feed-image -

Personalia


AIG: Patrick Mahieu dyrektorem generalnym oddziału w Polsce
środa, 18 maja 2016 09:02

Z dniem 1 czerwca Patrick Mahieu, dyrektor zarządzający AIG w Europie Środkowej i Wschodniej, obejmie stanowisko dyrektora generalnego polskiego oddziału AIG. Nowy szef ubezpieczyciela zastąpi w tej roli Agnieszkę Żołędziowską-Kulig.

Add a comment

Więcej…
 
NN: Edyta Fundowicz nową dyrektor ds. Zarządzania Portfelem Produktowym
środa, 18 maja 2016 09:01

W maju do Nationale-Nederlanden dołączyła Edyta Fundowicz, obejmując stanowisko dyrektora ds. Zarządzania Portfelem Produktowym. W ramach pełnienia swoich obowiązków menedżerka będzie odpowiedzialna za rozwój oferty produktowej skierowanej do nowych i obecnych klientów Nationale-Nederlanden TUnŻ.

Add a comment

Więcej…
 
PZU SA: Andrzej Jaworski za Roberta Pietryszyna w zarządzie spółki
poniedziałek, 16 maja 2016 09:37

13 maja Robert Pietryszyn złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu PZU SA i PZU Życie. Jego mandat wygasł z dniem złożenia rezygnacji. Miejsce odchodzącego menedżera zajął Andrzej Jaworski.

Jak poinformował ubezpieczyciel w komunikacie, złożona rezygnacja nie zawiera informacji o jej przyczynach. Wiadomo jednak, że Robert Piertryszyn odszedł z władz spółek ubezpieczeniowych Grupy PZU ze względu na nominację na prezesa Grupy Lotos. Niespodzianką jest osoba jego następcy: decyzją rady nadzorczej PZU SA nowym członkiem zarządu towarzystwa majątkowego został Andrzej Jaworski, przewodniczący Komisji Finansów Publicznych Sejmu RP.

Add a comment
Więcej…
 
Marek Niechciał wrócił na fotel prezesa UOKiK
piątek, 13 maja 2016 08:48

12 maja premier Beata Szydło powołała Marka Niechciała na stanowisko prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK). W przeszłości Marek Niechciał stał już na czele tej instytucji.

Add a comment

Więcej…
 
Maciej Buczkowski opuścił Grupę PZU
środa, 11 maja 2016 09:01

Jak dowiedziały się Wirtualne Media, Maciej Buczkowski zakończył pracę w Grupie PZU, z którą był związany przez siedem lat.

Add a comment

Więcej…
 
Personalia: Tomasz Borowski w zarządzie Skandii Życie
piątek, 29 kwietnia 2016 08:32

Skandia Życie jest kolejną spółką wchodzącą w skład Vienna Insurance Group Polska, w której doszło do zmian personalnych w składzie zarządu. Nowy menedżer pojawił się też we władzach Aegon TUnŻ.

Decyzją rady nadzorczej ubezpieczyciela należącego do VIG Polska, skład zarządu Skandii Życie został poszerzony o związanego z grupą od ośmiu lat Tomasza Borowskiego. Jego nominacja ma moc obowiązującą od 1 maja tego roku. Nowy członek zarządu towarzystwa będzie odpowiedzialny za obszar administracji polis, administracji biura, IT oraz controling.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: Michał Hucał nowym członkiem zarządu
wtorek, 26 kwietnia 2016 08:48

25 kwietnia Michał Hucał dołączył do Nationale-Nederlanden TUnŻ oraz Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe jako członek zarządu ds. marketingu. Na tym stanowisku zastąpi Jana Zimowicza, który złożył rezygnację z pełnionej funkcji.

Add a comment
Więcej…
 
BTA Insurance: Bronisław Woźnialis członkiem rady nadzorczej
piątek, 22 kwietnia 2016 08:34

Bronisław Woźnialis, prezes Reso Europa Service, został wybrany na członka rady nadzorczej BTA Insurance Company SE. Prezes Reso Europa Service dołączył tym samym do najważniejszych struktur łotewskiego zakładu ubezpieczeniowego.

Add a comment

Więcej…
 
Personalia: Agnieszka Sobucka w Allianz Polska
piątek, 22 kwietnia 2016 08:32

W kwietniu do Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w Allianz Polska dołączyła Agnieszka Sobucka, obejmując stanowisko eksperta ds. PR.

Add a comment

Więcej…
 
Personalia: Sławomir Bany nie jest już prezesem Aon Polska
czwartek, 21 kwietnia 2016 08:37

Od kilkunastu miesięcy obserwujemy prawdziwą falę zmian personalnych na szczytach władz firm z branży asekuracyjnej. Długi czas dotykała ona głównie osób z zarządów towarzystw ubezpieczeń. Jednak w 2016 roku zaczęło dochodzić do roszad także w czołowych firmach brokerskich.

Najnowszą „ofiarą” personalnego tsunami jest Sławomir Bany, pełniący do niedawna funkcję prezesa zarządu Aon Polska, o którego rezygnacji z dniem 11 kwietnia poinformował jego dotychczasowy pracodawca. Przyczyn nie podano. To wydarzenie sporego kalibru, gdyż Sławomir Bany zarządzał Aon Polska przez prawie ćwierć wieku (od lutego 1992 r.!), doprowadzając firmę do pozycji wiodącego i rozpoznawalnego brokera na rynku ubezpieczeniowym w naszym kraju. Warto też przypomnieć, że od 2014 r. były już prezes był także odpowiedzialny za rozwój Aon na Ukrainie.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 127

Personalia: Roman Pałac w Komisji Rewizyjnej PIU

17 stycznia, podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Ubezpieczeń, przeprowadzone zostały wybory uzupełniające do Komisji...


czytaj dalej

TFI PZU: Marcin Adamczyk nowym prezesem, Cezary Iwański – członkiem zarządu

16 stycznia Grupa PZU podała, że prezesem TFI PZU zostanie Marcin Adamczyk, wcześniej między innymi szef zespołu rynków lokalnych oraz lead...


czytaj dalej

Munich Re: Zmiana w radzie nadzorczej

Z dniem 3 stycznia do rady nadzorczej Munich Re została powołana Renata Jungo Brüngger. Sąd w Monachium powołał ją na miejsce Wolfganga...


czytaj dalej

Aon: Zarządzanie ryzykiem Brexitu

Aon plc wprowadził Brexit Navigator – zindywidualizowane rozwiązanie mające na celu pomoc firmom w ilościowym określeniu skutków ekspozycji na...


czytaj dalej

KUKE: Zabezpieczenie wykupu wierzytelności PMG

Polska spółka PMG dostarczy maszyny górnicze o wartości 20,76 mln euro do rosyjskiej spółki ZAO Shahtoupravlyene Taldinskoe-Kyrgajskoe....


czytaj dalej

PIU: Wręczono odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń"

17 stycznia 2017 r. podczas nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Ubezpieczeń wręczone zostały odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń”.

...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy