feed-image -

Personalia


CMS: Ewa Świderska counselem w zespole ds. sektora ubezpieczeniowego.
poniedziałek, 23 maja 2016 08:43

Kancelaria CMS nominowała kilku nowych partnerów i counseli. Jednym z nich jest Ewa Świderska, która została nominowana na stanowisko counsela w zespole ds. sektora ubezpieczeniowego.

Add a comment

Więcej…
 
DRB: Dawid Popławski nowym dyrektorem Pionu Wsparcia Biznesu
czwartek, 19 maja 2016 08:51

Szeregi Centrum Odszkodowań DRB zasilił Dawid Popławski. Menedżer objął nowo utworzone stanowisko dyrektora Pionu Wsparcia Biznesu.

Add a comment

Więcej…
 
AIG: Patrick Mahieu dyrektorem generalnym oddziału w Polsce
środa, 18 maja 2016 09:02

Z dniem 1 czerwca Patrick Mahieu, dyrektor zarządzający AIG w Europie Środkowej i Wschodniej, obejmie stanowisko dyrektora generalnego polskiego oddziału AIG. Nowy szef ubezpieczyciela zastąpi w tej roli Agnieszkę Żołędziowską-Kulig.

Add a comment

Więcej…
 
NN: Edyta Fundowicz nową dyrektor ds. Zarządzania Portfelem Produktowym
środa, 18 maja 2016 09:01

W maju do Nationale-Nederlanden dołączyła Edyta Fundowicz, obejmując stanowisko dyrektora ds. Zarządzania Portfelem Produktowym. W ramach pełnienia swoich obowiązków menedżerka będzie odpowiedzialna za rozwój oferty produktowej skierowanej do nowych i obecnych klientów Nationale-Nederlanden TUnŻ.

Add a comment

Więcej…
 
PZU SA: Andrzej Jaworski za Roberta Pietryszyna w zarządzie spółki
poniedziałek, 16 maja 2016 09:37

13 maja Robert Pietryszyn złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu PZU SA i PZU Życie. Jego mandat wygasł z dniem złożenia rezygnacji. Miejsce odchodzącego menedżera zajął Andrzej Jaworski.

Jak poinformował ubezpieczyciel w komunikacie, złożona rezygnacja nie zawiera informacji o jej przyczynach. Wiadomo jednak, że Robert Piertryszyn odszedł z władz spółek ubezpieczeniowych Grupy PZU ze względu na nominację na prezesa Grupy Lotos. Niespodzianką jest osoba jego następcy: decyzją rady nadzorczej PZU SA nowym członkiem zarządu towarzystwa majątkowego został Andrzej Jaworski, przewodniczący Komisji Finansów Publicznych Sejmu RP.

Add a comment
Więcej…
 
Marek Niechciał wrócił na fotel prezesa UOKiK
piątek, 13 maja 2016 08:48

12 maja premier Beata Szydło powołała Marka Niechciała na stanowisko prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK). W przeszłości Marek Niechciał stał już na czele tej instytucji.

Add a comment

Więcej…
 
Maciej Buczkowski opuścił Grupę PZU
środa, 11 maja 2016 09:01

Jak dowiedziały się Wirtualne Media, Maciej Buczkowski zakończył pracę w Grupie PZU, z którą był związany przez siedem lat.

Add a comment

Więcej…
 
Personalia: Tomasz Borowski w zarządzie Skandii Życie
piątek, 29 kwietnia 2016 08:32

Skandia Życie jest kolejną spółką wchodzącą w skład Vienna Insurance Group Polska, w której doszło do zmian personalnych w składzie zarządu. Nowy menedżer pojawił się też we władzach Aegon TUnŻ.

Decyzją rady nadzorczej ubezpieczyciela należącego do VIG Polska, skład zarządu Skandii Życie został poszerzony o związanego z grupą od ośmiu lat Tomasza Borowskiego. Jego nominacja ma moc obowiązującą od 1 maja tego roku. Nowy członek zarządu towarzystwa będzie odpowiedzialny za obszar administracji polis, administracji biura, IT oraz controling.

Add a comment

Więcej…
 
Nationale-Nederlanden: Michał Hucał nowym członkiem zarządu
wtorek, 26 kwietnia 2016 08:48

25 kwietnia Michał Hucał dołączył do Nationale-Nederlanden TUnŻ oraz Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe jako członek zarządu ds. marketingu. Na tym stanowisku zastąpi Jana Zimowicza, który złożył rezygnację z pełnionej funkcji.

Add a comment
Więcej…
 
BTA Insurance: Bronisław Woźnialis członkiem rady nadzorczej
piątek, 22 kwietnia 2016 08:34

Bronisław Woźnialis, prezes Reso Europa Service, został wybrany na członka rady nadzorczej BTA Insurance Company SE. Prezes Reso Europa Service dołączył tym samym do najważniejszych struktur łotewskiego zakładu ubezpieczeniowego.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 129

Link4: Agnieszka Balcerska nową dyrektor HR

Od 20 lutego nową dyrektor Pionu HR w Link4 jest Agnieszka Balcerska. Przed dołączeniem do ubezpieczyciela pełniła funkcję szefa HR dla Europy...


czytaj dalej

D.A.S.: Danuta Źrałek nowym członkiem zarządu

16 lutego nastąpiły zmiany w zarządzie D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. Rada nadzorcza spółki przyjęła rezygnację Arkadiusza Gila...


czytaj dalej

KPMG: Rozkwit inwestycji w insurtech

Należy się spodziewać, że zainteresowanie inwestorów branżą insurtech po mocnym wzroście w 2016 r. pozostanie silne we wszystkich regionach świata...


czytaj dalej

Adriatic Slovenica: Automatyzacja całego procesu sprzedaży polis

Adriatic Slovenica, drugi pod względem wielkości ubezpieczyciel życiowy w regionie Adriatyku z 15-proc. udziałem w rynku, ogłosił, że wkrótce...


czytaj dalej

Novis Poisťovňa stawia na innowacyjność

23 lutego na mocy prawa unijnego, rozpoczęło oficjalnie swoją działalność w Polsce Novis Poisťovňa a.s. – słowackie towarzystwo ubezpieczeń na...


czytaj dalej

Zbliża się I Forum Kobiet Ubezpieczeń i Reasekuracji

5 kwietnia w Warszawie odbędzie się I Forum Kobiet Ubezpieczeń i Reasekuracji. Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Ubezpieczeniowa”.

...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy