feed-image -

Personalia


Allianz: Artur Fromberg nowym dyrektorem w Pionie Sprzedaży
czwartek, 01 września 2016 08:49

22 sierpnia do zespołu Pionu Sprzedaży Allianz dołączył Artur Fromberg. Menadżer objął stanowisko dyrektora zarządzającego ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Masowych.

Add a comment

Więcej…
 
Generali TU: Zbigniew Derdziuk nowym członkiem rady nadzorczej
czwartek, 01 września 2016 08:47

Jak podał „Dziennik Gazeta Prawna”, Zbigniew Derdziuk został powołany na stanowisko członka rady nadzorczej Generali TU.

Add a comment

Więcej…
 
Dominika Kozakiewicz CEO Aon Polska
środa, 31 sierpnia 2016 08:59

Koniec stanu okresu przejściowego na szczytach władz Aon Polska. Nową CEO brokera została Dominika Kozakiewicz. Od 1 listopada zajmie ona miejsce Vlada Bobko, który od kwietnia tego roku przejściowo zarządzał Aon Polska po odejściu wieloletniego szefa firmy, Sławomira Bany.

- Witam Dominikę w Aon i cieszę się, że będę mógł ją wspierać w postawionym przed nią zadaniu kontynuowania zrównoważonego wzrostu firmy w Polsce oraz utrzymaniu wysokiego poziomu zaangażowania zespołu – skoemntował Vlad Bobko, pełniący funkcję CEO i CBO (prezes i dyrektor zarządzający) Aon Risk Solutions w regionie CEE&CIS.

Add a comment

Więcej…
 
KNF: Pięć zgód dla menadżerów ubezpieczeniowych
środa, 31 sierpnia 2016 08:57

30 sierpnia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła kilka kandydatur na wysokie stanowiska w zarządach towarzystw ubezpieczeń.

Add a comment

Więcej…
 
KPF: Andrzej Roter i Marcin Czugan w składzie pierwszego zarządu
środa, 17 sierpnia 2016 08:35

Rada nadzorcza Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (Komitet Konferencji) wybrała zarząd pierwszej kadencji. Jego prezesem został Andrzej Roter, pełniący dotąd funkcję dyrektora generalnego KPF, a Marcin Czugan, dotychczasowy dyrektor Departamentu Prawno-Legislacyjnego objął funkcję wiceprezesa. Wybór zarządu na kadencję obejmującą lata 2016-18 został dokonany zgodnie z brzmieniem nowego statutu, uchwalonego podczas tegorocznego XVII Walnego Zebrania Członków KPF.

Komitet Konferencji, wybierając pierwszy skład zarządu, miał niezwykle komfortową sytuację – powiedział Artur Nowak–Gocławski, przewodniczący Komitetu. – Kandydatura Andrzeja Rotera i jego wybór na prezesa zarządu były naturalną konsekwencją jego dotychczasowej roli jako dyrektora generalnego KPF oraz uznaniem dla jego wielkiego zaangażowania i wkładu w budowę jednej z najważniejszych organizacji samorządowych w Polsce. Z radością przyjęliśmy też jako Komitet chęć uczestniczenia w pracach zarządu przez Marcina Czugana – osoby, dzięki której KPF stał się tak ważnym partnerem dla wszystkich organizacji, które kształtują ustrój prawny firm finansowych w Polsce – dodał.

Add a comment

Więcej…
 
Piotr Walkowiak opuszcza radę nadzorczą PZU
poniedziałek, 08 sierpnia 2016 09:05

4 sierpnia Piotr Walkowiak zrezygnował z członkostwa w radzie nadzorczej PZU, gdzie zasiadał od 2 lipca 2016 r. W komunikacie nie podano przyczyn rezygnacji.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Dariusz Maciołek dyrektorem komunikacji
czwartek, 04 sierpnia 2016 08:54

Od 1 sierpnia Dariusz Maciołek objął funkcję dyrektora komunikacji i zarządzania marką w Avivie. Odpowiada m. in. za opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej marek Aviva i Expander, tworzenie strategii dla wszystkich linii produktowych w ramach podejścia multichannel, rozwój kanałów społecznościowych, CSR i PR.

Add a comment

Więcej…
 
KUKE: Janusz Władyczak w zarządzie
czwartek, 04 sierpnia 2016 08:52

29 lipca br. Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy powołało Janusza Władyczaka na stanowisko wiceprezesa zarządu KUKE S.A.

Add a comment

Więcej…
 
Gothaer TU: Anna Biesenthal w zarządzie Gothaer Systems GmbH
wtorek, 02 sierpnia 2016 08:51

31 lipca Anna Biesenthal zakończyła swój mandat na stanowisku członkini zarządu Gothaer TU odpowiedzialnej za obszar procesów posprzedażowych oraz IT. Od 1 sierpnia zasiada w zarządzie Gothaer Systems GmbH, gdzie będzie nadzorować rozwój systemów informatycznych w niemieckich spółkach Grupy Gothaer.

- Anna Biesenthal przyjechała do Polski w 2011 r., w momencie zakupu PTU przez Grupę Gothaer. Od tego czasu spółka przeszła liczne transformacje i wdrożenia nowoczesnych rozwiązań procesowych i informatycznych, które Anna nadzorowała. Dzięki jej wiedzy, doświadczeniu i wielkiej otwartości udało nam się nie tylko z sukcesem unowocześnić firmę, ale także zbudować znakomity zespół specjalistów. Życzymy Annie sukcesów w jej nowej bardzo ambitnej roli i cieszymy się na przyszłe wspólne projekty w ramach Grupy – mówi Anna Włodarczyk-Moczkowska, prezes zarządu Gothaer TU.

Add a comment
Więcej…
 
PZU: Adam Burak przeszedł do Grupy Lotos
środa, 27 lipca 2016 08:42

Adam Burak, który w marcu zastąpił Martę Życińską na stanowisku dyrektora Biura Marketingu PZU, stanął na czele marketingu w Grupie Lotos.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 132

PZU SA: Andrzej Jaworski zrezygnował z członkostwa w zarządzie

29 maja PZU SA poinformował, że członek jego zarządu Andrzej Jaworski złożył rezygnację z pełnionej funkcji i w tym samym dniu jego mandat wygasł.

...


czytaj dalej

Aegon TUnŻ: Robert Pusz nowym członkiem zarządu

18 maja Aegon Polska poinformował o powołaniu Roberta Pusza na stanowisko członka zarządu Aegon Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie. Z ramienia...


czytaj dalej

Bermudy: Sirius przejęła IMG

Firma Sirius International Insurance Group, globalna spółka reasekuracyjna specjalizująca się w ubezpieczeniach wypadkowych i zdrowotnych,...


czytaj dalej

Lloyd’s: Konsorcjum dla ubezpieczeń ryzyka politycznego w Azji

Trzech czołowych ubezpieczycieli z rynku Lloyd’s połączyło siły, aby utworzyć konsorcjum do obsługi ryzyka politycznego w Azji, oferujące...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Polscy millenialsi są dość tradycyjni

Z majowego badania „Insurtech oczami millenialsów”, przeprowadzonego na zlecenie TU Europa przez IMAS International, wynika, że takie narzędzia,...


czytaj dalej

Atradius: Szósta edycja Customer Panelu

25 maja w Warszawie odbyła się szósta edycja Customer Panel – wydarzenia organizowanego przez Atradius dla polskich klientów. Podczas imprezy w...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy