feed-image -

Świat


Atradius: Branża ICT w obliczu kolejnych wyzwań
wtorek, 27 czerwca 2017 08:42

Globalny rynek ICT będzie się rozwijać, a sprzedaż technologii, produktów i usług wzrośnie o 2,5% w 2017 r. . Mimo to w wielu krajach rozwiniętych sektor ICT nie rośnie w tempie, które pozwala firmom unikać skutków rosnących kosztów i spadku cen – wynika z najnowszego raportu Market Monitor przygotowanego przez ekspertów Atradius.

Add a comment

Więcej…
 
AGCS: Technologia a bezpieczeństwo na morzu
poniedziałek, 26 czerwca 2017 08:44

Szkodowość w transporcie morskim zmalała w ciągu dekady o 50%. W 2016 r. liczba szkód była najniższa w ostatnim dziesięcioleciu. Korzystny trend jest w dużym stopniu wynikiem poprawy bezpieczeństwa – taki wniosek prezentuje Allianz Global Corporate & Specialty (AGCS) w swoim piątym dorocznym raporcie na temat bezpieczeństwa na morzu.

Add a comment

Więcej…
 
SCOR: Rynek reasekuracji medycznej w USA
piątek, 23 czerwca 2017 08:30

SCOR Global Life, spółka zależna francuskiego reasekuratora SCOR, specjalizująca się w międzynarodowych ubezpieczeniach na życie i zdrowotnych, weszła na amerykański rynek reasekuracji medycznej z ofertą zindywidualizowanych rozwiązań zarządzania ryzykiem medycznym i skomplikowaną likwidacją.

Add a comment

Więcej…
 
Aviva: Cyberprodukt dla małego biznesu
czwartek, 22 czerwca 2017 08:45

Brytyjski ubezpieczyciel Aviva w ramach rozbudowywania działu ubezpieczeń specjalistycznych planuje wprowadzenie w br. nowego produktu dla małych i średnich przedsiębiorstw, dającego ochronę przed skutkami cyberataków.

Add a comment

Więcej…
 
Lloyds: Carnegie-Brown obejmuje prezesurę
wtorek, 20 czerwca 2017 08:46

Po zapowiadanym od 2015 r. na ten moment przejściu na emeryturę Johna Nelsona stanowisko prezesa Lloyd’s oficjalnie objął Bruce Carnegie-Brown. Rada Lloyd’s nadzorująca rynek zatwierdziła jego nominację w lutym br.

Add a comment

Więcej…
 
Europa: Allianz chce mieć cały Euler Hermes
poniedziałek, 19 czerwca 2017 08:44

Allianz SE sprawdza możliwości realizacji planu całkowitego przejęcia kontroli nad francuskim ubezpieczycielem kredytów, Euler Hermes, przez zakup udziałów, których jeszcze nie posiada. Akcje Euler Hermes zyskały najwięcej od ponad czterech lat.

Add a comment

Więcej…
 
Kambodża: Wzrost gospodarczy i wzrost świadomości
poniedziałek, 19 czerwca 2017 08:42

Branża ubezpieczeniowa Kambodży za I kw. br. odnotowała sumę składek wynoszącą 36,2 mln dol., o niemal 24% więcej niż za analogiczny okres ub.r. – podało Stowarzyszenie Ubezpieczycieli Kambodży.

Add a comment

Więcej…
 
Kuwejt: Ubezpieczenia zdrowotne motorem wzrostu
poniedziałek, 19 czerwca 2017 08:42

Prognozuje się, że łączna suma składek ubezpieczeniowych w Kuwejcie wzrośnie w br. o 30% dzięki wzrostowi w ubezpieczeniach zdrowotnych.

Add a comment

Więcej…
 
XL Catlin: Wzrost pojemności odpowiedzią na wzrost potrzeb
środa, 14 czerwca 2017 08:41

XL Catlin zwiększył swoją globalną majątkową pojemność ubezpieczeniową o 25%, do 550 mln dol. Jest ona dostępna na zasadzie kwotowej lub nadwyżkowej. Dzięki zwiększeniu pojemności firma będzie lepiej przygotowana do zaspokajania rosnących potrzeb ubezpieczeń majątkowych klientów w kraju i na świecie.

Add a comment

Więcej…
 
Europa: Ubezpieczenia wzajemne z rekordowym przypisem
wtorek, 13 czerwca 2017 08:40

Spółdzielczość ubezpieczeniowa w Europie osiąga z roku na rok coraz lepsze wyniki: ma większe zyski, obsługuje więcej członków i klientów – wynika z raportu za rok 2015, opublikowanego przez międzynarodowe organizacje ICMIF i AMICE.

Add a comment

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 466

Pocztowe TUnŻ: Wojciech Kwiatkowski za Marcina Łuczyńskiego w zarządzie

Z dniem 26 czerwca Marcin Łuczyński przestał pełnić funkcję członka zarządu Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie. W związku z tym rada...


czytaj dalej

Nationale-Nederlanden: Anita Bogusz członkiem zarządu ds. ryzyka

22 czerwca, na trzysta sześćdziesiątym pierwszym posiedzeniu Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Anity...


czytaj dalej

Atradius: Branża ICT w obliczu kolejnych wyzwań

Globalny rynek ICT będzie się rozwijać, a sprzedaż technologii, produktów i usług wzrośnie o 2,5% w 2017 r. . Mimo to w wielu krajach rozwiniętych...


czytaj dalej

AGCS: Technologia a bezpieczeństwo na morzu

Szkodowość w transporcie morskim zmalała w ciągu dekady o 50%. W 2016 r. liczba szkód była najniższa w ostatnim dziesięcioleciu. Korzystny trend...


czytaj dalej

Santander Consumer Bank: Kierowcy cenią auto assistance

Właściciele samochodów cenią wsparcie oferowane przez assistance w trudnych sytuacjach na trasie. Dla ponad trzech czwartych badanych...


czytaj dalej

Ubea.pl: Agenci filarem sprzedaży

W 2015 roku sprzedaż za pośrednictwem agentów stanowiła dwie trzecie rocznego przypisu składki brutto  sektora ubezpieczeń w Polsce – wynika z...


czytaj dalej

Sprzedaż 

Adres redakcji

ul. Bracka 3 lok. 4
00-501 Warszawa
tel. (22) 628 26 31

email redakcja@gu.com.pl

Partnerzy