feed-image -

Personalia


InterRisk: Piotr Karda nowym członkiem zarządu
wtorek, 06 września 2016 08:49

Piotr Karda został nowym członkiem zarządu InterRisk. W ramach swoich obowiązków będzie sprawował nadzór nad Pionem Sprzedaży, w tym za organizację, wsparcie, sprzedaż we wszystkich kanałach dystrybucji i liniach biznesowych oraz szkolenia.

Add a comment

Więcej…
 
Personalia: Rafał Hiszpański na czele D.A.S.
poniedziałek, 05 września 2016 08:36

1 września Rafał Hiszpański został prezesem D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej (D.A.S. TUOP). Na swoim stanowisku zastąpił Mariusza Olszewskiego, który stał na czele ubezpieczyciela przez ostatnich 13 lat.

- Dzięki swojemu know-how Rafał Hiszpański znacząco przyczyni się do pozytywnego rozwoju naszej firmy na polskim rynku. Jego dobrze rozwinięte umiejętności z zakresu zarządzania, doświadczenie w sektorze ubezpieczeń oraz znajomość rynku będzie wielkim wsparciem dla nowej strategii D.A.S. – skomentował Lars von Lackum, członek rady nadzorczej Ergo International.

Add a comment

Więcej…
 
Personalia: Prof. Marcin Orlicki partnerem w SMM Legal
piątek, 02 września 2016 08:46

Od września dr hab. Marcin Orlicki, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest partnerem w kancelarii SMM Legal. Dotychczas zajmował w niej stanowisko szefa Departamentu Prawa Ubezpieczeń Gospodarczych.

Add a comment

Więcej…
 
PZU SA: Sebastian Klimek nie jest już członkiem zarządu
czwartek, 01 września 2016 08:54

Wczoraj PZU SA poinformował, że 30 sierpnia dotychczasowy członek jego zarządu Sebastian Klimek złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska. Jego następca nie został jeszcze wskazany.

Wprawdzie złożona rezygnacja nie zawierała informacji o jej przyczynach, ale o plotki o odejściu Klimka krążyły już od ponad dwóch miesięcy. Według  spekulacji medialnych były już członek zarządu PZU SA miał być skonfliktowany z jego prezesem, Michałem Krupińskim. Podobnie jak wymieniany jako jego protektor Dawid Jackiewicz, minister skarbu. To właśnie ten ostatni miał stać za zablokowaniem odwołania Sebastiana Klimka z władz spółki majątkowej po jego czerwcowej dymisji z zarządu PZU Życie.

Add a comment

Więcej…
 
Ubezpieczenia Pocztowe: Gabriel Głusek nowym członkiem zarządu
czwartek, 01 września 2016 08:51

Władze towarzystw Ubezpieczeń Pocztowych zasiliła nowa osoba. 16 sierpnia rady nadzorcze Pocztowego TUW oraz Pocztowego TUnŻ powołały Gabriela Głuska na stanowisko członka zarządu.

Add a comment
Więcej…
 
Allianz: Artur Fromberg nowym dyrektorem w Pionie Sprzedaży
czwartek, 01 września 2016 08:49

22 sierpnia do zespołu Pionu Sprzedaży Allianz dołączył Artur Fromberg. Menadżer objął stanowisko dyrektora zarządzającego ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Masowych.

Add a comment

Więcej…
 
Generali TU: Zbigniew Derdziuk nowym członkiem rady nadzorczej
czwartek, 01 września 2016 08:47

Jak podał „Dziennik Gazeta Prawna”, Zbigniew Derdziuk został powołany na stanowisko członka rady nadzorczej Generali TU.

Add a comment

Więcej…
 
Dominika Kozakiewicz CEO Aon Polska
środa, 31 sierpnia 2016 08:59

Koniec stanu okresu przejściowego na szczytach władz Aon Polska. Nową CEO brokera została Dominika Kozakiewicz. Od 1 listopada zajmie ona miejsce Vlada Bobko, który od kwietnia tego roku przejściowo zarządzał Aon Polska po odejściu wieloletniego szefa firmy, Sławomira Bany.

- Witam Dominikę w Aon i cieszę się, że będę mógł ją wspierać w postawionym przed nią zadaniu kontynuowania zrównoważonego wzrostu firmy w Polsce oraz utrzymaniu wysokiego poziomu zaangażowania zespołu – skoemntował Vlad Bobko, pełniący funkcję CEO i CBO (prezes i dyrektor zarządzający) Aon Risk Solutions w regionie CEE&CIS.

Add a comment

Więcej…
 
KNF: Pięć zgód dla menadżerów ubezpieczeniowych
środa, 31 sierpnia 2016 08:57

30 sierpnia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła kilka kandydatur na wysokie stanowiska w zarządach towarzystw ubezpieczeń.

Add a comment

Więcej…
 
KPF: Andrzej Roter i Marcin Czugan w składzie pierwszego zarządu
środa, 17 sierpnia 2016 08:35

Rada nadzorcza Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (Komitet Konferencji) wybrała zarząd pierwszej kadencji. Jego prezesem został Andrzej Roter, pełniący dotąd funkcję dyrektora generalnego KPF, a Marcin Czugan, dotychczasowy dyrektor Departamentu Prawno-Legislacyjnego objął funkcję wiceprezesa. Wybór zarządu na kadencję obejmującą lata 2016-18 został dokonany zgodnie z brzmieniem nowego statutu, uchwalonego podczas tegorocznego XVII Walnego Zebrania Członków KPF.

Komitet Konferencji, wybierając pierwszy skład zarządu, miał niezwykle komfortową sytuację – powiedział Artur Nowak–Gocławski, przewodniczący Komitetu. – Kandydatura Andrzeja Rotera i jego wybór na prezesa zarządu były naturalną konsekwencją jego dotychczasowej roli jako dyrektora generalnego KPF oraz uznaniem dla jego wielkiego zaangażowania i wkładu w budowę jednej z najważniejszych organizacji samorządowych w Polsce. Z radością przyjęliśmy też jako Komitet chęć uczestniczenia w pracach zarządu przez Marcina Czugana – osoby, dzięki której KPF stał się tak ważnym partnerem dla wszystkich organizacji, które kształtują ustrój prawny firm finansowych w Polsce – dodał.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 133

Ergo Hestia: Grzegorz Szatkowski członkiem zarządu ds. ryzyka

18 lipca Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Grzegorza Szatkowskiego na stanowisko członka zarządu STUnŻ Hestia i...


czytaj dalej

Piotr Antkiewicz nowym prezesem KUKE

17 lipca Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy powołało Piotra Antkiewicza na stanowisko prezesa zarządu Korporacji Ubezpieczeń Kredytów...


czytaj dalej

Novis Poisťovňa: Akceptacja płatności walutą cyfrową

Payment21.com, procesor płatniczy walut cyfrowych zgodny ze standardem AML, ogłosił partnerstwo z Novis Poisťovňa, umożliwiające ubezpieczycielowi...


czytaj dalej

Francja: Telekomy wchodzą w bankowość online i ubezpieczenia

Francuski miliarder Patrick Drahi planuje uruchomienie wiosną 2019 r. banku online w krajach strefy euro, w których działa jego grupa...


czytaj dalej

Ergo Hestia: Setny Punkt Standard. Będą kolejne

Ergo Hestia wspólnie z najlepszymi agentami ubezpieczeniowymi otworzyła już sto wystandaryzowanych punktów sprzedaży i obsługi klientów. Setny...


czytaj dalej

beinsured: „BACK TO THE FUTURE” II - Ubezpieczenia przyszłości

21 września w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbędzie się konferencja „BACK TO THE FUTURE” II – Ubezpieczenia przyszłości. Patronem medialnym...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy