoraj PZU SA poinformował, że 30 sierpnia dotychczasowy członek jego zarządu Sebastian Klimek złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska. Jego następca nie został jeszcze wskazany.

Wprawdzie złożona rezygnacja nie zawierała informacji o jej przyczynach, ale o plotki o odejściu Klimka krążyły już od ponad dwóch miesięcy. Według  spekulacji medialnych były już członek zarządu PZU SA miał być skonfliktowany z jego prezesem, Michałem Krupińskim. Podobnie jak wymieniany jako jego protektor Dawid Jackiewicz, minister skarbu. To właśnie ten ostatni miał stać za zablokowaniem odwołania Sebastiana Klimka z władz spółki majątkowej po jego czerwcowej dymisji z zarządu PZU Życie.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia Pocztowe: Gabriel Głusek nowym członkiem zarządu
czwartek, 01 września 2016 08:51

Władze towarzystw Ubezpieczeń Pocztowych zasiliła nowa osoba. 16 sierpnia rady nadzorcze Pocztowego TUW oraz Pocztowego TUnŻ powołały Gabriela Głuska na stanowisko członka zarządu.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 132

PZU SA: Andrzej Jaworski zrezygnował z członkostwa w zarządzie

29 maja PZU SA poinformował, że członek jego zarządu Andrzej Jaworski złożył rezygnację z pełnionej funkcji i w tym samym dniu jego mandat wygasł.

...


czytaj dalej

Aegon TUnŻ: Robert Pusz nowym członkiem zarządu

18 maja Aegon Polska poinformował o powołaniu Roberta Pusza na stanowisko członka zarządu Aegon Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie. Z ramienia...


czytaj dalej

Bermudy: Sirius przejęła IMG

Firma Sirius International Insurance Group, globalna spółka reasekuracyjna specjalizująca się w ubezpieczeniach wypadkowych i zdrowotnych,...


czytaj dalej

Lloyd’s: Konsorcjum dla ubezpieczeń ryzyka politycznego w Azji

Trzech czołowych ubezpieczycieli z rynku Lloyd’s połączyło siły, aby utworzyć konsorcjum do obsługi ryzyka politycznego w Azji, oferujące...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Polscy millenialsi są dość tradycyjni

Z majowego badania „Insurtech oczami millenialsów”, przeprowadzonego na zlecenie TU Europa przez IMAS International, wynika, że takie narzędzia,...


czytaj dalej

Atradius: Szósta edycja Customer Panelu

25 maja w Warszawie odbyła się szósta edycja Customer Panel – wydarzenia organizowanego przez Atradius dla polskich klientów. Podczas imprezy w...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy