feed-image -

Personalia


Aviva: KNF zatwierdziła Michała Herbicha jako członka zarządu
środa, 06 lipca 2016 08:38

5 lipca podczas trzysta trzynastego posiedzenia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Michała Herbicha na członka zarządu Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie i Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych, odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Add a comment

Więcej…
 
VIG Polska: Seria zmian w zarządach spółek serwisowych
wtorek, 05 lipca 2016 09:01

21 i 22 czerwca odbyły się posiedzenia rad nadzorczych (RN) spółek serwisowych VIG Polska. Podczas obrad zaakceptowały one znaczące przetasowania w zarządach wspomnianych podmiotów.

Add a comment

Więcej…
 
Personalia: Kadrowe trzęsienie ziemi
poniedziałek, 04 lipca 2016 09:03

Proces rotacji kadr we władzach towarzystw ubezpieczeń działających w Polsce nawet na moment nie traci rozpędu. W ostatnich dniach doszło do roszad w zarządach Allianz, Aegon TUnŻ, UNIQA, InterRisk i Link4.

4 lipca weszły w życie zmiany personalno-organizacyjne we władzach spółek ubezpieczeniowych Allianz Polska. Ich celem jest poprawa efektywności organizacyjnej towarzystw grupy. I tak Jerzy Visan, dotychczasowych członek zarządu i wiceprezes odpowiedzialny za Pion Sprzedaży (pełnił tę funkcję od końca lutego ubiegłego roku), opuścił szeregi firmy. Jego obowiązki przejmie Krzysztof Szypuła, wiceprezes odpowiedzialny za Pion Ubezpieczeń Osobowych i Zdrowotnych. Ale za to utraci część dotychczasowych kompetencji.

Add a comment

Więcej…
 
PZU SA: Piotr Walkowiak nowym członkiem rady nadzorczej
poniedziałek, 04 lipca 2016 09:02

1 lipca podczas dokończonych obrad Zwyczajne Walne Zgromadzenie PZU SA podjęło uchwałę o powołaniu z dniem 2 lipca w skład rady nadzorczej nowego członka – Piotra Walkowiaka. Uchwała weszła w życie z dniem podjęcia.

Add a comment

Więcej…
 
PZU: Kolejne roszady kadrowe w zarządach
piątek, 24 czerwca 2016 08:35

Kolejne roszady kadrowe we władzach Grupy PZU. Zmiany objęły zarządy obu spółek ubezpieczeniowych koncernu.

Złożona 23 czerwca rezygnacja Dariusza Krzewiny z funkcji członka zarządu PZU SA (tego dnia wygasł też jego mandat) nie zaskoczyła. Już po ubiegłotygodniowym odwołaniu menadżera z zajmowanego przez niego stanowiska w PZU Życie* można było spodziewać się jego odejścia z władz towarzystwa majątkowego. Jedyną niewiadomo mą była forma rozstania. Niespodzianką nie była także osoba następcy Dariusza Krzewiny na fotelu największego towarzystwa życiowego w Polsce. Wczorajszą decyzją rady nadzorczej (RN) został nim Paweł Surówka, od ubiegłego tygodnia pełniący funkcję prezesa PZU Życie*.

Add a comment

Więcej…
 
Warta: Jarosław Niemirowski w zarządzie. Krzysztof Kudelski odchodzi
czwartek, 23 czerwca 2016 08:34

Zmiana warty w Warcie: po ponad dwudziestu latach z zarządów spółek ubezpieczeniowych grupy odszedł Krzysztof Kudelski, który w przeszłości m.in. stał na czele ubezpieczyciela. Jego miejsce zajmie nowy wiceprezes TUiR Warta oraz TUnŻ Warta, Jarosław Niemirowski.

- Chciałbym podziękować Krzysztofowi Kudelskiemu za 6 lat wspólnej pracy w zarządzie oraz ponad 20 lat, podczas których pracował na rzecz przekształcania Warty w silną, nowoczesną i wiodącą grupę ubezpieczeniową w Polsce. Jestem pełen uznania dla jego osiągnięć zarówno na tym polu, jak i w zakresie udziału w budowie rynku ubezpieczeń w Polsce. Jednocześnie gratuluję Jarosławowi Niemirowskiemu. Jest to osoba, która znakomicie zna naszą organizację. Dotychczasowym zaangażowaniem i skutecznością udowodnił, że idealnie pasuje do roli Wiceprezesa Zarządu Warty. Jestem pewny, że jego działania przełożą się na dalsze umacnianie pozycji Warty na rynku – powiedział Jarosław Parkot, prezes zarządu towarzystw ubezpieczeń Warta.

Add a comment

Więcej…
 
Warta: Witold Walkowiak zatwierdzony jako członek zarządu
środa, 22 czerwca 2016 08:27

21 czerwca Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie zatwierdziła Witolda Walkowiaka na stanowiskach członka zarządów TUiR Warta i TUnŻ Warta odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Add a comment

Więcej…
 
AXA Ubezpieczenia: Beata Siwczyńska-Antosiewicz z pozwoleniem KNF
środa, 22 czerwca 2016 08:26

21 czerwca Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie zgodziła się na powołanie Beaty Siwczyńskiej–Antosiewicz na członka zarządu AXA Ubezpieczenia Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem.

Add a comment

Więcej…
 
Inter Polska: Zmiany w składzie zarządu
wtorek, 21 czerwca 2016 08:22

Karuzela kadrowa w zarządach ubezpieczycieli kręci się nadal. Kolejnym zakładem, który dokonał zmian w składzie swoich władz, jest Inter Polska.

Władze towarzystw ubezpieczeń Inter opuszcza Jakub Świniarski – dotychczasowy członek zarządów TU Inter Polska i Inter-Życie Polska. Rady nadzorcze obu firm przyjęły jego rezygnację (powodów nie podano), z mocą obowiązującą od 30 czerwca. Z dniem 1 lipca wejdą w zarządach obu towarzystw zasiądą dwie nowe osoby, od wielu lat związane z Inter Polska – Wioletta Rogosz i Piotr Bonarek.

Add a comment

Więcej…
 
PZU Życie: Dariusz Krzewina odwołany ze stanowiska prezesa
poniedziałek, 20 czerwca 2016 07:07

17 czerwca rada nadzorcza PZU Życie jednogłośnie odwołała Dariusza Krzewinę z funkcji prezesa zarządu spółki. Obowiązki szefa towarzystwa przejął dotychczasowy członek jego zarządu, Paweł Surówka.

Add a comment
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 129

Link4: Agnieszka Balcerska nową dyrektor HR

Od 20 lutego nową dyrektor Pionu HR w Link4 jest Agnieszka Balcerska. Przed dołączeniem do ubezpieczyciela pełniła funkcję szefa HR dla Europy...


czytaj dalej

D.A.S.: Danuta Źrałek nowym członkiem zarządu

16 lutego nastąpiły zmiany w zarządzie D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację Arkadiusza Gila...


czytaj dalej

KPMG: Rozkwit inwestycji w insurtech

Należy się spodziewać, że zainteresowanie inwestorów branżą insurtech po mocnym wzroście w 2016 r. pozostanie silne we wszystkich regionach świata...


czytaj dalej

Adriatic Slovenica: Automatyzacja całego procesu sprzedaży polis

Adriatic Slovenica, drugi pod względem wielkości ubezpieczyciel życiowy w regionie Adriatyku z 15-proc. udziałem w rynku, ogłosił, że wkrótce...


czytaj dalej

Novis Poisťovňa stawia na innowacyjność

23 lutego na mocy prawa unijnego, rozpoczęło oficjalnie swoją działalność w Polsce Novis Poisťovňa a.s. – słowackie towarzystwo ubezpieczeń na...


czytaj dalej

Zbliża się I Forum Kobiet Ubezpieczeń i Reasekuracji

5 kwietnia w Warszawie odbędzie się I Forum Kobiet Ubezpieczeń i Reasekuracji. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy