feed-image -

Reklama

Świat


Swiss Re: Telematyka dla bezpieczeństwa na drogach
wtorek, 12 listopada 2019 09:36

Swiss Re i Pioneer Corp., firma z Tokio specjalizująca się w elektronice samochodowej, opracowały wspólnie rozwiązanie telematyczne zapewniające ubezpieczycielom bardziej spersonalizowaną ocenę ryzyka, a co za tym idzie wspierające bezpieczniejszy styl jazdy.

Add a comment

Więcej…
 
Beazley: Ataki dla okupu na systemy IT
wtorek, 12 listopada 2019 09:34

Ataków z użyciem oprogramowania szantażującego w III kwartale tego roku było o 37% więcej w stosunku do II kwartału. Cyberprzestępcy biorą za cel dostawców IT i ich klientów – wynika z danych ubezpieczyciela Beazley.

Add a comment

Więcej…
 
Allianz: Coraz mniej ofiar śmiertelnych w branży lotniczej, ale…
piątek, 08 listopada 2019 09:33

Według najnowszego raportu Allianz i Uniwersytetu Lotnictwa Embry-Riddle, pomimo rekordowej liczby pasażerów lata 2017 i 2018 należały do najbezpieczniejszych w branży lotniczej.

Add a comment

Więcej…
 
AXA: Budżet mediowy dla WPP i Publicis
piątek, 08 listopada 2019 09:32

AXA rozstrzygnęła przetarg na obsługę globalnego budżetu mediowego. Jak podały witrtualnemedia.pl, ubezpieczyciel zdecydował się na współpracę z WPP i Publicis. Z przetargu odpadł m.in. Havas Media Group, który poprzednio obsługiwał budżet firmy.

Add a comment

Więcej…
 
Maroko: Afrykańska ekspansja brokera
środa, 06 listopada 2019 23:09

Marokańska firma brokerska ASK Gras Savoye negocjuje swoją obecność w większej części Afryki Zachodniej, a następnie zamierza wejść do anglojęzycznych krajów afrykańskich – ujawniła plany dyrektor generalna Naima Smires. Wyjaśniła, że planowana ekspansja jest następstwem zawartej we wrześniu przez ASK Gras Savoye umowy o nabyciu afrykańskich udziałów globalnego giganta brokerskiego Willis Towers Watson.

Add a comment

Więcej…
 
ESG osłabia trend spadkowy wśród liderów zarządzania aktywami
wtorek, 05 listopada 2019 09:28

Aktywa zarządzane w ramach mandatów środowiskowych, społecznych i rządowych (ESG) przez 500 największych podmiotów na świecie wzrosły o 23,3% w 2018 r., w stosunku do ogólnej liczby zarządzanych aktywów (AUM), które odnotowały spadek o 3% w porównaniu z poprzednim rokiem. Aktywa zarządzane zgodnie z zasadami ESG również wzrosły o 17,8% w ciągu roku – wynika z najnowszego badania „Global 500 Research” przeprowadzonego przez Thinking Ahead Institute oraz międzynarodową gazetę inwestycyjną „Pensions & Investments”.

Add a comment

Więcej…
 
Global Data: Influencerzy wspomogą ubezpieczycieli
poniedziałek, 04 listopada 2019 09:35

Ubezpieczenie domowego zwierzaka nie jest najbardziej popularnym produktem ubezpieczeniowym. Nawet w Anglii. Wielu ludzi woli płacić za leczenie swojego ulubieńca gotówką z kieszeni.

Add a comment

Więcej…
 
Ping An: Wielki skok zysku
poniedziałek, 04 listopada 2019 09:35

Ping An, największy pod względem wartości rynkowej ubezpieczyciel chiński, osiągnął w III kw. 2019 r. wzrost zysku o 50%, dzięki wyższym zwrotom z inwestycji i przychodom bankowym.

Add a comment

Więcej…
 
Unia Berneńska: Pogorszenie sytuacji w handlu międzynarodowym
czwartek, 31 października 2019 09:41

Dane przekazywane przez agencje kredytów eksportowych z 73 krajów potwierdzają pogorszenie globalnej sytuacji gospodarczej i wzrost napięć w handlu międzynarodowym – w I półroczu 2019 r. spadła wartość udzielonej przez ubezpieczycieli ochrony i jednocześnie wzrosły kwoty wypłaconych odszkodowań.

Add a comment

Więcej…
 
Nowa Zelandia: Trend wzrostowy w ubezpieczeniach ogólnych
czwartek, 31 października 2019 09:40

W Nowej Zelandii wysoki stopień narażenia na zagrożenia naturalne w połączeniu z intensyfikacją budownictwa mieszkalnego i infrastrukturalnego sprawia, że oczekiwany jest wzrost rynku ubezpieczeń ogólnych z 5,8 mld dol. w 2018 r. do 7,8 mld dol. w 2023 r.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 548

Supra Brokers: Rafał Holanowski przestał pełnić funkcję prezesa

Firma brokerska Supra Brokers poinformowała, że wraz z wkroczeniem w nowy etap rozwoju, którego kierunek wyznacza ekspansja na nowe rynki i nowe...


czytaj dalej

Signal Iduna: Krzysztof Konstanciuk szefem Biura Sprzedaży Korporacyjnej

4 listopada Krzysztof Konstanciuk objął stanowisko Managera Sprzedaży Korporacyjnej Signal Iduna Polska. W ramach swoich obowiązków będzie...


czytaj dalej

Swiss Re: Telematyka dla bezpieczeństwa na drogach

Swiss Re i Pioneer Corp., firma z Tokio specjalizująca się w elektronice samochodowej, opracowały wspólnie rozwiązanie telematyczne zapewniające...


czytaj dalej

Beazley: Ataki dla okupu na systemy IT

Ataków z użyciem oprogramowania szantażującego w III kwartale tego roku było o 37% więcej w stosunku do II kwartału. Cyberprzestępcy biorą za cel...


czytaj dalej

Rynek ubezpieczeń: Początek końca OFE

Projekt przepisów dotyczących istotnych zmian w polskim systemie emerytalnym, akceptacja przepisów dotyczących trzeciego zastępcy szefa nadzoru i...


czytaj dalej

Vfconferences: Prawne aspekty sprzedaży ubezpieczeń

12 grudnia w Warszawie odbędzie się II śniadanie biznesowe dla zakładów ubezpieczeń  zatytułowane „Prawne aspekty sprzedaży ubezpieczeń”. Patronem...


czytaj dalej

 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa

email redakcja@gu.com.pl

Gazeta

Prenumerata
E-wydanie

Firma

Redakcja
Reklama

Ogłoszenia

Podcast

Zamów newsletter
Facebook