feed-image -

Personalia


Małgorzata Nycz nową dyrektor w Nationale-Nederlanden
środa, 15 czerwca 2016 08:49

Z początkiem czerwca do departamentu komunikacji z klientami w Nationale-Nederlanden dołączyła Małgorzata Nycz, która objęła stanowisko dyrektora ds. Komunikacji Marketingowej.

Add a comment

Więcej…
 
AMICE: Grzegorz Buczkowski przewodniczącym Rady Dyrektorów
poniedziałek, 06 czerwca 2016 08:55

2 czerwca podczas odbywającego się w Gandawie dwudniowego kongresu AMICE Zwyczajne Walne Zgromadzenie organizacji wybrało , dotychczasowego członka Komitetu Wykonawczego Rady Dyrektorów na trzyletnią kadencję na stanowisku przewodniczącego.

- To będzie wielki zaszczyt przewodniczyć AMICE w czasie, kiedy ubezpieczenia wzajemne dążą do odzyskania należnego im miejsca w sercu sektora ubezpieczeniowego. Liczę na współpracę ze wszystkimi członkami organizacji i jej partnerami, a tym samym na zapewnienie, że wkład, jaki wnoszą ubezpieczenia wzajemne do społeczeństw i gospodarek w Europie, ale przede wszystkim do życia członków organizacji, zostanie doceniony – podkreślił Grzegorz Buczkowski.

Add a comment

Więcej…
 
UOKiK: Małgorzata Rothert na czele Rady Rzeczników Konsumentów
poniedziałek, 06 czerwca 2016 07:29

2 czerwca Małgorzata Rothert, miejski rzecznik konsumentów w Warszawie, została nową przewodniczącą Krajowej Rady Rzeczników Konsumentów, działającej przy Prezesie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK). Funkcję jej zastępcy będzie pełnić Longina Kaczmarek. Obie panie są znane w sektorze ubezpieczeniowym ze wsparcia, jakiego udzielają klientom występującym w ramach pozwów grupowych dotyczących opłat w polisach z UFK.

Add a comment

Więcej…
 
Allianz Polska: Zbigniew Świątek nowym prezesem PTE
piątek, 03 czerwca 2016 08:59

Nie ustaje fala roszad kadrowych we władzach polskich firm ubezpieczeniowych. Tym razem do zmian doszło w spółkach grupy Allianz Polska.

Po 11,5 roku rządów w Powszechnym Towarzystwie Emerytalnym Allianz Polska dotychczasowa prezes towarzystwa, Agnieszka Nogajczyk–Simeonow, podjęła decyzję o rezygnacji z zasiadania we władzach spółki i kontynuowaniu swojej kariery poza grupą. Jej miejsce zajął Zbigniew Świątek, dotychczasowy członek zarządu (CFO) towarzystw ubezpieczeń Allianz Polska. Wkrótce zastąpi go nowy CFO. O tym, kto zastąpi Zbigniewa Świątka na stanowisku członka zarządu, Allianz poinformuje w najbliższych dniach.

Add a comment

Więcej…
 
Personalia: Nowy zarząd TFI PZU
czwartek, 02 czerwca 2016 08:53

1 czerwca rada nadzorcza TFI PZU powołała do zarządu spółki Piotra Bienia oraz Marcina Wlazło. Z kolei tymczasowym następcą Tomasza Stadnika na stanowisku prezesa towarzystwa został Tomasz Kulik.

- W osobach Piotra Bienia i Macieja Wlazło do zarządu awansują światowej klasy specjaliści, którzy w znaczący sposób tworzyli sukces PZU TFI w ostatnich latach – podkreślił Paweł Surówka, przewodniczący RN TFI PZU TFI. – Jestem przekonany, że dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu Marcina Wlazło i Piotra Bienia uda się nam sprostać ambitnym celom, które PZU postawiło sobie w obrębie inwestycji w ramach nowej strategii, zarówno w odniesieniu do jakości świadczonych usług, jak i w zakresie pozyskania nowych aktywów – dodał.

Add a comment

Więcej…
 
Beata Kozłowska-Chyła w radzie nadzorczej Lotosu
wtorek, 31 maja 2016 08:47

Skarb Państwa powołał Beatę Kozłowską–Chyłę, członkinię zarządu spółek ubezpieczeniowych Grupy PZU do rady nadzorczej Grupy Lotos.

Add a comment

Więcej…
 
TFI PZU: Tomasz Stadnik zrezygnował z funkcji prezesa
wtorek, 31 maja 2016 08:46

Tomasz Stadnik, prezes TFI PZU, złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska – poinformował „Parkiet”*.

Add a comment

Więcej…
 
Generali: Adam Malinowski nowym członkiem zarządu
poniedziałek, 30 maja 2016 08:36

Adam Malinowski został powołany do zarządów dwóch podmiotów Grupy Generali w Polsce: Generali TU i Generali Finance. W obydwu spółkach odpowiada za sprzedaż multiagencyjną Generali i Proama, kanał direct, sprzedaż dealerską oraz marketing.

Add a comment
Więcej…
 
TUW Medicum: Adam Kałdus nowym członkiem zarządu
poniedziałek, 30 maja 2016 08:35

Rada nadzorcza Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych Medicum powołała Adama Kałdusa na stanowisko członka zarządu. Jego nominacja wejdzie w życie z dniem 3 sierpnia.

Add a comment

Więcej…
 
AXA: KNF odmówiła zatwierdzenia kandydatury Michała Kwiecińskiego
środa, 25 maja 2016 08:43

24 maja Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) podjęła decyzje w sprawie przedstawionych jej kandydatur na stanowiska prezesów czterech towarzystw działających w Polsce. Dużym zaskoczeniem jest brak zgody KNF dla Michała Kwiecińskiego jako prezesa dwóch spółek ubezpieczeniowych AXA w Polsce.

W komunikacie KNF podała, że decyzja o odmowie zatwierdzenia powołania Kwiecińskiego na stanowiska prezesa zarządu AXA TUiR oraz AXA Ubezpieczenia TUiR została podjęta „ze względu na niespełnienie przesłanki, o której mowa w art. 48 ust 1 pkt. 4 ustawy o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej, tj. dawania rękojmi prowadzenia spraw zakładu ubezpieczeń w sposób należyty”. Werdykt Komisji był niejednogłośny: za akceptacją, zgodnie z rekomendacją departamentu UKNF prowadzącego sprawę, głosował szef nadzoru Andrzej Jakubiak. Przeciw było czterech pozostałych członków Komisji: obaj wiceprzewodniczący oraz przedstawiciele prezydenta i resortu finansów.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 129

Link4: Agnieszka Balcerska nową dyrektor HR

Od 20 lutego nową dyrektor Pionu HR w Link4 jest Agnieszka Balcerska. Przed dołączeniem do ubezpieczyciela pełniła funkcję szefa HR dla Europy...


czytaj dalej

D.A.S.: Danuta Źrałek nowym członkiem zarządu

16 lutego nastąpiły zmiany w zarządzie D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację Arkadiusza Gila...


czytaj dalej

KPMG: Rozkwit inwestycji w insurtech

Należy się spodziewać, że zainteresowanie inwestorów branżą insurtech po mocnym wzroście w 2016 r. pozostanie silne we wszystkich regionach świata...


czytaj dalej

Adriatic Slovenica: Automatyzacja całego procesu sprzedaży polis

Adriatic Slovenica, drugi pod względem wielkości ubezpieczyciel życiowy w regionie Adriatyku z 15-proc. udziałem w rynku, ogłosił, że wkrótce...


czytaj dalej

Novis Poisťovňa stawia na innowacyjność

23 lutego na mocy prawa unijnego, rozpoczęło oficjalnie swoją działalność w Polsce Novis Poisťovňa a.s. – słowackie towarzystwo ubezpieczeń na...


czytaj dalej

Zbliża się I Forum Kobiet Ubezpieczeń i Reasekuracji

5 kwietnia w Warszawie odbędzie się I Forum Kobiet Ubezpieczeń i Reasekuracji. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy